30 Dandy Bull tetování

Podívejte se na obchody s porcelánem, přichází býk! Tyto tetování tetování opravdu nabití své nositele do života. Nejen pro jezdce rodeo, tetování tetování je skvělý způsob, jak ukázat, že děláte to, co chcete, když chcete! Výkonné a silné, tyto tetování ukazují, že nabíjíte v plné síle a obejdete život.

Zatímco tetovací vzory jsou známy jako rysy zvířat jako součást jejich designu, můžeme všichni souhlasit s tím, že motivy představující býka se zdají být nejoblíbenější. Je to proto, že zvíře je vizuálně působivé a přichází s velkým množstvím mytologických a symbolických významů. Mnozí věří, že býci znamenají sílu a odvahu. To samo o sobě by mělo být velmi atraktivní jako tetovací design. Přidejte k tomu skutečnost, že existuje široká škála návrhů, které jsou k dispozici s býčím motivem. To z něj činí návrh pro mnohé.

SAMSUNG

tetování tetování tetování (5)

tetování tetování tetování (2)

tetování tetování tetování (23)

Ale to odděleně, podívejme se na některé příběhy a mýty připojené k tomuto tetování design:

  • Mezi Kelty, kteří přikládali velkou důležitost dobytku, býk byl mužský skot, který skok začal kruh života, abych tak řekl. To způsobilo, že býk byl symbolem reprodukce, moci a nesmírné síly
  • Vzhledem k tomu, že býci jsou známí jako agresivní, když mají červenou barvu, býk byl spojen s odstínem šarlatu a tím i krví.
  • V Indii je býk spojován s určitými bohy, který obdařil toto zvíře božskými a tajemnými mocnostmi.
  • Ve Středomoří je býk známo, že znamená prosperitu a dobrý život
  • V některých kulturách má obětování býka během určitých náboženských obřadů vyvolávat štěstí.
  • Býk také představuje znamení zvěrokruhu Taurus v astrologii. Toto znamení je spojeno s zemskými vlastnostmi klidné, ale stabilní pevnosti, tvrdohlavosti a horniny jako síly charakteru. Toto označení také ukazuje měkčí a líbivější stranu zvířete.
  • V některých kulturách byl býk spojen s prvky přírody, jako je slunce, hrom, atd., Což je velmi významný tetovací design.

tetování tetování tetování (14)

tetování tetování tetování (15)

tetování tetování tetování (24)

Díky silnému a vznešenému vzhledu kombinovanému se všemi úrovněmi symbolismu, které jsou k němu připojeny, býk je vizuálně i významný moudrý skvělou volbou pro tetování. Vyrobené v zemitých barvách, jako je hnědá, opálená a černá většinu času, existuje mnoho póz a stylů, ze kterých si můžete vybrat. Býk v pohybu, který se chystá nabíjet, nebo býk ležící v zádech, nebo býk, který se snažil přemýšlet samičkou, by vytvořil skvělý obrázek. Navíc můžete také navštívit návrhy, které jsou v souladu s keltským, kmenovým nebo etnickým uměním.

tetování tetování tetování (17)

tetování tetování tetování (26)

tetování tetování tetování (12)

Z hlubšího studia býka a toho, co to znamená, můžeme říci, že je spojeno s bohatstvím, mocí, odvahou, vůlí, trvalostí, mír, plodnost a maskulinita. Někteří lidé považují býka za ochránce kvůli jeho téměř agresivnímu a otcovskému vzduchu. Býk v přírodě chrání a ovládá samice a mláďata ve stádě. Mnoho lidí se také domnívá, že býk je jedno z těch zvířat, které se nikdy nevzdávají, co se snaží dosáhnout. To z něj činí maskot, který vás povede k úspěchu. Význam a význam býčího motivu mohou být četné.

tetování tetování tetování (10)

tetování tetování tetování (4)

tetování tetování tetování (20)

Když vybíráte motiv na základě návrhu tetování na tetování, je důležité, abyste udělali svůj domácí úkol. Musíte pochopit následky, jak implicitní, tak explicitní tetování, které získáváte. To vám také pomůže zjistit, zda je v souladu s vaším způsobem myšlení.

tetování tetování tetování (19)

tetování tetování tetování (16)

SONY DSC

Můžete kombinovat své tetování založené tetování s jinými prvky, jako jsou věci spojené s přírodou nebo slunce nebo jiný dobytek vytvořit jedinečný design. Můžete jít pouze s hlavou nebo celým tělem z různých úhlů. Zde jsou některé dandy Bull Tattoo vzory.

Nějaký jiný Tetovací vzory Dandy Bull jsou následující:

tetování tetování tetování (3)

tetování tetování tetování (6)

tetování tetování tetování (8)

tetování tetování tetování (9)

tetování tetování tetování (11)

tetování tetování tetování (13)

tetování tetování tetování (18)

tetování tetování (21)

tetování tetování tetování (25)

tetování tetování tetování (28)

tetování tetování tetování (29)

tetování tetování tetování (30)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: