50+ legrační a vzrušující tetování vzory, které vás úsměv (2018)

Hloupé tetování

Tetování jsou po celá staletí a byly historicky používány k označení jedinců v určité skupině, jako jsou otroci a válečníci.

V průběhu let se tetování rozvinuly do několika žánrů a současná kreativita umělce se v dnešní době stále zlepšuje, můžete získat tetování, jejichž krásu nelze vysvětlit pouhými slovy.

 • Typy hloupých tetování
Funny Tattoo 31

Zdroj

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Funny Tattoo 32

Zdroj

 • Legrační tetování 52
 • Funny tetování 51
 • Funny tetování 50

Nicméně, stejně jako existuje mnoho krásných tetování, z nichž si můžete vybrat, jsou také některé, které byste nikdy neměli mít na těle. Tyto tetování jsou často označovány jako hloupé nebo hloupé tetování.

Ačkoli jakékoli tetování může být hloupé tetování, pokud není dobře kreslené, existují některé specifické typy tetování, které bez ohledu na to, jak jsou kresleny, stále vypadají hloupě. Následuje několik typů hloupých tetování.

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

 • Funny Tattoo 49
 • Legrační tetování 48
 • Funny Tattoo 47

Typy hloupých tetování

 • Malé tetování po celém těle

Některé z nejkrásnějších tetování jsou obvykle ty, které pokrývají rozsáhlé oblasti těla, například plné záda tetování nebo tetování rukávů. Nicméně, pokud tyto tetování nejsou kresleny správně, vypadají hloupě. Jedno hloupé tetování je tetování malého mince, tažené po celém těle.

Ve většině případů jsou tetování nesouvisející a jsou náhodně rozptýleny po celém těle. Někteří lidé dostanou tato tetování jako znamení vzpoury, ale jejich záměr se vždy vymaže. Máte-li některé z těchto tetování na těle, existují opravné prostředky, aby vypadaly atraktivnější.

Hloupé tetování

Funny Tattoo 33

Zdroj

Jedním ze způsobů, jak to udělat, je spojit se s nimi pomocí jiných tetování nebo je pokrýt většími a lépe vypadajícími tetováními.

 • Jméno ex-milovníků tetování

Než získáte jméno osoby, která je na těle napuštěna, je důležité, abyste o tom důkladně promyslila. Většina umělců tetování se vás dokonce několikkrát zeptá, zda chcete tetování nebo ne, zvláště jestliže to je jméno milence nebo manžela.

Hloupé tetování

Když je člověk zamilovaný, vždy věří, že tento vztah skončí jako rozprávkový příběh, ale ve většině případů tomu tak nikdy není. To, co dělá toto hloupé tetování, je skutečnost, že jakmile se dostane vztah k hořkému konci, zůstáváte s trvalou připomínkou minulých kyselých vztahů.

I když je můžete nakonec zakrýt jiným tetováním, znamená to, že budete nuceni mít další tetování na vrcholu originálu, i když nebudete chtít mít jedno.

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

 • Citáty na těle

Co může znít jako chladná citace na vašem těle během vašich mladších let, nemusí nutně znít stejně jako let.

Během humorných let se člověk může zaujmout citacemi, které si myslí, že jsou šablonou toho, jak žít svůj život nebo ukázat postoj, ale když se oženíte, nechcete, aby vaše děti viděly citace.

Toto je hloupý tetovací nápad, protože citace se vztahují pouze na konkrétní situace v životě a nemohou být nikdy použity jako šablona pro zbytek vašeho života. Hloupá citace na vašem těle vás bude trávit po zbytek vašeho života a nemusí být tak snadné pokrýt jako tetování s malým rozměrem nebo jediným slovem.

Hloupé tetování

Funny Tattoo 34

Zdroj

Funny Tattoo 35

Zdroj

 • Legrační tetování 44
 • Funny Tattoo 45
 • Funny Tattoo 46
 • Hvězdy

Hvězdy jsou některé z nejpopulárnějších tetovacích obrazů, a tak většina lidí získá hvězdy sama nebo jako součást většího tetování. Nicméně, bez ohledu na to, jak populární jsou tyto tetování jsou mezi některé z nejhlubších tetování nápady.

Co dělá většina lidí hvězdy je skutečnost, že oni jsou mezi nejvíce cenově dostupný typ tetování, protože jsou snadno kreslit pro většinu umělců tetování. Nicméně, tím levnější je hvězda, tím hloupější bude.

Hvězdy jsou považovány za hloupé tetování, protože kromě svého krásného vzhledu nemají žádný hlubší význam. Můžete vylepšit své hvězdy kombinováním s jiným tetováním.

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

 • Jakékoliv tetování na obličeji

Téměř 100% lidí, kteří si tetování na obličeji litují, že téměř okamžitě po získání tetování. Bez ohledu na to, jak skvělé může vypadat tetování na tváři, je to hloupý nápad mít na tváři. Na rozdíl od jiných oblastí umístění tetování nemůžete pokrýt obličej s oděvy na pokrytí tetování.

Vzhledem k tomu, že tetování je permanentní značkou, jediným způsobem, jak se ho zbavit, je pokrýt ho jiným tetováním. Kreslení jiného tetování na obličej, které by pokrylo špatné, bude jen zhoršovat situaci, neboť na tváři bude přidávat pouze značky.

Hloupé tetování

Funny Tattoo 36

Zdroj

Funny Tattoo 37

Zdroj

 • Cult / Gang Symbol Tetování 

Stejně jako jsou považovány za některé z horších společenských zločinů, gangy a kulty existují a každý může být přesvědčen, nebo přitahován, aby se k němu připojil. Nicméně, když vidíme negativní účinky, že jsme členem kultu nebo gangu, může žít, abychom mohli začít nový život.

Problém spočívá v tom, že většina gangů a kulty požaduje, aby jejich členové dostali tetování svého symbolu, aby ukázali, že jsou členy. Po ukončení gangu budete stále mít na sobě trvalý symbol, a tak vás lidé vždy spojují s gangou, a to i při ukončení.

V některých případech někteří lidé dostávají gang tetování, i když nejsou členy gangu, protože je shledávají cool. Když si takový člověk uvědomí hloupou chybu, udělali, že je málo, co mohou udělat, protože budou mít vždycky hloupé tetování, které jim připomene jejich chybu.

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

Hloupé tetování

 • Hloupé karikatury a klauni

Před několika lety vám tetování umělec mohl dát tetování, které jste si přáli, za předpokladu, že jste za to zaplatili. Nicméně, toto se od té doby změnilo a žádný umělec tetování nemůže souhlasit s tetováním, když jste pod vlivem nějaké drogy bez ohledu na to, kolik peněz platíte.

Cílem je vyhnout se tetování katastrof, kde lidé skončí hloupé tetování, jako jsou nepříjemné karikatury a klauni.

Hloupé tetování

Funny Tattoo 38

Zdroj

Funny Tattoo 39

Zdroj

Některé karikatury a animace mohou vypadat báječně, když jsou kresleny jako tetování, ale většina z nich je úplná katastrofa, protože velmi málo umělců je může čerpat dobře. Jelikož jsou normálně velmi detailní obrázky, není snadné se je zbavit nebo je zakrýt, a tak zůstanete s tím nepříjemným symbolem věčnosti.

Dokonce i když nejste pod vlivem cokoli, musíte být při výběru karikatury, která byste chtěla mít na pokožce, velmi opatrná.

Funny Tattoo 40

Zdroj

 • Funny Tattoo 42
 • Funny Tattoo 41
 • Funny Tattoo 43

/

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  62 + = 66

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: