37 Exotické Tribal Back Tetování vzory

Pro ty, kteří mají zájem o kmenové tetování, jste zpátky možná nejlepší plátno, které můžete získat. Vy máte spoustu místa pro tetování více než kterákoli jiná oblast vašeho těla, takže pokud jste po něčem opravdu zapamatovatelném, záda je vynikající volbou. Tyto domorodé vzory jsou divoké a dynamické.

Tribal Back Tetování vzory: Když se vydáte na pláži, jsme si jisti, že jste si položili oči na muže, který na zádech sportuje úžasný design těla. Můžete také narazit na tyto tetování na mužích v posilovnách, když pracují. V závislosti na designu a způsobu vykreslování tetování můžete považovat to za skvěle vypadající nebo poněkud nudné.

Tribal Back Tetování vzory (7)
1) Složitá věc o tribal tetování je ujistit, že jste schopni vyplnit každý kus černé nebo jakékoliv barvy je zvolen. Je-li kůra úplně zabarvena, vypadá to, jako kdyby nebylo přijato dostatek času, nebo se umylo tetování. Toto tribal tetování zejména vypadá neuvěřitelně dobře provedené a je zřejmé, že tetování umělec vzal svůj čas na tetování. Protíná bez námahy přes záda. Vzhledem k tomu, že inkoust silně dominuje na pravé straně zad, přechází krásně na levou stranu.
Tribal Back Tetování vzory (15)
2) Symetrie tohoto tetování je perfektní. Pokud uděláte krok zpět a pečlivě se podíváte, kmeňové vytvoří obraz toho, co vypadá jako nějaký paprsek. Chrápný snímek, který jde dolů po této skutečné páteři, by byl docela bolestivý, ale stojí za zranění.

Tribal Back Tetování vzory (13)

3) To je důvod, proč se motivy kmenového umění za posledních několik let zachytily tolik. Jsou jednoduché, ale mohou být složité, což dodává jejich přitažlivosti. Dalším důvodem je, že se zdá, že znamenají něco přes pouhé tetování, mají o nich legendu a tajemství. Navíc je spousta návrhů, z nichž si můžete vybrat. Můžete jít s křížem (gotický, koptský, keltský) nebo jít s motýly.

Tribal Back Tetování vzory (21)
4) Toto kmenové tetování je velmi jedinečné v tom smyslu, že nabízí poněkud větší hloubku než většina kmenových kusů. Můžete vidět, že jsou tváře a symboly, které jsou začleněny do návrhu a okamžitě vás zvedají příběh nebo význam za viděnými postavami.
Tribal Back Tetování vzory (22)
5) Tato zadní část je velmi jedinečná a originální. Má nejen téma tradičního kmenového, ale i moderního pocitu. Tetování je ovládáno množstvím černé a šedé barvy, ale náznaky červené barvy skutečně přinášejí celé tetování dohromady a dovolují jim to dobře proudit.
Tribal Back Tetování vzory (23)
6) Toto tetování bylo zřejmě právě nedávno dokončeno a můžete podrážděnou a červenou kůží v tetování. Tento čerstvý inkoust má dokonalou symetrii a záporný prostor je skvěle využíván. s tvářemi skrytými v záporném prostoru a celkovým tetováním přes celou osobu, je zřejmé, že během tetování bylo věnováno hodně času a pozornosti detailům.
Tribal Back Tetování vzory (34)
7) Množství stínování a vyplňování tohoto tetování je neuvěřitelné. Na vyplnění těch pevných černých čísel bylo věnováno tolik času. Vzhledem k tomu, že zadní kmenové tetování pokračuje směrem dolů oběma rameny, plyne perfektně do sebe navzájem. Tetování na zadní straně krku je téměř jako vysvětlující bod pro celé tetování.

Tribal Back Tetování vzory (1)

8) Ten, který se opravdu zachytil mezi všemi motivy domorodého umění, je drak. Je zřejmé, že drak přidá určitou mužskou auru člověku, když je tam, kde celý svět vidí na zádech. Nic takového jako drak, který by zachytil oko a lidi mluvili. Pokud se stanete, že jste z irského původu, můžete jít do hlubokých a tajemných návrhů keltského původu. Tyto tetovací vzory zobrazují bohatství keltských lidí a ducha a historii všech věcí keltského.

Zpět Tetování pro muže
9) Bolest, kterou tento chlap musel projít s nejpravděpodobnějšími hodinami neustálého pokoušení, musí být blízko neúnosné. Stínování je opravdu dobře provedeno na páteři, která jde dolů k těmto chlápkům. Tradiční japonský styl na této mansové rameni a zádech má také směs domorodců uvnitř draka. Tento umělec tetování a plátno samozřejmě dobře spolupracují a chápou vizi a touhu každého druhého.
Tribal Lebka tetování vzory
10) Tato kmenová kmen má tolik hloubky. Cítí se, jako by se oči lebky dívaly hluboko do vaší duše, když se díváte hluboko do tohoto tetování. Kmenové sekundy jako emocionální a rozzlobený obličej lebky, což mu dává pocit člověka. Zuby této kmenové lebky jsou velmi dobře provedené a dokonale stíněné. Množství času v detailu stínování a výplň je impozantní.
Tribal Back Tetování vzory (10)
11) Umělec, který dělal toto tetování, dělal skvělou práci dávání tohoto draka smysl pro pohyb. Plameny po vnější straně draka a za ním opravdu přinášejí celé tetování.

Tribal Back Tetování vzory (8)

12) Spíše než jednoduchý a oko úchvatný design, který je jen esteticky příjemný, můžete mít to všechno společně s něčím, co má bohatou historii a úžasný vzduch tajemství, když se vydáte za tribal tetování. Tímto způsobem máte co říct, když se vás lidé ptají na design, který jste vytvořili na svém těle.

Tribal Back Tetování vzory (3)

13) Spodní část zadní části je taková, že se obdivuje za účelem získání tetování. Je vhodně široký a hladký. Oblast také vykazuje malou změnu, když se oblékáte nebo ztrácíte váhu a nemáte stáří stejně jako ostatní. Navíc máte nějaké opravdu úžasné tribal tetování motivy, které si můžete vybrat z. Ženy vypadají, že jsou přitahovány k těmto smyslným návrhům a chtějí, aby si pro svou spodní část zad.

Tribal Back Tetování vzory (36)
14) Lebky v horní části tohoto tetování téměř vypadají, že jsou skutečné. Stínování a stínování celého díla jsou velmi působivé. to by trvalo několik setkání a dokonce i dny a dny léčení. Čínský drak, který vypráví většinu zad je krásným zastoupením kultury.

Tribal Back Tetování vzory (25)

15) Vypadá to dobře a může se hodit, když nosíš oblečení vhodné na pláž. Můžete se rozhodnout jít na jednu z mnoha témat a volby, které získáte v domorodých designech pro tetování. Můžete dokončit seznam těch, které se vám nejvíce líbí a strávit den nebo dva, abyste se rozhodli, který z nich chcete mít na zádech.

Tribal Back Tetování vzory (29)
16) Nemůžete jít špatně s klasickým drakem tetování tetování. Tento ohromný kus tohoto chlápka je tvrdohlavý a velmi dobře provedený.
Tribal Back Tetování vzory (24)
17) Kmenové takhle si zaslouží vždy potlesk. Stingový paprsek v tomto kmenovém tetování je foukán.
Tribal Back Tetování vzory (32)
18) Pokud se podíváte trochu blíž, můžete vidět obličej uvnitř tribal tetování. Její krásný obraz je skrytý v jiném překrásném obrazu.

Tribal Back Tetování vzory (33)

Není pochyb o tom, že kmenové tetování v dolní části zad se staly populárními a že vás zvedají a jsou trendy. Podívejte se pouze na návrhy, které jsou zde uvedeny, abyste získali představu o možnostech, které máte. Konečné rozhodnutí může být přijato po vhodných diskusích s blízkými a drahými a určitým množstvím hledání duše. Koneckonců tetování je dlouhodobým závazkem a chcete si být jisti, co chcete. Jakmile skončíte se všemi myšlenkami, jděte na to!

19) Víte, že si můžete vybrat, jestli se chcete chlubit nebo zakrýt, v závislosti na příležitosti. Jediné, co musíte udělat, je nosit delší vrchní část nebo košili, kterou chcete zakrýt a kratší top nebo košili, když se chcete chlubit!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
20) Toto velké tribal tetování má vynikající stínování a plyne dokonale kolem scénáře na této straně osob. Jsou sesbírány téměř jako jeden kus s kvalitou toku, kterou umělec dokázal splnit.

Podívejme se na některé ohromující příklady Tribal Back Tetování vzory.

21)

Tribal Back Tetování vzory (2)

22)

Tribal Back Tetování vzory (4)
23) Toto tetování je umělecké dílo. Každá část tohoto tetování od země až po křídla je plná složitých detailů. Abs a křídla způsobují, že toto tetování je fotka. Který umělec si toto tetování zaslouží pár ocenění.
Tribal Back Tetování vzory (5)
24) V tomto tetování je tolik pohybu a života. Detail v křídlech a těle postavy vyvolává emocí u osoby, která se dívá na toto tetování, a způsob, jakým byl použit negativní prostor pro zobrazení života, je dokonale proveden.
Tribal Back Tetování vzory (6)
25) Detail, detail, detail. Toto tetování je bezpochyby nejpodrobnější a nejrozsáhlejší tetování, jaké jsem kdy viděl. Každý kus tohoto tetování byl naplánován a pročesán. To vypadá, že umělci tetování museli mít hodiny po hodinách času, aby se ujistil, že detail na každém čtverečním palec tohoto tetování byl zdokonalen.
Tribal Back Tetování vzory (9)
26) Klasický keltský kříž s andělskými křídly uprostřed zadní strany nikdy nevyjde ze stylu. Krása v kříži opravdu vyvede zbytek tetování.
Tribal Back Tetování vzory (11)
27) Tento umělec tetování má neuvěřitelnou symetrii. Malé kousky barvy na vnější straně tetování vám umožní zaměřit se nejprve navenek a pak vás nakreslí do středu tetování.
Tribal Back Tetování vzory (12)
28) Záporný prostor na této osobě byl velmi dobře využit. Úhly a stínování skutečně přinesou toto tetování dohromady.
Tribal Back Tetování vzory (17)
29) Výborný záběr na páv. Tento pták dostal v tomto tetování pohyb a emoce. Podrobnosti v peřích a křídlech jsou velmi impozantní a způsob, jakým kouř vychází z křídel, vás přiměje, abyste se na toto tetování celý den dívali.
Tribal Back Tetování vzory (18)
30) Toto je skvělé tetování na scorpionu. Skořápka, nohy a kladiva z této šelmy způsobují, že to vypadá, že by tě mohla zabít v srdci. Miluju chytré myšlenky přivést stinger na krk.
Tribal Back Tetování vzory (19)
31) Toto kmenové tetování téměř působí jako rám pro tvář tygra. Pruhy v obličeji tygra a očí mi dávají pocit, že se bude skočit zezadu a přijde za mnou. Všechny odstíny musely být bolestné, ale rozhodně to stojí za to.
Tribal Back Tetování vzory (20)
32) Jedná se o další krásné kmenové tetování tetování s tvářemi skrytými uvnitř. Něco, co se mi líbí v tomto tetování, je to, že není 100% symetrický. Jak vidíte, každá strana je odlišná a přináší tetování vlastní chuť a styl.
Tribal Back Tetování vzory (26)
33) Toto tribal tetování je velmi unikátní. To je tvořeno převážně pevnými částmi s dobře využitým minimálním negativním prostorem. Pevná červená a plná černoška v tomto kusu jí dávají odvážný a konfrontační postoj.
Tribal Back Tetování vzory (27)
34) Tento kmenový drak je síla, kterou je třeba počítat. Její odvážný, černý, klasický a špatný zadek. Kmenová podoba mu dává tok pohybu a pocit kultury.
Tribal Back Tetování vzory (28)
35) Nekonečný drak. Tento perfektní kruh, který je také drakem, je dokonalým příkladem symetrie. tučné a pevné linie, spojené s důrazem na detail jsou skvělou kombinací pro tetování zabijáka.
Tribal Back Tetování vzory (30)
36) Nejen že je atraktivní, ale také tetovaná. Pokud byste se na to rychle podívali, můžete si myslet, že obrovské domorodé tetování na této dívce je košile, jak se to děje po krku a kolem jejích boků. Toto pevné černé tribal tetování opravdu ukazuje, že tato dívka má nějaký vážný okraj.
Tribal Back Tetování vzory (31)
37) Množství stínování a uzdravení, které tato osoba musí projít, musí být neuvěřitelné. Toto dokonale symetrické tetování je plné hodně černé a dost červené, aby vás upoutalo do očí a udělalo to, co se děje.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

43 + = 44

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: