55+ Nejlepší maurské tetování vzory a významy – silný kmenový vzor (2018)

Maori tetování

Maorské tetování pocházejí z Nového Zélandu. Začali z milostného vztahu mezi velmi mladým mužem zvaným Mataora a princeznou, která se jmenovala Niwareka, která byla z podsvětí.

Říká se, že Mataora porazila Niwareku, což vedlo k tomu, že Niwareka se vrátila do svého otce.

Mataora zůstala sama a během tohoto období se zarmoutil, když zasáhl Niwareku a rozhodl se ji hledat. Šel a prosil o odpuštění a Niwareka to přijal.

maori-tattoos_-1

Niwareka otec, který byl z maorského kmene, rozhodl se Mataoru učit tetování umění, které se naučil a vzal do lidského světa.

Mataora vytetovala tuto podobu tetování Mario jako připomínku, aby se vyhnula zlým činem bití své ženy.

Maori Tattoo 36

Zdroj

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování

Maori Tattoo 37

Zdroj

Maori Tattoo 38

Zdroj

 • Maori tetování 56
 • Maori Tattoo 57
 • Maori Tattoo 55

Význam Maori Tattos

Maorské tetování měly velký význam mezi maorským kmenem. Jedním z hlavních významů tohoto typu tetování je svět mimo. Maorské tetování, které se skládá ze symbolu želvy, slouží k připomenutí lidem na světě, kteří žijí na zemi.

Maori Tattoo_

Maori Tattoo_

Maori Tattoo_

Maori Tattoo_

Maori Tattoo_

Korytnačka opouští v moři jiné místo, než je místo, kde lidé žijí, a tak je zvyklý na vyzdvihování tohoto významu. Tato forma tetování se také používá k symbolizování rovnováhy mezi harmonií a prvky.

Toto je vyvedeno použitím kříže Marquesas, což je v maorském kmene velmi symbolické.

maori-tattoos_-4

Maori Tattoo 39

Zdroj

Maori Tattoo 40

Zdroj

Navíc tento typ tetování lze také použít jako symbol přírodního bohatství nebo jasu. Toto je vyvedeno použitím slunce v maorském tetování. Slunce symbolizuje tyto prvky, díky nimž je tetování používáno pro tentýž význam.

Maorské tetování mohou být také použity k vyvedení Boha jako postava. To je velmi důležité pro některé lidi, kteří mají víru tím, že mají takovou symboliku ve svém těle, bude jim zabraňovat nemoci nebo jakoukoli katastrofu, která by je mohla zasáhnout. Maorské tetování jsou navrženy pomocí tvorů, jako je gecko, že věří, že vyvedou Boha jako postava.

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování

 • Maori Tattoo 53
 • Maori Tattoo 52
 • Maori Tattoo 54

Dalším významem, o němž se domnívá, že je reprezentováno maoritickými tetováními, je síla, síla nebo odvaha. Žraločí zuby se běžně používají v maorském tetování. Některé kultury věří, že žraločí zuby symbolizují sílu, která maorské tetování také představuje.

Maorské tetování mohou být také použity k zastupování vztahů nebo manželství. To je hlavně vyvedeno použitím lidského symbolu v tetování. To může být rozšířeno tak, aby znamenalo život a zkušenosti, s nimiž se setkávají lidé v každodenním životě.

maori-tattoos_-5

Maori Tattoo 41

Zdroj

Maori Tattoo 42

Zdroj

Nicméně je dobré poznamenat, že to nejsou jediné významy tohoto druhu tetování. Každé tetování může mít jiný význam v závislosti na symbolu, který byl použit jako hlavní prvek tetování.

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování


Umístění maorských tetování

Tato tetování mohou být umístěna v různých částech těla. Nicméně, na rozdíl od ostatních, postavení, které jsou umístěny, by také mohlo přispět k významu tetování. Například tetování umístěné poblíž úst ženy by mohlo představovat jejich právo mluvit.

Hlavní umístění těchto tetování jsou tvář, rameno, zadní část, horní část paže, boky, nohy a hrudník.

Maori tetování

Maori tetování

Maori Tattoo 43

Zdroj

Maori Tattoo 44

Zdroj

 • Maori tetování 49
 • Maori Tattoo 50
 • Maori tetování 51

Typy maorských tetování

 • Sun Maori tetování. Tento návrh je velmi běžný u lidí, kteří usilují o vedení a bohatství. Konstrukce zahrnuje tvar slunce s dekorací několika barev. Lze ho nosit v jakékoli části těla. Jedná se o design, který vypadá velmi dynamicky a velmi výjimečně, pokud jde o jeho vzhled.

maori-tattoos_-3

 • Oštěpová hlava Maori tetování. Toto tetování, jak název naznačují, zahrnuje oštěpovou hlavu v tetování. Hlava kopí je tvořena linií, které jsou určeny k vytvoření tvaru. Hlavně oštěpová hlava je spojena s válečníky a tudíž je tetování symbolizováno silou a odvahou.

To je obyčejné mezi muži a dnešní vojáci přijmou tento druh tetování.

maori-tattoos_-2

 • Lidské maorské tetování. To je další forma tetování, která je velmi častá. Je navržen pomocí tvaru člověka. Je umístěn hlavně na tváři hrudníku. Může být použita k tomu, aby přinesla řadu výše zmíněných významů, jako je reprezentace života a jeho zkušeností.

Toto jedno z tradičních maorských tetování.

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování

 • Květina Maori tetování. Jedná se o typ maorského tetování, který je mezi dámy běžný. To je hlavně umístěno na boky a líbí se jim, protože je velmi krásné v důsledku kombinace mnoha barev dohromady tvořit maorské tetování.

Skládá se z a květ obklopen několika kmenovými vzory. Vypadá to tak hezky a velice obdivuhodně.

Maori tetování

Maori Tattoo 45

Zdroj

 • Žralok zubů Maori tetování. To bylo velmi běžné u maorského kmene. Tento design zahrnuje žraločí zuby. Zuby žraloků byly používány k tomu, aby vystihovaly aspekt síly i odvahy. Používají se hlavně na horní části ramene.

Maori tetování

 • Lizard Maori tetování. To je další příklad maorských tetování. Tento návrh zahrnoval ještěrku nebo gecko. Jak je uvedeno v části o významu, tento typ tetování slouží k reprezentování Boha jako postavy.

Lidé by je tedy mohli nosit jako symbol ochrany a překvapivě lidé stále nosí tento typ, protože vypadá skvěle.

 • Rybí hák Maori tetování. The Ryba hák byl důležitým symbolem mezi maorským kmenem. Představoval prosperitu a bezpečné cestování nad vodou. Je to dobrý typ tetování a vypadá hezčí kvůli přítomnosti ryby a rybího háku ve stejném tetování.

Maori tetování

Maori tetování

Maori tetování

 • Toki čepel Maori tetování. U tohoto typu tetování je tokenové nože začleněny, aby vynesly význam síly. V minulosti byla řezačka řezačka používána k řezání stromů. Toto tetování je umístěno hlavně na krku.
 • Manaia Tattoo. Manaie je kombinace mnoha tvarů. Zahrnují ocas ryby, tělo člověka a ocas ptáka. Používá se jako posel mezi mrtvými a živými. V minulosti to bylo běžné, protože věřili, že nabízí ochranu.

Maori tetování

Jak bylo poznamenáno, tyto tetování mají spoustu kulturních významů, a proto před jejich nošením je důležité pochopit význam každého designu. Rozdíl mezi tradiční maori tetováním a moderními je způsob jejich výroby.

Tradičně byly vytvořeny vyřezáváním části kůže na rozdíl od teď, kdy je tetování namalováno.

 • Maori Tattoo 47
 • Maori Tattoo 46
 • Maori tetování 48

/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

11 + = 13

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: