40 Amazing Feather Tattoos, které potřebujete na svém těle!

Pero tetování je jedním z nejvyhledávanějších tetování design vzhledem ke své kulturní symboliku a dědictví. Pero tetování přichází v různých stylech a designech a má docela bohaté pozadí s významem, který většinou líčí charakter ptáka je vzat. Feather tetování nesou takový jedinečný unisex tetovací prvek, který normálně drží symbolické významy, jako je schopnost létat buď emocionálně, duchovně nebo kreativně.

Některé vzory tetování pera jsou zcela odlišné a elegantní, efektivně odrážející postavy různých druhů ptáků, ze kterých pocházejí. S perutním tetováním orla, pštrosího, pávového nebo jiného ptáka se intuitivně identifikuje s charakterem ptáka. Některé peří specifických ptáků, jako je orol, se považují za nějaké posvátné atributy. Dalším dominantním symbolem pera tetování je aspekt svobody, vzhledem k tomu, že pero může snadno létat ve větru. Peacock peří je oblíbené u žen tetování milovníky vzhledem k jeho krásu a řadu barev, které má.

Feather tetování vzory

jedna zajímavá věc o tetování na peří je skutečnost, že se může nosit na kterékoli části těla. Feather tetování může být také kombinován s jinými tetování vzhledy docela docela atraktivní vzhled. Tetování na černém peří vypadá chladně na límečkové kosti a je velmi jednoduché, jako typ ptáka, který je odvozen.

Péče tetování vzory (1)

Feather tetování přichází v různých provedeních a jsou ideální pro muže i ženy. Tetování z peří, které se nosí na pažích, vypadá roztomilě, zvlášť pokud je nosí muž. Štítek s tetováním podobným šípům vypadá docela dobře na mužově paži.

Péče tetování vzory (2)

Pero tetování na rameni dává jedinečnou směs s jinými tetováními. Směs jiných barev na tetování tetování dává tomuto vizuálně vzrušujícímu vzhledu.

Designy s tetováním (3)

Designy feather tetování symbolizují různé věci s mnoha kulturami, jako domorodí Američané vnímají, že nosí tetované tetování, aby uvažovaly o svém bohatém dědictví nebo jsou v kontaktu s jejich duchovní stranou. Většina lidí si vybírá peří tetování ptáků se znaky, se kterými se chtějí identifikovat.

Péče tetování vzory (4)

Peří se často myslí na to, že mají symbolický význam, jelikož patří k jednomu z nejkrásnějších živých bytostí, obdařených neuvěřitelnou schopností létat. Není pochyb o tom, že peří zůstanou oblíbeným tetováním z hlediska vzhledu a významu. Nicméně, jakmile projdete nějakým folklórem, kulturním významem a tradicemi, rychle si všimnete, že peří se často používají v tetování, aby posílily smysl života, svobody, svobody, nezávislosti a triumfu. To může často také symbolizovat schopnost člověka prezentovat svou individualitu.

Designy s tetováním (5)

Níže uvedené pero tetování je dobrá kombinace s jinými tetováními. Design vypadá poměrně hezky na paží s barevnou kombinací, která přináší tak atraktivní vzhled. Tělo tetování je vhodné pro ženy, které mají barevnou směs.

Designy s tetováním (6)

Feather tetování symbolizují různé postavy jako u ptáků, jako je pravda, odvaha, statečnost, svoboda, cestování a další. Některé kultury a civilizace vidí peří jako zprávy od duchovního světa. Níže uvedené tetování vypadá ideální jak pro muže, tak pro ženy, zejména při nošení na viditelných místech těla.

Designy s tetováním (7)

Mezi kulturou domorodých Američanů má pero tetování význam duchovní ochrany. Snový záchranář, široce známý znak folklorního indiánského původu, má na spodní části peří připojené peří, které je považováno za plavidlo, které prochází špatnými sny. To symbolizuje ochranu hodně jako amulet v jiných kulturách. Peří byly dokonce součástí oblečení, které nosili domorodí Američané z různých ptáků, což naznačovalo jejich individuální postavení. Často časy, když nosí správné peří, jim poskytnou ochranu, když vstoupili do duchovního světa.

Designy s tetováním (8)

Tělo tetování níže je krásně navrženo a vypadá elegantně na místě, kde se nosí. Tento typ pera tetování je vhodný pro ženy. Používané barvy jej činí viditelnější, protože rozjasňuje místo, kde je opotřebované.

Designy s tetováním (9)

Feather tetování jsou také brané symbolizovat dobré sny. Většina lidí používá tetování na peří, které apeluje na jejich přesvědčení. Ti, kteří žijí v magii nebo posvátnosti, mohou nosit tetování od ptáka, který mají pocit, že projevují charakter magie nebo posvátnosti, jako Egypťané věřili, že peří jsou spojeny s nebeskými bohy.

Designy s tetováním (10)

Vzhledem k tomu, že typ ptačího pera může často symbolizovat silnější význam, perle z orla byla myšlena jako symbol statečnosti a čestnosti. Bojovníci byli oceněni těmito peřími za své odvážné výkony. Z tohoto důvodu můžete často vidět, že vojenské síly využívají péřové tetování více než ostatní. Některé kultury věřily, že peří létající na vaši cestu znamenalo, že duše opustila pozemskou oblast. V některých kulturách bylo pero důležitou součástí rituálů a obřadů. Křesťané obdařili peří s mnoha ctnostmi a to ukazuje v mnoha provedeních na tetování založených na peřích. Byla součástí designu na kroužcích s každým peřím představujícím něco specifického.

Designy feather tetování (11)

Feather tetování jsou také používány, aby se dostali do kontaktu s duchovní stranou jednotlivce a někteří křesťané věří, že peří znamená ctnost. Obraz slavného kroužku z peří má každé pero symbolizující víru, lásku a naději.

Tetování vzory tetování (12)

Jedním z běžně používaných péřových tetování jsou orli. Ortové pero tetování je vnímáno jako velký symbol významu. V některých kulturách byly orlí peří dány bojovníkům jako symbol statečnosti, odvahy a cti.

Designy s tetováním (13)

Mezi keltskými se věřilo, že lékaři (druidi) by oblékli roucho, které by na nich měly peří na zvláštní příležitosti. Egypťané také využili peří k uklidnění bohů. Někteří věří, že peří představují sny, protože jsou krásné na pohled, ale obtížné je pochopit. Pero představuje svobodu pohybu a schopnost plavat nad většinou překážek. Vzhledem k těmto historickým významům je důvod, proč tolik lidí začleňuje peří do svých vzpomínek tetování, ctí milované, které prošly.

Designy s tetováním (14)

Jedná se o krásné tetování tetování, které je dobře navržené a ideální pro mladé dámy. Barvy používané na designu peří tetování činí to atraktivnější.

Designy s tetováním (15)

Tělo tetování vypadá jednoduché a ideální pro dívky. Použitá černá barva se dobře mísí s dívčí pleti, která činí tetování zcela viditelným.

Péče tetování vzory (16)

Peří bylo spojeno s novým začátkem. Různé barevné peří znamenají různé věci, jako je bílá čistota, červená pro vášeň a nažloutlé odstíny znamenající chytry. Ptáci různých ptáků mohou znamenat různé věci. Nejoblíbenější z hlediska tetování jsou pera pro Peacock, Parrot, Eagle, Egret, Pštros, Vlaštovka a Turecko.

Péče tetování vzory (17)

Směs tetování z pera nejen vypadá atraktivně, ale je umístěna na tak příjemném místě. Toto pero tetování vypadá vhodné pro dámy s kombinací barev, které vylepšují vzhled místa, kde jsou umístěny.

Designy s tetováním (18)

Toto pero tetování s ptáky vypadá docela živě. Letící ptáci skutečně symbolizují svobodu a barvy použité na designu činí celý design skvěle vypadající. Design vypadá docela dobře na dívkách.

Tetování vzory (19)

Někteří spojují peří s anděly a jinými nebeskými bytostmi, protože peří vytvářejí křídla, které mají tyto bytosti mít. Symbolika tetování z perníku zahrnuje pravdu, rychlost, lehkost těla a ducha, schopnost létat, ochranu, naději, sny, odvahu, pohyb duše, slib a schopnost plout.

Designy s tetováním (20)

Jedna skvělá věc s tetováním tetování je, že může být umístěna kdekoliv v těle. Pero tetování se dobře hodí na ruce, nohy, ramena, horní část zad, spodní část zad. Návrh může být proveden v různých rozměrech a velikostech. Použití směsi barev zvyšuje tetování z peří.

Tetování vzory (21)

V keltské symbolice, Morrigan nosil plášť havranového peří jako způsob, jak se přeměnit na ptáka. Předpokládá se, že aspekt otáčení se ptákem jí umožnil získat přístup k vyššímu uvažování a ptačímu pohledu na duchovní sféry.

Péče tetování vzory (22)

S tak velkou volbou, kulturně bohatým významem a tolika pozitivními vlastnostmi, které se připisují tetování na peří, není pochyb o tom, že budete vzhůru, když se dostanete. Ale zvážit všechny možnosti, pokud jde o design, hlubší důsledky a dělat nějaké hledání duše, proč opravdu chcete, aby toto tetování, než skutečně dělat s ním.

Designy s perutním tetováním (28)

Ptáci duchové jsou říkáni být silní v očištění energetického prostředí a čištění duchovní atmosféry. V některých kulturách se věří, že mávání peří nad posvátným ohněm je způsob, jak vzkřísit duši a poděkovat ptákům.

Designy s tetováním (38)

Toto tetování modrého a černého peří vypadá velkolepě navrženo a docela vhodné pro paži. Je důležité, aby vaše výzkumy správně a ujistěte se, že pero tetování, které chcete nosit, je pro vás vhodné, než se zavážete, že budete pod tlakem.

Péče tetování vzory (34)

Pero tetování může být dělán vypadat opravdu ohromující s použitím barev a přidání některých významných věcí, jako je korálky a další věci. Můžete si vybrat tetování z pera jako symbol odhodlání pro někoho, koho obdivujete, nebo jako ochranný talisman, nebo vám připomene své sny.

Designy s tetováním (23)

Peří se také věří v některé kultury, které se zabývají komunikací. Feathers jsou viděny jako zprávy od duchovního světa a tím, že nosí peří tetování je vnímáno, že budete moci získat silné zprávy.

Tetování vzory tetování (24)

Toto pero tetování dobře kombinuje s druhým. Tetování design je ideální pro muže a vypadá vhodně pro místo, které je umístěn. Feather tetování význam je jedinečný pro uživatele s každým nositelem dává tetování význam, který rezonuje s nimi dobře

Designy s tetováním (25)

Takováto nádherná směs barvy, díky níž se kombinace tetování na peru zdá být velká a přitažlivá. Peří jsou spojeny u zdroje s tím, že každá má svůj vlastní směr a vytváří tak atraktivní pohled na paže.

Péče tetování vzory (26)

Skvělý design pera tetování, který je dobře doplněn o citáty a létající ptáky. Tetovací vzhled vypadá skvěle u mužů a nejlépe při použití na horní části těla, jak je znázorněno níže. Jednobarevný design dává tetování tak jednotný a harmonický vzhled

Designy s perutním tetováním (27)

Toto pero tetování vytváří úplný výrazný vzhled na paži. Pleť nositele nejlépe vyhovuje designu, protože zvyšuje vzhled tetování, což je pro muže velmi přitažlivé. Jen se ujistěte, než začnete s inkoustem, abyste se cítili pohodlně tam, kde je opotřebovaný, abyste se po skončení práce vyhnuli jakémukoli pohoršení.

Designy s tetováním (29)

Tetování níže je poměrně jednoduché, krásně provedené a vypadá skvěle na nositele.

Designy feather tetování (30)

Vypadá ohromující s ptáky létání nad tetování tetování. Místo, které nosí, vypadá perfektně a může ho nosit jak muži, tak ženy.

Tetovací vzory tetování (31)

Nativní americká moudrost vidí pero jako ztělesnění ptáků. Je tedy zřejmé, že pokud nosíte tetování z peří, nosíte atributy konkrétního ptáka, který máte na sobě peří. Pokud je pták vnímán jako pokojný jako holubice, pak se domníváte, že jste ztělesněním tohoto sladkého ducha míru.

Designy s perutním tetováním (32)

Feather tetování za uchem níže se hodí tak dobře k peřím náušnicím. Skutečné ztělesnění svobody a pokroku, jak jsou vnímány některé symboly. Pero tetování zlepšuje vzhled na horním hrdlu a zvyšuje výhled.Tetovací vzory tetování (33)

Jedna věc, která dělá z peří tetování vyniknout, je schopnost barev se tak dobře mísit, což je pro ženy velkou preferencí. Tetování níže zobrazuje jemnou kombinaci barev, která poměrně dobře vybírá barevnou kombinaci.

Designy s tetováním (35)

Toto tetovací pero je velkolepé a vizuálně přitažlivé. Černobílá barva je zřídka využívána v designu, takže tetování z peří vypadá docela hezky. Design je vhodný pro dámy a místo, které nosí za ruce, je vhodné.

Designy s tetováním (36)

Tělo tetování níže vypadá jednoduše a báječně. Velmi krátká, ale bohatá barva a design. Místo jeho opotřebení to vypadá jako zvláštní pro nositele, protože nemnoho lidí je schopno rozpoznat tetování dělat to docela ideální pro dívky.

Péče tetování vzory (37)

Toto tetování páv peří vypadá roztomilé, barvy se mísí tak dobře, což zvyšuje celkový vzhled paže. Je důležité, aby jasně porozuměl významu tetování předtím, než se zavázal nosit.

Péče tetování vzory (39)

Pero tetování je jednoduché a ohromující v designu. Dobře umístěný a hodí muži dokonale. Využijte mnoha návrhů tetování z peří, které jsou k dispozici, abyste se ujistili, že jste se rozhodli jít na barvení.

Designy s tetováním (40)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 79 = 84

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: