35 tatlı eşleşen ilişki dövme tasarımları ve anlamları – sadece aşk (2018)

Ilişki dövme

İlişki dövmeleri aşk kuşları için harika bir seçenek olabilir. Bunlar, tıpkı diğer dövme gibi, vücut üzerinde çizilmiş dövmelerdir. Bu dövmelerle tek fark, eksik olma eğiliminde olmalarıdır.

Ya eksik olacaklar, ya da açık bir şekilde erkek ya da kadın olan tek bir karakter olacaklar. Diğer ortak, dövmenin diğer yarısına veya diğer karakterine sahip olacak, böylece ikisi de birbirine yakın olduğunda tamamlanacaktır.

Ilişki dövme

Çift dövmelerin anlamı

Çift dövmelerin birbirleri için sevgi göstermekten başka özel bir anlamı yoktur. Ayrıca iki kişi arasındaki bütünlüğü gösteren bir işaret olarak kullanılırlar. Bazıları her zorlukta birlikte olmak için bir taahhüt olarak tasarlanacaktır.

Öte yandan, bazıları evlendikten sonra, ömür boyu bir birliktelik göstermek için çekilecek.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

Ilişki dövme

Diğer eşi tamamlayan romantik kelimelerle tasarlanacak başka şeyler var. Tersine, diğerleri, sadece ikisi birbirine yakın olduğunda tamamlanacak bir cümle gibi, eksik olan kelimelere sahip olacaklardır.

Genel olarak, çiftlerin birbirine sahip oldukları bütünlüğü ifade etmektir.

Ilişki dövme


Yerleştirme

Çift dövmelerin yerleştirilmesi çifte ve o dövmenin tipine bağlı olacaktır. Daha küçük dövmeler daha küçük alanlara yerleştirilir ve çok fazla ayrıntı içermez. Bu dövmelerle ilgili bir şey, kalıcı olma eğilimi gösterdikleri için, toplam taahhütlere ihtiyaç duymalarıdır.

Bunun için, dövmeyi uygulayan çift tamamen kararlı olmalı ve sonsuza dek birlikte olmaya kararlı olmalıdır.

Ilişki dövme

Ilişki dövme
İşte çift dövmelerin ortak yerleşimlerine bir bakış;

Ilişki dövme

 • Bilek ve kol

Bileğe, özellikle de iç bileğe birkaç dövmeler yerleştirilir. Kalp dövmelerinden, aşk tanrısı karakterlerinden ve hatta sözcüklerden farklı karakterler içerecekler. İki kişi bileklerini bir araya getirdiğinde, bu dövmelerin bütünlüğünü görebileceksiniz.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

Ayrıca iç kısımda veya dış kol üzerinde kolun üzerine yerleştirilebilirler. Karakterler ayrıca bir çiftden diğerine değişecektir.

 • Parmaklar 

Çift dövmelerin yerleştirildiği başka bir ortak alan parmakların üzerindedir. Parmakların yanlarına veya parmağın dış kısmına yerleştirilirler.

Ilişki dövme

Dövmenin tipine bağlı olarak, ya parmağın ortasına ya da parmağın ortasına yerleştirileceklerdir, ancak uçta değil. Parmağın tam yerleşimi her iki ortak için de aynı olacaktır.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

 • Arkada, omuzun yanında 

Omuzun yanında, sırtın sol üst veya sağ tarafında da yerleştirilebilirler. Bunlar, kelimenin tam anlamıyla kusursuz ve eksiksiz bir şekilde görünmesi gereken karakterler için en uygun alanlar.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

 • Bacak

Dövmeler bacak üzerinde, özellikle de yan kısımda, ayak bileği yanında da uygulanabilir, ancak bacağın orta bölümünde olabilir. Ayrıca bacağın arkasındaki kaslara da çekilebilirler.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

 • Yandan palmiye

Çift dövmeler, avuç içi tarafında da çekilebilir, ki bu da aşk kuşları el ele yürürken halkın göreceği, biraz daha büyük karakterlere sahip olacaktır.

Ilişki dövme

Daha kişisel olma eğiliminde olan dövmelerin yerleştirilebileceği diğer alanlar, özellikle yanlarda, göğsün kenarlarında veya hatta belden biraz yukarısında olmak üzere uyluk içerir. Gizli alanlarda çizilen bu dövmeler samimiyet uğruna çizilir.

Ilişki dövme

Ilişki dövme


İlişki dövmelerinin çeşitleri 

Temel olarak, çok sayıda çift dövmeler vardır, bu sayede her çift kendi tipine ve dövme tasarımına sahip olacaktır. Bazıları tamamen benzersizdir, diğerleri ise ortak erkek ve dişi karakterler ve sembollerdir. İşte yaygın çift dövüş türlerine bir bakış;

Ilişki dövme

ilişki tattoo_-5

ilişki tattoo_-4

 • Çift karakter dövmeler

Her partnere bölünmüş bir dizi zarif dövme tasarımına sahip olabilirsiniz. Örneğin, giyinen bir erkek ve dişi iskeletinin iki karakterine sahip olabilirsiniz. Bu dövmeler, iki insanın ölünceye kadar birlikte olmaya kararlı olduklarını göstermek için kullanılabilir.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

 • Anahtar ve kilit dövmeleri 

Bir partner, çoğunlukla erkek, anahtar dövme yapabilirken, bayan kilit dövme yapabilir.

Ilişki dövme

Bu dövmeler kümesi çoğunlukla, ikisinin birbirine yakın olduğunu göstermek içindir. Bu, ne kadar depresyonda olursa olsun, birbirlerini nasıl mutlu tutabileceklerini her zaman bildiğini gösteriyor.

Ilişki dövme

Anahtar ve kilit ayrıca bir şifreli kilit sistemi ile de değiştirilebilir. Anahtar daha şık görünmek için ihtiyacınız varsa, bir anahtarlık olabilir. Dahil edilen detay miktarı, çifte ve ne tercih ettiğine bağlı olacaktır.

Ilişki dövme

 • Kelime dövmeler 

Bu oldukça yaygındır ve çoğunlukla ikiye bölünmüş tek bir kelime içerecektir. Sevgiyi alabilir ve avuçlarına yazabilirler. Bir ortak, LO'ye sahip olacak ve diğeri de ellerine sahip olduklarında bunu tamamlayacak VE'ye sahip olacak.

Seçtikleri sözcük, istedikleri şeye bağlıdır, ancak sevgi ve şefkat gösteren bir şey olmalıdır.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

ilişki tattoo_-2

 • Aşk tırnak dövmeleri 

Diğerleri, her zaman onları devam ettirmek için ellerinde yazılı bir sözler, daha fazla bir özveriye sahip olacaklar. Sözcük seti bir soru olarak yazılabilir, o zaman diğer ortağın cevabı olacaktır.

Ilişki dövme

Bazı çiçekler ve diğer çizimler ek olarak dünyalar daha zarif hale getirilebilir. Düz İngilizce veya kaligrafi ile de yazılabilirler.

Ilişki dövme

Ilişki dövme

ilişki tattoo_-3

ilişki tattoo_-1

 • Halka dövme 

Bir başka benzersiz çift dövmesi, yüzüğün mükemmel bir yerine geçen bir yüzük dövmesidir. Bu seçenekle, onu seçen çift, gittikleri her yere sahip olacak. Suda kullanıldığında kaybolabilecek veya solmaya yol açabilen alyans gibi değildir.

Bu dövmelerle herhangi bir şekil alabilirler, ancak çoğu zaman basittir, ancak bazılarının hayvan karakterleri olacaktır.

Ilişki dövme

Genel olarak, çift dövmeler, diğer eşin dövmesini eşleştirmek amacıyla tasarlanacaktır. Hepsi birbirini tamamlama adına.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 2 = 1

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: