31 przerażających wzorów tatuaży Grim Reaper

Pomyśl, że tatuaże z grubymi żniwiarkami są tylko dla gotyckich kochanków i fanatyków Halloween - pomyśl jeszcze raz! Podczas gdy śmierć i jej niesławny posłaniec są w zasadzie sezonową częścią naszego świata, są również dość powszechnym elementem włączonym również w projekty tatuaży. Co zaskakujące, ten tatuaż jest często noszony przez kobiety, pomimo mrocznego i głębokiego znaczenia. Większość wzorów tatuaży przedstawiających ponurego żniwiarza ma zazwyczaj ponurą kolorystykę, a biorąc pod uwagę szczegóły, ten ponury motyw wydaje się być duży.

  1. To świetne miejsce dla tego obrazu, ponieważ dobrze pasuje do jego ramienia i nie wydaje się zbyt duże ani apatyczne. To całkiem niezły obraz, ale wydaje się, że dobrze tam idzie. Cieniowanie na tym jest naprawdę wspaniałe, a szczegóły są nie na tym świecie dobre.

Projekty tatuaży Grim Reaper (4)

2. Ma to trochę ciemniejsze cieniowanie. Użyli odrobiny czerwieni, aby to zrównoważyć, ale poza tym jest raczej ciemno i złowieszczo. Zrobili świetną robotę cieniowania w celu ustalenia kontrastu. Zwróć uwagę na trójwymiarowy wygląd kapturowego płaszcza. skrzydła mają ładne detale, a także dłonie i twarz. To dość duży tatuaż. Czy zamieniłbyś go w pełny rękaw?

Grim Reaper Tattoo Designs (3)

3. Boki tatuaże są dość grymasami, ponieważ uderzają w tkankę tłuszczową, aw jej przypadku również żebra. To całkiem klasyczny przykład, ale wciąż jest dobrze zrobiony dzięki świetnym zdjęciom i szczegółom.

Projekty tatuaży Grim Reaper (10)

4. To fascynujący, jeśli nie przerażający, cały tatuaż na plecach. Trochę się dzieje, ale zauważ, że nie różnią się one zbytnio kolorystyką. Pomaga to w promowaniu estetycznego wyglądu całego utworu.

Projekty tatuaży Grim Reaper

Większość ludzi uznaje ponurego żniwiarza za symboliczny symbol śmierci. Jednak w wielu kulturach i folklorach nie jest niczym więcej niż przyzwoitką w życiu pozagrobowym. Długie włosy, ponury wyraz i ostra kosa powodują ponury wygląd i mogą wywołać u kogoś strach strachu. Chociaż w wielu religiach nie jest to pierwotny wygląd żniwiarza. W rzeczywistości jedynym podobieństwem jest długa czarna szata z kapturem.

5. Artysta całkowicie przybił twarz. Wydaje się to tak głębokie, a te peeringowe oczy są przerażające. Zrobili świetną robotę z kontrastem i cieniowaniem. W jego szacie jest tyle szczegółów.

Projekty tatuaży Grim Reaper (1)

6. Jest to trochę ponure, o ile cytat idzie, ale poza tym ma ładną kolorystykę i szczegóły.

Projekty tatuaży Grim Reaper (2)

7. Pop w czerwieni naprawdę koncentruje się na całości utworu.

Grim Reaper Tattoo Designs (8)

Choć mroczne i pozbawione życia tatuaże z grubymi żniwiarkami mogą być fascynującym elementem projektu. Wiele z nich, przechwytuje szczegóły i emocje, które tylko ten typ elementu może. Istnieje wiele opowieści i legend, które mówią o pojawieniu się ponurego żniwa tuż przed śmiercią. Coraz więcej religijnych ludzi twierdziło, że byli świadkami żniwiarza, tuż przed tym, jak ktoś bliski im umarł w ich obecności. Jako taki, możesz zauważyć ponurego żniwiarza obecnego w pamiątkowym tatuażu.

8. Pomyśleliśmy, że to całkiem interesujące, biorąc pod uwagę, że włosy niekoniecznie są czerwone. Ma w sobie czerwonawy i różowy odcień. Nadal jest bardzo intensywny i dość przerażający, ale gdyby utknął z czerwonymi na kościach, byłoby to znacznie przerażające. Myślisz, że wychodzi z tego gościa? Tak to nam się wydaje.

Projekty tatuaży Grim Reaper (32)

9. Po prostu gra w prostą grę w karty. Zrobili kawał dobrej roboty, pokazując duży kontrast w szacie.

Projekty tatuaży Grim Reaper (30)

10. Ma to pewne dobre cechy trójwymiarowe. Bardzo dobrze wykorzystali swój schemat kolorów, aby pokazać dużą głębię obrazu.

Grim Reaper Tattoo Designs (13)

Jest wiele sposobów, w jakie możesz wcisnąć kostucha, jeśli chodzi o projekt tatuażu. Niektórzy pokazują go z kapturem i zawsze obecną kosą w różnych pozycjach. Niektóre przedstawiają żniwiarz w pozbawiony twarzy sposób, z pustymi oczami. Podczas gdy szkielet lub czaszka mogą być używane do przedstawienia ponurego żniwiarza, najczęściej towarzyszy mu wzór z żniwiarką. Ponieważ grube tatuaże żniwiarzy są związane ze śmiercią, artyści mają tendencję do kreatywności w swoich projektach - choć wielu ogranicza kolory do szarości i czerni. Jednak wokół reaperów pojawią się odcienie czerwonych i głębokich pomarańczy, które nadają końcowy element wrażenie 3D, które naprawdę wyskakuje.

11. Wykonali świetną robotę, pokazując tutaj głębię. Często na tych zdjęciach twarz jest głęboko osadzona w płaszczu i jest to doskonały przykład.

Projekty tatuaży Grim Reaper (14)

12. Doskonały tył, nawet jeśli jest trochę ciemno. Nie możemy stwierdzić, czy w tej sztuce są kolory ze względu na czarno-biały charakter zdjęcia, ale stanowi on interesujący temat do omówienia. Jakie są twoje przemyślenia na temat tego obrazu?

Projekty tatuaży Grim Reaper (16)

13. Przez podniesioną naturę utworu, który artysta wniknął dość głęboko, można uzyskać atrament. Jest dość czerwony, więc prawdopodobnie jest nowy. Jest kilka dobrych linii, które naprawdę wcielają się w postać.

Grim Reaper Tattoo Designs (18)

14. To dość dzika scena. Wykonali świetną robotę z kontrastem, a cieniowanie w chmurach jest punktualne.

Projekty tatuaży Grim Reaper (27)

Legenda ponurego żniwiarza została powiązana z historiami z Biblii, głównie z Czterech Jeźdźców podczas Apokalipsy - czwarty jeździec to nikt inny niż sam Śmierć. Mówiąc to, zobaczysz wiele tatuaży z reaperami, które przedstawiają ponurego żniwiarza na koniu, który jest albo całkowicie czarny, albo upiorny. Podczas gdy większość kultur postrzega żniwiarz jako symbol negatywny, zaskakująco Rzymianie uznali to za dobry omen.

15. Sprawdź szczegółowe informacje na tym zdjęciu.

Grim Reaper Tattoo Designs (21)

16. Użyli świetnych form cieniowania, aby naprawdę zrównoważyć czaszkę.

Projekty tatuaży Grim Reaper (17)

17. Jest prawie tak ciemno, że trudno jest zobaczyć wszystkie szczegóły, ale sprawdzić, jak zacienione tło za facetem. Jest całkiem niezły, nawet jeśli jest trochę trudny do zobaczenia.

Grim Reaper Tattoo Designs (23)

Inne symbole związane z tatuażami ponurych żniwiarek mogą obejmować odwagę, nowe życie, szczęście, rzeczywistość, kruchość. Podczas gdy tego typu tatuaże w większości przedstawiają złą stronę rzeczy, wielu używa go jako symbolu zimna i pozbawionego emocji wobec bólu i cierpienia. Z drugiej strony, tatuaże z żniwiarką mogą również oznaczać ukończenie koła życia, ponieważ wielu uważa, że ​​po śmierci istnieje również inny rodzaj początku. Bycie tą śmiercią lub czymkolwiek z nią związanym, nieumyślnie oznacza, że ​​dana osoba ma poczucie odwagi, a tatuaże z ponurymi żniwami reprezentuje strach dla wielu ludzi. Wiele razy żołnierze lub zawodowi wojownicy zdecydują się na ten tatuaż tylko po to, aby przypomnieć im o walce z całą swoją wolą i duszą.

18. Sprawdź szczegóły twarzy. Trochę to trwało, ponieważ każdy cal obrazu zawiera tak wiele szczegółów.

Grim Reaper Tattoo Designs (19)

19. To kolejny naprawdę dobrze zrobiony kawałek z doskonałym kontrastem i cieniowaniem. Artysta wykonał dobrą robotę, tworząc księżyc, by wyglądać naprawdę daleko.

Grim Reaper Tattoo Designs (28)

20. Oto kolejny klasyczny przykład z naprawdę dobrą szczegółowością linii.

Grim Reaper Tattoo Designs (9)

Tatuaże z grim reaper mogły być wykonane na kilka sposobów, od gotyckiego do bardzo artystycznego punktu widzenia. Czasem motyw można było zrobić symbolicznie za pomocą niejasnych projektów przedstawiających bardziej abstrakcyjnego żniwiarza. Jeśli zastanawiasz się nad tatuażem ponurych żniwiarek, dobrze jest odrabiać lekcje zanim je dostaniesz.

Oto kilka zdjęć Horrifying Grim Reaper Tattoo Designs:

21. Niebieskie barwy sprawiają, że ten utwór jest fascynującym dziełem sztuki. Artysta wykonał świetną robotę z płaszczem nad czaszką, sprawiając wrażenie, jakby wisiał nad jego głową i mógł łatwo kołysać się na wietrze.

Projekty tatuaży Grim Reaper (5)

22. Jest to interesująca próba sprawienia, aby wyglądało na to, że obraz znajduje się wewnątrz niego. Jakie są twoje przemyślenia na temat tego?

Projekty tatuaży Grim Reaper (6)

23. Ten kawałek ma naprawdę świetne aspekty cieniowania.

KAMERA CYFROWA KONICA MINOLTA

24. Sprawdź te żywe kolory. to naprawdę sprawia, że ​​kawałek pop. W szczegółach jest tak wiele zmian. To bardzo ciekawe dzieło sztuki. Artysta wykonał świetną robotę, sprawiając, że płaszcz wyglądał, jakby się poruszał.

Grim Reaper Tattoo Designs (12)

25. Jest to interesujący wybór pod względem brzmienia, ale kolor peleryny bardzo przyciąga wzrok.

Projekty tatuaży Grim Reaper (15)

26. Artysta wykonał naprawdę dobrą robotę oczami. Wykazali w nich dużą głębię. Cała sprawa ma świetne szczegóły linii i cieniowania. Naprawdę wykonali dobrą robotę także z kolorystyką.

Projekty tatuaży Grim Reaper (20)

27. Żywy szczegół w każdej części jest punktualny.

Projekty tatuaży Grim Reaper (22)

28. To tworzy dość złowieszczą scenę.

Projekty tatuaży Grim Reaper (24)

29. Oto kolejna świetna praca w cieniowaniu, aby pokazać kontrast i głębię.

Projekty tatuaży Grim Reaper (25)

30. Odważne kolory naprawdę sprawiają, że obraz się pojawia. Sprawdź doskonałe cieniowanie, aby pokazać zęby w czaszce. Wybrali purpurę dla łańcuchów, co jest fajne, ponieważ nie jest to typowy szary wygląd. Zwróć uwagę na kropki wokół Słońca. To schludny dodatkowy szczegół.

Grim Reaper Tattoo Designs (26)

31. Purpurowy kwiat naprawdę wszystko łączy. W nazwie jest też trochę fioletu i numer. Szczegół w całej rzeczy jest gwiezdny.

Projekty tatuaży Grim Reaper (29)

32. Szczegół w każdej części jest całkiem niezły. Zastosowano biały, aby pokazać kontrast, aby pokazać dziury w płaszczu, co było naprawdę świetnym pomysłem. Pojawiają się również ślady czerwieni, czerni i szarości. Czy ktoś myśli, że w płaszczu może być trochę fioletu? Jeśli tak, to jest genialny ruch ze strony artysty. Szczegół w tym jest tak dobrze zrobiony i został wykonany tak umiejętnie.

Projekty tatuaży Grim Reaper (31)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: