65+ Etkileyici Anime Dövme Fikirleri – Fan Vücut Sanatı Ölmek İçin

anime dövmesi1

Kaynak

Anime dövmeleri çok etkileyici ve manga kitaplarının ya da Japon animasyon serilerinde eğlenmeniz bile gerekmiyor.

Eşsiz ve sıradışı bir vücut sanatına sahip olmayı seven herkes, anime için gitmeli ve diğer resimler gibi çizmek zor değildir ve bu yüzden onlarla yanlış gitmeyeceksiniz.

Pokémon ve Sailor Moon ve diğer serilerden gelen ünlü anime karakterleri ile geleneksel hale getirebilir ya da yaratıcı bir sanatçıya sahipseniz bile benzersiz bir şeye sahip olabilirsiniz.

Anime Tattoo_

Kaynak

Anime sanatı, bir asırdan uzun bir süredir etrafta dolaşıyor ve son trendin 3D'ye sahip olmasıyla farklı dönüşüm aşamalarından geçiyor. En eski anime, 1910'lu yıllara dayanıyor, ancak bu çağdakiler, bazı Japon animatörlerin çok basit taslaklarıydı.

Onlarca yıl boyunca, Japonya'da hem çocuklar hem de yetişkinler için ana eğlence biçimlerinden biri oldular, fakat popülariteleri İkinci Dünya Savaşı'nın başlangıcıyla tüm dünyaya yayıldı.

Ancak, küresel çekicilikleriyle bile Japon kültürlerini sürdürüyorlar ve hatta batı animatörler bile anime hikayelerinin çoğunu Japonya'ya dayandıracak.

Anime Tattoo_

Kaynak

İnsanların dövme yapmaya başladığı zamanları belirlemek zor. Ancak çoğu tarihçi, 50'li ve 70'li yıllarda sanatın çok popüler olduğu konusunda hemfikir. Bununla birlikte, modern tarzlar yüzyılın başıyla geldi.

Yeni tasarımlar her zaman ortaya çıkıyor ve bu daha fazla anime dizisi ve manga sahneye çıkıyor.

Anime Dövme 46

Kaynak

Anime Totemler Ne Anlatıyor?

Çoğu insan anime dövmelerini Japon kültürüyle ilişkilendirecek ve Japonya'dan insanlar anavatanlarına gurur ve sadakat gösterecekler.

Aynı zamanda, yabancı ülkelerde yaşayan Japon kökleri olan insanlarla birlikte görmek çok yaygındır ve onlar için yalnızca kökenlerini sembolize etmekle kalmaz, aynı zamanda onların kökleri ile temas halinde olmalarına da yardımcı olurlar.

Bu dövmelere sahip olmanın da, bu sanat biçimine olan sevginizi göstermenin en iyi yoludur ve bu yüzden favori serilerinden görüntüler, hayranlığınızı göstermenin bir yoludur.

anime dövmeler2

Kaynak

anime dövmeler3

Kaynak

Anime Dövme 47

Kaynak

Sahip olacağınız özel anime imgesi de anlamını belirleyen şeydir. Örneğin, bir anime filminden bir süper kahraman ya da kötü adamınız varsa, dövmenizde kendi karakteriniz olduğunu sembolize edebilir ya da sadece onlara tapıyor olabilirsiniz.

Bir samuray anime gücü ve cesaretin bir sembolüdür ve bu yüzden kolunuza sahip olarak veya sırt dövmesi bu özellikleri canlandırırken, Sonic hızını sembolize edebilir. Bazı anime ultra-hardcore fanlar da bu totemlere, birbirlerini tanımlamanın bir yolu olarak sahip olacaklar.

Belirli bir serinin taraftarlarının bir kulüp oluşturduğunu görmek yaygındır ve bu yüzden totemlere sahip olmak onların en sevdiği diziler için derin sevginin bir işaretidir.

anime dövmesi4

Kaynak

anime dövmeler5

Kaynak

Anime Dövmesi 48

Kaynak

Favori Anime Dövmeler

Her ne kadar anime Japonya kökenli olsa da, şimdi küresel bir çekiciliğe sahipler ve yıllar boyunca dünyanın çeşitli yerlerinden farklı çizgi romanlar piyasaya sürülüyor. Ve bu tek başına bu totemlerden birine sahip olmayı seçerseniz seçeneklerin sonsuz olduğunu göstermek için yeterlidir.

Aşağıdaki sembollerden birine sahip olabilirsiniz, hatta başka biriyle görmeyeceğiniz bir şeyi tercih ediyorsanız, farklı bir tasarım veya görüntü elde edebilirsiniz.

anime dövmesi6

Kaynak

anime dövmesi7

Kaynak

Anime Dövme 49

Kaynak

Anime Dövmesi 50

Kaynak

Sonic ve Pokémon

Sonic anime, Japonya'nın en popüler karakterlerinden biridir ve bu sadece aynı karakter hakkında bir oyun olduğu için değil, aynı zamanda çocukların hızını sevmesi nedeniyle de değildir. Aynı şey aynı zamanda dünya çapında bir favori anime olan Pokémon için de geçerlidir.

Bu figürlerin küresel çekiciliği ile, dünyanın dört bir yanından binlerce dövme sevgisinin kendi görüntülerinin vücudunda bir yerlere mürekkepleri var.

anime dövmesi8

Kaynak

anime dövmesi9

Kaynak

anime dövmesi10

Kaynak

anime dövmesi11

Kaynak

anime dövmesi12

Kaynak

anime dövmesi13

Kaynak

anime dövmesi14

Kaynak

anime dövmesi15

Kaynak

 • Anime Dövme 56
 • Anime Dövme 58
 • Anime Dövmesi 57

Sailor Moon Anime

Sailor Moon 90'ların başında ortaya çıktı ve ilk önce Japon televizyonlarında yayınlanmasına rağmen, daha sonra başka dillere takıldı ve bu, karakterlerin dünya çapında çok popüler olduğunu gören küresel bir kitleye açıldı.

Bu nedenle, insanlar Usagi Sailor Moon ve Luna, kedi gibi animasyondan karakterler çizmekte çok yaygındır. Ayrıca Rei Hino ve Ami Mizuno gibi Sailor Soldiers'den başka favori karakterler de var ve hepsi mükemmel dövme görüntüleri yapıyor.

anime dövmesi16

Kaynak

anime dövmesi17

Kaynak

anime dövmesi18

Kaynak

anime dövmesi35

Kaynak

anime dövmesi19

Kaynak

anime dövmesi20

Kaynak

anime dövmeler21

Kaynak

 • Anime Dövmesi 60
 • Anime Dövme 59
 • Anime Dövme 61

Ejderha anime

Ejderha efsanevi bir yaratık olabilir, ama Japon kültüründe önemli bir rol oynar ve burada pek çok şeyle ilişkilendirir ve bundan dolayı birçok anime dizisinde ve mangada yer alır.

Bir ejderhanın ya da bir dolgunun kafasına sahip olmak aynı zamanda çok güzel bir dövme yapar ve çok yaygındır, çünkü çok sayıda sanatçı, nasıl kolayca çizileceğini bilir. Bunu temsil etmenin en yaygın yollarından biri, onu esasen kuyruğunu yiyen bir ejderha olan bir Uroboros olarak sahip olmayı gerektirmektedir.

Bu görüntü, Japon kültüründeki derin sembolizminden ve dünyanın farklı bölgelerinden gelen diğer kişilerden dolayı mükemmel bir dövme tasarımı yapar.

anime dövmesi22

Kaynak

anime dövmeler23

Kaynak

anime dövmesi24

Kaynak

anime dövmeler25

Kaynak

Anime Kız

Seksi bir anime kız işaretleme çok çekici bir vücuttur ve bu erkekler için daha fazladır. Çoğu durumda, kısa bir etek, uzun saçlı ve bazı uzun botlarla güzel bir Japon kızın çizilmesini gerektirir.

Çoğu insanın favori dizilerinden veya mangalarından bir kızı olacak olsa da, diğerleri sevimli ve seksi bir Japon kızının görüntüsüne sahip olacaklar.

anime dövmesi27

Kaynak

anime dövmesi26

Kaynak

anime dövmesi28

Kaynak

anime dövmeler29

Kaynak

anime dövmesi30

Kaynak

Anime Dövme 51

Kaynak

Onları En İyi Yerler

İstediğiniz her yerde anime dövmelerinize sahip olabilirsiniz çünkü çok sayıda tasarım arasından seçim yapabileceğiniz pek çok tasarım vardır.

Anime Tattoo_

Kaynak

Anime Dövme 52

Kaynak

 • Anime Dövmesi 62
 • Anime Dövme 64
 • Anime Dövme 63

Ancak, bu dövme tarzını seven çoğu insan, onları büyük görüntüler olarak tercih etmeyi tercih eder, bu yüzden sırt ve kol mükemmel dövme yerleştirme alanları yapar. Ayrıca bazı kişilerin üst kol, iç kol, gövde, uyluk ve hatta ayak bilekleri üzerinde totemlerini çizdiğini görmek çok yaygındır.

Bazı anime tutkunları, bileklerini ya da parmaklarını istedikleri zaman görebildikleri ya da hissettikleri zaman gösterebilmeyi tercih edeceklerdir. Knuckles da bazı küçük görüntüler için idealdir ve bu, totemlerinin benzersiz görünmesini isteyen insanlar için daha fazladır.

anime dövmeler31

Kaynak

anime dövmesi32

Kaynak

anime dövmeler34

Kaynak

Anime Dövmesi 53

Kaynak

Kısacası…

Anime dövmeleri güzel bir sanat türü ve sevdiğiniz serileriniz için sevginizi ve hayranlığınızı göstermenin en iyi yolu.

Kaynak

Anime Tattoo_

Kaynak

Anime Dövmesi 54

Kaynak

Ancak, bu totemleri almak için anime serilerini izlemeniz gerekmiyor çünkü benzersiz ve çarpıcı dövmeler yapıyorlar, ve nasıl görüneceklerini seven herkes bir tane çizebilir.

anime dövmesi33

Kaynak

anime dövmesi36

Kaynak

anime dövmesi37

Kaynak

anime dövmesi38

Kaynak

anime dövmesi39

Kaynak

anime dövmesi40

Kaynak

Anime Dövme 55

Kaynak

 • Anime Dövmesi 67
 • Anime Dövme 66
 • Anime Dövme 65

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

73 + = 76

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: