45 Unikátní maorské tribalové tetovací vzory

Maori tribal tetování ukazují přítomnost, a hluboký odkaz na maorskou komunitu. Maoris jsou pevně hrdí lidé, kteří svou kulturu berou velmi vážně. Tyto kmenové tetování jsou široce viděny kolem Nového Zélandu a stále více světa. Podívejte se na některé z úžasných vzorů Maori níže.

Tribal tetování byla vždy oblíbená volba designu, ale získala více expozice v posledních několika letech, protože různé formy kmenových tetování byly rozšířenější, protože tetování se stávají běžnějším místem a my jsme vystaveni různým kmenům po celém světě.

Maori tribal tetování, ačkoli velmi oblíbené muži, pomalu získávají popularitu u žen také. Ty mohou být navrženy a vykresleny mnoha způsoby. Tradičně jsou maorské tetování v černém inkoustu. Velikost se může lišit v závislosti na designu a umístění kmenového vzoru Maori. Podívejme se na 30 našich oblíbených.

Hrudní a rukávové pouzdro

Maori tetování vzory (3)

Maori tetování často vypráví příběh nebo dědictví člověka maorského původu. Mnoho symbolů je tradiční, ale někdy také začlení do nich modernizované vzory. Tento zvláštní styl tetování přes hrudník a ruku byl populární nedávno od slavné zápasník / filmová hvězda "The Rock" má podobné tetování.

Poloviční rukáv

Maori tetování vzory (11)

Je to stále kus práce, protože můžete vidět, že některé z nich ještě musí být zbarveny dovnitř. Někteří lidé nechá tetování udělat kmenové návrhy z manžety, nebo spíše bez jakéhokoli druhu sledování zapojených a jen nechat tetování dělat jejich věc, to může vést k překrásným unikátním vzorům.

Nohy

Maori tetování vzory (15)

Tradiční maorští válečníci by často byli pokrytý hlavou k patě v kmenových tetování. Nejen, že se jim podělí proti soupeři, že se budou bojovat, ale mohou být také používány k zapamatování si některých příběhů nebo příběhů v jejich kultuře, stejně jako k označení bojovníků hodných vlastního životního příběhu.

Modernizovaný kmenový design

Maori tetování vzory (13)

Mnoho umělců přišlo se svými variantami, s pomocí svých zákazníků, na maorišské tetování - což dalo několik zajímavých kroků k základnímu designovému konceptu. To může zahrnovat širší rozsah prvků, jako jsou různé barvy a kulturní symboly.

Nedokončený kus

Maori tetovací vzory (2)

Malé světlo hodené na maorskou kulturu vám pomůže pochopit význam a symboliku těchto tetování. Ve skutečnosti samotné umění tetování je hluboce zakořeněno v maorské kultuře. Oba muži a ženy v kmeni by si vytetovali, a to nejen pro jeho pohled, ale pro různé účely. Každé tetování neslo životní legendu, mělo něco říct a mělo pro něho hluboký smysl.

Moderní kmenové tetování

Maori tetování vzory (9)

Dnes, to nejsou jen lidé s původem Maori, kteří získají Maori tematické tetování tetování. Kvůli jejich masové přitažlivosti a chladným vzory se jim mnoho lidí jednoduše dostane kvůli jejich esteticky příjemnému vzhledu.

Návrh vzadu

Maori tetování vzory (7)

Některé domorodé vzory budou mít prvky různých kultur po celém světě, včetně aztécké kultury, která je běžným místem v tetování a často bude mít chladné symboly, jako je slunce a měsíc začleněn.

Návrh želvy

Maori tetování vzory (14)

V maorské kultuře vyžaduje původní tetování techniku ​​řezání do kůže, nikoli barvení vrchních vrstev povrchu. Použití starých nástrojů a kostí bylo dominantním postupem v tetování. Jako taková byla maorská tradice a metoda zdokumentována jako jedna z nejstarších technik na světě. To vytvořilo miliony kulturních domorodých návrhů, které jsou dnes ještě používány.

Tribal nos tetování

Maori tetování vzory (27)

Bohužel hodně lidí bude spojovat tetování tváří s tím, že osoba byla nějakým druhem gangu. Ve skutečnosti mít celou tvář tetování má hluboký význam a význam v maorské kultuře.

Ženské zádech tetování

Maori tetování vzory (21)

Zde je dobrý příklad modernizovaného kmeňového tetování, které přesahuje ženy zpět. Většina symbolů bude znamenat něco, i když mnoho lidí je jednoduše vybírá, protože v dnešní době vypadají v pohodě. Tribal tetování může být také použito jako celkový motiv nebo "modrý tisk" pro vás získat spoustu symbolů nebo vzory, které máte rádi začlenit do dobře vypadající tetování.

Konstrukce ramen

Maori Tattoo návrhy

Dnes lidé nemají moc důvod, aby se dostali k maurskému kmenovému tetování. Ve starověké kultuře tyto kultury začaly, když člověk vstoupil do mladé dospělosti a na různé milníky v dospělosti. Tetování bylo součástí jejich rituálu a zobrazovalo individuální postavení a úspěchy o osobě. Typické maorské tetování jsou tvořeny křivkami a spirály uspořádanými v složitých provedeních. Někdy by řada malých součástek vytvořila větší design.

Rib tetování

Maori tetování vzory (23)

Vzhledem k odvážné černé povahy maori styl tetování to také znamená, že vydrží mnohem déle než složitější tetování, které mají hodně jemné linky práce v nich. Mnoho maorských tetování bude stále stejně černé jako den, kdy je lidé s patřičnou péčí po dobu 10 let.

Červený a černý design

Maori tetování vzory (19)

Jak již bylo zmíněno, tradiční barvy pro Maori tribal tetování je černý inkoust. To ovšem neznamená, že ji nemůžete rozmíchat. Červená a černá vypadají dobře dohromady a tady vidíte dobrý příklad toho.

Zavřít pohled

Maori tetování vzory (18)

Stejně jako dnešní tetování návrhy, každý pohlaví dává přednost různým místům pro své tetování. Například muži by tradičně dostali tetování na nohy, hýždě a obličej - zatímco ženy by často dostávaly tetování na rtech, krku, bradě a zádech. Maoris, který má bydliště na Novém Zélandu, měl festival známý jako Ta Moka. Proces tetování a celý rituál byl téměř součástí jejich života a kultury a stejně zásadní jako základní životní potřeby.

Kmen tribalu

Maori tetování vzory (6)

Zde je skvělý příklad čerstvě vypadající stehenní kousky. Můžete vidět, kolik různých prvků a tvarů se děje, které společně tvoří jeden velký kus. Jedním z nejlepších věcí s tetováním domorodých návrhů je, že můžete začít malý a přidávat do designu později v životě.

Ramínko

Maori tetování vzory (17)

Jedná se o moderní vzít na kmenový design, kde můžete vidět, že osoba se rozhodla pro nějaký chladný zub kousek styl jako hlavní část a pak nějaké velmi odvážné černé práce, které tvoří a složité květina tvar níže. Tlusté černé designy budou vypadat dobře po celou dobu životnosti a pokud se někdy nudíte, můžete si vždy později přidat barvu.

Polovina dokončena

Maori tetování vzory (24)

Želva je docela obyčejný prvek v kmenových tetováních z celého světa. Želvy jsou považovány za moudré a dlouhé živé bytosti, které jsou schopné chodit na zemi i plavat v moři. Mají také velký obranný mechanismus a jako taková reprezentují nebo symbolizují silné lidi.

V současné době se většina maorských tetování provádí na rukách a obvykle jako rukávy. Ačkoli se lidé rozhodnou pro maorské kmenové návrhy, mají tendenci zůstat daleko od tradičních návrhů, které mohou být kvůli detailu bolestnější. Není překvapením, že tradiční pigmenty sazí a popelu, které byly naplněny do vyřezávané kůže, jsou také vyloučeny.

Chladný kus hrudníku

Maori tetovací vzory (20)

Opravdu se nám líbí, jak tento návrh zahrnuje jak moderní, tak tradiční prvky domorodého designu. Vypadá opravdu skvěle, jak se točí kolem krku skoro jako tričko. Design je složitý a má tolik různých aspektů, že je snadné se ztratit. Lidé, kteří jsou seznámeni s maorskými kmenovými tetováními, budou schopni číst příběh designu, jako by to byla kniha v některých případech.

Levá část hrudníku

Maori tetování vzory (28)

Dalším příkladem pohodě tribalu hrudníku tetování. Míchání silnějších černých čar mezi černými čarami mezi nimi vždy vypadá opravdu skvěle. Vzory, jako je tento, jsou vaše modernější vzít na kmenové tetování. Obvykle jsou jen chladné tvary a předměty, které tvoří tetování a nemají nutně silný kmenový původ nebo význam.

Rozptýlené kmenové tetování

Maori tetovací vzory (25)

Při zkoumání možností pro tetování tetování Maori, měli byste mít na paměti, že tyto tetování byly pro Maorisu velmi důležité, a proto si zaslouží i úctu. Ujistěte se, že kulturní bezúhonnost designu tetování zůstává nedotčena. Některé věci, jako je umístění tetování na paži namísto obličeje, mohou být přehlédnuty, když zachováte ostatní prvky neporušené.

Ženský kmenový design

Maori tetování vzory (22)

Zatímco obecně vyhrazena pro muže, můžete vidět, že kmenové vzory mohou také vypadat neuvěřitelně sexy na samcích.

Tetování po celé tváři

Maori tetování vzory (26)

Krásná fotografie všesměrového tribal tetování, které má hluboký kulturní význam.

Plný rukáv

Maori tetování vzory (1)

Je důležité, abyste provedli svůj výzkum a přemýšleli o domorodých návrzích, než se vydáte na tetování. Věc je, že to, co skutečně znamená tetovací design, se může lišit od symbolu, který vám drží. Vzhledem k tomu, že má mnoho kulturního významu pro maorské lidi, zajistěte, aby jste neprošli na tento tetovací design v plném proudu nebo spíše jen proto, že to vypadá "cool". Kromě výzkumu skutečného designu a barevné schéma potřebujete pochopit všechny důsledky maorského designu pro vaše tetování. Poté, co jste provedli svůj výzkum, můžete pokračovat v tetování a užít si obdivu.

Chladný polovičný rukáv

Maori tetování návrhy (4)

Opravdu se nám líbí, jak vypadá design v polovině tohoto na rameni, jako by to způsobilo nějakou tvář. To je jedna z úžasných věcí o kmenových vzorech a tetování, je to, že se na ně můžete dlouho podívat a vidět různé vzory nebo tvary, které se objevují a tvoří další předměty.

Zadní část

Maori tetování vzory (5)

Chladná věc o kmenových tetováních je, že můžete vzít koncept na tetování a mohou si s tím hrát, aby to fungovalo. Možná budete chtít něco, co vypadá podobně jako kříž nebo určitý tvar, ale naplněné kmenovými vzory.

Návrh kapradiny

Maori tetování vzory (8)

Papradina nebo stříbrná kapradina je dnes na Novém Zélandu společným národním symbolem a můžete vidět, že je součástí výše uvedeného vzoru. Budete také moci vidět žralok, želvu a dokonce i obličej, pokud se podíváte dost dlouho na tento design.

3/4 rukáv

Maori tetování vzory (10)

Mnoho lidí v těchto dnech zastaví rukávy 3/4 dolů po zápěstí. To znamená, že budou snadno schopni pokrýt design tetování, pokud budou chtít s dlouhým rukávem košile nebo podobně. Zatímco většina lidí přijímá tetování v těchto dnech stále existují nějaké pracovní místa a kultury, které nebudou tak přijmout podle vašeho výběru k tetování sami.

Odvážná konstrukce nohou

Maori tetování vzory (12)

Pokud jde o tetování, často husté černé tetovací kapely budou symbolizovat někoho důležitého ve vašem životě, který zemřel, a je to způsob, jak si je zapamatovat. Mohou také být někdy prostě zakrývat práci špatné tetovací kapely, kterou jste dostali před lety. Opravdu se nám líbí, jak tato osoba pracuje s celou tématikou kapely a má spoustu z nich běží po noze.

Epické kmenové zadní části

Maori tetovací vzory (16)

Většina prvků a vzory, které tvoří toto tetování, jsou všechny velmi tradiční. Toto tetování by dokonce mohlo vyprávět příběh generací členů rodinných příslušníků a jejich vazeb na rané maorské kmeny. To je skvělý způsob, jak předvést své kmenové dědictví a jaké je lepší místo pro velké tetování než pro všechny vaše záda.

Poloviční rukáv

Maori tetování vzory (29)

Jedná se o velmi modernizovanou verzi tribal tetování. Zatímco to má ještě tlustou černou čáru práci, že hodně tribal tetování dělat, to také má velmi nové věkové prvky, takový jako osoba s DJ sluchátky na vrcholu to. To s největší pravděpodobností představuje jejich lásku k elektronické hudbě a není neobvyklé, že lidé cestují po celém světě a přidávají různé části tetování tak, aby tetování bylo hybridem mnoha různých kulturních symbolů z celého světa.

Častěji než kmenové tetování, toto velké bude provedeno ve dvou nebo více setkáních. První sezení je místo, kde dostanete obrys tetování sestavený a pak na druhém zasedání dostanete plnivo nebo barvení hotovo. Důvodem je to, že zabarvení na velkých plochách v černé barvě může trvat dlouhou dobu, a proto se kůže začne dostat docela podrážděná a tetovací proces může po chvíli začít bolet na jemných oblastech pokožky. Nemluvě o tom, že tetování rukou a těla se také mohou po dlouhých dobách tetování stát bolavé.

Doufejme, že některé z domorodých návrhů nahoře vám daly několik nápadů pro svůj vlastní design. Nejdůležitější je zajistit, aby jednou vybral tetování, které chcete, aby jste se správně postarali o tetování s potřebnými krémy, abyste mohli mít barvu tetování nezmizí a vydrží co nejdéle.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: