60 Eloquent Sibling Tattoo Fikirleri-Dünyaya Özel Bağlantınızı Gösterin

kardeş dövmesi1

Kaynak

Kardeşler benzersiz bir bağı paylaşırlar ve eğer bir erkek kardeşin veya bir kız kardeşin ya da bir çoğunun olması için yeterince şanslıysanız, tam olarak ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Küçükken kardeşleriniz sizi deli ediyor olabilir, ancak yaşlandıkça gerçekten size ne kadar önem verdiklerini anlıyorsunuz.

Eşleşen dövmeler artık sadece en iyi arkadaşlar ve çiftler için değil - daha fazla kardeş ve kız kardeşler, özel bağlarının bir sembolü ve birbirlerine olan bağlılıkları olarak kardeş dövmelerini tercih ediyorlar.

Sibling Tattoo_

Kaynak

Gerçek şu ki, sadece siz büyüdükçe, ailenin ne kadar önemli olduğunun farkına varırsınız. Bazen ailenize ne kadar ihtiyacınız olduğunu ve size ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu anlamanız için sevilen birinin kaybı gibi üzücü bir olay olur.

Büyük erkek ve kız kardeşlerin olması en iyi arkadaşlara sahip olmak gibidir - sadece kardeşlerinizle, onların güvenlerinden emin olabilirsiniz. Her zaman senin yanında olacaklar! Öyleyse neden bağlantınızı özel bir dövme ile kutlamıyorsunuz?

Ama ya kardeşin gerçekten dövme tipi değilse? Ya onlar daha muhafazakâr ve senin gibi maceraperest değilse? Endişelenmeyin - bu tasarımların çoğu, ilk zamanlayıcı için bile yeterince küçük ve kolayca gizlenebilecek kadar gizlidir. (Ama her zaman orada olduğunu bilirsiniz.)

Siz ve Kardeşlerinizin Düşünmesi İçin Tasarımlar

Bir kardeş dövmesi, karmaşık veya basit bir şey olabilir - sizi birbirine bağladığınızı hissedersiniz. Diğer tasarımlar biraz daha şifreli iken bazı tasarımların anlamları diğerleri için açık olabilir. İşte dövmeleriniz için olası tasarım seçeneklerinden sadece birkaçı:

kardeş dövmesi3

Kaynak

kardeşim tattoo2

Kaynak

Şekiller - Eğer basit ve kaplaması kolay bir tasarım arıyorsanız belki de şekillere bakın. Küçük siyah daireler, kareler ve üçgenler sevimli görünür ve onları farklı desenlerle doldurabilir veya ana hatlar olarak bırakabilirsiniz.

kardeş tattoo4

Kaynak

kardeş dövmesi5

Kaynak

kardeş dövmesi6

Kaynak

DNA iplikçikleri - Eğer ikiniz de bilimi seviyorsanız, o zaman modern eşleşen DNA ipliği dövmeleri mükemmel erkek kardeş / kız dövmesi yapabilir. Bu, hem orta boy bir renk dövmesi isteyip istemediğinizi düşünen bir tasarım.

kardeş dövmesi7

Kaynak

kardeş dövmesi8

Kaynak

kardeş dövmesi43

Kaynak

Sayılar veya Doğum tarihleri - Sayılar, kardeşler, ikizler ve üçüzler için popüler bir seçimdir. Bunlar 1/2 ve 2/2 veya romen rakamları şeklinde eğlenceli olabilir. Doğum tarihi dövmeler de tarihi ve tarihi paylaşıyorsanız daha da iyidir!

kardeş tattoo9

Kaynak

kardeş tattoo10

Kaynak

kardeş tattoo11

Kaynak

kardeş tattoo12

Kaynak

İsimler veya Alıntılar - Kardeşinin adıyla basit bir dövme seçebilirsin. Soyadınız veya öldüğünüz bir aile üyesinin adını yazabilirsiniz.

Her ikiniz için önemli olan tırnaklar da ilginç bir dövme tasarımı yapabilir. Bazı insanlar “kız kardeşimin koruyucusu” ve “kardeşimin bekçisi” gibi sözleri severler.

kardeş tattoo14

Kaynak

kardeş tattoo26

Kaynak

kardeş tattoo15

Kaynak

kardeşim tattoo47

Kaynak

Minimalist çizgiler - Şekiller tam olarak sizin bir şey değillerse, ama yine de basit bir tasarım istiyorsanız, neden minimalist çizgileri dikkate almıyorsunuz? Açıları veya kıvrımları olan iki veya üç kısa çizgi, kardeşlerin eşleşen dövmeler olarak giyebileceği sevimli bir temel tasarım yapar.

kardeş tattoo16

Kaynak

Yap boz parçası - Puzzle parçaları birbirine bağlılığın fantastik bir sembolü ve bu yüzden kardeş dövmeler için mükemmel bir seçim. Bunlar basit siyah anahatlar veya tam renkli parçalar olarak iyi görünebilir.

kardeş tattoo17

Kaynak

kardeş tattoo18

Kaynak

kardeş tattoo19

Kaynak

Sonsuzluk - Sonsuzluk sembolü, birbiriniz için sevginizin güzel bir belirtisidir, sonsuza dek süren bir aşk. Genellikle kızlar renkli bir aksan olarak çiçek ekleyerek böyle dövmeler yapmaya eğilimlidirler.

kardeş tattoo20

Kaynak

kardeşim tattoo53

Kaynak

Güneş ve Ay - Güneş ve ay tasarımları, basit siyah hatlar veya renk parçaları olarak tasarlanabilen ve birbiriniz için ne kadar ifade ettiğinizi gösteren küçük dövmelerdir.

kardeşim tattoo21

Kaynak

kardeş tattoo22

Kaynak

kardeş tattoo23

Kaynak

kardeş tattoo24

Kaynak

Bir Kardeş Dövme Ne Demektir

Özel bir bağ: Bu dövme türü, kardeşinizle hissettiğiniz özel bağ ve birbirine bağlılık hissinin bir sembolüdür. Birbirinize olan bağlılığınızın ve birbirinizin kalplerinde yer alan özel yerin bir işareti.

kardeş dövmesi25

Kaynak

Koruma: Kardeşler her zaman birbirlerini ararlar ve birbirlerini kayıtsız şartsız severler. Bir dövme, özellikle de özel kelimeler veya bir alıntı ile bir koruma belirtisi olarak yorumlanabilir.

kardeş tattoo29

Kaynak

Aile değerleri: Her aile seninki kadar yakın değildir. Yakın bir aileye sahip olmak, başarı için önemli olan daha iyi destek anlamına gelir. Birbirine yapışan aileler bununla gurur duymalı ve bunu, ailenizin değerlerini anımsatan bir dövme yaptırmaktan daha iyi bir yol göstermelidir?

kardeş tattoo28

Kaynak

Eski / Miras: Ailenizle ve mirasınız ile gurur duymalısınız - dövme sadece birbirinize olan sevginizi değil, aynı zamanda ailenizin mirasını da göstermek için kullanılabilir.

kardeş tattoo27

Kaynak

Eşleştirme Dövmeleri İçin En İyi Yerleşim

Bu dövmelerin çoğu küçük ve orta ölçekli tasarımlardır ve vücudun herhangi bir yerinde kullanılabilir. Her ikinizin de aynı fikirde olduğu bir alan bulmaya çalışın ve böylece uygun dövme yerleşimini de bulabilirsiniz.

Sibling Tattoo_

Kaynak

Sibling Tattoo_

Kaynak

Bu dövme türüne yönelik yaygın yerleşimler ayak, ayak bilekleri, önkol, el bileği ve omuzları içerir.

kardeşim tattoo31

Kaynak

kardeş tattoo30

Kaynak

Kısacası…

Kardeşlerin en iyi arkadaşlarındır - sizi herkesten daha iyi tanıyorlar ve sizler tarafından kalın ve zayıftan en çok etkilenenler onlar.

Sibling Tattoo_

Kaynak

Kardeşlerine ve sevgililerine bayılıyorsanız, neden birbiriniz için sevginizin bir işareti olarak kardeş dövmesi almalarını ve dünyayı birbirinizin sırtına aldığınızı göstermelerini isteyin?

Tartıştığımız tasarımlardan herhangi birini seçebilir veya sadece iki (veya üç veya dört…) anlayacağınız bir şey elde edebilirsiniz - eğlenin!

kardeş tattoo32

Kaynak

kardeşim tattoo33

Kaynak

kardeş dövmesi34

Kaynak

kardeş tattoo35

Kaynak

kardeş tattoo36

Kaynak

kardeşim tattoo37

Kaynak

kardeşim tattoo38

Kaynak

kardeş dövmesi39

Kaynak

kardeş tattoo40

Kaynak

kardeş tattoo41

Kaynak

kardeşim tattoo42

Kaynak

kardeş tattoo44

Kaynak

kardeşim tattoo45

Kaynak

kardeşim tattoo46

Kaynak

kardeşim tattoo48

Kaynak

kardeş dövmesi49

Kaynak

kardeşler tattoo50

Kaynak

kardeşim tattoo51

Kaynak

kardeşim tattoo52

Kaynak

kardeş tattoo55

Kaynak

kardeş tattoo54

Kaynak

Sibling Tattoo_

Kaynak

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

88 − = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: