60 Büyüleyici İlk Dövme Tasarımları – Kalbinize Sevilen Bir Daha Yaklaşın

ilk dövme 22

Kaynak

İlk dövme, birisinin veya sizin için çok değerli bir şeyin kalıcı bir hatırlatıcısıdır. Hiçbir şey, birisinin sizin adınızın baş harflerini kalıcı olarak işaretlemekten daha iyi bir şekilde sizin için ne anlama geldiğini gösterir.

Size hiçbir şey ifade etmeyen dekoratif vücut işaretlerini kullanmak yerine, yaşamdaki önemli şeyleri her zaman hatırlatacak bir şey elde etmek her zaman iyi bir fikirdir.

başlangıç ​​tattoo_

Kaynak

Baş harflerle ilgili iyi olan şey, aynı zamanda çekici vücut sanatı yapmalarıdır ve çoğu insanın düşündüğü sadece düz veya donuk harfler değildir. Aslında, bu dövmeler türüne, vücudunuzda sadece birkaç harfin yazılmasından çok daha fazlası var.

Baş harflerin dövme kökeni

Farklı türden sembollerin nereden geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir, çünkü çoğu farklı medeniyetlerle evrimleşmiştir. Farklı kültürler ve toplumlar farklı medeniyet tarihlerine sahiptir ve bu yüzden vücut işaretlemelerine ne zaman başladıklarını bilmek neredeyse imkansızdır.

İlk dövme 5

Kaynak

ilk dövme 2

Kaynak

İlk dövme 6

Kaynak

İlk dövme 1

Kaynak

Ancak, bu dövmenin medeniyetin kendisi kadar eski olduğunu söylemek doğrudur çünkü insanların daha karmaşık tasarımlara sahip olabileceğini keşfeden önce vücutlarında sahip oldukları ilk türlerden biridir.

Çoğu kültürde savaşçılar ve yaşlılar, vücutlarındaki statülerini belirtmek için vücutlarında bir çeşit baş harfleri vardı. Okumak ve yazmayı bilemeyen kültürlerde bile, bedenlerinde bir çeşit baş harf bulabilirsin.

İlk dövme 7

Kaynak

İlk dövme 8

Kaynak

İlk dövme 9

Kaynak

İlk dövme 10

Kaynak

İlk dövme 3

Kaynak

Bu dövmenin modern biçimi, ünlülerden ve diğer kamu figürlerinden çok etkileniyor. Ancak, kökenleri 20. yüzyılda dünya savaşlarına kadar izleyebilir.

Çatışmaların bu çağında, askerlerin çoğu, eşlerinin ve çocuklarının bedenlerinin üzerine basılmış olsun, böylece uzun bir süre uzak kaldıklarında veya kavga etmelerinin nedenini hatırladıklarında daima hatırlayacaklardır.

ilk dövme 11

Kaynak

İlk dövme 12

Kaynak

ilk dövme 14

Kaynak

İlk dövme 4

Kaynak

Savaşlardan sonra askerler eve döndüklerinde, diğer insanlar bu vücut işaretleme biçimini kopyalamaya başladılar ve o zamandan beri popülerlikleri büyüdü.

Şimdi, bu süslü dövmeleri, eşinin isminin üzerine basılmış olan kocası ismine ve eski kocasının ilk isminin başlangıcına sahip olan Avril Lavigne'e sahip olan Victoria Beckham gibi birçok ünlüle fark edebilirsiniz.

ilk dövme 13

Kaynak

ilk dövme 15

Kaynak

ilk dövme 16

Kaynak

İlk Vücut İşaretlerinin Anlamı

Herhangi bir dövmenin anlamı her zaman kullanıcıya ve ona sahip olmasının nedenine bağlı olacaktır. Ve böylece, evrensel bir anlam vermek hiçbir şey imkansızdır, ancak çoğu insanın belli dövmelerle ilişkilendirdiği bazı bilinen anlamlar vardır.

ilk dövme 17

Kaynak

ilk dövme 18

Kaynak

ilk dövme 19

Kaynak

İlk dövmenin en yaygın anlamı, kişinin kalbine çok yakın olmasıdır ve bu yüzden çoğu insanın, bireyin adını temsil eden birkaç harfi olacaktır.

başlangıç ​​tattoo_

Kaynak

Çoğu durumda bir partner olmasına rağmen, bazı insanlar ayrıca, çocuklarının, annelerinin veya en iyi arkadaşlarının isimlerinin baş harflerine de sahip olacaklardır. Basitçe ifade etmek gerekirse, bu dövme, o kişiyi çok sevdiğiniz ya da hayatınızdaki en önemli kişi olduğu anlamına gelir.

ilk dövme 21

Kaynak

ilk dövme 20

Kaynak

ilk dövme 23

Kaynak

Çoğu insanın ilk vücut işaretlerini düşündüğünün aksine, bir kişinin adını temsil etmek zorunda değildir. Aslında, birçok insanın memleketlerini, eyaletlerini ve hatta ülkelerini temsil eden baş harfleri vardır. Harfler diğer insanlar için de önemli bir olay olabilir.

ilk dövme 24

Kaynak

ilk dövme 25

Kaynak

Bu tür dövmeler, geldiğiniz yerdeki gurur gibi çeşitli anlamlara sahiptir ve daha önce de belirtildiği gibi, bu semboller istediğiniz herhangi bir anlama gelebilir ve hatta yalnızca kullanıcının bildiği ve anladığı çeşitli anlamlar taşıyabilir.

ilk dövme 27

Kaynak

ilk dövme 26

Kaynak

ilk dövme 28

Kaynak

Dövme Türleri ve Çeşitleri

Bunun gibi mektup dövmeleri, kullanmayı seçtiğiniz yazı tipine ve kaligrafiye göre sıklıkla değişir. İlk dövme için bir yazı tipi seçerken seçenekler sonsuzdur. Sadece sanatçıya mevcut çeşitli seçenekler ve en iyi nasıl çizileceğini bilen kişilerle danışmanız gerekir.

ilk dövme 29

Kaynak

ilk dövme 30

Kaynak

Yazı tipini veya kaligrafiyi seçmek zamanınızın çoğunu yapmak için harcayacağınız şeydir ve özel bir görünüme ya da aklınıza gelen belirli bir şeye ihtiyacınız varsa bu daha fazladır. Aynı zamanda istediğiniz boyuta göre değişir, ancak herhangi bir iyi dövme sanatçısı size bu konuda tavsiyede bulunabilmelidir.

ilk dövme55

Kaynak

ilk dövme 32

Kaynak

ilk dövme 31

Kaynak

Yazı tipi ve kaligrafiden başka, bu dövmenin çeşitleri ve çeşitleri, baş harflerle birleştirdiğiniz diğer görüntülere veya simgelere de bağlı olabilir. Örneğin, bir kalp dövmesi çizebilir ve daha sonra harflerin içine girebilirsiniz.

ilk dövme 34

Kaynak

ilk dövme 35

Kaynak

Diğer türler, geleneksel Latin alfabeleriyle yapışmak yerine harfleri göstermek için Çin kaligrafisi veya Romen rakamları kullanacaklar.

başlangıç ​​tattoo_

Kaynak

Çin kaligrafisi mükemmeldir, çünkü herkes onları okuyamaz ve bu yüzden artık insanla temas halinde olmamanız halinde dövme konusunda çok rahatsız olmazsınız.

Bu totemin diğer türleri, siyah ışığa parıldayan beyaz mürekkebi olanlar ve sevginizin sonsuza dek süreceğini göstermek için sonsuz görüşünü de içerenleri içerebilir.

ilk dövme 38

Kaynak

ilk dövme 36

Kaynak

ilk dövme 39

Kaynak

Dövme için En İyi Yerleşim Alanları

Sahip olmayı seçtiğiniz yerde, dövmeleriniz sadece güzelliğini etkilemekle kalmayacak, aynı zamanda anlamı üzerinde de bir etki yaratacaktır. İlk dövme çok kişiseldir ve böylece sizin için anlamlı olacağını düşündüğünüz herhangi bir yere sahip olabilirsiniz.

ilk dövme 37

Kaynak

ilk dövme 40

Kaynak

İlk dövme 32

Kaynak

Ancak, diğer vücut işaretleriyle olduğu gibi, çoğu insanın sahip olmayı tercih ettiği bazı özel yerler vardır. Bu dövme için en popüler yer bilektir ve bu da Ciara ve Victoria Beckham gibi ünlülerin çoğunun burada olduğunu açıklıyor.

Bilek dövmeleri çok görünür ve böylece her zaman istediğiniz kişinin adını her zaman görebilirsiniz.

ilk dövme 52

Kaynak

ilk dövme 43

Kaynak

ilk dövme 42

Kaynak

ilk dövme 44

Kaynak

ilk dövme 45

Kaynak

Bazı insanlar kulağın arkasında çok az insanın onu görmesini tercih eder ve saçlarıyla kolayca gizleyebilirler.

Kerry Katona, sağ kulağının hemen arkasındaki “DJ” harflerini alırken, Carmen Electra'nın sol kulağının arka tarafında bir “K” harfi var ve yine benzer bir yerde dövmeleri olan başka ünlüler de var.

başlangıç ​​tattoo_

Kaynak

Bu dövme için diğer en iyi yerler parmak, boyun ense, alt ve üst sırt, göğüs, kişinin kalbine yakın ve hatta Eliza Gonzalez gibi bile ayak bileği anlamına gelir.

ilk dövme 48

Kaynak

ilk dövme 47

Kaynak

ilk dövme 49

Kaynak

İlk dövme 56

Kaynak

Basit bir bedeni arayan ancak derin bir anlam taşıyan herhangi bir erkek ya da kadın, İlk Dövme'ye sahip olmalıdır. Çok basit bir tasarımdır ve bu yüzden çok fazla acıya dayanmak zorunda kalmayacaksınız ve çoğu sanatçı bunu çizmek için sadece birkaç dakika sürecek.

başlangıç ​​tattoo_

Kaynak

Ve bununla ilgili iyi olan şey, bütün bir ismin aksine, şeylerin güneye gitmesi ya da onunla sıkılmanız durumunda ortaya çıkmaktır.

İlk dövme 50

Kaynak

ilk dövme 51

Kaynak

ilk dövme 53

Kaynak

ilk dövme 54

Kaynak

ilk dövme 55

Kaynak

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 40 = 43

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: