25 Úžasné piercing pier nápady pro muže a ženy

Pokud jde o piercing na obličeji, zdá se, jako by se stále více lidí v průběhu let rozhodlo pro nějaký typ piercingu rtů, aby zdůraznil své obličejové rysy. Procházení různých pier piercing nápady jistě vám pomohou rozhodnout, který vzhled se chystáte a druh šperků, které můžete chtít investovat palce. Nicméně, stejně jako každý jiný typ piercingu obličeje, tam jsou jisté šperky, které pojmou určité funkce obličeje lepší než ostatní. Před výběrem toho, který typ piercingu chcete, byste měli určit a zvážit typ obličeje, který máte a poměr vašich vlastních obličejových vlastností, jako je váš nos, oči a co je nejdůležitější, velikost vašich rtů.

Lip_Piercing_7467

Nejvíce obyčejná pozice pro piercing rtů je přes střed spodního okraje, ačkoli to je daleko od jediné pozice. I když můžete snadno propíchnout jakoukoli polohu dolní nebo horní části vašich rtů, měli byste nejprve zvážit, kolik piercingů budete chtít, i když v průběhu času, protože to ovlivní pozici každého pera piercing. Například kousnutí pavouků jsou v dnešní době mimořádně populární mezi muži i ženami. To je, když máte dva pery pier, jeden na každé straně vašich rtů. Chcete-li přesně dosáhnout tohoto typu piercingu, musí být rovnoměrně rozmístěni od sebe navzájem.

Snakebite-Piercing1

Pro ty, kteří chtějí získat trochu kreativnější s pier piercing nápady, můžete chtít začlenit více piercing na horní i dolní. Mnoho lidí, kteří se rozhodnou pro tento typ piercing také zvážit použití různých typů tělových šperků stejně. Ačkoli nejběžnější typ pier piercing šperky je jednoduchý obruč nebo stud, můžete si také vybrat z vašeho výběru barbells, hroty nebo prakticky jakýkoli druh kouzla mezitím.

piercing na rty

Jedním z nejkrásnějších aspektů piercingů na rtech je, že je to zcela unisex typ piercingu těla, což znamená, že je poměrně běžné mezi muži i ženami. Nicméně typ šperků, které se rozhodnete umístit do piercingu, může být vybaven více mužskými nebo ženskými vlastnostmi. To je spíše pro vás, abyste se rozhodli, která je správná pro přizpůsobení vzhledu.

images2

Jak se postarat o piercing na rty

Když přijde do péče o váš nový pier piercing, stejně jako každý typ těla piercing, budete muset udržet oblast čistá po celou dobu. Vzhledem k tomu, že tento typ piercingu je ústní, nezapomeňte, že ústa jsou jednou z nejrychlejších léčebných částí těla. Tím, že se říkáte, udržet rty piercing ven po dlouhou dobu, může vás nechat zranitelné zavření. Jakmile se to stane, budete muset dostat díru znovu propíchnuté namísto vynucení šperků přes existující díru. To je nejrychlejší způsob, jak vyvine infekci z pera piercing.

Měli byste také odstranit piercing šperky na konzistentní bázi, čištění s alkoholem nebo antibakteriální adstringent. To nejenže udrží život samotného šperku, ale také sníží riziko infekce.

il_570xN.264038284 malý piercing pro spodní ret

Jak budete i nadále hledat nějaké eklektické způsoby, jak předvést svou individualitu prostřednictvím různých pier piercing nápady, běh jednoduché vyhledávání na internetu vám jistě pomůže vyřešit vaše nápady. Mezitím zde jsou některé úžasné způsoby, jak mít piercing na rtech může nejen měnit atraktivitu vašeho obličeje, ale také zvýraznit ty vražedné oči, plné rty a jiné piercingy na obličeji, které můžete mít - nebo chcete chtít získat v nejbližším okolí budoucnost.

lip-kroužky

tumblr_lw46bf5cMH1r7ak6no1_400

tumblr_m8fdt2I4kW1rx3wcuo1_400

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

46 − = 39

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: