40+ horké a sexy pohádkové tetovací vzory pro ženy a muže

Zatímco si možná myslíte, že všechny víly jsou jemné, roztomilé a mystické - pokud jde o tetování, víly mohou být také velmi tmavé, smyslné a sexy. Pohádkové tetování vzory mohou oslovit vaše rozmary a fantazie stejně jako to může oslovit vaše temné straně. Je to design, který lze vytvořit tak diskrétně, jak chcete. Typicky by tetování z pohádky mělo postava nádherně vykreslené, ale drobné dámy s křídly. Vektorové tetování však mohou být stylizovány jakýmkoli způsobem, který si vyberete, od realistických žen s malými křídly až po fantasy postavy s křídly velikosti života. Ve skutečnosti výběr pro tetování je docela obrovský - jsou to nakonec fantasy tvory. Můžete jít na gotickou stylu víla nebo takovou, která projeví zlý vzduch nebo ten, který má tmavší auru obklopující ji.

víla tetování vzory (14)

víla tetování vzory (6)

víla tetování vzory (3)

víla tetování vzory (5)

víla tetování vzory (16)

Andělská a zářící verze by pracovala pro ty, kteří věří, že věci musí být hezké a pěkné. Můžete dát své pohádkové tetování sexy vzhled a také přidat tajemnou půvab, protože víly jsou považovány za stvoření, které je těžké chytit. Když uvažujete o víře, spojujete tyto nádherné tvory s magickými a tajemnými jevy. Projeví jedinečnou kombinaci křehkosti s vrozenou aurou síly. To znamená, že pohádkové tetování může představovat něco od mladé a téměř nevinné aury nebo krásy tajemství nebo neplodnosti nebo dokonce skvělé představivosti. Ne všechny víly jsou roztomilé a ochranné jako Tinkerbelle!

víla tetování vzory (39)

víla tetování vzory (38)

víla tetování vzory (37)

víla tetování vzory (36)

víla tetování vzory (34)

Nedokážeme si představit jednu oblast, kde by design tetování na víla nevypadal dobře. Tetování označuje tolik kouzelných a tajemných věcí, které jim nelze pomoci. Plus, v závislosti na velikosti tetování, můžete získat kouzelné tetování na základě vaší volby. Často se dívat na malá a roztomilá verze tohoto tetování na lýtku nebo kotníku, někdy jsou vidět na bedra nebo rameni. Přiměřená dvojice víl, roztomilě kreslená na obou nohou, vypadá opravdu rozkošně. Ale pokud jde o rozprávkové tetování větších rozměrů, výběr oblastí může být horní část zad, oblast prsou nebo noha.

víla tetování vzory (19)

víla tetování vzory (8)

víla tetování vzory (26)

víla tetování vzory (2)

víla tetování vzory (1)

Mezi nejobvyklejší vzory tetování tetování patří královna Mab, pravítko království snů v mnoha folklórech a drsný Tinkerbell od Peter Pan. Často vidíte tyto víly v řadě různých póz a různých výrazů obličeje, které předvádějí jedinečnou osobnost nositele. Můžete je použít buď k tomu, aby vás dovedli silou svých kouzelných schopností, nebo je používali k tomu, aby vaše sny poháněly, aby se staly skutečností.

víla tetování vzory (4)

víla tetování vzory (9)

víla tetování vzory (11)

víla tetování vzory (10)

víla tetování vzory (15)

Obvykle je každé kouzlo, které je spojeno se světem, které žijí víly. Pokud se tak rozhodnete, můžete mít některé z těchto bytostí jako součást svého designu tetování. Vzhledem k tomu, že víla je považována za tvor, která je nadpřirozená, má v rámci svých pravomocí změnit život lidí. Mezi druhem víly je sprite, který má být nezbedným, i když laskavě nakloněnou vílou, která má roztomilý vzhled. Elf by byl považován za míru naughtier a nemá schopnost létat. Pixie je dalším členem kouzelného království a může být roztomilý, aby se mohl podívat a může dokonce mít křídla, které mu umožní létat.

víla tetování vzory (22)

víla tetování vzory (17)

víla tetování vzory (20)

víla tetování vzory (21)

Vzhledem k tomu, že všechny tyto mystické bytosti pohádkové říše žijí na místech jako v květinách nebo na stromech nebo pod houbami, tetovací vzory, které je obsahují, mohou také zobrazovat takové předměty, jako jsou škrty, draci a jednorožec - na pohled. Můžete také zobrazit víla létání motýlem. Stejně jako u každého tetování trochu výzkum a představivost vám umožní získat tetování design, který je opravdu jedinečný a hezké.

Úžasná sbírka Hot and Sexy Pohádkové tetování pro ženy a muže ještě není dokončeno. Můžete se také podívat na další příklady:

víla tetování vzory víla tetování vzory (7) víla tetování vzory (12) víla tetování vzory (13) víla tetování vzory (18) víla tetování vzory (23)

víla tetování vzory (24) víla tetování vzory (25) víla tetování vzory (27) víla tetování vzory (28) víla tetování vzory (29) víla tetování vzory (30) víla tetování vzory (31) víla tetování vzory (32) víla tetování vzory (33) víla tetování vzory (35)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: