135+ Cool Best Friend Dövmeler – Dostluk Ciltte Sunuyor

En iyi arkadaş dövmeler (53)

Kaynak

İnsanlar her zaman büyük dostluklarının halkına nasıl gösterebileceklerine dair yollar ararlar. En etkili yollardan biri, herkes tarafından görüleceği bir mürekkep kullanmaktır. İki veya daha fazla arkadaşın basit, sevimli ve havalı olan arkadaşlığını takıp simgeleyebileceği çeşitli en iyi arkadaş dövmeleri var.

Arkadaşların en iyi zenginlikleri olduğu söylenir. Bu nedenle, aşağıda farklı kategorilerde arkadaş olarak birbirinizi kutlamak için giyebileceğiniz en iyi dostluk dövmelerinden bazılarıdır.

En iyi arkadaş dövmeler (2)

Kaynak

 • En İyi Arkadaş Dövmesi 135
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 136
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 137
En iyi arkadaş dövmeler (1)

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 116

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 117

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 118

Kaynak

 • En İyi Arkadaş Dövmesi 132
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 133
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 134

Küçük En İyi Arkadaş Dövmeleri

En iyi arkadaş dövmelerinin gereğinden fazla büyük olmaları gerekmiyor. Küçük ve hala sevimli ve hoş görünenler var. Aşağıda en iyi küçük arkadaşlıklardan bazıları.

 • Basit kalp dövme

Bu, her bir arkadaşın bileğine çizilen basit kalplerin olmasıyla yapılır. Kalp herhangi bir dekorasyon olmadan çizilir. Sadece dış çizgi çizilir. Bu dövmeyi yapmak çok kolaydır, ancak iki arkadaşın arkadaşlıklarının bir işareti olarak giydiği zaman yine de güzel görünür.

En iyi arkadaş dövmeler (1)

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (2)

Kaynak

 • Romen rakamları dövme

Resmin yalnızca romen rakamlarından oluştuğu başka bir küçük arkadaşlıktır. Romen rakamları, ya arkadaşlığın başladığı yılı ya da hatırlamak için özel bir anı olduğu yılı simgeleyebilir. Bu durumda, dövmenin anlamı iki arkadaşa gizlenir.

En iyi arkadaş dövmeler (3)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (4)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (5)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (6)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (7)

Kaynak

 • Küçük ve sevimli kalp - Infinity dövme

Sonsuzluk işareti ile çarpılan bir kalpten oluşur. Bu, iki arkadaşın arkadaşlığını bağlayan sevginin sonsuza dek süreceği anlamına gelir.

En iyi arkadaş dövmeler (8)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (9)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (10)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (12)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (19)

Kaynak

 • Küçük sonsuzluk arkadaş ayak / ayak üzerinde dövmeler

Bu durumda, sonsuzluk sembolü, arkadaşlığın sonu olmadığı anlamına gelir. Bu nedenle, siz ve en iyi arkadaşınız bunu her biri ayak ya da ayak ucunda küçük bir sonsuzluk yaparak deneyebilirsiniz.

En iyi arkadaş dövmeler (13)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (18)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (21)

Kaynak

En iyi arkadaşlar dövme tırnak

BFF dövme tırnakları, bazıları büyük olduğundan, küçük en iyi arkadaşıyla farklılık gösterir. Bir tatmust, bu kategori altında sınıflandırılmak için arkadaşlık hakkında bir alıntı var. Alıntı, bir arkadaşın teklifin ilk kısmının dövmesini yaptığı ve diğer arkadaşın kalan kısmı yaptığı iki kısma ayrılır.

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

Bu kategorideki en iyi örneklerden bazıları şunlardır:

 • “Düşmene asla izin vermeyeceğim - sonsuza kadar seninle duracağım”

Bu sizin ve arkadaşınızın birbirinize söz verebileceği harika bir ifadedir. Bir mürekkepleme yaparak, her ikinize de bağlılığınızı hatırlatıyor. Bir arkadaş ilk kısmı ve diğerini ikinci kısmı yazar. İkiniz bir araya geldiğinizde ifade tamamlanır.

En iyi arkadaş dövmeler (22)

Kaynak

 • “Bana her zaman birbirimizi kalacağımızı hatırlatın - her şey bittiğinde”

Yine, bu da bir dövme olarak yapılabilir dostluk konularda başka önemli bir söz. Bu harfler büyük harfle açık bir şekilde yapılır ve kaligrafik bir şekilde öne çıkmasını sağlar.

En iyi arkadaş dövmeler (24)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (23)

Kaynak

 • “Birlikte sonsuza dek birbirinden ayrı - olabilir mesafeli ama asla kalbinde değil ”

Bu durumda kalp sembolü, mesafeli, ancak kalpte bulunamayacağınız ifadeyi tamamlamak için kullanılır. Bu arkadaş alıntı mürekkepleme çiftler için de geçerlidir. Alıntıyı bir omuzun arkasına yerleştirebilirsiniz.

En iyi arkadaş dövmeler (29)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (26)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (2)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (1)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (28)

Kaynak

En İyi Arkadaş Kalp Dövmeleri

Bir kalp sembolü olan her arkadaş dövmesi bu kategorinin altındadır. Bir kalp, dostluğun sürdürülmesinde anahtar olan sevginin ana sembollerinden biridir. Mutlaka sadece kalbi olmayabilir, onu daha eşsiz kılmak ya da daha derin bir anlam vermek için bazı elementler eklenebilir. Bazı örnekler şunları içerir;

 • Parmak izi kalpleri BFF dövmeleri

Hem parmaklarınız hem de arkadaşlarınız için bir parmak izi görünümü olan kalplerin ya da bilekler üzerinde yapıldığı güzel ve basit bir mürekkep. Kalpler arkadaşlığınızı oluşturan aşkı sembolize eder.

En iyi arkadaş dövmeler (30)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (31)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (32)

Kaynak

 • Kalın ve ince

Arkadaşlar her zaman kalın ve ince bir arada kalacaklarını söylüyor. Bu, bir kalp, bir sonsuzluk sembolü ve sonsuzluk işaretinin bir parçasını oluşturmak için kullanılan ifadeden oluşan dövme olarak yapılabilir.

En iyi arkadaş dövmeler (16)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (15)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (14)

Kaynak

 • Kalp ve hayat çizgi dövme

Bu, bir yaşam çizgisi ile birleştirilen bir kalpten oluşur. Bu yaşam çizgisinin özü, arkadaşlığın yaşamın sonuna kadar kalacağını göstermektir. Tat, her iki arkadaşta da benzer şekilde yapılır ve bileğe yerleştirilir.

En iyi arkadaş dövmeler (56)

Kaynak

 • Gökkuşağı kalp dövme

Bu çok güzel ve güzel bir başka en iyi arkadaş kalp dövme. Gökkuşağı renklerinin eklenmesi, mürekkeplemenizin öne çıkmasını ve benzersiz görünmesini sağlar. Bir arkadaşım bu renkleri kullanarak kalbi dekore eder, diğer arkadaşının kalbi dışarıda dekore edilmiş olur.

En iyi arkadaş dövmeler (54)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (55)

Kaynak

En İyi Arkadaş Çapa Dövmeleri

Arkadaşlık dövmeleri ayrıca ana eleman olarak çapa sembolünden oluşabilir. Bunun nedeni, desteğin sembolize edilmesi için çapa sembolünün arkadaşlıkta kullanılmasıdır. Arkadaşların birbirlerini destekledikleri bilinmektedir, böylece herkes ilerleyebilir. Bu kategorideki en iyi dövmelerden bazıları:

 • Sevimli çapa ve yay dövmesi.

Bir çapa desteğiyle ilişkili olmasına rağmen, aynı zamanda istikrarı da sembolize eder. Bu mürekkep, bir kalbe veya ona bağlı bir yay ile şirin bir çapadan oluşur. Yay, tadı daha güzel hale getirmek için parlak bir renkle dekore edilebilir. Doğru şekilde takıldığı sürece vücudun çeşitli yerlerine yerleştirilebilir.

En iyi arkadaş dövmeler (57)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (58)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (59)

Kaynak

 • “Beni toprakla” ve çapalar

Bu durumda, “beni sabit tut” ifadesi iki bölüme ayrılmıştır. İlk bölüm “beni koru”, bir arkadaşın yanında bir çapa ile dövülür ve ikinci bölüm diğer arkadaş üzerinde yapılır ve yine de bir çapa tarafından takip edilir. Dövmeler, bileklerin hemen üzerinde yapıldığında en iyi şekilde görünür.

En iyi arkadaş dövmeler (60)

Kaynak

 • Çapa Bilek Dövme

Ankraj bilek dövmesi, her bir arkadaşın bileğinde sadece bir çapa sembolü bulunan basit mürekkeplemelerden biridir. Çapalar aynı olmalı ve fazla süslemeler yapılmamalıdır. Ankrajın alt tarafının kenarları belli bir şekil alabilir.

Ancak, daha anlamlı hale getirmek için, kenarlar bir kalbin şeklini almalıdır.

En iyi arkadaş dövmeler (61)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (62)

Kaynak

En İyi Arkadaş Infinity Dövmeler

En iyi arkadaş sonsuzluk dövmeleri, ana elementin sonsuzluk sembolü olduğu. Sonsuza dek ayakta durmak için dostlukta sonsuzluk sembolü kullanılır. Bu mürekkep, arkadaşlarınızla sonsuza kadar sürecek arkadaşlarınız arasında bir inanç işareti olarak hareket eder.

Sonsuzluk hikayelerinin bazıları, yukarıda tartışılan kategorilerin bazılarında yatar. Aşağıda birkaç en iyi arkadaş sonsuzluk dövmesi vardır.

 • Arkadaşlar ve sonsuzluk sembolü dövme

Bu, hattının bir kısmı kırık olan ve arkadaş kelimesiyle dolu alan olan bir sonsuzluk sembolüne sahip olmayı içerir. Özellikle ayak üstüne yerleştirildiğinde basit bir mürekkep ama yine de sevimli.

En iyi arkadaş dövmeler (63)

Kaynak

 • Kalp ve sonsuz dövme

Bu, kalbi geçen bir sonsuzluk işaretine sahip basit bir kalpten oluşur. İki sembolün kullanımı, sevginizin sonsuz olduğu anlamına geliyor. Bu bölümlerin örnekleri önceki bölümlerde bulunabilir.

 • Sonsuzluk alıntı BFF dövme

Bir alıntı ve sonsuzluk sembolü kombinasyonu da güzel bir dövme yapabilir. Bu durumda, alıntı birbirini tamamlayan iki cümle içerebilir. Bu iyi bir teklifin bir örneğidir. “Kafanı bulutun üzerinde tutan kanatlar olacağım.” Ve “Ayaklarını yerde tutan çapa olacağım.”

En iyi arkadaş dövmeler (64)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (65)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (66)

Kaynak

En İyi Eşleşen Arkadaş Dövmeleri

En iyi eşleşen arkadaş dövmeleri, tüm arkadaşlara aynı şekilde yapılır. Bu, dövmenizin ve arkadaşınızınkilerin aynı olacağı anlamına gelir. İşte yapabileceğiniz en iyi şeylerden bazıları.

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 119

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 120

Kaynak

 • En İyi Arkadaş Dövmesi 129
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 130
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 131
 • Eşleşen tüy dövmeleri

Bu, ikiden fazla kişiden oluşan bir arkadaşlığa yapılabilir. Dövme, bilekte her bir arkadaşta yapılan küçük tüylerden oluşur. Eşleşmeleri için tam olarak aynı şekilde yapılmalıdır.

En iyi arkadaş dövmeler (67)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (68)

Kaynak

 • Kabile kaplumbağaları eşleştirme

Bu sizin BFF'nizle takmanız için harika bir mürekkep. Bu basit ama güzel. Sadece kaplumbağadan oluşur ve esas olarak ayağa yerleştirilir. Kaplumbağanın kullanımı, arkadaşlığınızın ne olursa olsun güçlü kalacağı anlamına gelmek için kullanılabilir.

En iyi arkadaş dövmeler (69)

Kaynak

 • Eşleştirme çapraz

Haç basit bir semboldür ancak büyük anlam taşır. Bu en iyi arkadaş boyunlulardan biridir.

En iyi arkadaş dövmeler (70)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (71)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (72)

Kaynak

 • Eşleşen fil dövmeleri

Eşleşen arkadaş dövmeleri birçok unsuru, özellikle hayvanları içerir. Bir fil tasarımın teması olarak kullanılabilir. Bir fil, kuvvetle ilişkilidir ve böylece ilişkinizin gücünü simgelemektedir.

En iyi arkadaş dövmeler (74)

Kaynak

En İyi Arkadaş Parmak Dövmeleri

En iyi arkadaş parmaklı tat, maskelemenin vücuda yerleştirildiği yere göre kategoridir. Bu durumda, bu taraklar parmak üzerine yerleştirilir. Belirli bir parmakla ilişkili selamlamayı kucaklayan kişiler için çok yaygındır. Küçük arkadaşlık dövmelerinin çoğu da bu türe ait olabilir.

İşte seveceğiniz en iyi örneklerden bazıları.

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

 • En iyi arkadaş pembemsi söz dövme

Mürekkep, her bir arkadaşının küçük parmağına yerleştirilir. Tat'ın tasarımı, bu kelimedeki ‘O’ harfinin, kalp sembolü ile değiştirildiği sözünü içerir. Çoğu durumda, arkadaşlar bunları birbirlerine verdikleri sözü hatırlatmak için kullanırlar.

En iyi arkadaş dövmeler (75)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (76)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (77)

Kaynak

 • Basit BFF dövmesi

İşaret parmağı üzerinde yapmak için komik bir mürekkep arıyorsanız, basit BFF dövme tasarımı gülen bir gülen yüzeye sahiptir. Her iki arkadaşın işaret parmağı üzerinde yapılır. Bu komik ama güzel görünüyor.

En iyi arkadaş dövmeler (78)

Kaynak

 • Pinky XOXO

Aynen pembe söz gibi, bu da küçük parmağın üzerinde yapılır. Sarılmak ve öpmek için duran XOXO, arkadaşlık ile ilgili yakınlığı ortaya çıkarmak için kullanılır.

En iyi arkadaş dövmeler (79)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (80)

Kaynak

En İyi Arkadaş Ayak Dövmeleri

Yine, en iyi arkadaş ayak dövmesi, mürekkeplemenin yerleştirildiği yere göre kategorize edilmiş en iyi arkadaş dövmeleri türüdür. Bu durumda, bu dövmeler yürüyerek yapılır. En iyilerinden bazılarına bir göz atın.

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

 • Her zaman sonsuzluk ayak dövme

Tasarım “her zaman” ya da benzer bir hat tarzında yapılmış kelimeye sahiptir. Kelimelerde ‘y’ harfinin kuyruğu bir sonsuzluk sembolü oluşturmak için abartılabilir.

En iyi arkadaş dövmeler (34)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (35)

Kaynak

 • Ayak üzerinde sevimli BFF dövme

Bu, ana unsurların kalp, yaşam çizgisi ve sonsuza kadar kelime olduğu sevimli bir tasarımdır. Bu sevimli dövme ile ortaya çıkmak için ayak üzerinde sürekli formda yapılır.

En iyi arkadaş dövmeler (33)

Kaynak

 • Ekmeğimdeki Fıstık Ezmesi ve Jöle BFF Ayak Dövmeleri

Fıstık ezmesi her zaman bir sandviçte biraz jöle ile el ele gider. Arkadaşlığı sembolize etmenin iyi bir yolu. Esas olarak arkadaş olan iki adamın ayağına yerleştirilir.

En iyi arkadaş dövmeler (36)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (37)

Kaynak

 • Sonsuzluk ve arkadaş dövmesi

Bu tasarım, yukarıdaki diğer kategorilerde, ancak bu sefer bir ayak mürekkepleme olarak yatıyor.

En iyi arkadaş dövmeler (20)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (21)

Kaynak

menüye geri dön ↑

Kızlar için Dostluk Dövmeleri

BFF dövmeleri çok fazladır. Bununla birlikte, kızlar için ideal olan bazıları vardır, bu nedenle, eğer bunu okuyan bir kız iseniz, burada kadınsı olduğunuzu gösteren birkaç yazı vardır.

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

 • Elmas bff dövme

Bir elmas her zaman bayanlar tarafından da aynı şeyi düşündüklerini veya birbirlerini elmas olarak gördüklerini göstermek için kullanılır. Bu dövme esas olarak bileğe yapılır ve çok fazla süs gerektirmediğinden çok basittir.

En iyi arkadaş dövmeler (81)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (82)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (83)

Kaynak

 • Uyluk çiçekli en iyi arkadaşlar dövme

Bu inanılmaz bir mürekkep. Tasarım bazı çiçekleri, kupaları ve çekici bir şey bulmak için bir teklif karıştırır. Yapılan alıntı ünlü iki çaydır. Büyüklüğü nedeniyle, çoğunlukla kızlar için en iyi olan uyluklarda yapılır.

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

 • Minik güneş ve ay dövme

Dövme basit ama sevimli. Tasarımdaki elemanlar güneş ve aydır. Orta parmak üzerinde yapılır. Daha iyi görünmesi için tırnaklara uygulanan oje, mürekkep rengine benzer olmalıdır.

En iyi arkadaş dövmeler (85)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (86)

Kaynak

menüye geri dön ↑

Guys için Dostluk Dövmeler

Kızlar gibi, sadece erkekler için ideal olan bazı tats var. İçerirler:

 • Çocuklar için “Hayata” dövme

Bu sadece “yaşam” ifadesiyle dövme. Bu arkadaşlık yaşadığı sürece arkadaşlığın kalacağı anlamına gelir. İkiden fazla arkadaşla arkadaşlığa uygulanabilir. Her arkadaş kendi mürekkeplerinde ekstra elemanlar ekleme özgürlüğüne sahiptir.

En iyi arkadaş dövmeler (39)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (38)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (40)

Kaynak

 • Parmak kafatası dövme

Bazı insanlar kafatasının mürekkeplenmesiyle o kadar rahat değiller. Ama kafatasının dövmesini seven çocuklar için, tasarımı kafatasından yapılmış BFF dövmesiyle eşleşen bir parmağınız olabilir.

En iyi arkadaş dövmeler (42)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (43)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (41)

Kaynak

menüye geri dön ↑

3 En İyi Arkadaşlar için Dövmeler

Arkadaşlık sadece 2 arkadaşı kapsamaz. Bazı durumlarda, arkadaşlık 3 kişiden oluşabilir. En iyi 3 arkadaş için ideal dövmeler var. İşte seçtiğim birkaç şey.

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

 • Üç kuş / kelebek dövmesi

Bu durumda, her bir arkadaş, üç uçan kuşun bileğini kendi bileğinde dövme yapar. Bu mürekkep içindeki kuşlar, aynı tüylü kuşların birlikte akmasıyla birlikte el ele gider ’. Yine üç kuş arkadaşlığın üç kişiyi bulduğunu gösteriyor.

En iyi arkadaş dövmeler (87)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (88)

Kaynak

 • Yıldız, Ay ve Güneş

Bu üç element el ele gider. Bu nedenle, 3 en iyi arkadaştan oluşan bir arkadaşlığı temsil etmek için kullanılabilirler. Bu tat için ideal yer koludur.

En iyi arkadaş dövmeler (90)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (89)

Kaynak

 • En İyi Arkadaş Sonsuza Dudak Dövme

Dudağında bir tat yapmak için yeterince cesur musun? Bu mürekkep en iyi üç arkadaş tarafından yapıldığında harika. Her kişi “En İyi Arkadaşlar Sonsuza” ifadesinin bir kelimesinin dövmesini yapar.

menüye geri dön ↑

Eşsiz En İyi Arkadaşlar Dövmeleri

Yukarıda tartışılan kategoriler ya boyut, ana unsur, yerleştirme ya da cinsiyete göre kategorilere ayrılır. Ancak, güzel olan, ancak yukarıda bahsedilen kategoriler arasında olmayabilir bazı benzersiz dostluk dövmeler vardır. İçerirler:

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

En İyi Arkadaş Tattoos_

Kaynak

 • Kağıt uçak dövme

Muhtemelen, gençken bir kağıt uçağı yaptın. Bu mürekkep, her ikiniz hala gençken arkadaşlığın başladığını göstermek için bir kağıt uçağından oluşuyor.

En iyi arkadaş dövmeler (44)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (45)

Kaynak

 • Ok dövme

Korumayı sembolize etmek için bir ok kullanılır. Bir ok tat, hayatınızın geri kalanı için daima birbirinizi koruyacağınız anlamına gelir.

En iyi arkadaş dövmeler (47)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (46)

Kaynak

 • Müzik notası dövmesi

En yaygın müzik nota sembollerinden biri G nota anahtarıdır. Özellikle en iyi arkadaşın müziği seviyorsa, bunu dövme olarak kullanabilirsiniz. Bu mürekkeplemenin ana pozisyonu bacaktır. Ancak, elden yapılabilir.

En iyi arkadaş dövmeleri (48)

Kaynak

 • Telefon hattı dövme

Bu dövmedeki semboller telefon hattını tutan bir kız. Eğer iki dövme birleştirilirse, bir telefon hattı kullanarak iletişim kuran iki kızın görüntüsü elde edilir. Bu, mesafenin onları ayırdığında bile arkadaşların her zaman iletişim kuracağı anlamına gelir.

En iyi arkadaş dövmeler (49)

Kaynak

En iyi arkadaş dövmeler (50)

Kaynak

 • Anahtar dövme

Anahtar dövme, arkadaşların arkadaşlıklarının ancak kendileri tarafından açılabildiğini gösterdiği başka bir benzersizdir. Bu tasarımda yapılan anahtar normal olarak küçüktür ve dolayısıyla, mürekkep bileğe yerleştirilebilir.

En iyi arkadaş dövmeler (51)

Kaynak

 • Kırık Kalp Halhal Best Friends Dövme

Bu dövmede kilit unsurlar halhal ve kırık bir kalptır. Her arkadaş kırık kalbin bir parçasını giyer. Bu, eğer ayırırlarsa, tam olmayacakları anlamına gelir. Bu bir taahhüt sembolüdür. Bu, daima arkadaşlığı sürdürdüğünüzü gösterir ve hiçbir zaman onu kırmayacaksın.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu dövme ayak bileği üzerine yerleştirilir.

En iyi arkadaş dövmeler (52)

Kaynak

Yukarıdaki en iyi arkadaş dövmelerinin çeşitli türlerini ele aldık, şimdi doğru tat seçerken ne düşüneceğine dair iyi bir anlayışa sahipsiniz. Bu liste büyük, ama fikrinizi ortaya çıkaracak mürekkepleri seçmeniz ve ikinizin de arkadaş olarak rahat giymeniz iyi bir şey.

En İyi Arkadaş Dövmesi 121

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 122

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 123

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 124

Kaynak

En İyi Arkadaş Dövmesi 125

Kaynak

 • En İyi Arkadaş Dövmesi 126
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 127
 • En İyi Arkadaş Dövmesi 128

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  66 − = 60

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: