Tüm karışık olacak 35 Örümcek Dövmeler

Örümcek dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilen popüler dövme tasarımlarından bazıları. Bazı görünen küçük ve diğerleri büyük farklı örümcek türleri vardır. Örümcek dövmesi yaptığınızı düşündüğünüzde, güzelliğin dışında, web akla geliyor. Bir web, bir yere takılıp kalması, bir hücrede kilitlenmesi veya zor şartlarla kuşatılması gibi farklı şeyleri simgeleyebilir. Örümcekler birçok insan tarafından korkuluyor olsa da, tüm örümcekler tehlikeli değildir. Bazıları zararlıdır ve ısırdıklarında zehirli bir zehir bırakırlar, bazıları zararsızdır.

Bir örümcek dövmesinin işlenme şekli, gerçekten gerçekçi görünmesini sağlayabilir; Neredeyse örümceğin ayağa kalkıp kendinize doğru yürümesini bekleyebilirsiniz. Çok gerçekçi ve canlı görünebildikleri göz önüne alındığında, bu kadınların kaç tanesi için gittikleri gerçekten şaşırtıcı. Sadece basit gençler değil, aynı zamanda akıllı ve akıllı olarak kabul edilen kadınlar da değil, sadece görünmesini istedikleri takdirde görecekleri bir yerde yapılabilir. Tabii ki, tüm dünya için her zaman gawk yapmak için onları göstermeyi sevenler var. Seçilen yerlerin bazılarının hiç hoş olmadığı bir gerçektir.

örümcek dövme tasarımı (1)

Örümcek dövmesi tasarımları, aşağıda yıpranmış gibi mükemmel bir şekilde yapıldığında güzel bir görünüm yaratır. Web, çiçek ve örümcek, böylesine güzel bir görünüm elde etmek için çok iyi kombine edilmiş temaların ve özelliklerin eşsiz bir karışımını oluşturur. Giyen kişinin ten rengi de dövme genel görünümünü geliştiriyor.

Örümcek dövme tasarımı (19)

Kara dul, aşağıdaki gibi örümcek örümcek dövmesi tasarımlarından biridir. Örümcek dövmesi tasarımının giyildiği yer, özellikle boynuzda giydiği için örümceklerden korkanlar için korkutucu olabilir. Kullanıcının ten rengi, örümceklerin dövme tasarımının fantastik görünmesini sağlar.

Örümcek dövme tasarımı (20)

Örümcek dövmesini giymek de, bu yaratıkların birisini gerçekten korkutması nedeniyle verilen cesareti sembolize edebilir. Örümcek dövmesini her zaman giymek, kullanıcıya, korkuyu fethettiğinize ve yolunuza çıkan başka bir korkuyu fethedebileceğiniz bir anlam verebilir. Aşağıdaki sekiz bacaklı örümcek dövmesi, kişinin elbisesi varsa ve renk seçimi mükemmelse oldukça gizli bir yerde giyilir.

Örümcek dövmesi tasarımı (29)

Örümcek dövmesini o kadar çok ön plana çıkaran şey, onlara verilen üç boyutlu etkidir. Bu, tasarımın güzelliğine tamamen sanatsal bir bakış açısıyla katkıda bulunur, aynı zamanda onun çok hayat gibi görünmesini sağlar. Şüphesiz, bu şekilde insanların onları yapması, örümcekleri vücudundan atmak için onlara çok fazla uyarı çektirmesi gerektiğini söyledi. Bazı durumlarda, örümcekleri kendileri tokatlamak için uzanmak zorundadırlar. Bu, dövme boyun, sırt veya omuzdayken daha sık görülür. Bazı insanlar böyle bir tepki için böyle bir dövme yapabilirler.

Örümcek dövmesi tasarımı (28)

Aşağıdaki örümcek dövmesi tasarımı, gerçek bir canlı örümceğin boynunun üzerinde yürüyormuş gibi gözüküyor. Dövme, dövme üzerinde gerçek yaşam özelliklerini ortaya çıkaran yüksek hassasiyetle tasarlanmıştır. İnsanları dövmek için tokat takan insanları görmek garip değil. Kullanıcının tasarımında ve vücut cildinde kullanılan siyah renk oldukça iyi uyum sağlar.

Örümcek dövmesi tasarımı (6)

Siyah 3D örümcek dövme tasarımı oldukça ürpertici ve ilham verici görünüyor. Bazı insanlara, sadece küçük bacakların ayı cildinize dokunduğunu hayal etmek çok korkutucudur ancak tasarımlar aşağıdaki gibi boynunda strides gibi giyildiğinde göz alıcıdır.

Örümcek dövmesi tasarımı (12)

Üç boyutlu örümcek tasarımı: Tabii ki, örümceklerin üzerlerinde bulunan tüm tasarımların üç boyutlu olmadığını, ancak artık daha fazla dövmenin bu etkiye sahip olduğu görülmüştür. Üç boyutlu bir derinlik vermek için bacakları ve vücudu derinleştirmek için gölgelenir. Burada verilen bazı örnekler var.

örümcek dövme tasarımı (3)

Aşağıdaki örümcek dövme tasarımı sadece şık ve zarif görünüyor. Kullanılan renk kombinasyonu, örümcek dövmesinin her özelliğini oldukça canlı ve göz alıcı bir şekilde ortaya koydu. Dövmenin kullanıldığı yer dövme görsel olarak da çekici hale getiriyor.

örümcek dövme tasarımı (8)

Örümcek dövmeleri geleneksel kabile dövmelerinde öne çıkmış ve birçok toplumun mitolojik öykülerinde örümcek özelliği vardır. İyi bir dövme tasarımı sadece görsel olarak çekici olmamalı, aynı zamanda belirli tasarımın niteliklerini açıkça ortaya çıkarmalıdır. Aşağıdaki dövme, üst kolda muhteşem görünen harika bir sanat eseridir.

Örümcek dövmesi tasarımı (7)

Sırtında yatan bir örümcek: Bu, bacaklarını, müthiş bir seyir pozisyonu olarak tanımlanabilecek şekilde yayan bir tür tasarıma sahip oldukça büyük bir örümceği göstermektedir. Bu tasarıma gizemli yazılar ekleyin ve bir kazanan var.

örümcek dövme tasarımı (11)

Aşağıdaki örümcek dövmesi tasarımı, özellikle cildin iyi bir tutuşuna sahip olan bacaklara bakmaktan korkuyor olabilir. Örümcekler oldukça uzun mesafeler için seyahat edebilir ve avlarını yakalamak istedikleri zaman çok istekli olurlar. Dövme yaptırmak, sağlamlık veya amaçlarınıza odaklanmak anlamına gelebilir.

Örümcek dövmesi tasarımı (30)

Büyük bir kaburga ile örümcek dövme tasarımı: Bu detaylı çalışmalara özen gösterildiğinde gerçekten iyi görünebilir. Detaylar bu yaratıcı tasarımın cazibesine katkıda bulunur.

Örümcek ağı örümcek ile birlikte Bayan: Bu, söz konusu hanımın, webindeki bir örümcek yakalayan adam gibi olduğu ya da kendini internette kapana kısılmış bulduğu anlamına gelebilir. Yüzündeki ifade size durumun ne olduğunu söyleyecektir - eğer o çok korkmuş görünüyorsa o zaman tuzağa düşüyor ve eğer gülümsüyorsa o zaman bu kişi tuzağa düşüyor.

İnsanlar neden örümcek dövmesi yaptırıyor?

Tasarımın bir parçası olarak örümcek ile dövme yaptırmanın ardındaki motivasyonun açık bir şekilde tanımlanması zordur. İnsanların bu tür dövmelere bakmalarına duydukları şok tepkileri olduğu varsayılmaktadır. Birçok insan aldıkları dikkatin tadını çıkarabilir. Ayrıca, bu dövmeler için insanları zorlayabilecek ürpertici sürünmelerle morbid hayranlıktan da kaynaklanabilir.

Örümcek dövmesi tasarımı (32)

Aşağıdaki örümcek dövmesi tasarımı hanımın sırtında harika görünüyor ve insan yüzü ile özenle tasarlanmış. Özellikle örümceğin, kadının sırtını sıkıca kavradığı şekilde bakıldığında, örümceğin örümceğin eşsiz özelliklerinden kesinlikle ilham alıyor.

Örümcek dövme tasarımı (22)

Basit ve zarif, aşağıdaki güzel örümcek dövme tasarımı için bir kelimedir. Örümcek dövmesi, burnun diğer tarafındaki burun ve örgünün bir tarafındaki ağ ile iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Kızın ayakları görsel olarak benzersiz bir karışım sergiler.

Örümcek dövme tasarımı (26)

Örümcek dövmeleri de doğurganlık, denge ve uyumun bir simgesi olarak algılanmaktadır. Örümcek dövmeleri, aynı zamanda, küçük bacakları kullanarak ağlarını nasıl örttüklerine bakarak yaratıcılığı simgeleyebilir. Aşağıdaki örümcek dövmesi, kendisini örümcek ağından uzaklaştıran bir örümcek gösterir ve muhteşem görünüyor.

Örümcek dövmesi tasarımı (17)

Örümceklerin geniş çeşitliliği ve doğanın kendileri üzerinde yarattığı büyüleyici sanatla, örümcekler harika dövme tasarım konularıdır. Bu senin tadı vesilesiyle bu yönde sağlanır. Vücudunuzun herhangi bir yerinde dövme yaptırmanın uzun vadeli bir taahhüt anlamına geldiğini bilmeniz gerekir. Maliyetler, acı, sosyal, kültürel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkileri de dahil olmak üzere tüm yönleri düşünmeniz gerekir.

Örümcek dövmesi tasarımı (31)

Aşağıdaki örümcek dövmesi harika görünüyor ve örümceğin elinin üzerinde dolaştığını kolayca karıştırabiliyor. Kullanılan renk, görsel olarak çekici olan bir tasarım yaratırken güzeldir.

OLYMPUS DİJİTAL KAMERA

Örümcekler de, terör ve tuzakları heceledikleri için algılanırlar, bu yüzden onları giymek, bir kişinin bazı kişilik özelliklerini, özellikle de masumca saldırdığında kişinin nasıl tepki verebileceğini sembolize etmek için iletilebilir. Aşağıdaki örümcek dövmesi, giydiği yerin giydiği kişi için bir savunma işareti olabilir. Bu yere tecavüz ederseniz saldırıya uğrayabileceğiniz anlamına gelir.

Örümcek dövme tasarımı (21)

Bir örümcek dövmesinin istediğin şey olduğuna karar verdikten sonra, aldığın tasarım için en iyi işe yarayan yere karar ver. Vücudun herhangi bir kısmı için bunu yaptığınızdan emin olabilirsiniz ve ne boyutu seçerseniz seçin, çok sayıda seçenek bulacaksınız.

Örümcek dövmesi tasarımı (9)

Örümcekler ısırsa da, bazıları tehlikeli değil. Aşağıdaki örümcek dövmesi tasarımı, renklerin ve temaların sevimli bir karışımıdır. Aşağıdaki tasarıma dahil edilen yapraklar, tüm tasarımın harika renk kombinasyonuyla muhteşem görünmesini sağlıyor.

örümcek dövme tasarımı (4)

Sembolik olarak, dövmelerdeki bu oldukça garip seçim, zihninize bağlı olarak birçok şey anlamına gelebilir.

Ayrıca bazı örneklere de bakabilirsiniz. Çekici Örümcek Dövme tasarımları.

örümcek dövme tasarımı (2)

Aşağıdaki örümcek dövmesi yıpranan yer, beyaz renkle tüm kombinasyona daha fazla güzellik katan renk kombinasyonu göz önüne alındığında anında dikkat çekiyor. Dövme çok gerçekçi ve muhteşem bir şekilde tasarlanmış görünüyor.

Örümcek dövme tasarımı (5)

Bu oldukça yaratıcı ve zarif. Örümcek dövme tasarımı, örümcek ağının içinde sıkışmış ortada olduğu için kafa derisinin tüm kısmını örten örümcek ağı dövme tasarımıyla oldukça sanatsal. Bu tasarım erkekler için uygundur.

Örümcek dövmesi tasarımı (10)

Bir örümceğin altındaki tasarım, insanın vücut özelliklerine dikkat çekerken, insanı serinliyor. Örümcek, çekmeye çalışırken ağına sıkışmış görünüyor. Tasarım, kullanıcı tarafından uygun görülen farklı şeyleri sembolize etmek için algılanabilir.

Örümcek dövmesi tasarımı (13)

Örümcek dövmelerinin özellikle hapishane ağında hapsedilen bir mahkum olarak uzun zaman anlamına gelebileceği web ile giyildiğinde hapishanede bir yaşamı simgelediği düşünülmektedir. Aşağıdaki dövme, örümcek özelliklerine verilen büyük ilgi ile oldukça sanatsal bir şekilde yapılmıştır. Dövmenin de giyildiği üst kol, daha çekici hale getirir.

Örümcek dövmesi tasarımı (14)

Örümcek dövmeleri genellikle boyun, kol, bacak, sırt üstü ve bazı durumlarda uyluk ve alt karın gibi açık vücut özelliklerinde kullanılır. Özellikle örümcek dövmesi canlı gibi görünmek için tasarlanırsa, göğüsler ve alt karın gibi bazı gizli vücut bölgelerinde dövme yapmak korkutucu görünebilir. Aşağıdaki tasarım, örümcek dövmesi için kullanılabilecek birçok stilin ortaya çıkarılmasını sağlayan oldukça yenilikçi bir tasarımdır.

Örümcek dövmesi tasarımı (15)

Güzel ve karmaşık, aşağıdaki örümcek dövme tasarımı için ideal bir tanımdır. Web tasarımında kullanılan kırmızı renk, webde sıkışan örümcek ile oldukça çekici görünüyor. Dövmenin giyildiği yer ve ten rengi onu oldukça dikkat çekici kılıyor.

TÖrümcek dövme tasarımı (16)

Örümcek dövmelerinin, özellikle bir bağımlılığın veya alışkanlığın üstesinden gelmek ve problemin üstesinden gelmek için uğraşmakla uğraşıyorsa, mücadeleyi sembolize ettiği de bilinmektedir. Aşağıdaki örümcek, tüm elin kapladığı tasarımda oldukça karmaşıktır ve tasarımda kullanılan renkler oldukça iyi bir şekilde bir araya getirmektedir.

Örümcek dövme tasarımı (23)

Örümcek ayrıca bir güneş yaratığı olarak kabul edilir ve çoğunlukla aşağıdaki tasarımda olduğu gibi yayılan ağ ve bacakları göz önüne alındığında güneş ile ilişkilidir, renkler tüm vücuttan gelen mükemmel radyasyonu sağlamak için iyi bir şekilde bir araya getirilir.

Örümcek dövmesi tasarımı (24)

Eski kültürler, örümceğin ağını, tüm yaratılışın ortaya çıktığı bir bağ matrisi olarak algıladı. Örümcekler ayrıca bazı kültürler tarafından yaratıcılığı ve bilgelik sakini sembolize etmek için alınır.Aşağıdaki örümcek dövme harika görünümlü web ile yaratıcı bir şekilde yapılır. Tasarımda kullanılan renk, vücut cildi ile oldukça iyi uyum sağlar ve yıpranan yer yeterince büyüktür ve tüm dövme tasarımı oldukça caziptir.

Örümcek dövmesi tasarımı (25)

Mitolojik tanrılar da örümceklerle ilişkiliydi. Mısır'da dokumacı tanrıçaları sembolize ediyor, Afrika'da öğreticilerin nasıl örgüleneceği algılandı, yunan tanrıçasının, dokuma becerilerinde kıskanç Athena'yı iyileştirmesinden sonra bir örümceğe dönüştüğü söyleniyor. Aşağıdaki örümcek dövmesi, bu tür ahenkli bir karışım oluşturmak için güzel bir şekilde bir araya getirilen renklerle dokuma becerilerinin bir kanıtıdır.

Örümcek dövmesi tasarımı (27)

Örümcek dövmeler, birine hitap eden şeylere bağlı olarak farklı boyutlarda ve stillerde tasarlanabilir. Dövmeler farklı şeyleri sembolize eder ve bir kişiden diğerine farklılık gösteren farklı anlamlara sahiptir. Aşağıdaki örümcek dövmesi, sanatsal tasarım çalışması ve tüm tasarımı oldukça dikkat çekici kılan, serin bir renk kombinasyonuyla oldukça çok yönlüdür.

örümcek dövme tasarımı

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 89 = 98

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: