145 Neck Tattoos, které udělají prohlášení

Krk tetování jsou odvážný výběr pro každého. Předtím byly tetování krku jen pro nejodvážnější lidi, ale stále více se stávají v módě, mezi kluky a stále více dívkami. Pokud jste po vyhlášení tetování, pak tetování krku bude dělat právě to. Získali jsme nějaké zabijácké návrhy, které by procházely.

Pokud hledáte tetování na krku, měli byste být zcela ochotni se zavázat k návrhu, který jste si vybrali. Krční tetování jsou úžasné a mohou mít širokou škálu velikostí a komplikací, je také velmi obtížné skrýt v závislosti na umístění, které jste si vybrali. Něco na zádech krku nebo za ucho může být docela snadné skrýt se za prací. Nicméně něco pod bradou nebo něco takového, co je velké na krku, může vyžadovat korektor a nějaký vlastní umělecký talent. Zatímco tetování jsou stále rozšířenější, vždy musíte mít na paměti, zda vás zaměstnavatel za vás rozhodne a předá vám práci jednoduše podle vašeho vzhledu. Ale bez ohledu na to, zda se rozhodnete získat tetování na krku nebo ne, jsou stále úžasné umělecké dílo, které může každý snadno nosit. Zde jsou 40 tetování tetování vzory, aby zvážila a těšit:

1. Pavouky

pavoučí krk tetování

Pavouci jsou strašidelní a pravděpodobně lepší tetování na krku pro chlapce než dívky. Nicméně pokud máte rádi pavouky, stačí jít na to a vybrat ten nejchytřejší, který najdete! Lidé dostali tetování černé vdovy, vlčí pavouci, tarantule a mnoho dalších. Toto je vaše příležitost vybrat něco neuvěřitelně strašidelného.

2. Nebeské hvězdy

chladný krk

Star tetování tetování návrhy jsou nejvíce populární tetování na krku pro dívky, ale chlapci se stále více zajímají také o hvězdy. Mohou být choulostivé a vytvářet řadu různých tvarů, které lze propojit pomocí mysticky vyhlížejících vírů. Někteří dokonce rozhodnou získat konstelaci nebo souhvězdí svého znamení.

3. Sluchátka na rty (Lipové výtisky)

n10

Lipové otisky jsou populární krční tetování jak pro kluky, tak pro holky. Jsou spíše androgynní a jsou určitě jedním z nejoblíbenějších tetování tetování vzhledu kvůli různorodosti velikostí, které mohou být vytvořeny dovnitř. Někteří lidé dokonce zvolit, aby rty výtisky někoho, koho milují, aby tetování znamenalo, že mnohem více.

4. Butterfly

3d motýl krk tetování

Motýli jsou neuvěřitelně populární tetování na krku pro dívky a nejsou žádné otázky, proč. Jsou krásné, delikátní a mohou být vytvořeny v různých rušivých barvách, díky nimž se každý snadno přizpůsobí a zajistí, že jsou zcela jedinečné.

5. Peter Pan

n2

Kdo nemiloval Petra Pana vyrůstal? A pro každého, kdo se díval na hry, vyrůstal, když věděl, že Peter Pan vždycky hrála dívka. Ale ať jste fanoušek Peter Pan nebo ne, výběr vašeho oblíbeného charakteru z knihy, filmu, karikatury nebo hry je skvělý způsob, jak si vzpomenout na něco, co máte rádi nebo máte pocit vášnivosti.

6. Koruna

korunní tetování na krku

Koruny jsou také velmi populární tetování tetování návrhy, protože mohou být malé a jednoduché, nebo velké a složité. Tato koruna je spíše na jednoduché straně a vypadá úžasně na krku dívky. Něco takového nezahrnuje obličej a vypadá úžasně. To je skvělý nápad pro první tetování, protože je malý a umožní vám zažít tetování poprvé, aniž byste museli trávit hodně času pod jehle.

7. Skript a peří

n3

Mnoho lidí začíná používat peří a písmo ve vzájemném tandemu. To je rozhodně více populární pro tetování na krku pro dívky, ale schopnost, aby vaše tetování říkat cokoliv a následovat s peřím je geniální. Někteří se mohou rozhodnout použít brk, spíše než jednoduché peří, jako je toto tetování, ale cokoli si vyberete je zcela na vás.

8. Butterfly / Moth

n16

Zatímco mnoho z nich by nazval toto tetování tetování motýl, široká sada křídla jistě vypadá jako můra. Nicméně můry jsou stále více populární tetování tetování návrhy a může být umístěn kdekoli na krku. Nejčastěji se nacházejí v krku nebo podél hrdla, čímž zvýrazní křivku krku pod bradu nebo vlasovou čáru.

9. Dream Catcher

n20

Dream Catchers jsou krásnou volbou pro tetování, protože jsou složité a krásné. Mnoho lidí dostává tetování záchytů snů a nejsou prostě specifické tetování na krku pro dívky, chlapci je také milují. Najdete mnoho z těchto složitě zdobené korálky, peří, a mnoho dalších dodatků k designu, aby se každý sen tetování tetování unikátní.

10. Dragonfly

motýl na krku

Vážky jsou úžasný hmyz a říká se, že létají vysokou rychlostí. Zatímco vážky jsou v pohodě, tam je něco úžasného na tetování vážky krku. Navíc jsou skvělé jak pro chlapce, tak pro dívky. Pokud se jedná o tetování, které si myslíte, že se vám bude líbit, měli byste zvážit, jak dostat to v barvě stejně dobře, protože účinky, které mohou být vytvořeny přinese více život designu.

11. Sloni

roztomilý krk tetování dívka

Toto tetování slonů máma a dítě je rozhodně víc inspirativního tetování na krku a nemusí být pro každého. Jsme si však jistá, že tento design tetování na krku má pro tuto dívku velmi zvláštní význam.

12. Obrys motýlů

awesome1

Tam jsou někteří lidé, kteří se prostě rozhodnou dostat obrys motýla, spíše než mít úplně vyplnil, jako jsme všichni vidět. Tento jednoduchý motýl je perfektní design tetování tetování pro místo, které tato dívka zvolila.

13. Křídlový památník

n6

Pamětní kousky jsou obecně velmi populární, protože věnujete kus kůže svému blízkému, abyste jim to připomněli, i když již nejsou používány. Zatímco mnoho lidí se rozhodne dát památníky na své paže, záda a telata, zadní část krku není ani tak špatné místo pro to.

14. Sekačka

tetování na krku

Žebříci nikdy nechodí do stylu a jsou určitě tetování na krku pro chlapce, protože tam není mnoho dívek s tetováním Grim Reapers. Toto tetování amerického tradičního štípače je krásně provedeno a hodí se velmi dobře na stranu krku tohoto chlápka.

15. Klíč

tetování na zádech krku

Klíčové tetování vzory jsou oblíbené u chlapců než u dívek, ale jsou poměrně androgynní a mohou je nosit chlapci nebo dívky.

16. Heart Design

n13

Tento složitý design srdce s tím, co vypadá, že visí perly a korálky, je perfektní fit. Tyto druhy tetování jsou jistě ženičtější a dělají se lépe na dívky než kluci.

17. Černá růže

úžasné tetování na krku

Černé a fialové růže jsou skvělé tetování tetování a mohou být snadno postaveny z jiných tetování. Oni obecně čelí vpřed, když tetování na, ale může jít buď směrem a vypadat úžasně.

18. Red Rose

růžová růže

Červené růže jsou stejně jako každá jiná růže a jsou skvělou, ale příliš populární volbou pro tetování krku.

19. Portrét

n14

Portréty milovaných osob a přátel nebo dokonce celebrit jsou neuvěřitelně populární tetování tetování návrhy, ačkoli oni jsou viděni častěji u mužů než oni jsou na ženách. Ten, kdo vytetoval tento portrét, provedl neuvěřitelnou práci, protože vypadá skvěle realistický.

20. Americký tradiční had a dýka

Alex Sherker krk tat

Americké tradiční styly tetování jsou skvělou volbou, pokud chcete získat tetování na krku, ačkoli hady a dýky jsou rozhodně tetování na krku pro chlapce spíše než dívky.

21. Lebka a růže

chris

Lebky a růže jsou spárovány po mnoho let a vždycky dělají prohlášení. Tento akvarel jako krk tetování design vypadá úžasně na tohoto chlápka, a je nejvíce jednoznačně unikátní.

22. Můra

krk tat

I když je toto tetování obtížné vidět, rozhodně vypadá spíše jako mol, než motýl. Moth tetování stále více a více populární a jsou většinou vybrány jako tetování na krku pro dívky.

23. Fox

krk tat 1

Zde je další příklad krásného amerického tradičního stylu tetování, lišky byly neuvěřitelně populární, když americký tradiční styl tetování byl více prominentní. Zatímco můžete stále najít umělce, kteří mohou dělat americké tradiční tetování, jsou stále těžší najít.

24. Nativní americká princezna

n11 Paul Aherne

Nativní americké tetování ženy jsou skvělé tetování tetování a jsou obvykle prováděny v americkém tradičním stylu. Tyto druhy tetování jsou dobré tetování na krku pro dívky a kluky, a také najdete mnoho pinup krku tetování, jako je tento.

25. Sovy a růže

n17

Sovy jsou moudré a tajemné, zatímco růže jsou krásné a považují se za neuvěřitelně delikátní. Sova a růže hrají navzájem protiklady a vytvářejí tak vzrušující tetování tetování. Sovy i růže, ať jsou společné nebo oddělené, jsou skvělé pro chlapce a dívky.

26. Hibiscus

n18

Toto jednoduché tetování tetování ibišku je krásně provedeno a vypadá neuvěřitelně jemně na zadní straně krku dívky. Květinové tetování, které se dělají takhle, jsou nejlépe tetování na krku pro dívky spíše než kluci. Možná je to jemná povaha tetování, která udržuje kluky od získávání květinových tetování, jako je tento.

27. Ozdobený květ

n5

Zdobené květinové vzory jsou další styl tetování dívky a mohou být buď provedeny v složitých tvarech a vytvářet tak design z tekoucích čar a takového stínování, nebo více realistickým způsobem s mnoha barvami. Zdobené květinové vzory jsou velmi hezké a určitě přitahují pozornost.

28. Rose

růžový krk

Zde je další tetování tetování na zadní straně ženského krku, ale na rozdíl od realismu, který jsme viděli v předchozích růžích, je to v tradičním americkém stylu. Jasná a živá barva a umístění ji dělají perfektně pro každého, ačkoli běžně najdete takovéto tetování na krku dívky spíše než kluci.

29. orly a růže

n1

Jak orel na levé straně krku této dívky a modrá vzpřímená na pravou nohu dohromady jsou oba nádherné nápady a mohou vám dát představu o tom, co je možné v designu tetování na krku. Zatímco tyto mohou být dvě oddělené tetování, jsou oba nádherné tetování tetování.

30. Kamera

n23

Jste blázen? Pak toto tetování krku může být právě to, co jste hledali. Toto tetování na krk je skvělé pro chlapce nebo dívky a bude určitě předvést vaši vášeň pro fotografování a přivítat svou lásku ke svému koníčku.

31. Guitar Tree

n7

Tento design tetování na krku pravděpodobně dostane pár otázek, ale je určitě jedinečný. To je další dobré tetování jak pro dívky, tak pro kluky a projeví vášeň pro přírodu a hudbu v jednom jedinečném designu. Můžete také pravděpodobně kombinovat myšlenky do jediného tetování, aby byl jedinečný jako tento.

32. Americký tradiční panter a růže

panter krku

Americké tradiční tetování jsou oblíbené u panterů a růží, což je dokonalý příklad. Zatímco mnoho kluků je více pravděpodobné, že si toto tetování, než dívky, toto tetování by vypadat skvěle bez ohledu na to, jaké je vaše pohlaví.

33. Kočka a vrana

n12

Pokud milujete kočky, pak byste mohli takovéto tetování považovat za něco jednoduchého a roztomilého. Design je určitě jedním z těch tetování na krku pro dívky, ale to neznamená, že kluci nejsou milovníky koček nebo nechtějí něco takového. Pokud jste ještě nikdy předtím neudělali tetování, bylo by to dobré první tetování.

34. Tvary

malé tetování tetování

Máte oblíbený tvar? V některých případech zjistíte, že se vám líbí některé tvary lépe než jiné, nebo možná máte skvělý favorit. Proč neplatíte hold tetování na krku tvaru, který máte rádi? Nejen, že je něco takového, že by bylo snadné pracovat v jiných tetování tetování, ale bude také poskytovat těm, kteří nikdy neměli tetování s dobrým prvním.

35. Srdce

n8

Srdce jsou velmi populární tetování na krku pro dívky, a zatímco toto je jednoduše obrys, to ponechává spoustu prostoru, aby se přidat, pokud si vyberete. Srdce tetování ponechává spoustu prostoru pro možnosti a může být jednoduché nebo ozdobené v závislosti na tom, do čeho jste.

36. Za ušní růže

za uchem

Toto růžové tetování je dalším skvělým nápadem pro někoho, kdo chce něco, aby zdůraznil jejich křivku. To je také velmi snadné skrýt, pokud pracujete někde, kde tetování nejsou otevřeně přijaty. Více dívčí dostane tetování tetování, jako je tento, než kluci, ale růže nejsou specifické pro jedinečnou skupinu lidí.

37. Akvarelový luk s páteřním skriptem

akvarel tattoo krku

Luky na krku nejsou tak běžné, jak byste si mysleli, a jsou krásné tetování na krku pro dívky. Tento konkrétní luk má akvarel namalovaný styl a může vám pomoci vygenerovat několik nápadů, pokud chcete tetování tetování lukem. Extra dlouhá část pásky, která běží dolů po páteři, vám také poskytne dobré místo, abyste v elegantním skriptu vložili svou oblíbenou citaci nebo frázi.

38. Tiger Moth

tygří krk tetování

Motýl tetování tetování byl neuvěřitelně populární v jednom okamžiku, ale teď je to něco jedinečného a funguje perfektně jako tetování na krku. Zatímco byste to mohli považovat za typ memu, tetování a můry tetování jistě vytvoří několik náhodných otázek. Tento design funguje dobře jak pro chlapce, tak pro dívky a může vypadat úžasně přes hrdlo nebo na zadní straně krku.

39. Státní tetování

lol

Možná jste se hodně pohybovali jako dítě, nebo prostě máte lásku ke svému státu, proč ho pozdravit s tetováním ve tvaru státu. Najdete je vyplněné různými věcmi, jako jsou státní barvy nebo vlajky.

40. Scriptová fráze nebo citace

n25

Citace a fráze jsou neuvěřitelně populární pro zadní část krku a horní části zad, protože dělají velké prohlášení. Můžete si vybrat, co znamená něco zvláštního, nebo si můžete vybrat něco zábavného, ​​který vás usměje. Jen se ujistěte, že je to něco, co budete dlouho milovat, protože hřbet a zadní část krku přes páteř jsou považovány za docela bolestivé.

41. Bílá růže

tumblr krk

Zde je design tetování na krku s bonusem a byl vybrán, protože se liší od ostatních stylů, které jsme dnes ukázali. Tento život jako bílá růže vypadá, že téměř pochází z kůže nebo jako by byl malován na použití olejových barev. Mnoho lidí si vybírá bílé růže jako tetování jako znamení vzpomínek, zatímco jiní si jednoduše myslí, že jsou hezké.

Pokud se vám líbil některý z tetování tetování vzory, které jsme zde představili, nebo máte oblíbené, dejte nám vědět v sekci komentáře níže. Můžete nám také říci o tetování krku, které máte nebo se právě zabýváte. Pro ty, kdo mají otázky ohledně tetování a hledají další informace týkající se tetování, rádi bychom slyšeli vaše dotazy, aby vám jeden z našich dalších čtenářů mohl poskytnout informace, které hledáte.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 − 37 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: