45 Zajímavé tetování na hrudi pro muže

Získání velkého, odvážného designu přes hrudník je odvážná volba, která může vypadat jednoduše úžasně, když máte špičku! Zatímco mnoho kusů na hrudníku se provádí jednoduše v černé nebo ve stupních šedi, není žádným škodám ani přidávat některé záblesky barvy. Tyto 45 zajímavých tetování na hrudi ukáže vám, co je dosažitelné.

Není prostě lepší plátno pro kus těla než uměleckou hruď, obzvláště teď, když je léto na nás a budete častěji obtěžovat pokožku, jak teplo stoupá. Než začnete s běžným designem, který většina vašich přátel už houpal, podívejte se na náš seznam nejlepších 20 nejlepších a nejvíce jedinečných hrudních tetování. Budete jistě najít nějaké kresby, které jsou provokativní, zajímavé, vyzývavé a naprosto úžasné.

  1. Pokud jste si mysleli, že tetování černého a bílého skeletu vašeho kamaráda je v pohodě, ještě jste nic neviděli! Toto hrudní tetování je perfektní směs staré školy a nové školy, s klasickými obrazy jako kostra a červená růže vytištěná tučným, karikaturním odstínem. Křídla na hrudníku jsou nádherně detailní. záporný prostor v oblacích dává přirozeně vyhlížející zobrazení světelných paprsků a plamen v centru, aby se tento kus hrudníku skutečně spojil.

29f64fc504ca271b7deec458fd96db34

2. Scénář na horní části hrudníku je dokonale umístěn. Dvě hlavy na každé straně hrudníku jsou mírně skryty, ale jsou umístěny na správném místě.

hrudní tetování pro muže 1

3. Toto je opravdu jedinečné tetování. většinu času, když vidíte ptáky na tetování, které létají, ale v tomto případě se potápějí. Pevné černé postavy v tetování mu dávají vážný a odvážný vzhled.

Hrudník je rad, protože často doplňuje další práci, kterou jste udělal. Jak si všimnete, hodně z těchto kusů má rukávy, žaludek umění nebo zpět umění děláno stejně. Části hrudníku jsou známy tím, že opravdu spojují celé tělo s prací všichni dohromady vytvořit skutečné mistrovské dílo inkoustu umění.

hrudní tetování pro muže 3

4. Jedná se o klasické tetování na hrudi a břicho v americkém stylu. Tučné linie a plné barvy skutečně představují tradiční americké tetování. Orel s křídly rozloženými přes hruď je klasickým tetováním, které žije jako ikona pro Ameriku a milovníky tetování všeho druhu. Vzhledem k tomu, že americké vlajky mávají a ženská tvář je perfektně umístěna, je zřejmé, že tento tetování umělec to dělá po dlouhou dobu.

hrudní tetování pro muže 9

5. Obzvlášť se nám líbilo, že tento člověk má nově napuštěná slova, protože se vztahují k křídlům. Obě kusy si udělaly čas kvůli rozsahu detailů.

hrudní tetování pro muže 2

6. Zde je skvělý příklad hrudníku, který je jen součástí celkového umění na jeho těle.

hrudní tetování pro muže 5

7. Jednoduchá práce rockstar.

hrudní tetování pro muže 6

8. Stínování zde je opravdu dobře provedeno.

hrudní tetování pro muže 8

9. Velké využití obrázků v tomto díle. Jasné, definované čáry vytvářejí přesvědčivý kus.

hrudní tetování pro muže 10

10. Svrchní rohy odtáhnou ruzy. Vytvořil tento kus tak, aby to vypadalo úplně, kdyby se rozhodl nechat to jako takový, nebo se může snadno přidat a vypadalo to, že to bylo skvělé.

05a5c95dc5244db43ccfae988adcd9d6

Neznamená to, že jsou stereotypní, ale sport jsou velkou součástí života většiny mužů. Ať už jste byla baseballová hvězda na střední škole a vysoké škole, nebo si jen užíváte hukot hřiště, tradiční černo-šedé tetování na hrudníku je ideální způsob, jak si vzpomenout sport, který pro vás znamená hodně.

11. Jedná se o jedinečný kus s rukavicí, která vypadá, že vypadne z prsou. Vynikající detaily v rukavici.

image15

12. Dramatická scéna vlaštovců, které směřují dolů směrem k jeho pupku. Je to silná scéna a je krásně vykreslená na jeho kůži.

Hrudník-tetování-vzory-pro-muži-a-ženy-21

13. To je tak živé a barvy dělají kus tak živý a živý. Je to tak krásný kus, který nepochybně trval dost času na dokončení.

hrudní tetování pro muže 12

14. Wow, stínování a detail v křídlech je ohromující. Variant je zbarvení je opravdu chladné, protože ukazuje sílu a sílu ptáka versus ještě silné, ale slabší zvíře, které je had. Je to impozantní kus, který vypadá skvěle.

hrudní tetování pro muže 13

15. Tmavý inkoust trvá tolik času a inkoustu dokončete. Možná to nevypadá, ale byl na tom křesle na chvíli. Vypadá to, že blok vypadá na vás, nebo byste se rozhodli pro něco jiného?

hrudní tetování pro muže 15

16. Dávejte pozor na toto zvíře! Vypadá jako ďábelský ve všem smyslu slova.

hrudní tetování pro muže 77

17. Subtilní hrudník s nápisy je skvělý start k jakémukoli napuštěnému kusu.

hrudní tetování pro muže 100

18. Tento umělec udělal báječnou práci v každé oblasti tohoto uměleckého díla. Linie, detaily, celkový tok je prostě úžasné. Tento kus trvá hodně času a úsilí a celková úprava je na místě.

Hrudník-tetování-vzory-pro-muži 66

19. Fascinující kus, který se zdá, že má sto různých věcí. Umělec udělal skvělou práci s variací čáry.

Hrudník-tetování-vzory-pro-muži

20. Milovat různé barvy. Vytváří chaos a válečný pocit.

Hrudník-Tattoo-Designs-For-Men7

21. Podtóny v křídlech jsou bomba. Umělec vytvořil tuto typickou sovu a obrátil jej do něčeho mnohem tmavšího, než si uchovává oko ve svých pasech. To je to, co máme rádi u umění. Můžete doslova něco tak jednoduchého a vytvořit vše, co chcete.

Hrudník-Tattoo-Designs-For-Men30

22. Woah, tento robotický vzhled je tak autentický. Je to úžasná úroveň dovedností, která je zapotřebí k dokončení realistického kontrastu a variace hloubek. Výborně.

Hrudník-tetování-vzory-pro-muži-a-ženy-12

23. S tímto strojem se zdá, že srdce exploduje. Barvy jsou nádherné a způsobují, že celý kus prakticky vypadne z hrudi. To je tak skvělé a je to tak skvělé, protože kdyby tenhle chlap prostě šel po ulici, neměl byste tušení, že má toto mistrovské dílo pod košili!

Hrudník-tetování-vzory-pro-muži-a-ženy-16

24. Servírování v armádě je nepochybně čestné a významné pro každého pomocníka. Jen proto, že jste se vrátili domů z aktivní služby, neznamená, že s sebou nesete bezpočet vzpomínek a zkušeností navždy. Toto jedinečné tetování na hrudníku spojuje logo americké armády s masem a kostí, které perfektně zachycuje život měnící se podstatu prohlídky služeb.
527a4eab6531a101677eeea5d049e63d25. Jistě, stará slova říká, že "doma je to, kde je srdce", ale myslíme si, že to je také místo, kde vaše tělo umění říká, že je! Justin Vernon, známý populárně jako "Bon Iver", měl svůj domovský stav Wisconsinův obrys tetovaný na hrudi s úryvkem jeho vlastních písňových textů o významu vzpomínek. Můžete si vzít chlapa z domova, ale nemůžete vzít domů pryč od chlapce!
Justin_Vernon_Bon_Iver_Wisconsin

26. Pokud si zakoupíte lístek předem každému pavoučí muž pohybovat a oblečený jako Spidey každý Halloween jako dítě, pak je to perfektní hrudník tetování pro vás. Tento roztrhaný styl pokožky je něco, co by sám Peter Parker miloval a odhalil pravé superhrdiny uvnitř.
1245867865760103
27. Jemné ptactvo bylo vždy oblíbenou volbou pro ženy, které chtějí nějaký inkoust, ale ženy nejsou jediné, kteří mohou lámat svou lásku k malým pštrosím! Jednoduše se vyvarujte jakéhokoliv "trampového razítka" a strategicky umístit na hrudník barevné ptáky; pokud vůbec nic, zdůrazňují vaši maskulinní, svalnatou postavu!
itattooz-pták-tetování-design-na-hrudníku-člověka
28. Harry Styles možná vyvolal vztek nenávistných komentářů z online klebů mavens, když měl tento motýl napuštěný na hrudi, ale dostal poslední smích, jakmile si uvědomili, že vyvolal nový trend ve světě tetování tetování. Butterflies symbolizují metamorfózu a transformaci, takže tento konkrétní obrázek může být životaschopnou volbou pro vás, pokud jste zažili mnoho přechodu a změny ve svém životě.
harry-styly-butterfly-tetování
29. Sovy jsou tradičně známy jak pro svou moudrost, tak pro citlivost, kterou všichni víme, že jsou oba hlavní magnety kočky! Houpání tohoto barevného designu sova na tónovaný bod vám zaručí datum s nejžhavějšími dívkami v okolí.
beardsntats
30. Není fanoušek jasných barev nebo silných čar? Bez obav! Mužský model Stephen James je známý tím, že jeho hrudník plný tetování v nedokončené, tužky-náčrt stylu. Nejlepší část o tomto typu tetování je skutečnost, že vždy, když se rozhodnete, můžete vždy přidat barvu a rozměr později. vaše možnosti jsou neomezené.
tumblr_mwwupomWJ21qd9433o1_1280
31. Světově proslulý inkoustový mistr Ami James z Miami Ink musí být pryč od své rodiny několik měsíců po roce, když má svůj vlastní tetovací obchod v New Yorku. Ami se rozhodla mít na hrudi portrét své dcery, aby mohl vidět její usměvavou tvář, kdykoli se každé ráno dívá do zrcadla. Tento styl tetování by také byl úžasný hold někomu jinému ve vašem životě, který prošel, protože obraz vaší milované bude navždy blízko k vašemu srdci.
ami_james_black_tank_top_bald
32. Jste-li hudebníkem, je pravděpodobné, že buď už máte nějakou hudební notu vytesanou někde na vašem těle, nebo chcete jen něco jiného než norma. Odměňujte si nejdůležitější věc ve svém životě, hudbě tím, že máte na hrudi jednoduché zvukové vlny.
zvuková vlna
33. Můžete milovat kapela, aniž byste chtěli, aby portréty tváří svých členů byly napuštěny na hrudi po celý život, ale jak jinak můžete opravdu ukázat svou lásku a adoraci za svou práci? Tím, že pracujete s tetováním umělcem a sestavíte obrazy z různých uměleckých děl skupiny, nevyjadřujete pouze svou podporu pro svou geniální značku; vytváříte také jedinečný design tetování, který je na rozdíl od jiných.
růžový
34. Jen proto, že jste si vybrali hruď jako perfektní prázdné plátno pro další tetování, neznamená to, že se musíte rozhodnout o nástěnném malbě, která vyplní celý svůj prostor! Menší vzory v horní části hrudníku, stejně jako tyto hvězdné obrysy, mohou vypadat stejně horké jako větší kus, který zaujme celou hruď.
442e95264dfd590c28d00a9fcc816a68

35. Víra často přináší velkou útěchu v době ztráty, a proto je toto tetování perfektním počinem obětem zesnulého milovaného člověka a vírou, která přináší uzdravení těm, kteří zůstávají na Zemi.
jedinečný-keltský-kříž-design-nápady pro muže-na-hrudi

36. Pokud nejste náboženský typ, ale přesto chcete potvrdit někoho, kdo je ve vašem životě vnímavý, pojmenujte své jméno na hrudi v jemném kurzívním písmu spolu s datem, který znamená něco pro váš vztah s touto osobou. Mohlo to být datum narození dítěte, datum svatby nebo dokonce datum úmrtí.

PC041005

37. Každý umělec by mohl ocenit odvážné barvy a údery tohoto tetování, a to zejména se zahrnutím modrého ptáka, který je na první pohled skrytý na oko. Pokud jste uměleckým nadšencem, není třeba, aby vaše oblíbené malování Picasso bylo umístěno na hrudníku; získat kreativitu a generovat abstraktní design, který je jedinečně vlastní.

ylPNm9x

38. Pokud hledáte šokový efekt, nehledejte dále. Tato optická iluze bude určitě dostat spoustu pohledů při příštím rozbití košile u bazénu! To trvalo tolik času a dovedností. Vážně je to neuvěřitelný kus. Způsob, jakým se na jeho hrudi nuluje, je mistrovsky hotovo.

vír
39. Ne každé tetování musí být symbolické tajemství, které musí být analyzováno pro hlubší význam nebo význam. Pokud jste chlápek, který má rád podnikání, má příležitost k tomu, že má příznaky, které považujete za důležité v životě natřené přímo na pokožku.
SONY DSC
40. Pro některé z nich není nic víc inspirativní a důležité než život náboženské víry. Má své náboženství monumentální symbol víry, jako tento keltský křesťanský kříž, tetovaný na hrudi, udržuje vaše náboženství blízko vašeho srdce a duše za všech okolností. To je tak citlivé.
7bd3f8cd98c8a10c0d3e904f1c84969e
41. Srdce tetování může být desetník, ale nemůžeme vzít naše oči z tohoto malování-namočil design, který dokazuje, že je možné vzít společný symbol a opravdu dělat to vaše vlastní místo toho, aby to trite.
tumblr_mjctds1nvz1rn3yyfo1_500

42. Základní tribal tetování, které má spoustu potenciálu pro spoustu přírůstků, i když vypadá docela hvězdně na všechno.

tribal-hrudník-tetování-pro-muži-a-it-rysy-cafeimaginaire-102230

43. Klasická černobílá s psaním. Přestože se jedná o poměrně tradiční vzhled, můžete ho vždy vyladit, aby byl váš vlastní. Diskutujte s tvým umělcem různé myšlenky, aby byly originální a vaše sami.

url

44. Toto je originální spin na klasické lebkové tetování. Celý obraz je tak dramatický a odvážný. To způsobuje poměrně rozruch a evokuje spoustu emocí. Jaká je vaše počáteční reakce, když ji vidíte?

Plný-hrudník-tetování-pro-muži

45. To je docela úžasný kus, protože detail v každé oblasti kusu je tak vypočítán a dobře promyšlen. Od očí až po křídla vypadá sova zlé a vyhrožující.

sovětský maják

Hrudní kousky jsou skvělé způsoby, jak zachytit podstatu vašeho umění. Je to docela hladký povrch, který umožňuje umělci skutečně mít volnou vládu, aby vytvořili krásné snímky. Jsou snadno kryty pro práci a jsou zábavné se ukázat na pláži nebo bazénu nebo kdekoli se vám to líbí. Jsou skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí udělat hodně práce, ale také chtějí být schopni je skrýt. Jsou také skvělým způsobem, jak přidat kousek inkoustu po kousku. Vždy můžete jít celou cestou s masivním obrazem, nebo můžete přidat trochu trochu tu a tam a jednoho dne budete mít hotový kus, který je nádherný.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 41 = 45

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: