37 úžasné Yin Yang tetovanie vzory

Vo svete tetovania jeden prvok dizajnu, ktorý dosiahol veľkú popularitu, je symbol Yin a Yang. Tento symbol je dôležitou súčasťou čínskej kultúry, ktorá predstavuje mužskú a ženskú jednotu a rovnováhu. Yin, ktorý je ženskou silou a Yang, je mužskou silou. Yin a Yang sa zvyčajne robia v čiernej a bielej farbe, ale nie je nezvyčajné vidieť ich aj čierne a červené. Yin je v bielom s čiernou bodkou a Yang sa robí v čiernom s bielym bodom v strede. Vizuálne sa obe časti zobrazujú rovnakej veľkosti.

  1. Tento symbol yin a yang je taký klasický symbol a tribal za ním je krásny dotek. Ak sa pozriete pozorne, môžete vidieť, že kmeňový tvorí tradičný drak a že drak drží jing-jang v pazúroch. Milujem, ako má tento yin yang textúru. Veľmi originálny nápad.

Yin Yang tetovanie vzory (6)

2. Malé a klasické yin yang tetovanie vždy vyzerá dobre na členku. Vysoké podpätky naozaj dodávajú pocitu sexuálnej príťažlivosti tomuto ženskému tetovaniu. Toto malé yin yang tetovanie a vysoké podpätky nám dáva náznak myšlienky, že žena môže mať obchodnú stránku a zábavu.

Yin Yang tetovanie vzory (2)

3. Toto tetovanie sa mohlo urobiť doma. Hoci je to silný symbol, práca na linkách a symetria nie sú tak dobré, ako by to bolo. Celkom čestne je to dobrý príklad toho, prečo by ste mali nechať profesionála, aby urobil vaše tetovanie a aby ho nevzal do vlastných rúk.

Yin Yang tetovanie vzory (7)

4. Teraz je to najlepší yin a yang tetovanie. Detail a farba v tomto tetovaní by trvala niekoľko dní na dokončenie. Elektrické blues na ľavej strane tela a ohňové červené na pravej strane sú naozaj vidieť miesto. Milujem, ako je yin yang v dyme nad mystickou tvárou. Toto tetovanie je úžasný príklad symetrie a tradičného štýlu. to sa skutočne platí, aby ste vzali svoj drahocenný čas a vydržali bolesť pre perfektné tetovanie.

Yin Yang tetovanie vzory (9)

5. Toto je veľmi skvelá myšlienka rozdeliť stranu yinovej a yangovej strany na dve rôzne strany tela. Je to veľmi šikovná a jedinečná myšlienka, že hoci obe strany sú odlišné, podporuje symetriu a originalitu. To ma robí chcieť vyzdvihnúť každý kúsok od tejto dievčatá späť a posuňte ich dohromady, aby sa spojil vec yin jang priamo v strede chrbta. Práca na linke je hladká a čistá a tieňovanie a sfarbenie je tiež dobre vykonané.

Yin Yang tetovanie vzory (23)

Pri pohľade trochu hlbšie do čínskeho významu, často zistíte, že koncept a význam tetovania Yin a Yang sa hodne hodí pozdĺž Phoenixu a Draka. Yin Yang je tiež známy ako Tajitu, čo znamená, že Yin má deštruktívny výhľad a Yang má vytvoriť. Sú to úplné protiklady, ktoré majú byť navzájom priťahované.

6. Toto tetovanie je živé a plné farieb a života! Myšlienka urobiť túto krajinu kus dvojitá ako yin jang je skvelý. Strom pôsobí v yin-yang a zapadá slnko a stúpajúci mesiac ako dva body v znamení yin jang. Tento detail na oboch stranách dýcham a skutočne vytvára túžbu vo vás, aby ste sa pozreli a analyzovali toto tetovanie celé hodiny. všetko od kontrastného štýlu až po rozdiel v listoch vyniká v tomto nádhernom umeleckom diele.

Yin Yang tetovanie vzory (14)

7. Toto yin yang tetovanie sa skladá z dvoch obrazov a je zobrazený v klasickom štýle tribal tetovanie. Pravá strana yin-yang je divoký drak a ľavá strana je krásny a umelecký dizajn. obe strany sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú individualitu. To je silný symbol, ktorý je dobre ilustrovaný v tomto klasickom tetovaní.

Yin Yang tetovanie vzory (16)

8. Také tetovanie je veľmi zriedka vidieť. Toto perfektne tieňované tetovanie prináša točenie na večne klasický yin yang. Nielenže tmavá strana yin-yangu nie je úplne vyplnená, ale je plná komplikovaných detailov. krásne kvetinové vzory, ktoré sa jemne skrývajú uprostred tmavého odtienenia, vytvárajú jedinečný dizajn na ľavej strane, ako aj tmavú tmavú bodku na pravej strane.

Yin Yang tetovanie vzory (29)

9. Jedná sa o odvážny a brilantný dizajn, ktorý kombinuje drak a Ain yang. Ďalšie čítanie, ktoré prechádza krkom a chrbticou, je skvelým doplnkom farby, ktorá skutočne robí tento divoký drak pop. Veľmi sa mi páči, ako je telo Draka Yin Yang a to dokonale tečie. Krídla sú veľmi dobre a veľmi symetrické. Veľa úcty k plátnu a tetovanie umelca.

Yin Yang tetovanie vzory (33)

10. Toto tetovanie má viacero úrovní krásy kreativity a abstraktného myslenia. Milujem, ako červená čiara prechádza celým tetovaním. Vytvára pocit odvahy a tvorivosti. Celé tetovanie je plné veľkého umenia a dokonalého tieňovania. Symboly okolo tetovania sú skvelým prírastkom a ja som uprostred toho, ako som dostal Yin Yang, je veľmi unikátny. Tento dizajn bol dobre premyslený.

Yin Yang tetovanie vzory (3)

Pojem muž - žena, yin a Yang, ktoré sú protichodné sily, ktoré pracujú spoločne z opačných koncov, je koncept, ktorý nie je obmedzený iba na čínsky spôsob myslenia. Dokonca aj iné kultúry verili tomuto spôsobu myslenia. Môžete ísť na tetovanie s Yin a Yang ako súčasť dizajnu, aby ste ukázali pocit rovnováhy a harmónie vo vás a vo všetkých prvkoch okolo vás. To znamená, že dokonca aj sily, ktoré sú diametrálne opačné, dokážu spoločne existovať a spolupracovať. Zoberte si čisto ako dizajn tetovanie si môžete byť istí, že toto tetovanie bude všimol a komentoval.

11.

Yin Yang tetovanie vzory

12. Je to skoro ako dvojitý yin yang. Každé tetovanie je yin jang individuálne, ale aj keď sa pozriete, jeden z nich je prevažne tmavší a druhý je hlavne ľahší. Takže aj keď každý z nich je vlastný yin jang, spoločne tvoria aj jeden úplný symbol yin yang.

Yin Yang tetovanie vzory (20)

13. Dostávame sa svedkami toho, že yin jang je rozdelený na menšie a menšie kúsky na zadnej strane týchto osôb. Symetria je dokonalá a kruhy, ktoré sú veľmi ťažké robiť, sú veľmi dobre vykonané. Stmavnutie na pravej nohe sa úplne naplní a zdá sa, že neboli zmeškané žiadne medzery. Keby som musel hádať, predpokladal by som, že horné kruhy boli vykonané v skoršej dobe ako nižšie figúrky, pretože oveľa tmavšie sú spodné kúsky ako vrchol.

Yin Yang tetovanie vzory (36)

14. Nie som si istý, či toto yin yang tetovanie je rozdelené na dvoch rôznych ľudí alebo len na jednu osobu na každom zápästí. Chcel by som tvrdiť, že by to bolo na dvoch rôznych ľudí, pretože rozdiel v rukávoch a mierny rozdiel v odtieňoch tónu pleti. Myšlienka oddelenia yin-yangu do dvoch kúskov vytvoriť dve oddelené tetovanie je vždy chytrý nápad.

Yin Yang tetovanie vzory (30)

15. Spôsob, akým tento drak obklopuje Ying Yang, je krásny a žiadna farba nie je potrebná. stínenie v krídle dáva tomuto tetovaniu tmavšiu stránku a spôsob, akým je telo zobrazené, dáva tomuto čiernemu a šedému drakovi pohyb.

Yin Yang tetovanie vzory (35)

Niektoré z vlastností spojených s Yinom sú to, že je mäkké, dávajúce, vlhké, chladnejšie a pomalšie. Tieto vlastnosti sú vyvážené tým, ktoré sú pripisované Yangu, ktoré predstavujú pevnosť, teplo, suchosť, rýchlosť a agresiu. Jeden potrebuje všetky tieto vlastnosti v správnom pomere a dostupný v správnom čase, aby mohol mať dobrý a vyvážený život.

16. Červené pozadie klasického iného jangu dodáva mierny pop farby, aby sa tento malý kúsok vynikal. Práca s týmto symbolom, ktorá znamená dobré a zlé vyzerá super čistá a takmer bezchybná. Skoro vyzerá, že tetovanie bolo vykonané bez toho, aby ste si dokonca vyzdvihli zbraň na tetovanie.

Yin Yang tetovanie vzory (26)

17. Je ich skoro nič lepšie ako dobré tetovanie. či sú tieto dve sestry alebo len najlepšími priateľmi naveky, tieto dva yin yang tetovanie budú trvať tak dlho, ako je spoj medzi týmito dvoma. Hoci každé tetovanie bolo vykonané s trochu iným štýlom, symbolizuje spojenie, ktoré majú dvaja ľudia navzájom.

Yin Yang tetovanie vzory (25)

18.

Yin Yang tetovanie vzory (27)

19.

Yin Yang tetovanie vzory (11)

20.

Yin Yang tetovanie vzory (4)

To sú kvality spolu s takmer mystickou symbolikou pripisovanou tomuto tetovanému dizajnu orientálneho pôvodu, ktorý robí Yin a Yang tetovanie dizajnu preferencie. Obidve pohlavia zistili, že tento dizajn je pre nich vhodný. Keď idete na tetovanie Yin a Yang, uistite sa, že robíte nejaký výskum o tom, čo to znamená a predstavuje skôr, než sa dokonca pozriete na návrhy. Týmto spôsobom si budete môcť vychutnať tetovanie nielen s očami, ale aj s mysľou a srdcom. Tento symbol, ako je vysvetlené vyššie, presahuje len to, že je tetovací dizajn.

21.

Yin Yang tetovanie vzory (34)

22.

Yin Yang tetovanie vzory (28)

23.

Yin Yang tetovanie vzory (24)

24.

Yin Yang tetovanie vzory (13)

25.

Yin Yang tetovanie vzory (17)

Akonáhle to urobíte, potom sa môžete pozrieť na miesto, na ktorom chcete toto tetovanie spolu s tým, ako to urobíte. Môžete ísť na symbol Yin a Yang sám alebo to urobiť s niečím, čo je pre vás rovnako významné a zmysluplné. Pozrite sa na možnosti dizajnu a budete prekvapení, koľko možností máte v oblasti návrhov, z ktorých si môžete vybrať.

26.

Yin Yang tetovanie vzory (32)

27.

Yin Yang tetovanie vzory (31)

28.

Yin Yang tetovanie vzory (22)

Yin and Yang tetovanie s hlbším významom a s veľkou vizuálnou príťažlivosťou je taká, ktorá vás urobí strediskom príťažlivosti. Môžete ísť dovnútra pre dizajn, ktorý vyzerá ako slnko a mesiac s červeným svetlom a biele svetlo, ktoré z neho dopadajú. Môžete tiež získať v niektorých naozaj dobré a víťazné farebné kombinácie pre Yin a Yang vzory.

Tu sú niektoré ďalšie odrody Amazing Yin Yang tetovanie vzory :

29. Toto tetovanie je skvelý spôsob zobrazovania yin yangu. jeho skoro ako fázy mesiaca. Tetovanie začína ako plný yin jang a každý krok rozdeľuje tetovanie na menšie a menšie kúsky. Práca na linke je veľmi pôsobivá a taktiež je to tieňovanie. Zaujímalo by ma, čo je symbolom tohto tetovania.

Yin Yang tetovanie vzory (1)

30.

Yin Yang tetovanie vzory (5)

31.

.Yin Yang tetovanie vzory (8)

32.

Yin Yang tetovanie vzory (10)

33.

Yin Yang tetovanie vzory (12)

34.

Yin Yang tetovanie vzory (15)

35.

Yin Yang tetovanie vzory (18)

36.

Yin Yang tetovanie vzory (19)

37.

Yin Yang tetovanie vzory (21)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: