3D tetování, které vás šokují a ohromí!

Nestačí překonat úžasný realismus, který mohou 3D tetování přinést. S talentovaným umělcem na palubě je vše možné! Pokud hledáte živý vzhled, který by vám pomohl, můžete si zde najít inspirativní věci. Tyto tetování jsou tak živé, že vám budou déle zaručit!

Zdá se, že v posledních letech se více a více věcí stává 3D, od filmů až po 3D tiskárny a nyní i tetování. Tento nejnovější trend nevyvolává nic překvapujícího díla. Tetování, které jsou navrženy tak, aby vypadaly 3D, jsou chváleny pro detail a uměleckou vizi, která jde do každého. S tolika lidmi, kteří si vybírají tetování na památku svých blízkých, týmů nebo na zvláštní místo nebo čas, 3D tetování poskytují zájemcům možnost vzpomenout si v ještě podrobnějším a životnějším než kdykoli předtím. Tyto tetování budou pravděpodobně šokovat a úcty vás, jak si prohlížíte krásu a úžasné detaily, které lze nalézt v každém.

1. Pitbull Back kus

3d 41

Po celá léta lidé dostali tetování na počest někoho, kdo prošel. Někdo, kdo své životy zasáhl tak ohromně a hluboce, že jejich ztráta se nikdy zcela nezahojí. Ztráta zvířete je opravdu jedna z těchto ztrát. Když se budete muset rozloučit s vaším nejlepším přítelem, přítel, který tam byl bez ohledu na to, co je dobré a špatné, bez váhání je nesmírně obtížné, a srdce lámání věc dělat. Mnoho lidí se obrací k 3D tetování, aby zajistilo co nejvíce života, jako je verze svého přítele.

2. Slon

3d30

Proč nepoužít dopad, který 3D tetování dělá, aby pravdivé prohlášení? Pokud jste vášniví ohledně práv zvířat nebo určitých ohrožených druhů, proč tyto krásné kusy nevyužít a sdílet krásu těchto zvířat se všemi, se kterými se setkáte? Můžete také svítit světlo na to, proč jste tak vášniví zvíře, které jste na vás tetoval na prvním místě.

3. Bio-mechanické

3d 31

Zaplacení pocty některým z našich oblíbených věcí je velmi populární důvod, proč lidé dostanou tetování, které dělají. Proč nevytvořit náladový návrh vašich lásky a zájmů a přinést to k životu. Byť schopen ukázat co nejvíce detailů a vytvořit impozantně živý obraz vytvořený. Toto tetování zahrnuje mnoho věcí, které vytvářejí směs biologických a mechanických věcí.

4. Kámen

3d 42

Tato zadní část se jeví jako složená z kamene a případně ze stříbra nebo cínu. Množství detailů v tomto zadním díle by trvalo celé hodiny a možná je tu skrytá vášeň v inkoustu tohoto velkého díla, o němž prostě nevíme.

5. Ještěrka

32

Každý by si myslel, že tento oranžový a černý gecko byl naživu, kdyby neznali nic lepšího. 3D tetování vytvářejí úžasnou iluzi, že něco je tam, když je to jenom obraz a vyžaduje spoustu talentů, aby dokázali takové úžasné umělecké dílo.

6. Nehty

3d6

Ouch! Ty nehty v límečkové kostě člověka vypadají bolestivě a zcela realistické díky úžasnému stínování.

7. Kotníkové lučiště

3d18

Luky jsou vždy oblíbené u žen, nicméně tyto luky ji o krok dále donesou k ženskému kotníku trochu osobní módy. Nyní, bez ohledu na to, jakou botku nosí, může vychutnat dotek elegance.

8. Přichyceno

3d21

Toto tetování bude pravděpodobně přijímat strašidelné atmosféru, protože se téměř zdá, že se snaží ohnout cestu ven z kůže. 3D efekt tohoto tetování je díky úrovně extrémních detailů, které byly použity k vytvoření ruky, stejně jako stínování, které se zdálo, že vypadá, že se klečí přes kůži.

9. Vážka

3d20

Vážka tetování viděla popularitu i mimo ni, ale nikdy v tomhle detailu. Rychle létající hmyz je perfektní tetování pro každého, kdo chce, aby se něco stalo z kůže v zářivých barvách.

10. Oko

31

Někteří najdou tetování očí velkou chybou, bez ohledu na to, jak jsou v pohodě. Úžasné detaily v tomto 3D oku však mohou poskytnout chladivé pocity těm kolem vás a dokonce mohou zaujmout emoce, kterou si přejete zapamatovat.

11. Roztrhané ptáky v letu

3d3

Zastřešená a rozbitá kůže této ženy vypadá, že v něm žijí ptáci, ale efekt, který byl vytvořen v tomto tetování, je nejen jedinečný, ale úžasný. Nejen, že jsou ptáci v těle, ale také uniká.

12. Bear Paw

3d7

Ačkoli to je více než tlap tisk, než je tlapka, toto medvěd tetování vypadá neuvěřitelně realisticky na tomto tele. Něco takového by bylo skvělé pro někoho, kdo by chtěl předvést hobby lovu nebo jednoduše sledovat různá zvířata.

13. Monarcha

motýl 3d tetování

Monarch Butterfly je pravděpodobně nejvíce snadno rozpoznaný motýl kolem, a zatímco to může vypadat jako tato žena má motýl na rameni, to je jen 3D tetování. To může udělat jeden z nejpopulárnějších tetování volby pop, stejně jako dělat to jedinečný jeden z druhu uměleckého díla.

14. Chybějící kusy

wow 3d

Jsou jejich váhy pod kůží této nohy? Zatímco se měřítka nezdá být příliš realistická, chybějící kousek skládačky jistě skáče z kůže. Stejně jako místo chybějícího díla.

15. Černá vdova

3d pavouk

Spider tetování jsou vždy ve stylu a toto 3D Black Widow tetování určitě bere dort. Zatímco pavouk vypadá, že se plíží kolem krku této ženy, stále drží účinky tetování.

16. Mechanické

3d

Chtěli jste někdy být tajným zakončením? Nyní můžete s 3D tetováním. Mechanické části tohoto tetování neposkytují pouze 3D efekt, ale realistickou myšlenku, že písty a další části ramena jsou ovládány mechanicky.

17. Běh dál

3d9

Pokud máte rádi rychle se pohybující auta, možná 3D tetování jako je tenhle je pro vás to pravé. Toto závodní auto má úžasný 3D efekt a dokonce i peníze, které létají z kmene, vypadají, že stojí za to víc, než je skutečně. Mohla byste se jen přiblížit a chytit ji.

18. Dveře uvnitř

3d10

Toto jedinečné tetování skutečně dává dojem, že vnitřní pohled vypadá spíše než venku hledá dovnitř. Myslíš, že?

19. Ninja želva

3d 43

Je Raphael vaše oblíbená ninja korytnačka? Tak proč neudělat realistický pohled na 3D tetování, jako je tento.

20. Stuha Námořní hvězda

3d15

Tato námořní hvězda má nejen 3D vzhled, ale stuha, která se víří kolem sebe, vypadá, jako kdybyste ji mohli vytáhnout v jediném záběru.

21. Scorpion

3d1

Scorpion tetování jsou neuvěřitelně populární, ale proč není vaše jedinečná tím, že jí více života. Toto štítové tetování skutečně vypadá, jako kdyby vás mohlo zvednout, pokud jste se ho pokusili dotknout.

22. Zahnutý

3d23

Tento hák vypadá bolestněji, než je skutečně s jeho 3D kresbou. Yikes!

23. Modrá žabka

3d11

Stromové žáby jsou neuvěřitelně krásné a zatímco budete pravděpodobně vidět mnoho tetování žáby stromu, které vypadají, jako by visely z ruky nebo nohy někoho, nikdo nemá složité detaily, které toto tetování má.

24. Krásný motýl

3d8

Každý, kdo miluje krásu motýla, tak proč neudržet naše ještě více.

25. Vortex Stripes

3d tetování

Tyto pruhy skutečně vypadají, že vytvářejí vír přes rameno této osoby. Dokonce se zdá, že se pohybují, pokud se na ně podíváte dost dlouho.

26. Rosary Rose

3d13

Růžence a růžence spolu kráčí ruku v ruce. Každý z nich komplimentuje druhou a získání tohoto tetování s 3D efektem je ještě krásnější.

27. Záhadné hřebenové paty

3d24

Tyto krásně špičaté podpatky mají určitě ostrost, což je trochu víc než záhadné.

28. Killer King of Hearts

3d19

Není to rád, že král srdce na palubě karet není tak ostrý? Promluvte o vražedné kartě.

29. Kdyby byl Popeye skutečný

3d12

Toto realistické 3D tetování Popeye Sailor má strašně přesný pocit. Pravděpodobně byste mohli udělat tetování ve stylu 3D, jako je tento s některým z vašich oblíbených kreslených postaviček.

30. Krásné novorozence

3t

Jakákoliv nová matka by byla úplně zamilovaná do tetování, jako je tato. Schopnost držet své dítě pro věčnost je jistě dar. A vypadá to tak realisticky, že na první pohled si možná myslíte, že tam je skutečný novorozenec.

31. Ruby Butterfly

3d motýl tetování

Zde je další krásné 3D motýl tetování. Tento rubínový monarchový motýl vypadá neuvěřitelně půvabně posazený na rameni dívky.

32. Skull 3d Tattoo

lebka 3d

Lebky nikdy nezmizí ve stylu, ale proč neudělat své tetování naživu tím, že získáte realističtější verzi tetování lebek, které chcete. Množství detailů v lebce opravdu vyniká krásně.

33. Trvalá tužka

3d16

Všichni jsme viděli, že spisovatelé a umělci položili tužku za ucho, a zatímco toto 3D tetování je víc karikatury než ostatní, které jsme zde viděli, stále má živý vzhled. Způsob, jakým se zdá, že dráždí část kůže, kterou prošla, stejně jako krev, která obklopuje tužku, jí dává realističtější vzhled.

34. Oko na zadní straně hlavy

3d zádech tetování

Každý chtěl mít slovo "mít oči v zadní části hlavy" více doslovně? A tady je vaše příležitost. Proč nezískat realistické oko tetované na zadní straně hlavy, abyste vám pomohli sledovat ty kolem sebe. Zatímco mnoho lidí by toto tetování bylo úplně strašidelné, přinejmenším když jste se nacházeli na zadní straně hlavy, můžete vyrůst o vlasy, abyste je zakryli, když to budete potřebovat.

35. Tetovací stroj

3d25

Tento americký tradiční styl cívka tetování stroj vypadá neuvěřitelně realisticky v karikatuře jako způsob. Nejen, že je to neuvěřitelně jedinečné, ale cítíte, jako by to bylo doslova před vámi. Úroveň detailů v tomto stroji se může zdát jednoduchá, ale ve skutečnosti je mnohem víc než to, co splňuje oko.

36. Kapesní hodinky

3d29

Hodinky jsou nádherným symbolem času a mnoho lidí si na ně vytesává složité hodinky, aby si pamatovali určitou dobu v životě. To je velmi populární u nových otců, kteří tetovali v době, kdy se jejich děti narodily. Proč neudělat vaše hodinky vypadat realističtěji tím, že bude mít tetování ve 3D.

37. Kamera

3d17

Neexistuje nic, co by uzpůsobilo shutterbug více než tetování jejich oblíbeného fotoaparátu, které mohou předstírat, že uchopí obrázek jen pro zábavu. Zatímco to není neobvyklé pro lidi, aby si tetování, které mohou držet až do jejich obličeje, tento fotoaparát převezme jiný život kolem prostého prstů knírek.

38. Žebřík nikam

woo 3d

Toto tetovací žebřík vypadá, že sestupuje do zápěstí tohoto člověka a vede k tomu, co se zdá jako nikde, ale detaily jsou zcela podivné. 3D tetování, jako je toto, vám umožní udělat něco jednoduše do něčeho velkolepého.

39. Barva

3d 33

Toto tetování krásné bohyně zvěrokruhu, Aries, nemá jen 3D pohled, ale spíše má vlastní život. Dokonce i množství detailů v jablku v ruce je naprosto úžasné. Jedná se o jedinečný twist na populární tetování zvěrokruhu, které jsme zvyklí vidět a kombinace barevných a černých a šedých tetování vytváří krásný kontrast.

40. Jahoda

3d třešeň tetování

Téměř vypadá dobře na to, aby jíst, kdyby na tetování nebyla vytetována. Zvažte získání 3D tetování vašich oblíbených ovoce jako jedinečnou poctu některému z vašich oblíbených věcí. Jahody mají spoustu detailů, aby získali tento 3D efekt dokonalý a je naprosto šokující, jak barvy a hodnoty vytvořily něco tak úžasného.

41. Malá vdova

3d5

Pokud se bojíte pavouků, můžete si myslet, že tato černá vdova je pro pohodlí trochu příliš realistická. Ale 3D efekt je šokující a děsivě inspirativní. Zatímco se může zdát, že by něco takového mělo být snadné, aby vypadalo 3D, přemýšlejte znovu. Různé úrovně černé, šedé a bílé použité v tomto tetování musí být dokonale smíchány, aby nám to vypadalo dnes.

42. Zelený Gecko

3d žába

Tento malý zelený gecko vypadá, jako by skutečně šplhal na nohu této osoby. Zatímco má pro něj více uměleckého vzhledu, na rozdíl od realistického gecko, který jsme viděli dříve, stále vypadá trojrozměrně. To je určitě tradiční stylový gecko, jako jsme zvyklí vidět z různých obchodů s tetováním.

43. Kouření žena

3d 34

Toto tetování vypadá mimořádně realisticky, ale rty a růže mají realismus jako žádné jiné tetování, které jsme zatím viděli. Tento druh 3D tetování může nejen snížit obraz z kůže, ale jako by tam vlastně patřil.

44. Bohyně cukrových lebek

3d 46

Tato cukrová lebka stylizovaný dáma tetování má realistický vzhled, zatímco vypadá stylizovaný jako mnoho jiných realistických tetování, stejně jako 3 dimenzionální. Také si všimnete krásné rovnováhy, kterou barvy poskytují v tomto tetování a jak zelené, tělo a zlato vyhovují tomuto tetování, aniž by to stalo příliš míchané.

45. Růže mají trny

3d růže

Pokud nejste příliš opatrní, růžové trny mohou ve skutečnosti dát šokující hubnutí. Také byste mohli vytáhnout jeden z krásných okvětních lístků z růžového pupenu, ale je to tak úžasné. Množství detailů, které bylo vloženo do tohoto růžového tetování, aby bylo dosaženo 3D efektu, se jistě ukazuje, že poskytne ohromující tetování, které zde vidíme.

46. ​​Pernaté oko

3d oko

Toto realistické jasně zelené oko a peří je unikátní vzít na 3D oko tetování. Nejen, že se nevidí jako většina očních tetování, a realismus je zvláštní.

47. Leopard

3d tygr

Tetování zuřivých velkých koček jsou populární tetovací nápad, ale tento 3D leopard přebírá dort s úžasnými detaily. Zatímco mnoho lidí si vybralo cestu leva nebo jaguára, leopard je ojedinělá volba. Jednoduše vzhled těchto velkých kočičích zubů je dost na to, abyste se strach z toho, že jste ho kousali.

48. dvě poloviny

3d 44

Zatímco dámy na hrudi tohoto muže mohou být trochu obličejové, úžasné detaily, které byly vloženy do tváří a rukou, vytvářejí jedinečný 3D efekt, který opravdu upoutá vaši pozornost. Ačkoli si nejsme jisti, jestli je někdo, kdo se snaží uniknout mezi těmito dvěma obličeji nebo se pokouší dostat ven z prsou, je to určitě jedno.

49. Gorila

3d kingkong

Pokud hledáte fotorealismus, pak toto 3D tetování jistě má všechno. Na první pohled si možná ani neuvědomujete, že se jedná o tetování, dokud nevidíte kůži a další tetování kolem okraje gorily. Můžete opravdu vidět inteligenci v očích této gorily, která jí dodá mnohem více realistického pocitu.

50. Dream Catcher Anklet

drem 3d

Dream catcher tetování jsou skvělou volbou pro velké snílky a tento anklet určitě zachycuje vzhled a pocit skutečných šperků. Zatímco části tohoto tetování se nezdá realistická, stále dává 3D vibraci, kterou každá z těchto tetování vlastní.

51. Lady Bug

3d4

Lady chyby jsou hezké a jsou údajně znamením štěstí. Tak proč neudržet s sebou hodně štěstí s realistickým 3D tetováním lady bug. Nejen, že toto tetování zachycuje skutečný vzhled a chuť lady bug, jestliže to nebylo pro pečlivé prohlídky byste si mysleli, že byste mohli skutečně vyzvednout to.

52. Bohyně cukrových lebek v červené barvě

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????

Cukry lebek jsou stále více populární v průběhu let a stále více lidí je dostává je tetování na jejich tělech. Je tedy přirozené, že by někdo udělal krok o krok dál a dostal tetování ohnivé zrzky s lebkou cukru namalovanou na obličeji. Nejen, že umělec tohoto tetování má obtížný úkol správně zastínat obličej, ale věnovat velkou pozornost i složitým liniím cukrové lebky.

53. Král Cobra

had 3d

Toto tetování krále Cobra stačí k tomu, aby někomu dali vlkodlaky. Ale není to had, který nás třepí v botách, ale spíše způsob, jakým byl had vytetován způsobem, který vypadá, že vstupuje a vystupuje z kůže a vytváří tak 3D efekt. Pokud bychom nevěděli lépe, mysleli bychom si, že část ruky tohoto muže je celý had. Yikes!

54. Udržování času

3d 32

Kapesní hodinky tetování jsou neuvěřitelně populární pro ty, kteří chtějí označit konkrétní datum a čas, nicméně začlenění včel a motýla do tohoto tetování nám přesně neposkytuje mnoho informací o tom, co se tato osoba snaží vzpomenout. Mohou jednoduše vypadat jako kapesní hodinky a chtějí, aby toto specifické tetování bylo provedeno ve 3D stylu.

55. Jumper

3d tetování

Toto tetování je děsivě přesné způsobem, jakým je stylový gangster z roku 1920 připraven vyskočit z této střechy. Úroveň úžasných detailů v tomto tetování určitě ukazuje, kolik času a trpělivosti bylo vloženo do tohoto celého dílu a fotorealismus, který má, je částečně zodpovědný za 3D efekt, který z něj vypadá zcela skutečně.

Pokud máte oblíbené tetování, které jsme zde ukázali nebo jste plánujete získat 3D tetování pro sebe, prosím, dejte se s námi. Rádi bychom slyšeli, co musíte říci v níže uvedené poznámce, a vychutnejte si slyšení od našich čtenářů. Pro ty, kdo mají otázky ohledně získávání tetování, neváhejte se zeptat níže, aby někdo mohl mít možnost odpovědět na vaše otázky a poskytnout vám odpovědi, které hledáte. Opravdu doufáme, že se vám líbí tento seznam a doufám, že se podíváte na několik dalších, které zde máme na našich stránkách.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 77 = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: