35 Medusa Tetování, které jsou krásně krásné

Medusa: řecká žena s očima, která zvedne člověka přímo na kámen a vlasy plné hadů. Silná žena, kterou mnozí mysleli často od dětství, zůstává zdrojem tajemství a intrik. Barevná Medusa na vašem těle je jistě odrazit ty, které by se snažily udělat špatně.

Medusa je známá tím, že má hlavu ženy s hadem, který se krouží kolem hlavy. Je to řecká mytologická postava, která byla kdysi krásnou paní. Byla jednou ze tří sester, Medusa, Stheno a Euryale, a byla kněžkou na dvoře Atheny. Existují některé odlišné zprávy o Meduse v závislosti na tom, zda vaše čtení o ní z pohledu Řeků nebo římského pohledu. Řekové popsali tři sestry jako strašně ošklivé a hrozné stvoření. Byli to špatní a docela zlí duchovní, ačkoli Římané - konkrétně básník Ovid - ji vytvořili do krásné jedné panny. Předpokládá se, že její vlasy se změnily v hady díky Aténově žárlivé reakci na Poseidona, který se s ní oženil. Athena změnila její krásu na ošklivost a když se někdo dokonce podíval na Meduzu, okamžitě se obrátili na kámen. Potom utekla z domova, protože byla tak rozrušená svým vzhledem. Ona byla Poseidonem velmi impregnována Athenovým zklamáním a později sťatá náčelníkem jménem Perseus. Když byla zabita, kůň odešel z těla. Jak můžete vidět, byl to tehdy čistý chaos! Je to tragicky strašný příběh o zlém a nelicencovaném trápení a ztracených nadějích a snech.

V očích je to trochu jinak, jak uvidíte v práci níže. Někdy to vypadá, jako by se celý hněv na světě rozpoutal skrze její oči a pak v jiných případech je to, jako by vaše srdce zlomilo její srdce. Je tu dost krmení, které obklopuje postavu Medury. Všichni od Sigmunda Freuda k feministickému hnutí na Versace se zajímali o tuto přesvědčivou povahu.

Umění Medusa není známo, že je nejvyšší kalibr, ačkoli je jistě populární v některých kruzích. Níže je uveden sortiment kusů Medusa, které jsou jak barevné, tak živé. Oni jsou myšlenka provokující a způsobit, abyste se divit, co hlubší význam mohl znamenat. Podívejte se na každý kus a zhodnoťte si, co si myslíte, že to znamená.

Obdrží muži nebo ženy tuto kresbu?

V minulosti byli muži známí, že toto umění dělají, ale v poslední době se stávají čím dál populárnějšími pro ženy, aby si je taky udělali. Má v sobě poměrně malou symboliku a může být zvykem představovat spoustu věcí v životě člověka. Může představovat ztracené sny, naděje, že už nejsou a nespočetné množství dalších možností.

Jaké barvy jsou nejoblíbenější?

Tmavé barvy jsou často spojeny s tímto obrazem, protože je tmavá a předvídavá postava. Poskytli jsme několik různých vzhledů a barevných schémat. Uvidíte různé možnosti a všechny vypadají opravdu dobře. Záleží jen na vás, co vypadá nejlépe na vaší pokožce. V jejím mytologickém stavu byla známa, že Medusa má zelenou tvář a červeno-oranžové vlasy. Když jste se podívali blíž na její vlasy, uvědomili jste si, že jsou červené hadry. Pohroma, kterou Athena přivedla na Medudu, ji udělala jako ošklivá žena, která měla z hlavy hlavu. Na níže uvedených obrázcích uvidíte, že existuje široká škála portrétů tváře Medusa, stejně jako barvení její kůže a barva hadů.

Kde je nejlepší místo pro tetování Medusa?

Předloktí, noha a zadní část jsou špičkovými místy pro toto tetování. Záleží na tom, jak vypadáte. Chcete-li, aby byl vystaven tak, že si je každý může prohlížet, pak je pro vás nejvhodnější volba místa, která je viditelnější.

Jaká je medvědina a co symbolizují tetování?

  1.  Tento černobílý obraz přiměje diváka, aby si dvakrát udělal oči. Jsou zlověstné a prázdné a tak zlé hledají. Skoro vypadá jako černobílá fotografie. Její obličej vypadá zrnitě, což je pravděpodobně určeno k tomu, aby skutečně zesílilo její neštěstí.

mt (26)

2. Toto je příklad ženy, která má tělo umění Medusa. Hady jsou zbarveny modře a stínování je velmi dobře provedeno. Vířící těla hadů a její prázdné oči vytvářejí strašlivé zobrazení této mytologické postavy.

mt (28)

3. Když se na první pohled podíváte na toto umění, zdá se, že je to pokřivené a zlé. Po bližším zkoumání zjistíte, jak se Medusa zdá vystrašená a téměř jako by byla mimo kontrolu? Zajímalo by nás, jestli jsou hady na starosti, nebo jestli je? Je to jako v úplné ztrátě za způsob, jakým jde její život. Díky Aténě Medusa už nebyla chrámovou kněžkou, ale místo toho byla vyvražděna mezi nejbližší k ní. Zde jsou zde významné snímky, které mohou být spojeny s mnoha lidmi a různými okolnostmi, s nimiž se setkávají ve svém vlastním životě.

mt (29)

4. Tyto hady vypadají tak živě, zdá se, že doslova vystupují z hlavy, z těla této ženy a mimo obrazovku, na kterou se podíváte! Obarvení je velkolepé a detaily jsou výjimečné. Je okouzlující a živé barvy. Umělec udělal velice pěknou práci.

mt (30)

5. Zde je příklad, kdy obrázek nemá hodně barvy, ale to opravdu nepotřebuje díky zaneprázdnění celkového obrazu. Stále přináší sílu, zlověstné číhání zla a ovládání. Vypadá to, jako by byla na cestě a byla připravena usadit skóre.

mt (31)

6. Medusa byla věděla, že všechno, na co se dívá na kámen, přemění. Byla mučená duše kvůli chybám a dvojímu překročení Atheny. Spád z toho byl značný a stát jí všechno. Konstrukční a lineární práce tohoto díla je velmi dobrá. Je rozsáhlá a zdá se, že je na obou nohách.

mt (32)

7. Tento kus má zombie jako kvalita. Je to chaotické a zneklidňující a oči jsou alarmující a bez života. Celkově je to dobře provedený kus a nebojte se - lidé se určitě budou ptát na tohle!

mt (33)

8. Jedná se o zajímavý kus na hrudi a trvalo opravdu dlouhý čas dokončit. Jak jste si asi všimli, Medusa je tvář často nápadem a hodně důraz je kladen na hady. Je to dokonalý příklad těchto snímků. Kolik hadi vyčarujete?

medusa tattoo

9. Cool v akčním záběru umělce, který má dívku ruku. Světlá a ženská volba barev hraje perfektně symboliku Meduše.

medusa tetování

10. Pěkný detail zde a barvení je opravdu oko chytání. Had je hvězda show jistě.

mt (1)

11. Tento kus je extrémně zastrašující a děsivý, ale je to tak dobře provedené. Vyvolává tolik různých emocí, když to lidé vidí.

mt (2)

12. Pravděpodobně jste si všimli, že horní stehno je docela prominentní umístění pro tento obrázek. Je to eklektický a trochu hipster umístění, ale celkově má ​​pěkný tok kolem toho.

mt (3)

13. Pravděpodobně jste si začali uvědomovat, jak jsou tmavší barvy s tímto kusem hlubší. Opravdu milujeme, jak umělec zachytil zlo tohoto kusu Medusa pomocí černých a vynikajících technik stínování. To trvalo hodně času a úsilí a pravděpodobně nebylo nejvíce uvolňující tetování.

mt (4)

14. Jedná se o jeden z lepších portrétů, které jsme kdy viděli. Hady vypadají skutečně a její oči vypadají tak ztracené a vzdálené. Oni skutečně vysvětlují takové vnitřní nepokoje. To je velmi těžké a umělec vykonal vynikající práci. Nikdo nebyla děsivá mytologická stvoření!

mt (5)

15. Ohnivý pocit v tomto obrazu je zneklidňující. Umělec vykonal vynikající práci, která způsobila okamžitý chaos, jakmile se na něj někdo podívá. Medusa byla známa jako kontroverzní a nenávistná a tento obraz to zachycuje. To se rozhodně opírá více o řeckou mythologickou medudu místo o římskou verzi. Vypadá jedovatě a ne tak jako smutná dívka, která byla zničena a impregnována Poseidonem a pak disciplinována Aténou.

mt (6)

16. Tento obraz začal mizet, ale stále můžete vidět smyslnost vyzařující z postavy Medusa. Chtěla být jak lákavá, tak destruktivní.

mt (7)

17. Je zajímavé, jak tolik z těchto portrétů způsobuje, že žena vypadá, jako by nechtěla být ovládána těmito hadi. Možná se umělec snažil symbolizovat vnitřní bitvu ve vlastním srdci plátna.

mt (8)

18. Tento kus je opravdu temný a je těžké vidět přesně. Medusa byla zkreslená postava a šupinaté čelo to svědčí.

mt (9)

19. Zelená tvář je něco, o čem byla známa Medusa. Vypadá jako kreslená postavička, pro kterou byly natočeny pro filmy a televizní pořady. Typická k přírodě je vždycky darebákem. Obarvení a umělecká díla jsou zde velmi dobře provedeny. Je to velmi podmanivý kus.

mt (10)

20. To je zajímavý kontrast. Vypadá spící a hady vypadají, jako by házeli párty! Portréty se těžko zachycují a umělec udělal dobrou práci se stínováním, aby ukázal hloubku na obličeji.

mt (11)

21. Zelená je brilantně hotová. To dává celkovi kus obojživelný pohled na to, že je děsivé a přesto vás chce, aby se dívat jen o trochu déle. Lopata zeleně dělá kus mnohem živějším okolnímu člověku. Určitě by to vyvolalo docela rozhovor.

mt (12)

22. Toto je další skvělý kus na kontrastu a hloubce. Je šokující, alarmující a smutné, vše zabalené v jednom. Způsob, jakým proudí její vlasy, je velmi obtížné a umělec udělal úžasnou práci. To to tak dobře teče a někdo si všimne, že oko nad jejími vlasy? To chvíli trvalo, a dokonce byla docela bolestivá, protože ruční tetování jsou obvykle citlivé oblasti, které se dostávají do barvy.

mt (13)

23. Toto je jiný vzorek než kterýkoli jiný obrázek, který jsme zatím viděli. Kostra byla překročena hady a Medusa vypadá klidně a pod kontrolou. Příběh je velmi intenzivní a barvení je zajímavé, protože téměř vyzařuje detskou atmosféru, dokud se skutečně nezkoušíte, jaký obraz přenáší.

mt (15)

24. V očích je něco tak nevinného. Hadi nevypadají zcela bez viny. Umělec udělal obrovskou práci, která zachytila ​​její oči. Jsou krásné a smutné a velmi dobře provedené. Toto je tak vynikající zobrazení rímské verze Medury. Ona je docela krásná, ale má na hlavě tyhle hnědé hady. Vidíte bitvu, která vede v jejích strašidelných očích a můžete jí téměř litovat.

mt (16)

25. Lečnost zde odkazuje, že je nedávno provedeno. Pracovat na nohách je super bolestné, takže tato dívka se během čekání na tyto kusy dokončila. Klesající dívka v náznaku Medusa. Vypadá opuštěně, jako by si přála po celé dny.

mt (17)

26. Modrý odstín její tváře je zajímavý. To neodpovídá červeným čarám nebo hadům, ale má tohle fascinující nadšení. Je to voda jako a přesto cizí. Tento obraz je pravděpodobně blíž k řeckému tradici o Meduse.

mt (18)

27. Bude to bolet, když se podívám. Její oči vypadají tak beznadějně a agonizované, ale inkoust je velmi dobře proveden. Vypadá vystrašená a ohromená a umělec si udělal báječnou práci, která přináší to všechno dohromady. Kontrastní barvy, detaily, práce s čárovým kódem a snímky představují vše pro vzrušující a ohromující kus.

mt (19)

28. Umělec udělal fantastickou práci. Dokonce ani nevypadá jako tetování, vypadá to jako náčrtek. Hloubka a kontrast jsou téměř dokonalé. Bylo řečeno, že to, co se Medusa dívala, se obrátila na kámen a vypadalo to, že se dívá na sebe, a tak se také obrátila na kámen. Barvy v pozadí opravdu kompenzují kamenické práce a dělají kus ještě dramatičtější a okouzlující. Je to velmi dobře provedeno.

mt (20)

29. Toto není vaše typická meduza. Je to velmi barevné a světlé, ale její oči vylučují manipulativní vzhled, který je zneklidňující. Detail je vynikající a trvalo to opravdu dlouho. Škoda, že nevidíme, co má na druhé noze.

mt (21)

30. Tato Medusa má pěkné stínování a celkový vzhled je pravdivý, aby se vytvořil v tom, co tyto kusy obvykle vypadají. Lupy žluté opravdu dělají obraz živější a červené barvy vytvářejí společný soulad s uměním.

mt (22)

31. Cívky ve vlasech jsou tak nápadné. Kontrast mezi vlasy a hadi je úžasný. I její oči jsou znepokojivě krásné. Celý kus zachycuje krásu a zlo a je docela zajímavý. Stínování na obličeji je velmi dobře provedeno. To by mohlo být jedním z našich oblíbených.

mt (23)

32. Páni, oči těch hadů jsou docela perforující. Krev vypadá skutečně taky! Jaké jsou vaše myšlenky? Umělec se tu stínil opravdu skvěle. To dává spoustu kontrastu a opravdu líčí scénu, kdy byla Medusa zabita velmi živě. Vypadá tak překonaná a vypadá to, jak z jejích úst vychází hadí jazyk. Byla tak nešťastná jako ošklivé zvíře, které tyto hady sužovaly. Zní to jako docela hrozná existence.

mt (24)

33. Krásná skica před tetováním je umístěna a oficiálně nastříkaná. Všimněte si její krásy uprostřed toho, že je úplně mimo kontrolu, protože hady jsou po celé její hlavě.

mt (25)

Tetování Medusa má šokovat a bavit. Byla to velmi divoká stvoření, která jí přiváděla hněv k lidem a obrátila je na kámen. Nebyla to plyšová folklórní obraz a žádná z tetování neodráží to, protože prostě nebyla její charakter. Štíhlé hady a bolestný výraz ženy vytvářejí mistrovské znázornění vnitřních bojů lidí. Může mít pro každého jednotlivce mnoho různých významů.

Pokud se rozhodnete, že byste chtěli dostat medudu napuštěnou někam na vašem těle, je zde pár věcí, které je třeba zvážit. Ujistěte se, že se ujistěte, že jste se ujistili, že tetování jsou ve svých politikách v pořádku. Většina míst je v pohodě, ale nikdy neubližuje kontrole. Rozhodněte se, kam chcete umístit, možná jste si všimli, že horní stehno je na těchto fotografiích velmi populární. Někdy to, co se nám líbí ve fotografiích, vždy nefunguje pro naši estetiku, takže se ujistěte, že vypadá dobře na vás. Požádejte o své názory své přátele nebo tetování umělce a poté se rozhodněte, které vám nejlépe vyhovuje. Rozhodněte se o barvení a velikosti a pak se rozhodněte pro váš rozpočet. Poté, co jste vyhodnotili vše, bavte se a užijte si svůj nový kus.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

21 + = 25

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: