75+ Sevimli Kar Tanesi Dövme Fikirleri – Bu Buzlu Küçük Marvels ile Bireysellik Ekspres

kar tanesi dövmesi1

Kaynak

Soğuk havalarda soğuk hissetmek istemeyenler bile, karların güzelliğini inkar edemez. Dış dünyaya bol dökümlü beyaz bir battaniye.

Kar düşüncesi, kartopu atan çocuklar veya kardan adamlar inşa etmek ve donmuş pullukların duşu altında romantik olarak yürüyen yetişkinler gibi zihnen mutlu görüntüler getirir. Karın ihtişamı sadece parlak beyaz renginde değil, aynı zamanda bireysel kar taneleri şeklinde de ortaya çıkıyor.

Bu minik karmaşık mucizeler, su damlacıkları süper soğutulmuş bir bulut içinde donduklarında ve altı taraflı yıldız şeklinde buz kristalleri oluşturduklarında oluşur. İki karenin hiçbiri aynı olmayacak, ki bu dikkate değer bir şey.

Kar Tanesi Tattoo_

Kaynak

Belki de bu yüzden kar tanesi hızlı bir şekilde erkeklere ve kadınlara uygun dövmeli olmalı. Kar taneleri de, Avrupa, Kanada ve Kuzey Amerika'da kışın gerçekleşen Hristiyan tatili, Noel ile ilişkilidir.

Kar Tanesi Dövme 61

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 62Snowflake Dövme Tasarımları Dikkate Almak

Kar tanesi dövmesi için pek çok farklı tasarım olamayacağını düşünebilirsiniz ama yanılıyorsunuz. Oldukça birkaç varyasyon var, bu yüzden kar tanesi gibi eşsiz bir tasarımı olması kesinlikle mümkün! İşte birkaç fikir:

kar tanesi dövme3

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 56

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 57

Kaynak

 • Kar Tanesi Dövme 68
 • Kar Tanesi Dövme 67
 • Kar Tanesi Dövme 66

Beyan - Bu genellikle sadece bir pul. Kalın ve ince çizgiler, basit veya karmaşık tasarımlar ve elbette boyut ve renk dahil olmak üzere tek kar tanesi için çok çeşitli varyasyonlar vardır.

kar tanesi tattoo2

Kaynak

kar tanesi dövme5

Kaynak

kar tanesi dövme7

Kaynak

kar tanesi dövme4

Kaynak

kar tanesi dövmesi8

Kaynak

kar tanesi dövmesi6

Kaynak

kar tanesi tattoo9

Kaynak

kar tanesi dövme10

Kaynak

Grup içinde - Bir grupta kar taneleri güzel görünür ve çoğu zaman bu tasarım farklı boyutlardaki pulları ve bazen de biraz farklı tasarımları (örneğin, küçük olanlar tarafından çevrelenmiş büyük bir pul) içerecektir.

Bazı dövme tasarımlarında küçük kar taneleri temsil etmek için küçük noktalar eklenir.

kar tanesi tattoo11

Kaynak

kar tanesi tattoo12

Kaynak

kar tanesi tattoo13

Kaynak

kar tanesi tattoo14

Kaynak

kar tanesi dövme15

Kaynak

Diğer Konular ile Birleşti - Kar tanecikleri, sevimli kardan adamlar veya çıplak ağaçlar gibi diğer kış konularıyla veya yıldız, kuş, periler, kelebekler veya tırnak / atasözleri gibi diğer tasarımlarla kolayca karıştırılabilir.

kar tanesi tattoo16

Kaynak

kar tanesi dövme17

Kaynak

kar tanesi tattoo18

Kaynak

kar tanesi tattoo19

Kaynak

kar tanesi dövme20

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 64

Kaynak

Olumsuz boşluk - Negatif bir alan dövmesi, bir şablonun cilde yerleştirildiği gibi görünür ve renk, tasarımın dışında her yere uygulanır.

Bu yaygın olarak popüler olan bir tasarımdır ve bu tür dövme için gerçekten iyi çalışır. Bu genellikle orta boy dövme olarak daha iyi görünüyor.

kar tanesi tattoo21

Kaynak

kar tanesi tattoo22

Kaynak

kar tanesi tattoo23

Kaynak

kar tanesi tattoo24

Kaynak

kar tanesi dövme25

Kaynak

Kar Tanesi Dövme İle İlişkili Anlamları

Bu, kendisine bağlı çeşitli özel anlamları olduğu için dövme olarak seçilmesi gereken harika bir konudur. En yaygın temalardan bazılarına bakalım:

kar tanesi tattoo26

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 58

Kaynak

Benzersiz / Bireysel - Kar taneleri gibi, yeryüzündeki her insan benzersizdir. Bu dövme türü kişinin bireyselliğinin bir temsilidir ve tekilliklerinin ve yaşam amaçlarının bir hatırlatıcısı olarak kullanılabilir.

kar tanesi tattoo27

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 59

Kaynak

kırılganlık - Çok güzel olsalar da, hassas buz şekilleri dünyaya düştüklerinde uzun sürmez. Bu, hayatın nasıl olabileceğinin ve sahip olduğumuz her anı hazine etmemizin bir sembolü olabilir.

kar tanesi tattoo28

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 60

Kaynak

Zarif - Tek bir kar tanesi gökten hafifçe düşüyor ve çoğu kişi hareketi zarif ve zarif olarak görüyor. Dövme severler, doğada bulunan zarifliği ve belki de bu şekilde yaşamak için bir hatırlatıcı olarak bu şekilde dövme yapabilirler.

kar tanesi dövme31

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 62

Kaynak

Dönüşüm ve Yeniden Doğuş - Kar tanesi yere indiğinde, yakında sıvı formuna geri dönmeye başlayacak. Bu nedenle, bazı insanlar bunu bir dönüşümün ve yeniden doğuşun sembolü olarak görüyorlar - su aynı döngü içinde tekrar tekrar dolaşacağından.

kar tanesi tattoo29

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 63

Kaynak

Sükunet / Barış - Müşteriler genellikle hayatlarında zor bir durumun üstesinden geldikten sonra bir kar tanesi dövmesi seçeceklerdir. Barışı simgeliyor - etrafındaki hiçbir şeyi rahatsız etmeden yere sessizce düştüğü için.

Bunun gibi bir dövme iç huzur ve dinginlik için bir totem kullanılabilir.

kar tanesi tattoo30

Kaynak

Kar Tanesi Dövme 65

Kaynak

Kar Tanesi Tasarımları için Yerleşimler

Bu dövme, ilk dövmenizi alıyorsanız ya da gizlenmesi de kolay olan anlamlı bir tasarım istiyorsanız, harika bir haber olan küçük bir tasarım olarak son derece iyi çalışır. Bir gruptaki kar taneleri de küçük ve orta dövme tasarımını yapar.

kar tanesi dövme32

Kaynak

kar tanesi tattoo33

Kaynak

 • Kar Tanesi Dövme 76
 • Kar Tanesi Dövme 74
 • Kar Tanesi Dövme 77

Dövmeniz için aşağıdaki alanlardan herhangi birini düşünebilirsiniz; iç bilek, ayak bileği, ayağın üst kısmı, omuz bıçağı, boyun ense (uzun saçların altında saklanması kolay!), alt sırt, kalça, karın, göğüs kafesi (yan), kulak arkası, omuz bıçağı, önkol veya uyluk.

kar tanesi dövme34

Kaynak

kar tanesi tattoo35

Kaynak

Dövme için düşünmek için renkler

Bu dövme türü, özellikle de bir taslak veya açıklama parçası olarak, katı siyahta iyi işleyebilir, ancak karara karar vermeden önce diğer renkleri de dikkate almak için biraz zaman ayırın.

Kar Tanesi Tattoo_

Kaynak

Kar Tanesi Tattoo_

Kaynak

Kar Tanesi Tattoo_

Kaynak

Renklerle doldurulan siyah bir tasarıma sahip olabilirsiniz - kış tonları özellikle iyi çalışır - maviler, koyu yeşillikler ve buzlu maviler düşünün.

Beyaz mürekkep de düşünülmelidir - sadece konu ve kış temasına tam olarak uymaz, aynı zamanda diğer renklerin modaya ve biraz daha ince olmasına da dikkat çeker.

kar tanesi tattoo42

Kaynak

kar tanesi tattoo36

Kaynak

 • Kar Tanesi Dövme 75
 • Kar Tanesi Dövme 73
 • Kar Tanesi Dövme 72

Sanatçınız Hakkında Sormak İçin Özel Teknikler

Benzersiz bir dövme istersiniz - herkes yapar - o yüzden neden dövme sanatçınızla 3D kar tanesi dövmesi hakkında konuşmuyorsunuz? Sanatçı genellikle tasarımı beyaz mürekkeple çizecek ve pop-up yapacaktır. Bu gerçekten göz alıcı görünebilir!

kar tanesi dövme38

Kaynak

Kısacası…

Kar taneleri her zaman bizi büyüleyecek ve onlar gerçekten bir doğa harikası. Doğal olarak çok güzel bir şeyin yaratıldığını düşünmek inanılmaz.

Kar Tanesi Tattoo_

Kaynak

Bu görüntüyü dövme tasarımında yakalamak için sadece doğal dünyaya olan sevgiyi değil, aynı zamanda lütuf, barış, bireysellik ve dönüşüm gibi özel anlamları da var.

kar tanesi dövme37

Kaynak

kar tanesi dövme39

Kaynak

Bu buzlu görüntüler, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli teknikler ve stiller olduğu için tekil dövme tasarımlarına dönüşebilir. İlk kez dövme müşterisi için bir kar tanesi çarpıcı bir başlangıç ​​dövmesidir ve küçük bir tasarıma sahip olduğu için bile iyi çalıştığı için herhangi bir karışıklık olmadan salınabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir renk yelpazesi de var, bu yüzden bazı maviler ve hatta gümüşü ekleyerek gözünüzün dikkat çekmesini sağlayın. Bu size ne kadar eşsiz ve özel olduğunuzu hatırlatmak için her zaman orada olacak klasik bir tasarım!

kar tanesi tattoo40

Kaynak

kar tanesi tattoo41

Kaynak

kar tanesi tattoo48

Kaynak

kar tanesi dövme43

Kaynak

kar tanesi dövme47

Kaynak

kar tanesi tattoo46

Kaynak

kar tanesi tattoo45

Kaynak

kar tanesi dövme44

Kaynak

kar tanesi dövme49

Kaynak

kar tanesi dövme50

Kaynak

 • Kar Tanesi Dövme 71
 • Kar Tanesi Dövme 70
 • Kar Tanesi Dövme 69

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

62 + = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: