65+ Marvelous Angel Wings Tattoos Wzory i znaczenia – Atrakcyjne pomysły (2018)

Tatuaże Skrzydła

Chociaż tatuaże skrzydeł nie mogą być uważane za jeden z tatuaży na najwyższym poziomie, wciąż są dość popularne. I tak jak każdy inny rodzaj tatuażu, nikt nie wie dokładnie, kiedy ludzie zaczęli robić ten tatuaż.

Jednak dowody historyczne udowodniły, że istnieje silne powiązanie między tymi tatuażami a chrześcijaństwem, z większym naciskiem na katolicyzm.

Wings Tattoo 46

Źródło

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

 • Tatuaż Wings 67
 • Tatuaż Wings 66
 • Tatuaż Wings 65

Symbole używane przez katolików Faithfull do reprezentowania niektórych głównych bóstw w religii i przez stulecia używali krzyży, wizerunków i rzeźb jako znaku swojej wiary.

Aby opisać kąty, istota ze skrzydłami zwykle jest rysowana, ponieważ wierzy, że anioły są skrzydlatymi mistycznymi stworzeniami, które działają jako pomost między Bogiem a ludzkością. Ta reprezentacja aniołów jako skrzydlatych ludzi doprowadziła do opracowania tatuażu na skrzydłach.

Tatuaże Skrzydła

Wings Tattoo 47

Źródło

Wings Tattoo 48

Źródło

Chociaż współczesne skrzydła mogą reprezentować inne skrzydlate stworzenia, takie jak motyl, pierwsze z tych tatuaży zostały użyte do przedstawienia aniołów.

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże z Wings (2)

Tatuaże Skrzydła

Znaczenie

Te tatuaże mogą być używane do przedstawiania różnych symbolicznych znaczeń i w zależności od osoby z tatuażem symboliczne znaczenia są nieograniczone. Dla chrześcijan te tatuaże są używane do symbolizowania ich religii.

Mimo że niektóre religie mają również historie o skrzydlatych bóstwach, symbol ten jest w większości kojarzony z chrześcijaństwem, a więc może być sposobem, aby osoba pokazała, że ​​są chrześcijanami.

Tatuaże Skrzydła

Wings Tattoo 49

Źródło

Wings Tattoo 50

Źródło

 • Wings Tattoo 64
 • Tatuaż Wings 63
 • Wings Tattoo 62

Anioły mają zapewniać ochronę przed siłami zła, dlatego tatuaż może być użyty do ochrony. Rodzice mogą otrzymać te tatuaże dla swoich dzieci, aby anioł przedstawiony w symbolu mógł ich chronić podczas ich nieobecności.

Zamiast narysować cały obraz anioła, skrzydła są uważane za wystarczające do zapewnienia ochrony, ponieważ uważa się, że jest to jedno ze źródeł ich mocy.

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże z Wings (1)

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Skrzydła mogą być również używane do symbolizowania kobiecości i delikatności. Skrzydła motyla są często używane do przekazywania tego znaczenia. Motyl jest bardzo barwnym i pięknym stworzeniem, a poza tym jest subtelny i delikatny. Osoba z tępym symbolem motyla może chcieć przedstawić swoją kobiecość lub pokazać po prostu, że są bardzo delikatne (emocjonalnie i fizycznie). Ich uroda może być również używana do symbolizowania tego, że osoba nosząca tatuaż czuje, że jest piękna lub chce, aby inni ludzie docenili jej piękno.

Tatuaże Skrzydła

Wings Tattoo 51

Źródło

Tatuaż z Wings 52

Źródło

Innym popularnym znaczeniem tatuażu motyla skrzydłowego jest transformacja. Motyl przechodzi przez różne etapy przemiany w swoim życiu i przekształca się z jednego stworzenia na drugie.

Najbardziej krytycznym etapem transformacji motyla jest metamorfoza, w której zmienia się z gąsienicy w motyla ze skrzydłami. Niektórzy ludzie dostaną ten rodzaj tatuażu, aby pokazać swoją przemianę w życiu. Skrzydła motyla mogą reprezentować cykl życia.

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła


Pomysły na umieszczanie tatuaży ze skrzydłami

 • Plecy:

Plecy to najbardziej popularne miejsce do rysowania tych tatuaży. Dzieje się tak głównie dlatego, że uważa się, że anioły mają swoje skrzydła na plecach. Motyle mają również swoje skrzydła na czymś, co można porównać do ludzkiego grzbietu.

Tatuaże Skrzydła

 • Wings Tattoo 60
 • Wings Tattoo 59
 • Tatuaż Wings 61

Plecy to fantastyczne miejsce, w którym można wyciągnąć skrzydła, ponieważ jest tam wystarczająco dużo miejsca, aby wyciągnąć ogromne skrzydła. Po narysowaniu z tyłu skrzydła będą miały również bardziej symboliczne znaczenie.

 • Klatka piersiowa:

Wiele osób boi się eksperymentować z tatuażami na klatce piersiowej, ale to prawdopodobnie dlatego, że myślą, że nie będzie dobrze wyglądać, ale to tylko błędne przekonanie. Skrzydła mogą wyglądać fantastycznie po umieszczeniu na klatce piersiowej, ale musisz wybrać projekt tatuażu ostrożnie, ponieważ niektóre będą wyglądać nie na miejscu.

Tatuaże Skrzydła

Przykładem tatuażu ze skrzydłami, który świetnie wygląda na klatce piersiowej, jest tatuaż na serce i skrzydło.

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

 • Bok:

Tatuaże boczne są wyjątkowe i mają atrakcyjność, której nie da się łatwo wytłumaczyć. Bez względu na to, jak proste mogą być skrzydła, po stronie można dodać trochę pikanterii, a tym samym dać wspaniały wygląd.

 • Ramię:

Krzyż z tatuażami ze skrzydłami wygląda niesamowicie na ramieniu, szczególnie dla mężczyzn, więc powinieneś spróbować, jeśli myślisz o zdobyciu jednego z tych tatuaży. Co sprawia, że ​​wygląda świetnie, to fakt, że tatuaż na ramieniu zawsze się wyróżnia.

Tatuaże Skrzydła

 • Szyja:

Bardzo rzadko zdarza się znaleźć osobę mającą wytatuowany tatuaż na szyi. Niektórzy uważają, że jest to bardzo bolesne, podczas gdy inni zakładają, że będzie wyglądać niezręcznie, ale to tylko błędne przekonania. Szyja jest dobrym miejscem do umieszczenia małych skrzydełek i możesz wybrać ją z przodu lub z tyłu.

Bez względu na bok szyi, gdzie masz tatuaż, nadal będzie wyglądać fantastycznie.

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła


Rodzaje Tatuaże Skrzydła

 • Krzyż i skrzydła:

Ten tatuaż składa się z krzyża i skrzydeł i jest najczęściej używany do symbolizowania oddania dla chrześcijaństwa. Tatuaż można narysować ze skrzydłami na tle, po bokach krzyża lub górnej części krzyża. Ten tatuaż jest najczęściej rysowany na czarno, ale zawsze możesz uzyskać bardziej kolorowy, jeśli chcesz.

Tatuaże Skrzydła

 • Tatuaż serca i skrzydła:

Jest to dość powszechny tatuaż i składa się z serca z skrzydłem po każdej stronie. Serce ma głównie kolor czerwony, a skrzydła są czarne. Tego typu tatuaż jest niesamowity po umieszczeniu na plecach lub klatce piersiowej.

Tatuaże Skrzydła

 • Skrzydła motyla:

Tatuaż ten ma różne wzory, kształty i kolory, i jest głównie inked na panie, ponieważ ma bardziej kobiecy wygląd. Motyl jest interesujący i piękny pod wieloma względami, więc ten tatuaż jest wykorzystywany do pokazania tego. Tatuaż może być całego motyla lub tylko skrzydeł.

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

Tatuaże Skrzydła

 • Tatuaż anioła z ogromnymi skrzydłami:

Ten tatuaż przedstawia anioła z masywnymi skrzydłami. W tym tatuażu skrzydła tworzą dużą część obrazu, a także stanowią jego centralny element. Może to być anioł żeński lub mężczyzna, ale musisz wybrać płeć ostrożnie, ponieważ będzie ona przedstawiać inne znaczenie.

Niektórzy uważają, że nie ma żadnych żeńskich aniołów, więc jeśli narysujesz kobietę, może to oznaczać coś zupełnie innego od tego, co zamierzałeś.

Tatuaże Skrzydła

 • Skrzydła i słowa:

Aby nadać skrzydłom więcej znaczenia, możesz dodać kilka słów poniżej lub gdzieś pomiędzy dwoma skrzydłami.

Tatuaż Wings 53

Źródło

Wings Tattoo 54

Źródło

Wings Tattoo 55

Źródło

 • Tatuaż Wings 56
 • Tatuaż Wings 57
 • Tatuaż Wings 58

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  34 − 32 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: