30 Kelt Haçı Dövme Tasarım Fikirleri

Vücutta çok fazla acı ve kalıcı bir iz bırakan dövme tasarımı söz konusu olduğunda, bir şey anlamına gelen bir tasarım seçmeniz gerekir. Zengin bir kültürel mirasa sahip olan ve derin bir önemi olan bir şey. Kelt haçı bu kadar mükemmel yapan şey budur.

Kelt haçı tasarım fikirleri (20)

Kelt haçı tasarım fikirleri (21)

Kelt haçı tasarım fikirleri (25)

Kelt haçı tasarım fikirleri (22)

Güzeldir, karmaşıktır, anlamı vardır ve pek çok tasarımda gelir. Daha ne isteyebilirsin?

Kelt Haçı Dövme Tasarımları ne zaman başladı?

5 kadar geri döndüğüne inanılıyor.inci yüzyılda Kelt inancını sembolize eder. Pagan kökenli olduğuna inanılan bu inanç sembolü, İrlanda ve İskoçya'yı da içine alan Kelt kökenli topluluklarda çok popülerdi. Günümüzde Kelt haçı da Hıristiyanlığı simgelemektedir.

Kelt haçı tasarım fikirleri (3)

Kelt haçı tasarım fikirleri (1)

Kelt haçı tasarım fikirleri (8)

Kelt Haçı'nın hangi tasarımları vardır?

Kelt kökenli sanatın düğüm işi ve sarmaldan oluşan karmaşık tasarımlara sahip olması gerektiği için Kelt Haçı da bunu temsil etmektedir. Celtic tasarımındaki sarmal ve eğri çizgilerle ilgili ilginç şey asla birbirini geçmez.

Kelt haçı tasarım fikirleri (4)

Kelt haçı tasarım fikirleri (13)

Kelt haçı tasarım fikirleri (30)

Kelt haçı neyi ifade etmeli?

Kelt Haçı'nın birçok şeyi ifade etmesi gerekiyor. Onun ifade ettiği şeylerden bazıları güneşi, dört yönü, dört unsuru (yeryüzü, su, hava, ateş), Yaradan'ın kendisi ve aynı zamanda bir erkek ve kadın arasındaki kutsal bağı içerir.

Kelt haçı tasarım fikirleri (10)

Kelt haçı tasarım fikirleri (18)

Kelt haçı tasarım fikirleri (7)

Arkasında bu kadar zengin bir tarih ve onun ifade ettiği mistisizmle Kelt Haçı'nın talep edilen dövme tasarımının çok fazla olduğu şaşılacak bir şey değildir. Dahası, aynı zamanda görsel bir muamele!

Dövme tasarımlarınız için seçebileceğiniz Kelt Haçı tasarımları:

  • Tek bir renk ancak çapraz yüzeyinde karmaşık oymalar göstermek için dokulu görünümlü bir tasarıma sahip
  • Çift renkte, birbirine zıtlık, kontrast ve aynı zamanda birlikte iyi çalışır
  • Bir Kelt Haçı dövmesi, içinden geçen derin bir sözle. İlham verici bir alıntıya, sevilen birine ya da sonsuz sevgiye söz verebilirsiniz. Ayrıca inançlarınızı bir dövme tasarımı olarak Kelt Haçı'nın işlenişi ile göstermeyi seçebilirsiniz.
  • Canlı bir tasarıma sadece dört farklı rengin eritilmesiyle devam edilir. Böylelikle her rengin, kaprisinize göre belirli bir elementi veya yönü temsil etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Tasarımın sessiz bir sürümünde sessiz bir renkle gidip basit ve zarif bir stil ifade edin
  • Karmaşık bir tasarım, hiç bitmeyen yaşam döngüsünü temsil eden haç tasarımının tamamında çalışan spiraller ve dairesel desenli çizgilerle doludur.
  • İnancınızın gücünü veya güçlü bir şekilde inandığınız şeyleri göstermek için aralarında bir düğüm bulunan basit bir Kelt Haçı tasarımı.Kelt haçı tasarım fikirleri (14)

Bir Kelt Haçı'nın güzel bir dövme tasarımı yapmak için uyarlanabileceği tasarım ve stillerin sayısının sonsuz olduğunu görebilirsiniz. Aslında, yetenekli bir sanatçı, dövme tasarımınızı tüm gözlerin cynosure'ını ve dövme meraklılarının çoğu için kıskançlık nesnesini gerçekten yapabilir.

Kelt haçı tasarım fikirleri (12)

Çapraz dövme

Kelt haçı tasarım fikirleri (26)

Vücudunuz olan canlı tuval üzerinde sonsuzluk için görüntülenecek deseni seçerken, iyi bir sanatçıyla çalıştığınızdan emin olun. Dövme sanatçısının ne istediğinizi ve aradığınız önemi anladığından emin olun. Dövme için istediğiniz renklere ve tasarımlara çok önem verin. En önemlisi, vücut bölümünü istediğiniz şekilde ölçeklendirilebilecek bir dövme tasarımı seçer. Tasarım çok büyük veya karmaşık ya da çok küçük ve basit bir alan üzerinde yapıyorsanız, Kelt Haçı tasarımının tüm güzelliği kaybolacaktır.

İşte inanılmaz bir örnek Kelt Haçı Dövme Tasarım Fikirleri:

Kelt haçı tasarım fikirleri (2)

Kelt haçı tasarım fikirleri (5)

Kelt haçı tasarım fikirleri (6)

Kelt haçı tasarım fikirleri (9)

Kelt haçı tasarım fikirleri (11)

Kelt haçı tasarım fikirleri (15)

Kelt haçı tasarım fikirleri (16)

Kelt haçı tasarım fikirleri (17)

Kelt haçı tasarım fikirleri (19)

Kelt haçı tasarım fikirleri (23)

Kelt haçı tasarım fikirleri (24)

Kelt haçı tasarım fikirleri (28)

Kelt haçı tasarım fikirleri (29)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

47 − 43 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: