16 krásných krátkých řezů pro oválné tváře

Už jste někdy mysleli, že jistý střih bylo pro vás to pravé a v okamžiku, kdy jste rozřezali vlasy, jste si všimli, že výsledek nebyl to, co jste očekávali? To se stává spoustě žen kvůli tomu, že nezohlednili různé aspekty dříve, než skutečně vybrali určitý účes. No, je velmi důležité se podívat na tvar tváře než dovolíte stylistovi, aby vaše vlasy. Tímto způsobem můžete hledat účesy, které vypadají nejlépe pro kruhové, tvarované srdce nebo dokonce oválné tváře a vyberte si jeden z účesů, které byly určeny pro tvar vašeho obličeje. Víš proč? No, je to proto, že správný účes může jistě komplimentovat vaše funkce a dokonce vyzdvihnout ty, které chcete vidět ostatní. Teď, pokud máte oválný obličej, Zde je několik stylů, které si můžete vybrat, když se rozhodnete zvolit změnu vzhledu.

Krátký až střední asymetrický styl Bob

Nyní, pokud chcete něco, co neznamená, že váš obličej vypadá déle než je skutečně, pak byste se měli rozhodnout pro dlouhý asymetrický bob, který přichází s některými dlouhými třesky. Tímto způsobem se lidé mohou podívat na váš nádherný úsměv a stylový účes!

Krátký až střední asymetrický styl Bob

Krátké vlasy s delší horní částí

Jedná se o typ účesu, který nikdy nevyjde ze stylu kvůli skutečnosti, že nabízí objem ženám, které ji nemají přirozeně. Takže pokud chcete mít spoustu hlasitosti a a krásný účes, zvolte tento!

Krátké vlasy s delší horní částí

Krátké vlasy s špinavou špičkou

Pokud nechcete, aby se lidé soustředili na skutečnost, že máte oválný obličej, měli byste si vybrat tento chaotický účes. Budete se cítit mladí a rebelní bez přílišného rozruchu!

Krátké vlasy s špinavou špičkou

Vzpurné dlouhé rány

Když prostě chcete vystupovat v davu jako žena, účes by se měl lišit od toho, co obvykle vidíte. Kratší vlasy a delší třesky jistě přimějí ostatní, aby se na vás podívali!

Vzpurné dlouhé rány

Krátký Boyish Look

Mít světlé vlasy a jít na to špatné dívky vypadat, je něco, co může být splněna tímto úhledně stylizovaný krátký účes. Takže buďte zuřiví a zkraťte si vlasy. Budete určitě milovat výsledky více, než si dokážete představit!

Krátký Boyish Look

Dlouhé v zádech a kratší v přední části

To není typický účes, který uvidíte na ulici každý den. Určitě však vaše oválná tvář vypadá jako doplněná delším krkem. To je jeden z výhod této krásné účesy!

Dlouhé v zádech a kratší v přední části

Krátké vlasy s dlouhými jednostrannými břicemi

To je vzhled, který bude slyšet ženu s plánem kariéry. To znamená, že budete automaticky vypadat horkě a těžko se dostat. Lidé všude kolem vás budou poslouchat, když budete mluvit a otočíte hlavou, když budete kolem!

Krátké vlasy s dlouhými jednostrannými břicemi

Klasický a lehký styl

Když nechcete jít na opravdu dramatickou změnu, pak si můžete přemýšlet o volbě roztomilého a elegantního vzhledu. Krátké vlasy a delší rany vám umožní vypadat elegantně bez ohledu na váš věk.

Klasický a lehký styl

Krátký krátký účes

Povolení, aby vaše vlasy vypadaly tak, jak to dělá přirozeně, je něco, co můžete udělat jen tehdy, pokud máte správný účes, zvláště pokud jsou vaše vlasy přirozeně kudrnaté. Takže se rozhodněte pro tento kudrnatý a krátký účes, který doplní vaši oválnou tvář.

Krátký krátký účes

Tajemný krátký Bob

Vzhledem k tomu, že polovina obličeje by byla pokryta většinu času, jistě budete mít tu záchvěvu tajemné ženy, která bude mít každý pocit, že vás chtějí poznat lépe a obdivovat vás, když budete chodit na ulici!

Tajemný krátký Bob

Krátký styl Pixie Cut

Pokud si nejste jisti, jak krátké by měly být vaše vlasy, rozhodněte se pro delší verzi, pokud nechcete dramatickou změnu a pro kratší verzi, když chcete říci "wow" pokaždé, když zachytit vaše reflexe v zrcadle!

Krátký styl Pixie Cut

Krátké chaotické vlasy s objemem

Hlasitost, kterou tento účes může dát vašim vlasům, je něco, co může být dokončeno jen špinavostí tohoto stylu. Můžete být roztomilý a předvést svou přírodní krásu, aniž byste potřebovali příliš mnoho stylingu.

Krátké chaotické vlasy s objemem

Krátký oříznutý účes

Skutečnost, že některé prameny vlasů jsou delší a jiné jsou kratší, způsobují, že vypadávání vlasů vypadá mnohem lépe než myšlenka na papíře. Ve skutečnosti to vypadá nádherně a dokonce i trochu nebezpečná!

Krátký oříznutý účes

Krátký roztomilý vzhled

To je každodenní pohled, že každá žena, která miluje krátké vlasy, by měla jít. Je to nekomplikované, nepotřebuje příliš mnoho produktů nebo stylů a bude vypadat skvěle po každém vyjíždění.

Krátký roztomilý vzhled

Jednoduché médium Bob

Pokud nejste fanouškem ran, neměl byste se s nimi snažit žít. Místo toho můžete jít dopředu a vychutnat si tento jednoduchý střední bob, který vám umožní mít krátké vlasy bez komplikací bangů.

Jednoduché médium Bob

Krátký Pixie s velmi dlouhými tresky

Jednostranné dlouhé bangy a krátké vlasy vypadají úžasně. Chcete-li mít originálnější vzhled, pak zbarvíte světlo vlasů a zkraťte je kratší. Dlouhé rány budou mít velký vliv na vaše krásné funkce!

Krátký Pixie s velmi dlouhými tresky

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 35 = 36

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: