40 jedinečných návrhářů a nápadů tetování na vodních dílech – jedenáctý znak (2018)

Aquarius tetování

Aquarius tetování představují znamení zvěrokruhu jedenáctého, symbolizovaného nositelem vody. Většinou je Aquarius zobrazen jako hrnec, který rozlévá vodu nebo vodu sám. Voda je obvykle představována dvěma vodorovnými cikcakami, které se na sebe navzájem skládají.

Někdy mají dvě řádky hvězdy kolem sebe, které označují konstelační návrh Aquarius. Kromě toho je nosič vody obvykle představován jako žena nebo člověk nesoucí hrnce s vodou.

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Pokud muže nebo žena vylije vodu z urny, pak tetování design představují věnování Aquarius šíření jídla a život. Každá osoba narozená v těchto termínech - 21. a 19. února spadá do slunečního znamení Vodnář.

Tito lidé jsou dobře známí svými nezávislými a individualitními vlastnostmi: mají tendenci dodržovat svůj vlastní kruh pravidel. Kvalita dává Aquariusovi problémy při vytváření dlouhodobých vztahů.

40 jedinečných návrhářů a nápadů tetování na vodních dílech - jedenáctý znak (2018)

Osoba narozená pod Vodnářem může tvořit mnoho přátel a známých, ale jen pár blízkých a hlubších vztahů.

Vzhledem k tomu, že Vodnáři jsou šťastnější, žijí a pracují nezávisle, snadno odvozují štěstí ze svobody. Většina z nich má dobrou znalost osobních vůlí a věří, že mohou být úspěšní přirozeně. Všechna tetování Aquarius symbolizují všechny znaky v jejich designu.

40 jedinečných návrhářů a nápadů tetování na vodních dílech - jedenáctý znak (2018)

Mají také velmi základní systém víry, který většinu jejich činností řídí a směřuje je k tomu, aby se rozhodovali. Mají silné přesvědčení a které outsiderové se sotva mohou stát.

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Nicméně, i když Vodnáři mají také silné přesvědčení o svých hodnotách, jsou také otevřené a vždy ochotni přijímat novější myšlenky, pokud se k nim přistupují přátelsky a logicky. Mají vrozené dovednosti, které jim umožňují být velmi úspěšní ve všech oblastech, které si přejí.

Aquarius tetování

Vodnáři budou samozřejmě využívat své dovednosti, aby pracovali na výhodách ostatních. Nové věkové hnutí také přijaly symbol Vodnáře jako jejich zastoupení a mnoho humanitářů také využívá. Symbol podporuje hodnoty rovnosti, přijetí a povědomí všech lidí.

Zatímco Vodnáři se snaží sdílet zprávy po celém světě, Aquarius tetování jim pomáhá při doručování této zprávy všem lidem.

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Umístění tetování Vodnář

Pokud chcete menší tetování, můžete zvážit symbol Aquarius, ale když potřebujete větší design, můžete dostat Aquarius vodní nosič. Můžete také přidat měsíc nebo hvězdy do designu, ale pouze pro umělecké účely bez jakéhokoli astrologického významu.

Neexistuje ani správná cesta, ani špatná cesta k barvení Vodnáře. A můžete kombinovat nosič vody nebo symbol v libovolném požadovaném stylu.

Aquarius tetování

Pokud potřebujete jedinečný design Aquarius na míru pro vás, větší nápad by byl seznam všech nebo některých planet v glyfické podobě. Každý uznávaný astrolog si může pro vás vytvořit seznam a také s vámi spolupracovat, aby zahrnoval vaši osobnost nebo jakékoliv jiné vlastnosti, které byste chtěli zobrazovat.

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování


Jak si vybrat pravé tetování?

Měli byste informovat svého astrologa, že potřebujete nějaké symboly pro tetování a požádat je, aby dvakrát zkontrolovali vše. V opačném případě může být váš osobní návrh Aquarius jednoznačně špatný.

Vzhledem k tomu, že při navrhování tetování je mnoho věcí špatných, je lepší nechat to bez varování nebo slov.

Aquarius tetování

Nejpravděpodobnější je, že vám astrolog může účtovat za zprávu o narození dítěte. Vzhledem k vysoké citlivosti výsledků na chyby v místě nebo na čas narození, které budete dodat astrologovi, ujistěte se, že jste získali informace ze spolehlivého zdroje ideálně z rodného listu.

Většina astrologů se spoléhá na počítačový software pro výpočet umístění planety. Obecně platí, že nejdražší software je spolehlivější, zatímco levnější nebo volnější mají tendenci mít mnoho chyb ve vyhledávacích tabulkách, databázi umístění a algoritmách.

Aquarius tetování
Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování


Typy tetování tetování Aquarius

Tetování Aquarius existují v různých typech. Mezi tyto typy patří:

  • Tribal Aquarius tetování

Nosič vody umístěný v kmenové podobě je reprezentací znamení Vodnáře. Muži si mohou vybírat silného mladíka, který vylije vodu z urny přes rameno. Ženy na druhou stranu vybírají, jak se v oceánu okouzlí paní a vejdou do jejích plátů vodu.

Aquarius tetování

Tetovací vzhled je ideální pro nezbedné dívky a vypadá lépe, když jsou barvené. Spravedlivě stvoření stojící uvnitř tmavého rybníka, které vyzařuje hvězdy z odrazu vody nebo nositel dračí vody, může vytvářet lepší design.

Vzory vypadají lépe, když jsou umístěny na rameni nebo na zádech, ale ženy mohou také inkoust na jejich bobule.

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

  • "Já vím" tetování

To je voda, která spadá z vodní urny. Představuje moudrost, která volně teče k prospěchu každé osoby. "Já vím" je fráze Vodnářů a jsou vždy připraveni sdílet názory a nápady. A pokud nebudou vědět víc o tématu, budou se poslouchat, jak se učit.

Můžete vytisknout design v anglo textu, windsong, tetování nebo feathergraphy.

Aquarius tetování

  • Orchidejové tetování

Orchidej je znamení květu Aquarius. Květina tvoří ohromující design a znamená moudrost a lásku. V čínské kultuře je květina dokonalými muži, zatímco ženský význam se vztahuje k šarmu a kráse.

V asijské kultuře květina symbolizuje něco vzácného a jedinečného, ​​a proto je ideálním designem pro Vodnáře. Orchidej existuje v různých barvách, a proto budete mít při výběru návrhu různé možnosti.

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

Aquarius tetování

  • Tetování delfínů

Delfíni symbolizují inteligenci a vstřícnost. Vzhledem k jejich společenské a hravé povaze, Vodnáři považují za jednodušší spojit se s delfíny. Když správně vložené delfíny vytvářejí příjemné tělo umění. Lidé také věří, že delfíni mohou umýt své problémy tím, že jim umožní lepší začátek.

Jsou také symboly vedení a prosperity. Jejich hravá povaha představuje nezávislost, kterou každý Vodnář hledá. Můžete vykreslit vzory na kotnících, dolní části zad a na zádech.

Aquarius tetování

  • Brocken řetězové tetování

Vodákům znamená svoboda všechno. Nenávidí žít svůj život podle přání druhých. Zlomený řetězec proto tvoří pro ně skvělé tetování. Představuje pocit, že je úplně osvobozen od ostatních. Tetování může také znamenat, že osoba trpí a usiluje o svobodu.

Design vypadá skvěle, když je na zápěstí nebo na kotnících černý.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 7 = 11

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: