33 Exotické tetování tetování pro muže a ženy

Kdo má rád ještěrky? My ano! Zatímco hady a draci mohou být oblíbenějšími plazy, které se dostanou do tuku, je něco zvláštního o tetování zabijáka ještěrka. Jsou skvělé jak pro kluky, tak pro dívky a určitě vás vyvedou z davu! Tady máme zajímavé ještěrky, o kterých víme, že budete milovat.

Získání a ještěrka tetování design nemusí vypadat jako opravdu oblíbená volba, ale existuje jedna věc, kterou víme - že ještěrka tetování vyvolá odpověď; nikdo nemůže být zcela lhostejný k tomu. Ačkoli není populární volba, tento design tetování získal nějakou popularitu na některých místech po celém světě a nese hodně symboliku.

  1. Pokud otočíte hlavu na stranu a pečlivě se podíváte, zjistíte, že ještěrka je tvořena různými písmeny. Písmena říkají "pan. Mojo Risin ", což je stará píseň, se kterou musí být tato dívka posedlá. Toto je opravdu chytré tetování a je velmi jedinečné, aby se skryla fráze v těle zvířete jako tetování. barvy duhy protékají tělem tohoto ještěrka dokonale a linie kolem tohoto chlapíka je velmi působivá. Zajímalo by mě, jestli má tato dívka nějaké jiné tetování.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (3)

2. Jednoduché, malé a sladké tetování přímo nad kotníkem. tato maličká ještěrka má za sebou skvělý příběh a rád bych to slyšel. Velké nohy tohoto malého chlapíka to dělají roztomilé a prostě zastíněné v těle dává tomuto stínu-jako tetování hodně charakteru.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (32)

3. Existuje něco o očích tohoto malého ještěrka, které mě přivádí k pocitu, že se dívá přímo do mé duše. Malé množství žluté látky, které bylo přidáno za oko, opravdu vyniká. To je opravdu skvělé tetování, protože jeho mix mezi karikatura nebo moderní styl a tradiční kmenový styl. Vzhledem k tomu, že většina těla ještěrka je zelená a normální, obě nohy vpravo jsou roztaveny do kmenového kusu. Je to chladný a chytrý nápad.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (7)

4. Je tato ještěrka skutečná ?! Wow podrobnosti v tomto tetování je docela úžasné. Stíny, které se nacházejí pod ještěrkou, opravdu vypadají, že tento malý chlap vylézá na tyhle bláznivé nohy. Struktura těla je na místě a velikost je dokonale přiměřená skutečnému živému. Zajímalo by mě, jestli ta ještěrka někdy žárlí na té, kterou má na noze. Způsob, jakým tento tetování umělec používal nějaké tmavé greeny a tmavé stínování, aby vyplnil tuto ještěrku, opravdu přináší celou tu věc do života. dokonce i drápy na noze vypadají opravdu natolik, aby vás poškrábaly.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (10)

5. Toto je zábavné a úžasné tetování. Negativní prostor byl v tomto tetování skutečně dobře využíván, protože linie procházejí tělem malého ještěrka. Toto zábavné a hravé tetování ukazuje, že tato osoba má zábavnou stránku a je ochotná trochu žít.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (22)

6. Jsem rád, že tato dívka dostala na rameno dvě ještěrky, protože bych nenáviděl, aby jeden z nich byl osamělý nebo tak něco. Tyto úžasné malé stíny ještěrek přímo pod límečkem jsou zábavné a hravé. Skoro vypadají, jako by byly dělány ve stylu kresby jeskyně nebo něco takového.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (25)

7. Barva je celé toto tetování je super úžasné. Mám rád oranžové tečky, které se pohybují nahoru a dolů po zadní části tohoto malého chlapíka a jak se jeho jazyk vytáhne ven a téměř olízl knoflík na břicho je úžasný. Způsob, jakým je tato ještěrka zbarvená, vypadá téměř tak, jako kdyby to bylo provedeno štětcem nebo něco takového. To je opravdu cool a umělecké vzít na jednoduchou ještěrku.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (31)

Samozřejmě existuje spousta tetřevních návrhů ještěrka, protože existuje mnoho variant typů samých jašteric. Ačkoli to nemusí být obecně známo jiným jako s populárními tetovacími návrhy, ti, kteří sport tetrov tetování držet hodně symbolický a hluboký význam na ještěrku tetování. Může to mít co do činění něco tak hlubokého a osobního jako vaše osobnost.

8. Tato ještěrka přebírá celou řadu nemovitostí na této dívce zpátky a levé paži. Toto kmenové tetování, které tvoří ještěrku, je vždy opravdu skvělý nápad. Způsob, jakým kmen proudí do sebe a skoro vytváří vlnu jako pohyb, je dost chladná sama o sobě a pak, když to dělá a živočich jako ještěrka, to bere na zcela novou úžasnou úroveň.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (20)

9. Tato ještěrka vypadá, že se pokouší něčím šeptat do ucha nebo se pokouší přesvědčit vás, abyste udělali něco, co byste si vybrali. Dlouhý ocas této ještěrky se klouže dolů a skoro vypadá jako nějaký hák nebo nástroj, který má přilákat někoho nebo někoho. Černé a šedé tělo jsme udělali velmi dobře a skutečně dává tomuto tetování trojrozměrný pocit a hloubku. Tato ještěrka vypadá, že by mohla odtrhnout tuto dívčí kůži jakoukoli sekundu a utéct.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (24)

10. Jedná se o další skvělý příklad tradičního kmenového tetování, který se naplnil a stal se ještěrkem. Zadní část byla velmi hotová a černý inkoust vypadá opravdu dobře vyplněný a dokončený. Můžete říci, že toto tetování právě skončilo, protože okolní kůže je stále jemná a červená.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (33)

Podíváme se na různé návrhy tetování tetře, naučíme se vnitřnímu významu a symbolizaci těchto návrhů a možná vás navede k výběru toho, který odpovídá vašemu vkusu a osobnosti.

11. Toto ještěrko tetování by trvalo tak dlouho, dokud to nezvládlo, ale to bylo dobře. na rychlém pohledu byste pravděpodobně nebyli schopni říci, že se jedná o kmenové tetování, ale jak se na to podíváte a přiblížíte se, můžete vidět, kolik kmenových detailů je vlastně v tomto tetování. Hřbet tohoto obřího ještěrka je velmi dobře proveden a diamanty vypadají velmi originálně k tradičnímu stylu kmenových tetování a všechny malé části ocasu tvoří jeden obrovský ocas je velmi působivé. Miluju, jak jsou každá ruka a končetina trochu odlišná od sebe. Tyto čtyři jedinečné končetiny se spojují, aby vytvořily jedno jedinečné tetování.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (2)

12. Tetování na žebrech jsou vždy bolestné, ale tato dívka dokázala sama sebe a všem ostatním, že je špatná zadek. Toto tribal tetování tetování má styl kvetinové tetování tetování, což činí toto tetování velmi unikátní a originální. Způsob, jakým končetiny vypadají spíše jako ploutve nebo ploutve spíše než prsty, je to, o čem mluvíme konkrétně. Jaký skvělý nápad, aby se ocas tohoto malého chlapíka otočil a kroutil na sebe.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (12)

Různé motivy a styly ještěrka tetování: Věděli jste, že tetování tetování může být provedeno v mnoha uměleckých formách? Patří mezi ně domorodé návrhy nebo keltské umělecké formy. Když se provádí v polynéském stylu, ještěrka je vykreslena černě. Tattoo ještěrka může být realistickým ztvárněním tvora v různých pózách nebo může být provedeno jako karikatura. To znamená, že při výběru toho, který chcete, máte neuvěřitelnou škálu možností, kde můžete nechat svou představivost převzít a vytvořit tak jedinečný design.

13.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (6)

14.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (14)

15.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (23)

Řada plemen ještěrka je poměrně velká a nabízí mnoho možností pro tetování: Vzhledem k tomu, že ještěrka má mnoho plemen, přičemž populární jsou barevný chameleon a mizerný gecko. Gecko je preferovanou volbou, pokud jde o polynézský styl tetování. S vrozenou schopností přilnout a přilnout k jakémukoli povrchu, gecko přichází v zelené s ploutve modré a žluté. Ještěrky jsou také považovány za záchranu špatných věcí, které přicházejí v určitých kulturách založených na pacifistu, a byly proto viděny se strachem. Ale víra a pověra oddělená Gecko je vizuálně velmi přitažlivý design pro tetování. Všichni víme, že Chameleoni jsou známí svou změnou barvy, aby se přizpůsobili okolnímu prostředí, a to z něj činí krásný, jedinečný a atraktivní tetovací design.

16.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (15)

17.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (16)

18.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (28)

Symbolika tetování na jaře:  Pokud jde o symbolismus a hlubší význam, který je důležitým prvkem v tetování, může člověk cítit, že ještěrský motiv zaostává. Ale to není pravda. Jen tolik lidí vidí toto stvoření s odporem, že nevidí hodnotu a roli, kterou hrají ještěrky v našich životech. Úžasná schopnost ještěrka křížit další ocas po ztrátě jednoho může být viděna jako jeho schopnost přežít a rozkvést bez ohledu na to, co. Další věc, kterou musíme uznat, je přežití těchto tvorů po dlouhou dobu. Od té doby, co tyto bytosti přežily a vzkvétaly, přestože na cestě zanikly tolik stvoření.

19.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (17)

20.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (27)

21.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (34)

Navíc, pokud jde o získání tetovacího designu na základě motivu ještěrka, můžete to udělat jedinečným a vlastním tím, že jej kombinujete s květinou nebo jiným tvarem. Možnosti tetovacího designu, který vynikne a zaujmou diváka tetování tetováním, je více. Díky barvám, druhům a póze, ve kterých budete mít tetrový motiv na svém tetování, můžete vyjít s velkým designem. Ještěrka se sluní nebo se chystá skočit nebo se proklouznout za svou kořist, nebo prostě sedí tam, kde je bdělý; možnosti jsou nekonečné.

Dobrá sbírka Lizard Tetování vzory pro muže a ženy jsou následující:

22.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (1)

23.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (4)

24.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (5)

25.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (8)

26.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (9)

27.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (11)

28.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (18)

29.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (19)

30.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (21)

31.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (26)

32.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (29)

33.

Lizard Tetování vzory pro muže a ženy (30)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: