30 Trendy tetování tetování vzory

Mohou být jedním z nejvíce děsivých obrazů, které se fyzicky setkávají, avšak žraloci se stávají jedním z nejoblíbenějších tetování v inkoustových studiích po celém světě! Ačkoli jsou mezi těmito muži častější, tetování žraloků jsou těmi, které se vyznačují všemi vrstvami života, prostě proto, že mohou být přidány do téměř jakéhokoli designu, nabízejí 3D obraz na těle a samozřejmě jsou to krásné bytosti - ne skutečně tváří v tvář s nimi!) Faktem je, že lidé jsou fascinováni žraloky, ale bojí se je a s dobrými důvody. Nicméně, žraločí tetování dávají lidem možnost skutečně vidět, jak úžasně krásné jsou zvířata opravdu! Plus - dělají nějakou hezky nemocnou barvu!

Cíl: 1826

  1. Je to opravdu zajímavý design, protože je součástí mnoha obrazů, které pokrývají ruce a ruce. Je těžké říct, jestli má mořský typ, který se tady děje, nebo ne, ale bez ohledu na to, že je to skvělý design. Žralok je malý, ale má spoustu detailů, takže je super.

Tvar tetování tetování

2. Způsob, jakým tento obrázek kreslil, činí žralok vypadat jako plavání proti proudu. Je to docela jedinečný vzhled, který zachycuje lovce mysli žraloka.

Tvar tetování tetování (12)

3. Podívejte se na ty zuby! Je to docela zajímavé zobrazení tváře žraloka. Samotný obraz je poměrně jednoduchý, ale řady jsou stále silné a účinně informují, že je to docela zlověstné zvíře.

Tvar tetování tetování (8)

4. Zde je domorodé shromáždění shark vypadat, že je jak intenzivní a odvážný. Existuje mnoho živých linií, které vytvářejí opravdu děsivý žralok.

Tetování tetování (13)

Ve většině případů pouze obraz žraloka u většiny jedinců narazí na určitý pocit strachu. Zvláště po neslávním filmu Čelisti - žraloci dostali docela špatný zábal, pokud jde o škody, které mohou způsobit. Dokonce i jen pohled na žraločí ploutve pravděpodobně způsobí, že vaše srdce vynechá jeden nebo dva. Ale pokud jde o tetování, musíte se podívat za toto populární zobrazení a váš instinktivní strach a číst symboliku za tetováním. Ve skutečnosti, začlenění žraloků do tetování design může změnit celý obraz poslední kus. Nautické tetování, které používají žraloky mezi oceánem, mohou tomuto dílu přinést nový význam - ten, který může symbolizovat sílu, dominanci nebo dokonce vodní rovnováhu.

5. Musíte být docela odvážní, abyste získali tetování na místě, které udělala. Je známo, že je to příjemné místo, ale to ji nezastavilo. Tento obrázek je krásný. Má v sobě náznaky kmenového vzhledu, ale má také svou vlastní originalitu.

Tetování tetování (2)

6. V tomto díle je tolik detailů. Je to velmi nápadné a silné. Stínování je tak dobře provedeno a různé linie a křivky a jen dobře promyšlené detaily jsou obtížné. Umělec i plátno udělali skvělou práci v této spolupráci. Všimněte si, že je na jeho lýtku. Jaká jsou vaše myšlenky ohledně umístění?

Tvar tetování tetování (17)

7. Jedná se o hezký pohled. Je to působivé a divoké. Zdá se, že porazí svůj vlastní rytmus a má tolik děje. Stínování je tak profesionální, protože nám umožňuje vidět tolik variací v rámci umění. Je to tak skvělá práce.

Tetování tetování (19)

Na rozdíl od toho, co si lidé mohou myslet, mnoho lidí využívá žraločích tetování, aby symbolizovaly své přežití od útoku žraloka. To ukazuje, že nejenže si podmanili strach, ale chtějí neustále připomínat svou novou vděčnost samotného života. Zavolejte mu druhou šanci, pokud chcete. Někdo, kdo věnoval svůj život studiu tohoto opravdu nebezpečného a tajemného stvoření, může rovněž zvážit tetování žraloka, aby předvedl svůj obdiv k zvířeti. Zatímco to jsou některé z důvodů, proč lidé dostanou žraločí tetování, najdete spoustu dalších důvodů, jak se ponoříte trochu hlouběji - žádná slovní hračka!

8. Zde je další skvělý pohled na kmenové shromáždění žraloka. Je to odvážný a základní, ale má tolik možností.

Shark tetování vzory (11)

9. To je prostě cool. Za prvé, žraločí kůže vypadá skutečně. Udělali skvělou práci s barvením a stínováním. Za druhé, vypadá to, že je to v jeho hlavě, jako když vstoupil a stále se pohybuje. Je to docela pěkně provokující kousek.

Tvar tetování tetování (14)

10. Máme rádi tuto zábavu a bezstarostné převzetí žraloka. Stále uznává své hrozné zvíře s těmito hrozivými zuby, ale dělá mu trochu méně děsivý s funky kloboukem a okem.

Tvar tetování tetování (16)

Ať uvažujete o tetování žraloka, které symbolizuje vaši odvahu, fascinaci nebo jednoduše proto, že se vám líbí způsob, jakým vypadají na těle - může být pro váš výběr hlubší význam. Někteří lidé si ji vybírají jako talisman pro ochranu. V mnoha kulturách mají žraloci místo ve folkloru a legendách. Ti, kteří žijí u moře nebo žijí z nich, by skutečně dali velkou důležitost žralokům mezi ostatními vodními živočichy. Žralok je však jedním z nejtvrdších dravců ve vodách a je známo, že je schopen žít po slušné množství času, když je z vody odstraněn. Dokonce i když je na lodi zachycen. Jako takový se mnoho lidí rozhodlo pro tetování žraloků jako metaforu své vlastní adaptability pro přežití.

11. Tady je další opravdu chladný vzhled, kdy žralok vypadá, jako by procházel tělem. Tento obrázek má několik hezkých detailů.

Tvar tetování tetování (20)

12. Tato kmenová kladiva je na místě. Je to tak hluboké, že na jeho kůži vidíte vzhled. Umělec udělal takovou fenomenální práci s různými detaily v každém aspektu žraloka. Dokonce i jeho ústa s malými, zuby jako zuby mají ostrý autenticitu.

Shark tetování vzory (9)

13. Máme opravdu rád, jak intenzivní je tento obrázek s dívkou uvnitř žraloka. Mohlo by to představovat nesčetné množství věcí, ale možná se zmiňuje o ztracené lásce. Výběr barvy opravdu dělá zlověstný vzhled, který vás přiměje k tomu, abyste se s ním chtěli soucítit.

Tvar tetování tetování (24)

Na Novém Zélandu, mezi rodným maorským kmenem, který byl jedním z průkopníků tetovací arény, hrálo žraločí tetování zásadní roli. Tetování žraloků bylo čestným odznakem pro ty, kteří dokázali přežít útok žraloka. Také toto tetování využili k označení dalších úspěchů. Mezi Maoris to bylo věřil, že žralok vládl nad všemi bytostmi moře. Tím je považován za královského a ušlechtilého. Rešpektovali žralok a vlastnosti, které měl. Zuby žraloků se také objevovaly v rituálech a měly velkou hodnotu.

14. Zde je skvělé ruční tetování, kdy žralok vstupuje do jedné ruky a opouští druhou.

Tvar tetování tetování (4)

15. Milujeme způsob, jak se ocas rozšiřuje přes rameno a na záda. Je to docela hluboké tetování a vypadá legitímně.

Tetování tetování (18)

16. To je docela grafické a skutečně zachycuje strach, který žraloci vyvolávají u lidí. Je těžké říct, co je za žralokem, ale téměř vypadá jako maso. Způsob, jak se ústa objevují krvavě, je docela intenzivní. Zdá se, že žralok je orba bez péče o to, co zničí v procesu.

Tetování tetování (22)

Vzhledem k tomu, že dostat žraločí zub nebyl v žádném případě snadný výkon, dávání žraločího zubu někomu znamenalo, že je ctíme. Mezi nejrůznější úrovně symbolizmu spojené s tetováním žraloků jsou nejoblíbenější ty odvahy a síly. Žralok může představovat jak strach, tak i odvahu podle toho, s kým mluvíte.

17. To je opravdu skvělý polovičný rukáv. Existuje tolik obrázků, které se dějí. Podívejte se na krev na žraločích ústech. Myslíš, že naplní otevřený prostor na lokte a bicepu?

Tvar tetování tetování (29)

18. To je skvělý příklad, pokud chcete tetování malého žraloka. Máme rádi žluté bubliny.

Tetování tetování (21)

19. Zde je fantastický a velmi velký tribal tetování tetování.

Tvar tetování tetování (27)

20. To je tak skvělý kus. Bylo jistě započítáno několik relací s inkoustem, protože došlo k nějakému vrstvení, které se uskutečnilo. Podrobnosti a stínování jsou dobře provedené a kontrast vypadá fantasticky.

Tetování tetování (26)

21. Toto vnitřní tetování je dokonalým umístěním pro tohoto žraloka. Umělec udělal opravdu skvělou práci s detailem čáry na tomto obrázku.

Tetování tetování (28)

Studie žraloků ukazují, že nejsou jenom přeživší a dravci, ale jsou také stvořeními velké inteligence - dalším důvodem, proč se žraločí tetování staly tak populární. Zvířata přicházejí ve všech tvarech a velikostech stejně jako lidé. Bez ohledu na to, jak pokročilý je náš život, jak dobře jsme chráněni, jediná věc, která zasáhla strach v mysli člověka na moři, je vzhled žraloka. Je to proto, že mají vrozenou schopnost rozpoznat pohyb ve vodě, cítit nejmenší stopu krve a pohybovat se k zabití. Mnoho obchodně orientovaných lidí, kteří mají rádi tetování, se rozhodnou pro návrhy, které obsahují žraloky, které symbolizují vlastní pracovní etiku.

22. Jedná se o další opravdu hluboce napuštěnou práci. Kmenový pohled na žralky stále získává popularitu a můžeme vidět proč. Je to odvážný, divoký vzhled, který je trendový a ostrý.

Tvar tetování tetování (1)

23. Tito žraloci mají pro sebe více portrétu. Umělec provedl neuvěřitelnou práci, která opravdu zachycuje vzhled skutečného žraloka. Portréty všeho druhu jsou těžké a bezchybně to dělaly.

Tvar tetování tetování (6)

24. Podívejte se na detaily v každém aspektu tohoto žraloka.

Tvar tetování tetování (15)

Žraloky tetování jsou často vytvořeny tak, aby vypadaly strašlivě a agresivně, aby symbolizovaly všechny tyto vlastnosti. Je samozřejmé, že někteří to mohou dostat do podoby karikatury nebo karikatury, aby se ujistil, že to nevypadá tak strašidelně. Vyberte si tetovací design, který se vám líbí, podle toho, kde ho získáte a jak velký je.

Můžete se posunout dopředu a zobrazit další obrázky související s Nejoblíbenější žralok Tetovací vzory:

25. Jedná se o divoký design. Jaké jsou vaše myšlenky? To trvalo hodně času a úsilí.

Tvar tetování tetování (3)

26. Bylo to skvělé stínování, aby to vypadalo dobře.

Tvar tetování tetování (5)

27. To je docela neuvěřitelné. Způsob, jakým se stínují za barvami, způsobuje, že se žraloci objevují, jako by se dostali z jeho těla.

Tvar tetování tetování (7)

28. To může být jeden z našich oblíbených. Podívejte se na příběh, který tento článek říká. Loď vypadá tak skutečně. Umělec skutečně zachytil šokující žárlivost, která je žralokem. Dokonce i mraky vypadají děsivě. Stínování a výběr barev je na místě. Zdá se, že loď je orba skrz vodu. Celá věc je skvělá.

Tvar tetování tetování (10)

29. Tento zadní kus je další, který se nám opravdu líbí. Jednoduše ozařuje obrazy a krásné detaily. Podívejte se na všechny žraloky, které plával za hlavním žralokem. Barvy jsou nádherné. Vypadá to, že na zádech je skutečný obraz. Je to úžasný umělecký předmět.

Tvar tetování tetování (23)

30. Zde je zajímavý design žraloka.

Tvar tetování tetování (30)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: