90+ Legendární Spartan Tattoo nápady – Objevte význam za těmito obrazy energie

spartan tetování1

Zdroj

Spartan tetování jsou založeny na starověké řecké společnosti, které byly proslulé svými zuřivými válečníky a ohromnou armádou. Spartané také ocenili znalosti, vzali vzdělání vážně a dokonce měli demokratickou vládu.

Byli to nejobávanější vojenská armáda v řeckém světě mezi 4. a 6. stoletím. Tato společnost byla opět připomněna ve filmu 300 v roce 2006, který vyprávěl o legendárním příběhu o bitvě u Thermopylae.

Spartan Tattoo

Zdroj

V této bitvě byli Sparťané nezapomenuti za to, že jsou vítězní, ale spíše za to, že jsou odvážní a mají neuvěřitelné rozhodnutí. Muži a ženy milovali příběh těchto "nikdy neříkajících zemřelých" válečníků a brzy stále více a více lidí dostalo spartanské tetování.

Od té doby tyto vzory rostly v popularitě a mnoho lidí obdivovalo zvláštnosti Sparťanů; statečnost, odvahu, disciplínu a zpravodajství, a rozhodla se zahrnout spartské válečníky a vybavení do jejich tetování.

Spartan Tattoo 71

Zdroj

Význam spartanských tetování

Tato tetování zahrnují širokou škálu designů a zde jsou některé významy spojené s nimi. Jak uvidíte, mluví k individuálnímu přístupu k životu, k osobám kolem sebe a k jejich víře.

 • Spartan Tattoo 91
 • Spartan Tattoo 90
 • Spartan Tattoo 92
spartan tattoo2

Zdroj

spartan tattoo3

Zdroj

spartan tattoo4

Zdroj

spartan tetování5

Zdroj

Čest 

Sparťané měli pověst za to, že jsou čestní muži, kteří by položili svůj život na ochranu své společnosti, způsobu života a svého spolubojovníka.

V dnešním moderním světě je čest těžké přijít, tolik lidí si vybírá takovéto tetování, aby jim připomnělo, že správná věc, která je třeba udělat, a to nejtěžší, co dělat, jsou často stejné a potřebují si učinit čestné rozhodnutí.

spartan tetování6

Zdroj

spartan tattoo11

Zdroj

Spartan Tattoo 72

Zdroj

Udatnost 

Dokonce i když byli překonáni a čelili téměř jisté porážce, Sparťané se nikdy nevzdali.

Ztělesňovali statečnost a dokonce i dnes lidé stále obdivují své odhodlání a chtějí si vzpomenout, že pokud by Sparťané mohli čelit takovým hrozným okolnostem a zůstat pevní, že dokážou překonat i životní překážky.

spartan tattoo8

Zdroj

spartan tattoo9

Zdroj

Spartan Tattoo 73

Zdroj

Boj okázalý

Mnoho lidí, kteří si vybralo tetování spartánského, bylo v bitvě; buď psychicky nebo emocionálně a mohou si vybrat štít nebo válečník, který označuje jejich triumf (a návrat) z boje.

spartan tattoo14

Zdroj

spartan tattoo15

Zdroj

spartan tattoo13

Zdroj

spartan tattoo12

Zdroj

Moc a autorita

Tato řecká společnost měla silnou pověst a přísný kód cti. Spartanské obrazy vytvářejí smysluplné tetování pro ty, kteří se cítí bezmocní a potřebují připomínku své vnitřní síly a vyřešení.

spartan tattoo18

Zdroj

spartan tattoo17

Zdroj

Spartan Tattoo 74

Zdroj

Ochránce

Existují muži (a také některé ženy), kteří se považují za ochránce nebo obránce svých rodin, komunit a zemí, a dostanou tetování spartského stylu, které jim připomene jejich roli a odpovědnost.

spartan tattoo21

Zdroj

spartan tattoo22

Zdroj

spartan tattoo23

Zdroj

spartan tattoo24

Zdroj

Patriotismus 

Poté, co sloužili svým krajanům (a opět některým ženám), chtějí zachovat své vzpomínky a předvést jejich oddanost své zemi a jejich víře. Mohou se rozhodnout tuto skutečnost zvěčnit v tetování, které představuje jejich vlastenectví.

Štíty jsou pro tento typ tetování poměrně populární a mohou se rozhodnout, že do designu zahrnout svou vlajku zemí nebo čísla jejich jednotek.

spartan tetování52

Zdroj

spartan tattoo33

Zdroj

Spartan Tattoo 75

Zdroj

Disciplína 

Od mladého věku se Sparťané dozvěděli o disciplíně a proto byli schopni růst tak silnou a mocnou armádu. Dnešní disciplína se zdá být v našem světě nedostatečná a získávání tohoto druhu tetování může představovat jedince se silnou disciplínou a hrdostí.

spartan tattoo25

Zdroj

spartan tattoo32

Zdroj

spartan tattoo26

Zdroj

spartan tattoo27

Zdroj

Spartan Tattoo 76

Zdroj

Spartan Tattoo Designs

Bojovník

Sparťanští chlapci byli nejprve zvedáni jako válečníci, všechno ostatní bylo vedle této role druhotné. Měli přísný kodex cti, který potrestal bezohlednost a zbabělost a v celém řeckém světě se obávali jejich vojenské nadšení.

Ti, kteří si vybrali sparťanské válečné tetování, si mohou vybrat poprsí (voják z hlavy s přilbou) nebo design celého těla. Tetování s přilbou nebo se Spartanem na zadní straně koně jsou také populární.

 • Spartan Tattoo 87
 • Spartan Tattoo 88
 • Spartan Tattoo 89
Spartan Tattoo 77

Zdroj

spartan tattoo28

Zdroj

spartan tattoo29

Zdroj

spartan tattoo30

Zdroj

Štít

Štít byl jeden z nejdůležitějších vojenských nástrojů Sparťanů, které předtím používali a bojovali proti svým nepřátelům jako jednotka, a nejen proto, aby zabránili individuálnímu útoku. Tato technika, která byla ve filmu 300 zvěčněna, ukázala, jak Řeci stáli spolu.

Štítové vzory mohou mít mnoho různých forem, jako jsou keltské meče, meče a oštěpy, obrysy a meče se scénářem, hřebeny nebo erby.

spartan tetování49

Zdroj

spartan tetování10

Zdroj

Kopí

Kopí nebo Dory byla hlavní zbraní používanou těmito řeckými válečníky. Hledaný design je dvě překřížené kopí s přilbou nahoře. Toto oštěp ukazuje ochotu člověka bránit sebe, své bližní a jejich rodiny.

spartan tattoo7

Zdroj

spartan tattoo16

Zdroj

Skript

Slova jako válečník, svoboda, odvaha, odhodlání, nikdy se nevzdávají a řeckým textem Molon Labe (což znamená "pojď a vzít je" - slogan jejich vzdoru) jsou všechna běžná slova, která jsou někdy obsažena v těchto návrzích.

spartan tattoo19

Zdroj

spartan tattoo20

Zdroj

Barvy a techniky

Zatímco někteří lidé si mohou vybrat barevné spartanské tetování, vypadají nejlépe v tučné černé barvě, někdy se zlatým, červeným (pro chomáčky nebo helmy nebo pozadí) nebo stříbrný inkoust (používá se k definování zbraní).

spartan tattoo59

Zdroj

spartan tattoo60

Zdroj

spartan tattoo31

Zdroj

spartan tattoo35

Zdroj

Spartan Tattoo 80

Zdroj

Tam jsou také umělci, kteří se specializují na hyper-realistické návrhy a Spartan bojovníci a bojové scény mohou vypadat vynikající když napuštěný ve velkém detailu.

spartan tattoo46

Zdroj

spartan tattoo34

Zdroj

spartan tattoo36

Zdroj

spartan tattoo40

Zdroj

Umístění spartanských tetování

Zatímco tyto typy tetování obecně vypadají nejlépe ve větším měřítku (na zádech, hrudníku nebo ramenou), existuje několik menších vzhledů, které vypadají smysluplně.

Mohou obsahovat malý obrys přilby nebo křídlo, které mohou být nastříkané na ruce, zápěstí, chodidle nebo žaludku. Spartanské symboly jsou také široce používány v designu rukávů a plných zádech tetování.

 • Spartan Tattoo 84
 • Spartan Tattoo 85
 • Spartan Tattoo 86
spartan tattoo39

Zdroj

spartan tattoo38

Zdroj

spartan tattoo41

Zdroj

spartan tetování43

Zdroj

Tetování Sparťanů mají mužské podtóny, protože to byli muži, kteří byli bojovníci, nicméně spartské ženy byly také těžké. Zatímco tyto typy tetování a obrazů mohou být vyhledávanější pro muže, existují i ​​ženy, které se rozhodnou mít, protože mají pocit, že se týkají ideálů této společnosti.

spartan tattoo42

Zdroj

spartan tattoo45

Zdroj

spartan tattoo44

Zdroj

Spartan Tattoo 78

Zdroj

Sparťané byli národy, které měly mnoho obdivovat. Byli silní, silní, disciplinovaní a neúprosní. Bojovníci se nebojí, aby se postavili za to, co věřili, a dokonce byli ochotni zemřít, aby bránili tyto ideály.

Spartan Tattoo

Zdroj

Spartan Tattoo

Zdroj

Spartan Tattoo 79

Zdroj

Netolerovali slabost nebo pevně stáli spolu. Není divu, že lidé dnes si pamatují svou odvahu a odhodlání a používají designy spartského tetování, aby označili svou touhu být jako tito válečníci.

spartan tattoo47

Zdroj

spartan tattoo48

Zdroj

spartan tattoo50

Zdroj

spartan tattoo51

Zdroj

spartan tattoo53

Zdroj

spartan tattoo54

Zdroj

spartan tattoo55

Zdroj

spartan tattoo56

Zdroj

spartan tattoo57

Zdroj

spartan tattoo58

Zdroj

spartan tattoo61

Zdroj

spartan tattoo62

Zdroj

spartan tattoo63

Zdroj

spartan tattoo64

Zdroj

spartan tattoo65

Zdroj

Spartan Tattoo

Zdroj

Spartan Tattoo

Zdroj

 • Spartan Tattoo 83
 • Spartan Tattoo 81
 • Spartan Tattoo 82

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: