55 Sanatsal Raven Dövme Tasarımları

Benzersiz ve ilginç bir dövme teması hakkında konuştuğumuzda, zihnimize çarpan biri kuzgun dövme temasıdır. Hem erkekler hem de kadınlar arasında popüler olan bu dövme, kuzgunun özelliklerini ve niteliklerini sembolize ediyor. Bu dövme, dövme için daha derin bir anlam veren çeşitli diğer sembollerle harmanlanabilen bir uzmanlığa sahiptir.

Bu makalede, dövme tekniğinin çeşitli anlamlarıyla seçebileceğiniz oldukça çeşitli kuzgun dövme tasarımlarına erişebilirsiniz. Sizler arasından seçim yapabileceğiniz muhteşem dövmeli dövmeler temalarını tanıtıyoruz. Ayrıca, bu dövmelerle daha iyi bir şekilde farklı bağlantılar kurmanıza yardımcı olacak en yaygın dövülmüş dövmeler tasarımlarının anlamlarını açıklamaya çalışacağız.

13-Raven-tattoos980711051500

Raven dövme tasarımı, dövme severlerle ortak olan dövme tasarımlarından biridir. Diğer hayvanlar ve kuş dövmeleri gibi, kuzgun dövme, kuşun karakter özelliklerini sembolize eder ve dövmeyi takmak, karakterlerle özdeşleştirdiğiniz bir algı yaratır.

14-Raven-tattoos21650650

Raven dövme tasarımları normalde büyük sanatsal çalışmalar ile yapılır ve kuzgun dövmeyi eşsiz kılan diğer özelliklerle bir araya geldiğinde çeşitli özellikleri ile iyi uyum sağlar. Aşağıdaki dövme tasarımı, farklı renklerin mükemmel bir şekilde harmanlanmasıyla mükemmel bir sanat eseri sergiliyor.

15-Raven-tattoos19650650

Kuzgun dövme, kullanıcıdaki hem iyiyi hem de kötüyü sembolize etmenin bir yolunu sunar. Bazı insanlar, yıllar boyunca kuşun verildiği geleneksel anlamıyla kuzgunun ölümle ilişkilendirilmesidir. Olumsuz sembolizme rağmen, kuzgun, bir kişinin tanımlamak isteyebileceği bazı serin nitelikleri de tasvir ediyor.

16-Raven-tattoos18

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, bazı ciddi bilgileri ciddi bir şekilde dinlemiş gibi gösterilen kuzgunla büyüleyici görünüyor. Eski kültürlerde kuzgunun büyülü olduğuna ve güçlü sırlar taşıdığına inanılmaktadır. Dövmenin takıldığı bacaklar, tasarımı oldukça dikkat çekici hale getiriyor.

17-Raven-tattoos15

Kuzgun dövme tasarımı, Kelt kültüründe Kelt sanatında yapılacak kuzgun dövme tasarımlarının çoğuna ilham veren bir özelliktir. Kelt cemaatinin ortak bir karakteri, savaşın vizyonlarını görebildikleri savaş savaşıydı ve kuzgunlar, kuşların ölü bedenleri beslemeyi sevdiği görüldüğü için toplulukla çok ilişkiliydi.

18-Raven-tattoos14

Bazı Afrika kültürlerinde, kuzgunlar ölüm ya da kötü haberler için bir haberci olarak algılanır. Bir evin etrafında dolaşan kuzgunları görmek, kuzgunun aileye bir mesaj iletmek için geldiğini gösteren bir işarettir. Kuzgunların sadece korkutucu mesajları değil, gizemli ve akıllı mesajları da taşıdıkları söylenir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, kuzgunun, kullanıcı için iyi haber anlamına gelebilecek bir anahtar taşıdığını göstermektedir.

19-Raven-tattoos12

Yunan mitolojisi aynı zamanda kuzgunları iyi şansın habercileri olarak tanımlar. Gözlerden ve kıyafetlerden akan halka ile aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, kuzgunun sahip olduğu bazı zarafet karakterlerini betimliyor. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı olarak dövme elin üzerinde yazılı olması, kullanıcının kuş ile sahip olabileceği bağlantıyı ifade eder.

20-Raven-tattoos9

İncil ayrıca, kuzgunun Peygamber'e yiyecek sağlamak için kuzgunun kullanıldığı peygamber İlyasında olduğu gibi kuzgunun iyi haberlerin elçisidir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, tasarımda kullanılan renklerin giyildiği kol üzerinde çarpıcı görünüyor ve dalların üzerindeki kuş güzel bir şekilde tasarlanıyor.

21-Raven-tattoos7

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı çok gerçekçi görünüyor ve kuşun kullanıcının göğsüne takılmasından dolayı kolayca yanılıyor olabilir. Kullanılan tek renk, kullanıcının cildiyle oldukça iyi uyum sağlar ve kullanıcının fiziksel özelliklerini geliştirdiği için göz alıcı bir görünüm sağlar.

22-Raven-tattoos4

Kuzgunlar kutsal kuşlardır ve gizemli mesajları ağladıkları ya da batırdıkları şekilde sözsüz olarak ilettikleri düşünülmektedir. Kuzgun dövme tasarımları, kuşun cildin sağ tarafındaki pençenin içine sabitlendiği kuzgun dövme tasarımında olduğu gibi kötülükten korunmanın bir simgesi olarak da algılanmaktadır.

23-Raven-tattoos3

Kuzgun dövme tasarımı da Kelt cemaatine göre kehanet, koruma ve sihri temsil eder. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı oldukça iyi karışan ve büyüleyici bir şekilde iyi tasarlanmış kuşların serin bir kombinasyonu ile muhteşem görünüyor.

24 Kuzguni tattoos2650650

Farklı kültürler dünyası, kuzgunun farklı değerler ve inançlar ile ilişkilendirilmesidir. Yerli Amerikalılar, kuzgunların dünyaya ışık getiren bir denge sembolü olduğuna inanıyorlardı. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, tasarımda kullanılan çeşitli renkler ve dövme tasarımının zengin bir kombinasyonunu yaratan özellikler ile güzel görünüyor.

25-Raven-tattoos1650650

Kuzgunlar, diğer kültürler arasında, kuşların kendilerine ışık tuttuğu inancı göz önüne alındığında, birçok kültür tarafından da büyülendi. Kuzgun dövmeyi giymek, özellikle de aşağıdaki dövme tasarımında olduğu gibi görsel olarak çekici alanlarda giydiğiniz zaman, ışığın yanınızda taşıdığı anlamına gelebilir.

1-Raven-dövmeler

Bilgelik ve zekâ, çoğu insanın ravens'i Atina gibi tanımladıkları bir özelliktir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, muhteşem sanat ve profesyonellik ile yapılan kuzgun dövme tasarımlarının karmaşık bir çalışmasını göstermektedir. Elementler, tek renkle, tekdüzeliğin bazı unsurlarını yaratarak dövmelerle oldukça iyi uyum sağlar.

2-Raven-tattoos291121540

Kuzgun dövmeyi kullanmaya karar vermeden önce zaman ayırıp topluluğunuzun kuşu nasıl algıladığı hakkında bilgi almak iyidir. Eğer kuşun ölümün habercisi olduğuna inanan bir topluluktan geliyorsanız, kuzgun dövme tasarımı ile sizi gördüğünüz çoğu insanın sizi ölümle ilişkilendirmeye eğilimli olduğunun farkına varacaksınız.

3-Raven-tattoos9101781540

Raven dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar için uygundur ve kullanıcının uygun gördüğü herhangi bir parçasına takılabilir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, mükemmel bir şekilde mükemmel bir şekilde karıştırılan dövme ile birlikte kullanılan çok sayıda çiçekle göz kamaştırıyor.

4-Raven-tattoos84716111280

Tasarımın herkesin görebileceği bir yerde giyilip giyilmeyeceğini ya da sadece sizin görebileceğiniz bir yerde giyip takamayacağınızı belirlemek de önemlidir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, kafatasının üstündeki kuzgunun ayakta durduğunu, kullanıcının ölümden korunmak anlamına gelebileceğini veya başka bir şeyi simgeleyebileceğini göstermektedir.

5-Raven-tattoos41411280

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, giyildiği yerdeki uyluğa benziyor ve dövme tasarımının nerede kullanıldığı göz önüne alındığında gizemli ve gizemli bir anlam taşıyor olabilir. Kuzgun dövme tasarımlarının sembolize ettiği farklı anlamlar vardır, ancak dövmeyi düzeltmeden önce anlamı anlamak iyi olur.

6-Raven-tattoos1711280

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımında olduğu gibi kuzgun dövmelerin sabitlenmesinde kullanılan farklı stiller, varyasyonlar ve tasarımlar vardır. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, sırtın her iki tarafını da kapsayan gergin kanatlarla giyildiği alt kısımda iyi uyuyor ve dövmede kullanılan ağaç dövme tasarımındaki diğer unsurlarla iyi uyum sağlıyor.

7-Raven-tattoos71911280

Kaba dövme tasarımlarından elde edilebilecek harika fikirler ve ilhamlar var. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, tasarlandığı güzel renklerle ve tasarıma dahil olan çeşitli unsurlarla muhteşem görünüyor.

8-Raven-tattoos73111280

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, bir şeyleri ısırmak isteğiyle açık olan gagalarıyla giyildiği alan göz önüne alındığında muhteşem ve göz alıcı görünüyor. Giymek istediğiniz dövme türünü iyi araştırmak ve mürekkeplemeyi yapmaya karar vermeden önce gerçekte ne anlama geldiğini net bir şekilde anlamak önemlidir.

9-Raven-tattoos97887117011280

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, dövmenin yanı sıra kuşun tasarımında kullanılan renkle birlikte kullanılan özellikler ile harika görünüyor. Raven dövmeleri çok çeşitlidir ve birinin isteğine uygun olanı almak çok daha kolaydır. Mavi kuzgun dövmelerin çok güzel ve görsel olarak çekici olduğu bilinmektedir.

10-Raven-tattoos81011280

Birçok insan, sadece modaya ve modaya uygun gözüktüğü için kuzgun dövmeler giymeyi tercih ediyor. Aşağıdaki tasarımda çiçekler, mavi gözler ve kullanılan diğer özellikler gibi kullanılan çeşitli unsurlar harika görünüyor ve tüm tasarım çarpıcı görünüyor.

11-Raven-tattoos301711280

Kuzgunun aynı zamanda bir hileci, düşünür ve bir stratejisti sembolize ettiği ve aşağıdaki kuzgun dövme tasarımının, kullanıcının cildiyle oldukça iyi karışan kuzgun dövme tasarımında kullanılan kırmızı renk temasıyla göz alıcı olduğu bilinmektedir.

12-Raven-tattoos36481711500

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, çiçeklerin üzerinde uçan kuzgunluğu gösteriyor ve oldukça nefes kesici görünüyor. Tasarım şıktır ve giyenin tüm görünümünü mükemmel bir şekilde mükemmelleştiren dövme ile giyilen omuzun görünümünü geliştirir.

kuzgun dövmesi (2)

RAVEN TATTOOS TARİHİ VE SEMBOLÜSÜ

Raven dövmesi, her ikisini de sembolize edebilen en azgın dövmelerden biridir; kötülük kadar iyi. Olumsuzluğun, karanlığın, ölümün ve gizemin simgesi olan kuzgun, herkesin aklında “ölüm” imajını canlandırıyor. Raven uzun zamandan beri olumsuzlukların evrensel sembolü olmuştur. Bu yüzden kuzgun dövmelerin karamsarlıkla ilişkili olması gerekiyor. Fakat aynı zamanda, betimlediği olumsuz anlama rağmen, bu kuşun hayal edebileceği en iyi özelliklerden bazılarını temsil ettiği bir gerçektir.

kuzgun dövmesi (3)
Dünyadaki birçok farklı kültür, kuzgunluğu farklı sembolik değere bağlamaktadır. Kuzgunların ortak resminden dolayı, savaşta ölü bedenleri yiyerek, kuzguna savaş ve ölüm simgeleyen karanlık ve olumsuz bir bakış verildi. Ancak antik çağda birçok kültür büyülenmenin ve güçlü sırların taşıyıcısı olduğuna inanıyordu. Mitolojide, aynı yaratığın ağzını çok fazla çalıştıran ve sır saklamayan bir şey olduğuna inanılır. Kelt kültüründe, toplulukları savaşlara karşı çok eğilimli olsalar bile, kuzgunun büyük bir değere sahip olduğu düşünülmektedir. Celtic kuzgun dövme, büyülü güçleri nedeniyle koruma, büyü ve kehanet temsil ettiği düşünülmektedir.

kuzgun dövmesi (6)

ANLAM VE TASARIM

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kuzgun dövmeler, olumsuz yanı sıra pozitif de olabilen çeşitli anlamlar göstermektedir. Ortak anlamların bazıları aşağıda belirtilmiştir:

 • Koruma
 • sihirli
 • gelecek
 • Sırlar
 • Ölüm
 • ışık
 • Gölgeler
 • Içsel benlik
 • Savaş
 • Kehanet
 • Bellek
 • Sefalet
 • Ağrı
 • Zeka
 • bilgelik
 • düşünce

Sadece bunlara sahip olmakla kalmayıp, tasarım ve stilde küçük bir çeşitlilik ile, kuzgun dövmeler daha derin anlamlar gösterebilir. Çeşitli semboller vardır, kuzgun dövmeler bir kafatası gibi harmanlanabilir. Bazı tasarımlar kuzgunluğu kanlı tasvir ederken, bazıları da Kelt sanatında veya kabile sanatında yapılabilir. Duruşta da bir varyasyon verilebilir. Kuzgun uçan, ya da açık veya kanatlı bir kanatlı çizilmiş olabilir.

kuzgun dövmesi (12)

Bu dövmeler çok ilginç ve dikkat çekicidir ve bu, kuzgun dövmeler resimlerinden, kendiniz için seçebileceğiniz çeşitli tasarımların mevcut olduğu açıktır. Ayrıca, bu tasarımlardan fikirler alabilir ve yaratıcılığınızla bir şeyler yaratabilirsiniz. Ama sadece ne seçerseniz seçin, dövmenizi tamamen anlamanız gerektiğini unutmayın. Kuzgun dövme tasarım fikirlerinin bazıları aşağıda gösterilmiştir:

kuzgun dövme

Ravens, Avrupa'daki Galler tanrısı ile yakından bağlantılıdır ve normalde koruyucu ve koruyucu olarak görülür. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, kullanılan farklı renklerin birleşimi ile çarpıcı görünüyor. Dövme, kolun tamamını çekici bir görsel ifade yaratarak kaplar.

kuzgun dövmesi (1)

Ortak olumsuz anlamlara rağmen, kuzgun diğer birçok kültürün de olumlu bir yönü olduğu düşünülmektedir. Kızılderililer arasında kuzgunun dünyaya ışık getirdiğine dair bir inanç vardır. Ayrıca, kuzgunun, birisinin iyi ve kötü olduğunu tasvir eden bir denge sembolü olduğunu düşünüyorlar. Kuzgun dövmelerin çoğu bu anlamı tasvir ediyor. Yunan ve Roma mitolojisi, Apollon ve Athena'ya kuzgunluk etti. Bu nedenle, kuzgun Güneş'in niteliklerini sembolize ediyor. Güneşin en büyük özelliği “bilgelik” olduğu için, kuzgunun da bir zeka sembolü olduğu düşünülür. Ayrıca, kuzgunun konuşma yeteneğine sahip olduğuna inanılmaktadır.

kuzgun dövmesi (4)

Eğer bu inanılmaz kuşun yüzlerce yıldan beri ölüm ve sefaletin bir simgesi olarak kabul edildiğini düşünen bir sorunuz varsa, o zaman sizin için bir cevabımız var. Antik Avrupa'daki savaş sırasında binlerce insan hayatını kaybetti ve biri her yerde yatan ölü bedenleri görebiliyordu. O zaman, o çürüyen ölü bedenleri besleyen canlıları görmek olağandışı değildi. Bu yaratıklardan biri, bir çöpçünün o ölü bedenler üzerinde yemek yemesinin görüldüğü kuzgundu. Ve o zamandan beri, onlar ölüm ve savaşın bir sembolü olarak kabul edilir. Edebiyatımız ayrıca, kuzgunun ölümle bağlantılı olan karanlık karakterin bir sembolü olduğunu düşündü.

kuzgun dövmesi (5)

Ravens, ruhani büyücülük amaçlarıyla kullanılmak üzere putperest gelenekler tarafından algılanır, kuzgun, kuşlar için ideal olan putperest milletlere göre fiziksel ve maneviyat arasında kolaylıkla hareket etme yeteneğine sahip bir wiccan elçisidir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı kuzgunun asılı özellikleri göz önüne alındığında oldukça gizemli görünüyor.

kuzgun dövmesi (7)

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, uçan gibi tasarlanan kuş ile muhteşem görünüyor. Kuzgun dövme tasarımı, bir kişinin nereden geldiğine bağlı olarak farklı insanlara farklı şeyler ifade eder. Kullanılan tek renk, dövmenin gerçek ve büyüleyici görünmesini sağlar.

kuzgun dövmesi (8)

Kuzgun kuşları çevreleyen batıl inanç, kuzgunla farklı anlamların birleştirilmesiyle ilgili birçok gelenek dünyasında oldukça açık değildir. Kuzgun dövmenin giyilmesi, kuşun sahip olduğu bağlantı seviyesini ve geliştirdiği karakterleri gösterir.

kuzgun dövmesi (9)

Kuzgunlar, kuşlar gündüzleri oldukça uyanık ve gece hala aktif olduğu için çok karmaşık ve benzersiz kişilikleri var. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, böyle benzersiz bir tasarım sergilemekte ve dövmeler boyunca kullanılan çeşitli özelliklerle kullanıcının genel görünümünü geliştirmektedir.

kuzgun dövmesi (10)

Kuzgunlar karanlık bir itibara sahip olma eğiliminde olsalar da, birçok insan, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tasarımlarla büyüleyici görünümleri nedeniyle kuzgun dövme tasarımlarını tercih ediyor. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, kafatasına bir adımla uçan kuşları göstermektedir.

kuzgun dövmesi (11)

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, kullanılan kalın siyah renklerle ve takan kişinin dövme tasarımıyla derin bir bağlantıya sahip olduğunu gösteren yıpranmış bir yere benziyor. Çoğu insanın kuzgun dövmeler hakkında karanlık ve olumsuz algılara sahip olduğu göz önüne alındığında, daha koyu bir dövme giymek, kullanıcı üzerindeki gizemin algısını kolayca geliştirebilir.

kuzgun dövmesi (13)

Diğer renkler, kuzgun dövmelerin tasarlanmasında nadiren kullanılır ve diğer renklerin bir karışımını güzel kılan ve iyi şeyleri sembolize etmek için ilişkilendirilebilen kuzgun dövme tasarımına sahiptir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, üstteki kolun üzerinde kırmızı bir renkle giyildiğinde serin bir kombinasyon yaratarak çarpıcı görünüyor.

kuzgun dövmesi (14)

Kuzgunlar, tanrılar, hile ve aldatma, hile ve aldatma, öngörü ve diğerleri gibi haberciler gibi çeşitli özellikleri ile tanımlanır. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, tüm tasarımı oldukça karmaşık hale getiren bir çok özellik kombinasyonunu içeriyor. Dövmenin giyildiği üst sırt, tasarım için yeterli alan sağlayacak kadar büyüktür.

kuzgun dövmesi (15)

Basit ve zarif, aşağıdaki kuzgun dövme tasarımını tanımlamak için en iyi kelimedir. Dövmeler, tüm tasarımın oldukça güzel görünmesini sağlayan tek renkle giyildiği bacak üzerinde serin duruyor.

kuzgun dövmesi (16)

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, her yerde uçan kuzgunlar ile orman hayatının ideal bir ifadesidir. Dövme tasarımı, tüm vücudu alt arkaya sabitlenmiş olanlar ile daha görünür ve hoş görünecek şekilde örter. Tasarım oldukça karmaşık bir sanat eseridir.

kuzgun dövmesi (17)

Kuzgunlar ayrıca bir hükmün işareti olarak da bilinir ve kuzgun dövmeye sahip olmak, aşağıdaki kuzgun dövme tasarımında olduğu gibi bazı iyi haberleri veya hükümleri almak için bir beklenti unsuru sergiler. Mavi renkler ve küçük uçan kuzgunlar, tasarımın oldukça çekici görünmesini sağlıyor.

kuzgun dövmesi (18)

Kuzgunların Yunan tanrılarının elçileri olduğuna inanılıyordu, ancak pozisyonlarını kaybettikleri düşünülüyordu, çünkü onlar konuşma kutularıydı. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımında kabile dövmelerini sembolize eden ve dövmelerin giyildiği üst kolda harika görünen özellikler var.

kuzgun dövmesi (19)

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, tüm tasarımı oldukça dikkat çekici hale getirmek için kullanılan kalın siyah renklerle göz kamaştırıyor. Tasarım, kuzgunun ciltteki gibi çok güzel olan ciltten ibaret olduğunu gösteriyor.

kuzgun dövmesi (20)

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, dövmenin oluşturduğu çeşitli özellikler göz önüne alındığında karmaşık görünmektedir. Dövmenin göğsün her iki tarafında kuzgunlar ile tasarlanma şekli böyle bir üniforma ve çekici bir görünüm yaratır.

kuzgun dövmesi (21)

Tüylü kuzgun kızlara harika görünen havalı kuzgun dövme tasarımı. Dövme, tüm tasarımın oldukça doğal görünmesini sağlamak için tasarlandığı dalı ile büyüleyici görünüyor. Giyen kişinin vücut cildi daha çekici hale tüm görünüm geliştirir.

kuzgun dövmesi (22)

Mürekkeplenmeye karar vermeden önce, giymek istediğiniz dövmeyi ve aslında neyi sembolize ettiğini öğrenmek için zaman ve araştırma yapmak iyidir. Bunun nedeni, tasarlandıktan sonra dövmeleri çıkarabilmenin yoğun bir enerji gerektirmesidir. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, renkleri daha çekici bir şekilde harmanlayarak gerçek ve iyi tasarlanmış görünüyor.

kuzgun dövmesi (23)

Kuzgunun etrafını çevreleyen çok sayıda efsane ve inanış vardır. Yunanlılar, kuzgunların bir zamanlar beyaz kuşlar olduğu, kuşların çok fazla konuşmasından ötürü lanetli oldukları ve kuşların siyah tüylere sahip olmalarına neden olduğu inancına sahipler. Aşağıdaki dövme tasarımı, zincir, çaprazlar ve tasarımın daha muhteşem görünmesini sağlayan renkler gibi unsurlarla harika görünmektedir.

kuzgun dövmesi (24)

Kuzgun dövme tasarımına bağlı olarak, tüm tasarımın zarif görünmesini sağlayan diğer özellikleri de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı oldukça şaşırtıcı ve kabile dövmesi tasarımına benziyor.

kuzgun dövmesi (25)

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, bir kuzgun ve diğeri bir hayvan gibi görünen biriyle birleşen iki özelliğin bir ifadesini göstermektedir. Dövme, kuzgunun karmaşık karakterini ifade etmek için algılanabilir.

kuzgun dövmesi (26)

Dövme ile birleştirmek için boyut, stil, tasarım ve diğer unsurlara bağlı olarak seçebileceğiniz muhteşem kuzgun dövme tasarımları vardır. Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, giyildiği arka tarafa iyi uyuyor ve farklı şeyler anlamında algılanabiliyor.

kuzgun dövmesi (27)

Kuzgunlar aynı zamanda kargalar olarak bilinir ve bazı kültürler, onlarla özdeşleştirenlere iyi bir servet ve bilgi taşıdıklarına inansa da, bir yerdeki her yerde korku ve gizem unsurlarını taşırlar. Aşağıdaki kuzgun dövmenin seçim seçimi, serin ve kullanıcının cildiyle iyi bir şekilde uyum sağlar.

kuzgun dövmesi (28)

Aşağıdaki kuzgun dövme tasarımı, kuzgunun bir parça tahta taşıdığını gösterdiği için harika görünüyor. Raven dövme tasarımı dövme severler için uygundur, dövmenin giyildiği yer daha göz alıcı ve büyüleyici görünmesini sağlar. Kuzgun dövme, kuşun sahip olduğuna inanılan zihinsel yetenek nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilir.

kuzgun dövmesi (29)
Web sitemizi ve bu blogu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ziyaretinizden memnun kaldığınızı umuyoruz. Yorumlarınızı göndermek için çekinmeyin.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 − 24 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: