Erkekler ve Kadınlar için 80+ İnsanely Hot Tattoo Fikirler – En Çok Tıklamalar

İlk defa olup olmamanız için dövme yaptırmakla gelen heyecanı ve duyguyu tanımlamak zordur. Dövme yaptırmaya karar vermek her zaman zordur, ancak daha zor olan şey doğru tasarımı seçmek ve yerleştirmek. Ancak, küçük bir araştırma ve yetenekli bir dövme sanatçısının hizmetleri ile, bazı sıcak dövmeler aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Sıcak Dövmeler 69

Kaynak

Diğer birçok vücut sanatı gibi, yeni tasarımlar ortaya çıktıkça ve sanatçılar yaratıcı hale geldikçe dövme tasarımları ve trendler her zaman değişiyor. Bu nedenle, trendin ne olduğunu belirlemek ve bazı erkeklerin veya hanımların mürekkep kullanmayı tercih ettiğini bilmek için bazı araştırmalar yapmak mükemmel bir fikirdir. Bu parçada, erkekler ve kadınlar ve farklı yerleştirme alanları için en seçkin tasarımlardan bazılarını sergileyeceğiz.

Sıcak Dövmeler 42

Kaynak

Sıcak Dövmeler 41

Kaynak

Sıcak Dövmeler 43

Kaynak

Sıcak Dövmeler 44

Kaynak

Erkekler için dövmeler

Bir dövmeyi seçen çocuklar için biraz karmaşık olabilir. Erkeklerin dövmeden ne istedikleri, belli bir vücut bölümüne dikkat çeken bir şeydir. Totem aynı zamanda zamana ayak uydururken onların kişiliğini de ortaya çıkarmalıdır.

Erkekler için # 1 Kollu Dövmeler

Kollu dövmeler, vücudunun engin bölgelerini dövme etmede sorun yaşamayan erkekler için mükemmeldir. Burada çeyrek, yarım veya tam kol tercih edebilirsiniz. Kol dövmesi için fikirler sonsuzdur ve sadece ne çizmek istediğinizi veya temayı belirlemeniz gerekir.

Sıcak Dövme 1

Kaynak

Bir suluboya temalı tam kollu dövme, herhangi bir adam harika görünecek, ama aynı zamanda bu tema ile gitmek için iyi bir görüntü seçmelisiniz. Omuzdan aşağıya çekilen sanatsal bir Japon sazan / koi, suluboya kol dövmeniz için mükemmel bir imge örneğidir. Kabile desenleri güzel yarım ve tam kol dövmelerini de yaratacak, ancak her zaman siyah mürekkeple çizdiğinizde ve tasarımı zorlaştırdığınız zaman en iyi şekilde görünürler.

Sıcak dövmeler 2

Kaynak

Kol dövmeniz için bir başka harika fikir, devasa bir ejderha çizmeyi gerektirecektir. Ejderha etkileyici bir görüntüdür ve gittiğiniz her yerde her zaman dikkat çekecek dövmelerden biridir. Bunu çizmenin ilginç bir yolu, omuz etrafında büyük bir ejder kafası ve bunun altında gerçekçi bir pençe olacak. Bu tehditkar görünüşü tamamlamak için parlak renkler içeren bir seri de eklemelisiniz.

 • Sıcak dövmeler 5
 • Sıcak dövmeler 3
 • Sıcak dövmeler 4

Erkekler için # 2 Göğüs Dövmesi

Göğüs, düz olduğundan ve neredeyse her şeyi çekmek için yeterli alan sağladığından, çizmeyi sevdiği favori yerlerden biridir. Göğüs dövmeleri her zaman çok moda, ama en iyi şey, birçok tasarım ve stil arasından seçim yapabileceğiniz. Bazı erkekler göğsün bir tarafında küçük bir dövme yapmayı tercih ederken, diğerleri bütün bir göğüs dövmesini tercih ederler. Ancak, sevdiğiniz şeyden bağımsız olarak hala birçok seçenek var.

Sıcak dövmeler 8

Kaynak

Tüm bir göğüs dövmesi için, sıcak ve modaya uygun bir dövme yaratmak için çiçekler, kuşlar, saat ve kafatası gibi farklı öğeleri birleştirebilirsiniz. Renk ayrıca parçanın görünümünü de etkiler, ancak geleneksel siyah mürekkebi kullanırsanız veya kırmızı ve mavi gibi parlak renkleri birleştirerek daha renkli hale getirmek için asla yanlış olmaz.

Sıcak dövmeler 7

Kaynak

Bazı erkeklerin ilgi çekici bir göğüs dövmesi yaratmak için kabile desenleriyle bir teklifi birleştirmesi yaygındır. Bu parçada, siyah mürekkep her zaman en iyi seçenek ve alıntı için, İncil'den veya başka bir kitaptan bir ayeti alabilir veya hatta en sevdiğiniz filmden bir çizgi kullanabilirsiniz. Bu dövme, bir tarafta desenlere sahip olduğunuzda ve öbüründe alıntı yaptığınızda, ancak sanatçıların, buluştukları yerde onları iyi bir şekilde birleştirdiğinden emin olduğunuzda en iyi görünür.

 • Sıcak dövmeler 10
 • Sıcak dövmeler 6
 • Sıcak dövmeler 9

Erkekler için # 3 Geri Dövmeler

Arkada, sıcak dövme yapmak için kullanabileceğiniz boş bir tuval vardır. İlk dövmeyi mi, yoksa onuncu sırtını mı almak istersen, onu almak için mükemmel bir yer. Göğüs gibi, hemen hemen istediğiniz herhangi bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Ve en iyi şey, kıyafet giyildiğinde kapsanması ve böylece eller veya ayak bilekleri gibi açık yerlerde bulunamayacağınız bir şey çizme özgürlüğünüz olmasıdır.

Sıcak dövmeler 11

Kaynak

Melek kanatları erkekler için en popüler sırt dövmelerden biridir. Omuz kanatlarının her birine bir kanat çizmeyi ve omurga boyunca bir meleği veya büyük bir haçı oluşturmayı gerektirir. Kanatları 3D olarak alabilir, kabile desenlerini bir araya getirebilir veya hatta suluboya tasarımında çizebilirsiniz. Bazı erkekler de yarım kol oluşturmak için onları kollara kadar uzatmayı tercih ederler.

Sıcak Dövmeler 81

Kaynak

Kafatası kafası, erkekler için bir başka favori sırt dövmesi. Kafatasları çok yönlülük sunar, çünkü onları çizmenin birçok yolu vardır. Sırtın çoğunu kaplayan ve etrafındaki çiçekleri veya arka planını oluşturan devasa bir tane olabilir. Yıldızların ve geometrik sembollerin olduğu gibi diğer sembolik imgelerle tam arka kafatası süslemek de mümkündür.

Sıcak dövmeler 12Kaynak

 • Sıcak dövmeler 14
 • Sıcak dövmeler 13
 • Sıcak dövmeler 15

Erkekler için 4 Bicep Dövmeler

Hiçbir şey pazılarınıza güzel bir dövmeden daha fazla ilgi göstermez. Kasları esnetmeniz ve dünyaya çok güzel bir görüntü veya mesaj göstermeniz yeterlidir. İsterseniz pazı dövmeleri de saklanabilir. Kabile desen dövmeleri, pazı için en popüler olanlardır. Çoğu erkek, kabileyi biseps etrafında bir kolluk olarak çizmeyi tercih edecektir. Ama yine de onu gizlemek kolay olan iç kısımda çizmek gibi başka birçok yol var.

Sıcak dövmeler 16

Kaynak

Sıcak dövmeler 17

Kaynak

Alıntılar da pazı için iyi çalışacaktır ve daha görünür olmasını isteyip istemediğinize bağlı olarak hem içte hem de dışarıda (bicepslerin) ikisini de alabilirsiniz. Bir bölümü veya tüm pazıları kapsayan 3D portre dövmeleri de oldukça yaygındır. Bu dövmeler çok sembolik olabilir ve çoğu erkek onları içsel gücü ve gerçekçiliği sembolize eder.

 • Sıcak dövmeler 18
 • Sıcak dövmeler 19
 • Sıcak dövmeler 20

Kadınlar için dövmeler

Dövmeler söz konusu olduğunda bayanlar pek çok seçeneğe sahip olacaklar çünkü vücutlarında neredeyse her şeyi ve her yerde çizim yapabilirler. Çoğu kadın, tasarımlara ve renklere geldiğinde de çok muhafazakar değildir. Ama yine de, bayanlar için en çok tercih edeceği bazı özel dövmeler var.

Kadınlar için # 1 Kalça Dövmeler

Kalça, bir kadının vücudunun en baştan çıkarıcı kısımlarından biridir ve bu yüzden her zaman dövme için mükemmel bir yerleştirme alanı oluşturur. Bayanlar da onları gördüğünü kontrol edebildikleri için kalça dövmelerini tercih ederler. Çiçekler kadınlar için en sevilen kalça dövmelerinden biridir ve çoğu sembolizm için en çok beğenilir. Her ne kadar anlam belirli çiçek türüne bağlı olsa da, genel olarak kalçalardaki çiçekler kadınlık, ölümsüz aşk, umut ve saflığı simgeleyecektir.

Sıcak dövmeler 21

Kaynak

Portre kalça dövmeleri de oldukça yaygındır ve bayanlar onları kadınlıklarının bir sembolü olarak çizecek ve bazıları da hayatlarındaki önemli insanların resimlerini çekecektir. Kalça üzerinde yer alan tuhaf bir şekilde yerleştirilmiş bir mandala ve yumruğun hemen yanında bir kadın için sevimli bir kalça dövmesi de yapılır ve bu, siyah mürekkepte olduğunda daha fazladır.

Sıcak Dövmeler 22

Kaynak

Asya temalı dövmelerden hoşlanıyorsanız koi kalça dövmesini seveceksiniz. Kalça üzerinde güzel bir koi balığı çizmeyi veya hatta bir çiftini bile içeren nefes kesici bir görüntü. Bazı bayanlar daha gerçekçi hale getirmek için 3D'ye sahip olmayı tercih edecekler, diğerleri ise en sevdikleri renklerdeki bir şeyi isteyecekler. Koi ayrıca güzel bir gül, nilüfer veya kiraz çiçeği çiçek dövmeleriyle birleştirirseniz harika bir kalça dövmesi yapacaktır.

Sıcak Dövme 82

Kaynak

 • Sıcak dövmeler 23
 • Sıcak dövmeler 24
 • Sıcak Dövmeler 25

Kadınlar için # 2 Geri Dövmeler

Geri dövmeler kızlar için en sıcak olanlardan bazıları. Ve erkekler de onlara sahip olsalar da bayanlar için daha iyi çalışıyorlar. Sahibi onları göremeyebilir, ancak her zaman diğer insanlar için bir mıknatıs olacak türdür.

Sıcak dövmeler 30

Kaynak

Kadınlar için bir sırt dövme her zaman büyük olmak zorunda değildir. Erkeklerin aksine, pek çok bayan sırtında ince bir şeylere sahip olmayı tercih edecektir. Tüm sırtını kaplayan küçük uçan kuşlar, kadınlar için popüler dövme tasarımlarından biridir. Bu dövmeler sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda sembolik de olabilir. Siyah mürekkeple minik kuşları çizebilir veya gerçekçi görünümlü olanlara ve hoş renklere sahip olabilirsiniz.

Sıcak Dövmeler 29

Kaynak

Dreamcatcher, arkaya iyi uyacak bir başka güzel dövme tasarımı. Bu sembolik totem kötülük ve negatif enerjileri uzak tutmak ve birini kötü rüyalar ve kabuslardan korumak için bir yol olabilir. Rüya yakalayıcınızı diğer sembolik resimlerle daha anlamlı hale getirmek için süslemek de mümkündür.

Sıcak Dövmeler 83

Kaynak

 • Sıcak Dövmeler 27
 • Sıcak Dövmeler 26
 • Sıcak Dövmeler 28

Geometrik tasarımlar bayanlar için de sıcak bir dövme yapacak. Bu dövmelerin çoğu boynun arkasına tam olarak oturacak ve bu yüzden onları nereye yerleştireceğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Çiçek tasarımları, kurdeleler, kelebek, galaksi ve her şeyi gören göz kadınlar için diğer sevimli sırt dövme seçenekleri.

Kadınlar için # 3 Ayak Bileği Dövmeler

Bir dövme, bileği süsleyebileceğiniz birkaç yoldan biridir. Ayak bileği dövmeleri her zaman anlaşılması kolay değildir ve bu yüzden tasarım ya da renk seçiminizle yanlış gitmeyi göze alamazsınız. Neyse ki, çizebileceğin çok sıcak tasarımlar var.

Sıcak Dövmeler 31

Kaynak

Yıldız ayak bileği dövmeleri, genç kızlarla çok popülerdir çünkü onlar fantezilerin ve hayallerin bir sembolüdür. Eğer ayak bileği etrafında tek bir yıldız çok fazla mürekkep gibi olmayan muhafazakar bir kadın iseniz veya bir çift sizin için ideal olacaktır. Ancak, biraz ağrıya ve çok fazla mürekkep almamaya hazırsanız bile, ayak bileği etrafına saran ya da ayağın alt kısmına doğru akması için gerçekçi bir takım yıldızına sahip olabilirsiniz.

Sıcak Dövmeler 84Kaynak

Sıcak dövmeler 34

Kaynak

Kuş bileği dövmeleri, ayakları üzerinde çizilecek ilginç bir şey isteyen bayanlar için harika bir fikir. Bu sembol için birçok tasarım mevcut ve böylece sadece yaratıcı ve yetenekli bir sanatçı bulmanız gerekecek. Sembolik bulduğunuz şeye bağlı olarak küçük bir sinek kuşu, kartal, vinç veya güvercin çizebilir, hatta ayak bileği etrafında uçan küçük bir akın bile olabilir.

 • Sıcak Dövmeler 33
 • Sıcak Dövmeler 32
 • Sıcak dövmeler 35

Çapraz ayak bileği dövmesi çok sevimli ve dindar bir insan için daha çok. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, ayak bileği benzeri bir görünüm yaratmak için ayak bileği etrafına saran bir tesbih çekmeyi gerektirecektir.

Kadınlar için 4 İç Bilek / Kol Dövmeleri

Bazı bayanlar sırt veya gögüs gibi diğer parçalarda büyük resimlere sahip olmak yerine iç bileklerinde veya kollarında küçük bir totem olmasını tercih ederler. Bu dövmeler için, birçoğu karmaşık resimler yerine basit taslak tasarımlara gitmeyi tercih edecek. Bu dövmeler için en yeni tasarımlardan biri, bir yandan küçük bir ayın çekilmesini ve diğer iç bilekte güneşin çekilmesini içerecek.

Sıcak Dövmeler 36

Kaynak

Minik anahtar delikleri veya bir anahtar ve kilit ayrıca iç bilek için bazı çarpıcı dövme tasarımları yapar. İç bilek / kol da eşleşen bir dövme için mükemmel bir yerdir. Eşleşen dövmeler sıcak ve şıktır ve hayatınızdaki özel kişiyi hatırlamanız için her zaman bir şeylerin olmasını sağlarlar. Bu dövmelerin en yaygın tasarımlarından bazıları kuş ve kafes dövmeleri, Mickey ve Minnie, sonsuzluk ve ötesinin ötesinde ve ying yang'dır.

Sıcak Dövmeler 38

Kaynak

Eşleşen dövmelere gitmeyi sevmiyorsanız, iç bileğiniz için hala birçok moda seçeneği var. Deniz yıldızı, kolçaklar, çapa, oklar, küçük kafatası, kabile ve çiçek desenleri, iç kol üzerinde sahip olabileceğiniz diğer güzel dövmelerdir. Bununla birlikte, cesaret, neşe ve gücü sembolize eden kelebekler ve yusufçuklar gibi sembolik yaratıklara da sahip olabilirsiniz.

 • Sıcak Dövmeler 37
 • Sıcak Dövmeler 39
 • Sıcak Dövme 40

Sonuç

Her zaman dövmeler söz konusu olduğunda denemek için yeni bir tasarım ve stil vardır, ancak bu kalıcı vücut işaretleriyle uğraşmayı göze alamazsınız. Ne kadar trend olursa olsun, bir şey çizmeye karar vermeden önce, hayatınızın geri kalanı boyunca vücudunuza sahip olmanın rahat olduğundan emin olmalısınız.

Sıcak Dövmeler 45

Kaynak

Sıcak Dövmeler 46

Kaynak

Sıcak Dövme 47

Kaynak

Sıcak Dövmeler 48

Kaynak

Ayrıca, başkaları için sıcak olanın mutlaka size çekici gelmeyeceğini bilmek önemlidir. Ve böylece sadece kopyalamak yerine, tercihlerinize uygun bir totem için gitmeli ve size şık görünecek ve kendinizi şık hissedeceksiniz.

Sıcak Dövmeler 49

Kaynak

Sıcak Dövmeler 50

Kaynak

Sıcak Dövmeler 51

Kaynak

Sıcak Dövmeler 52

Kaynak

Sıcak Dövmeler 53

Kaynak

Sıcak Dövmeler 54

Kaynak

Sıcak Dövmeler 55

Kaynak

Sıcak Dövmeler 56

Kaynak

Sıcak Dövmeler 57

Kaynak

Sıcak Dövmeler 58

Kaynak

Sıcak Dövmeler 59

Kaynak

Sıcak Dövmeler 60

Kaynak

Sıcak Dövmeler 61

Kaynak

Sıcak Dövmeler 62

Kaynak

Sıcak Dövmeler 63

Kaynak

Sıcak Dövme 64

Kaynak

Sıcak Dövme 65

Kaynak

Sıcak Dövmeler 66

Kaynak

Sıcak Dövmeler 67

Kaynak

Sıcak Dövmeler 68

Kaynak

Sıcak Dövmeler 70

Kaynak

Sıcak Dövmeler 71

Kaynak

Sıcak Dövme 72

Kaynak

Sıcak Dövmeler 73

Kaynak

Sıcak Dövmeler 74

Kaynak

Sıcak Dövmeler 75

Kaynak

Sıcak Dövmeler 76

Kaynak

Sıcak Dövmeler 77

Kaynak

Sıcak Dövme 78

Kaynak

Sıcak Dövmeler 79

Kaynak

Sıcak Dövme 80

Kaynak

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: