50 zápěstí tetování pro ženy

Zdá se, že poptávka po tetování na zápěstí, zejména u žen, se den zvyšuje. Dívka, která má tetování, již není považována za faux pas. Chcete-li získat tetování na, zápěstí jsou považovány za nejchladnější část těla, protože mají obvykle méně tuku a jsou citlivou součástí těla. Tento proces může být trochu bolestivý, když se inkoust vstříkne do pokožky.

Tetování pro zápěstí pro ženy jsou často považovány za zvýšení osobnosti a krásy. Snadno to přitahuje. Malé vypadají lépe na zápěstí ženy. Zatím je výběr tetování genderově specifický. Dívky většinou touží po nekonečnu nebo roztomilé. Ženy, které jsou více vybíravé a módní, jsou tetování často vnímány jako chladné a smysluplné. Přijďte a prozkoumejte roztomilý impregnovaný svět ženských tetování na zápěstí.

zápěstí-tetování-pro-ženy

Různé tetování tetování vzory, významy a účel

Dívčí tetování, jak bylo zmíněno na začátku, jsou malé a roztomilé. Na rozdíl od asertivnějších a hlasitějších návrhů mužů dívky dávají přednost třídám, jako jsou jednoduché citace, květinové a tak dále. Roztomilé jsou často symboly - kříž, hvězda, láska, dokonce i ptáci. Některé ženy dávají přednost náramku tetování, které mohou být použity jako šperky. Pak tam jsou malé srdce a ruce zápěstí tetování s gumovým náramek. To je malý, takže se můžete snadno skrývat na svém pracovišti.

Ptáci jsou mezi ženami běžní. Můžete jej položit na boční zápěstí, protože to dává jiný rozměr vzhledu. Jiné, z nichž si můžete vybrat, jsou měsíc měsíce, slunečnice nebo dokonce i symbol zvěrokruhu. Můžete si vybrat z barvy vody, bodové práce, práce s bílým inkoustem nebo černé práce. Výběr závisí na vaší chuti.

Ačkoli většina tetování jsou jen kus body art, někteří mají svůj význam také. Například kotva symbolizuje sílu a stabilitu, na druhé straně jednoduché glyfy znamená "prozkoumat". Některé ženy se mohou těmto dílům líbit s určitým významem. Kromě těchto žen by ráda začlenila i první písmeno svého snoubenka / manžela / jména dítěte. Každý má svou vlastní sentimentální hodnotu, což ukazuje, že se o někoho nebo něco zajímá.

Pak existují tradiční, jako jsou "láska" nebo "nenávist" znamení, nebo lev, což znamená věrný a odvážný. Mezi minimalistickými tetováními, které jsou v těchto dnech šílenství, jsou design duchů, luk a šípy, kompas, holubice nebo královna klubu, která znamená silnou vůli a vlastníka.

Mezi větší tetování ženy obecně dávají přednost lotosu, který symbolizuje božství, nebo "Dream Catcher", který má historické a kulturní konotace. Na druhou stranu, geometrické tetování jsou trendy a ženy se v dnešní době velmi líbily. Jsou levnější, mají pocit nadčasovosti a jsou atraktivní.

Vedle geometrických tetování jsou návrhy znázorňující celý cyklus měsíce, který vypadá fantasticky rozložený na zápěstí. Některé dívky mají rád kreslené postavičky; tak piercing zajíček může být zábavný i nostalgický.

Popularita zápěstí tetování pro ženy dnes

Tetování jsou považovány za umění těla; nový druh umělecké formy v těchto dnech. Dříve se to omezovalo na muže, kteří projevili velmi mužský výraz. Ale s časem se ženy začaly projevovat prostřednictvím tohoto umění.

Popularita tetování zápěstí mezi ženami v dnešní době značně stoupala a hodně z toho přispěly různé celebrity a umělci, kteří zřejmě pasivně podporují tyto tetování na zápěstí. Ačkoli neexistují žádné limity pro různé symboly, které dívka ráda pronikne, sdílíme zde některé populární.

Doufám, že se vám líbí naše volba a použijete ji na zápěstích při příštím návštěvě tetovacího studia!

Krásné příklady tattoo zápěstí pro ženy

zápěstí-tetování-01

Tento jemný design tetování na zápěstí představuje siluetu půlměsíce kompletní s obrysem koček. Je to tak jednoduchý, ale složitý styl inkoustu, který by na někoho vypadal krásně. Pokud jste milovník koček, toto tetování bude perfektní.

zápěstí-tetování-02

Tento detailní design se rozšiřuje po celé ruce v kmenovém / bohémském stylu, který je velmi trendový. Vzorec zůstává jednoduchý a černý, ale rozhodně vyčnívá z davu a činí tak jedním z nejúžasnějších tetovacích nápadů pro ženy.

zápěstí-tetování-03

Toto tetování říká "Joie de Vivre", což znamená radost z života nebo touha po životě ve francouzštině. Je kompletní s řadou různých květin a listů. Je to docela ženský design, který by vypadal skvěle na každé dívce, která chtěla předvést svou vášeň pro svět.

tetování na zápěstí-04

Toto tetování na zápěstí má krásně navržený květ s peřími, které vycházejí z okvětních lístků. To přichází napříč a dolů ruku / zápěstí v diagonálním směru pro styl, který opravdu vyčnívá sám nebo jako součást rukávu.

tetování na zápěstí-05

Perfektní pro ty, kteří mají lásku k cestování, toto tetování říká "Wanderlust", což v podstatě znamená "miluje cestování". Dodává se s kompasem a může obsahovat také razítka vašich destinací. Jedná se o skutečně jedinečný design, který vám pomůže ukázat, kdo jste.

tetování na zápěstí-06

Pokud hledáte nápady na tetování na zápěstí a máte rádi zkoumání nebo cestování, tento design je krásný. Je to tetování kompasu, je to velmi podrobné a symetrické, skutečně klasický styl, který by vyhovoval mnoha ženám.

tetování na zápěstí-07

Pro jemné tetování, které elegantně přichází kolem zápěstí, je tento design dokonalý. Je to velmi jednoduchý styl černé linky, dělá to vypadat jako šperk spíše než inkoust, jak to dokonale končí na ruce s diamantovým tvarem.

zápěstí-tetování-08

Toto tetování hor s rosnou oblohou za ním je jednoduché, ale detailní. Jedinečný design je ideální pro ty, kteří si vychutnávají skvělé venkovní prostředí. Tetování s černým lemem má nějaké jednoduché šedé stínování a vyniká z generických tetování na zápěstí.

zápěstí-tetování-09

Pokud hledáte výrazné tetování na zápěstí pro ženy, je to ideální. Má geometrické tvary uspořádané v domorodém stylu. Tetování přichází po celém obvodu zápěstí a je ukončeno několika černými tečkami v horní části ruky.

tetování na zápěstí-10

Toto jasně barevné tetování hláskuje slovo "Láska", s každým písmenem v jiné barvě. Jako by design nebyl dostatečně unikátní, má symbolický černý klíč procházející psaním.

tetování na zápěstí-11

Vydejte se z davu tímto unikátním "čárovým" tetováním na zápěstí. Čísla na razítku mohou být datum, které pro vás znamená něco, ať už to je výročí nebo smrt milovaného člověka.

tetování na zápěstí-12

Pokud hledáte nápady tetování zápěstí, ale nechcete nic příliš složitého, tento minimalistický styl je perfektní. Tento jednoduchý design černé čáry přichází kolem ruky a setkává se v jednom bodě.

tetování na zápěstí-13

Toto podrobné tetování na zápěstí je květinový design v horní části ruky, s řadou dalších tvarů okvětních lístků, které z něj vycházejí a vzhůru na zápěstí / paží. Použití stínování na tomto tetování činí velmi kvalitní kus.

tetování na zápěstí-14

Tato černá kotva propletená barevnými květy je jedním z nejkrásnějších tetování na zápěstí pro dívky. Použití stínování na kotvě způsobí, že se objeví 3D a ženský dotek opravdu dokončí kus.

tetování na zápěstí-15

Toto tetování, které přichází kolem a kolem zápěstí, je složitě navrženo, s krajkovým efektem, který ho vyniká. Je dokončeno pěkně s detailním peřím, který spadá na stranu ruky.

tetování na zápěstí-16

Pokud hledáte něco o něco víc "venku" z hlediska nápadů tetování na zápěstí, je to dokonalé. Konstrukce obsahuje řadu různých vzorků, které se shromažďují v domorodém designu a dokončují poloviční nástup do ramene pro skutečně vystupující kus.

zápěstí-tetování-17

Toto ženské tetování obsahuje tři růžové růže. To, co začíná jako růžová kapka těsně nad rukama, prochází rozkvětem a končí jako rozkvétající květina. Jedná se o nádherný a jemný design, který by vyhovoval mnoha dívek.

zápěstí-tetování-18

Pro každého milence hudby, toto tetování je všech klasických symbolů, které byste našli na kazetovém přehrávači. Jednoduchý design využívá funkce "play", "fast forward", "rewind" a další - stejně rozmístěné pro jednoduché barvení, které je také jedinečné.

tetování na zápěstí-19

Pokud chcete jiskřit nebo milujete jemnější věci v životě, toto diamantové tetování je perfektní. Je to trochu mimo centrum a vzhůru nohama na ruce. Je vybaven řadou růžových, bluesových a fialových; spojující se ve 3D stylu, který opravdu vyčnívá.

zápěstí-tetování-20

Pokud jde o tetování na zápěstí, tento šedý a bílý jemný květ design je vystupovat kus. Má úžasné detaily a krásně klesá přes ruku. Toto ženské tetování by vypadalo skvěle u mnoha žen.

tetování na zápěstí-21

Toto tetování stromu je jednoduché, ale s nějakou úžasnou barevnou práci na listí, aby mu něco něco zvláštního. Pastelová růžová, modrá a fialová se taví dohromady a označují krásný kousek inkoustu.

zápěstí-tetování-22

Toto tetování z růžového květu začíná na zápěstí a mírně stoupá na stranu paže, je tvořeno jednoduchými barvami a stínováním. Světlý design je velmi jemný, takže je skvělou volbou pro každou dívku, která hledá něco ženského.

tetování na zápěstí-23

Pokud hledáte jedinečné a jednoduché nápady na tetování, tento kus je ideální. Je vybaven dvěma tečkovanými čarami, které se navzájem překrývají kolem zápěstí, toto tetování rozhodně vyčnívá.

tetování na zápěstí-24

Toto barevné tetování se skládá ze srdce / růžice combo uprostřed, s některými okvětními lístky / květinami vycházející z boku. Pokud milujete listy, květiny a vše, co spadá do této kategorie - toto tetování je perfektní.

zápěstí-tetování-25

Tato černobílá barvení je tvořena třemi květinami, které byly vytvořeny krásně. Tetování je ženské, ale s velkým detailem také. To by vypadalo skvěle na každé ženě, která hledá jemný zápěstí.

zápěstí-tetování-26

Složité tetování růže v plném rozkvětu v lehkém stínu červené, plné smaragdově zelených listů a detailních stínů, které se dostávají do středu květiny, přičemž okraje vyblednou do poněkud textury akvarelu.

tetování na zápěstí-27

Nádherné prohlášení složené z pampelišek, okvětní lístky lehce tečkované, aby umožňovaly texturu spojenou s dlouhou sadou stonků, které se překrývají uprostřed. Dvě listy jsou kresleny pro každou stopku, zatímco jemné náznaky trní dodávají určitému životu kus.

tetování na zápěstí-28

Jednoduché, ale velmi podrobné ruční tetování kvetoucího květu, okvětní lístky se otvírají podobným způsobem jako lotos nebo ibišek, s jemnými tečkami na vrchu a spodku květu. Ten se zaměřuje na linie a křivky, které přinášejí život skromnému designu.

tetování na zápěstí-29

Směs jednoduchosti a detailů - růžová plná květu se zdála být téměř živoucí, s přidanou kombinací linií a křivek, které rámují květinu, téměř připomínající kytici smíšených květin, s růží jako hlavním bodem.

tetování na zápěstí-30

Zatímco peří jsou jedním z populárnějších nápadů na tetování na zápěstí, podařilo se jí to nakořistit tím, že na vrcholu vyprchal efekt blednutí, perníky, které se přecházejí do malých srdcí. Slovo "Láska" napsané v detailním kurzu dokonale odpovídá a dokončuje design.

tetování na zápěstí-31

Toto je kreativnější koncept, který kombinuje dvě z nejoblíbenějších možností tetování: šíp a kvetoucí květinu. Stopka se postupně kroutí a tvoří šíp, který prochází lotosem se stínovými špičkami. Je to jednoduché, přitom však pěkné.

tetování na zápěstí-32

Krásně navržený měsíc měsíce, který postupně přechází na úplňku, jemně tečkovaný podél jeho tvaru, aby vytvořil stíny a texturu tetování. Obroubené záclony dodávají detail, doplněné o květy mušle a ibišky, které jsou tvořeny tmavými kapradinami.

zápěstí-tetování-33

Toto tetování, s jeho jedinečnou koncepcí, zahrnuje stíny dvou havranů posazených na větvi. Linie se krásně a zároveň jemně mísí s žilkami podél zápěstí nositele. Je to poněkud minimalistická skladba, která se táhne za představivost.

zápěstí-tetování-34

Tato živá, ale přesná řada teček, která se řídí barvami duhy, je perfektní nápad na tetování na ženy, kteří se těší vibraci a jednoduchosti, která je formována do jednoho kreativního designu tetování na zápěstí. Je to určitě ten, který, i když jemný, říká hodně o jeho nosiči.

tetování na zápěstí-35

Soubor tří motýlů hladce napojen na zápěstí, s živými černými obrysy a detaily - dva motýly se více zaměřují na lineární umění, kde jsou na křídlech perfektně vykreslené zřetelné linie, zatímco střední je skromně tečkované.

tetování na zápěstí-36

Rostoucí trend nápadů na tetování na zápěstí zahrnuje jednoduché lineární umění se zdánlivě postříkanými barvami, živé odstíny, které se rozlévají podél jeho jednoduchých obrysů. V tomto případě má tvar netopýr, který jej obklopuje kobaltovou modrou a purpurovou akvarelovou strukturou.

tetování na zápěstí-37

Dreamcatcher je rostoucí trend mezi zápěstí tetování pro bohemians v srdci. Toto pečlivě formulované tetování přesně odráží obruč a nitě uprostřed, které napodobují lotos, kompletní s peřími visícími v korálkových lanech pod položkou.

tetování na zápěstí-38

Tady je další, která ukazuje jemný bohémský vkus: sada pěti šípů v různých provedeních, od špičky až po špičaté konce. Jeho jednoduchost dodává elegantní a ženský dotek tetování, ať už je to jednoduché.

tetování na zápěstí-39

Další lotos, ale tentokrát dodává spoustu barvy - konkrétně kobaltové modré a purpurové - mezi složitě taženou formou. V horní a spodní části květiny jsou tři sady bodů a jeho textury z akvarelu se trochu rozptýlí mimo její linie.

tetování na zápěstí-40

Mnohem podrobnější tetování měsíce půlměsíce se složitými tvary a vzory, které se podobají snovému, s kudrnatými kruhy a kruhy, nemluvě o malém květu uprostřed a visícími korálky podél jeho okrajů, přidávají určitou životnost k dílu.

tetování na zápěstí-41

Vysoce komplikovaná a složitá reprezentace plně rozkvetlých květů ibišku přinášejí stíny živý nádech do již detailního stylu a jsou doplněny ozdobnými větvemi a stonky, listy s žilkami a malými pupeny, které ještě mají kvitnout.

tetování na zápěstí-42

Pro ty, kteří dávají přednost kombinaci jemnosti a milosti, je zde jedno z elegantnějších a nejjemnějších tetovacích nápadů pro ženy. Zatímco to je pouhé černé pero, jeho detaily a výrazná měkkost jeho stylu vzhledem k jeho tvaru a jemným bodům dělají to tak, že vypadá jako jeho pomalu, ale samozřejmě padá.

zápěstí-tetování-43

Od prvního pohledu vypadá tento les téměř jako nádherná konopná páska na zápěstí. Nicméně, po bližším prohlídce, tetování nabízí pohled do několika vrstev tmavého borového lesa - spodní části jsou tmavší odstín, jak se pomalu přechází do stínu vzadu.

tetování na zápěstí-44

Některé populární nápady tetování tetování jsou jednoduché větve květin, s hlavním bodem je plně rozkvetlého ibišku, obklopený pupeny, které ještě mají kvitnout. Větve jsou pouhé linie, které působí jako krásné minimalistické doteky k již elegantně jednoduchému kusu.

tetování na zápěstí-45

Kombinace trojúhelníků a vesmíru dává spíše horster styl. Pro tento je to přesně vykreslený trojúhelník s krásným a plnofarebným středem, v odstínech se použila směs moruše, skvrnitá s lilami, aby vznikly planety a hvězdy.

tetování na zápěstí-46

Toto tetování využívá nejen černé stíny, ale i šedé. Tato květina vypadá spíše jako lehká skica, i když nádherná, doplněná růžemi, které jsou plně rozkvetlé a obklopují pupeny.

tetování na zápěstí-47

Květiny jsou jednoduše jedním z nejpopulárnějších nápadů tetování na zápěstí a zahrnují také ty, které vypadají jako kytice kvůli svým specifickým stínovaným obrysům. Toto však činí to tak, aby kytice působila jako kůže kolem zápěstí.

tetování na zápěstí-48

Stádo pěti ptáků po sobě, když létají - v jednoduché živé černé barvě - což z nich dělá vypadat jako stíny ptáků, které zaměnitelně klapou křídla. Je to koncept jak realistický, tak pěkný, protože ptáci mají tendenci létat ve skupinách.

tetování na zápěstí-49

Jeden z ideálních zápěstí tetování pro dívky, kteří chtějí učinit prohlášení, ale přesto praktikují umění jemnosti a milosti. Složitá kompozice, která odráží jednoduchý korálkový náramek nebo bejeweled náramek s tenkou stuhou zabalenou kolem jemného zápěstí.

tetování na zápěstí-50

Tento koncept zahrnuje elegantně navržené květiny kvetou podél tvaru tenkého kříže. Květiny a žíly, které se obklopují kolem kříže, přicházejí ve starém růžovém odstínu, který dodává tomuto tetování elegantní a jemný dotek.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

88 + = 94

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: