120 Mighty Warrior dövmesi – Gücü hissedin

Savaşçı dövmeleri, uygulamanın niteliğine bağlı olarak farklı anlamlara göre değişir. Savaşçı dövme tasarımlarının sayısız anlamı vardır ve etrafındaki en vücut stillerinden biri haline gelir. Onlar güç, iç güç ve kültürel mirasın temsilidir. Bir savaşçı dövmesi bir dereceye kadar içsel gücü tasvir eder, bireyin mirasını ve hedeflerin hatırlatılmasını sembolize eder.

Savaşçı dövme 15

Kaynak

Erkeklerde ya da kadınlarda farklı anlamları vardır. Bazen belki de erkeklik ve korunmayı sembolize ederler. Bu nedenle, savaşçı dövmelerinin farklı varyasyonları ve anlamları vardır. Melek dövmeleri uygulanır ve hepsi farklı anlamlar sembolize eder.

Savaşçı dövme 20

Kaynak

Geçmişte meleklerin, insanlara mesaj verme ve onları koruma rolünü üstlenmeleri söylenirdi. Melek dövmesini manevi korumanın atası olarak uygulayan ve bedenini o meleğin gücü ile örten savaşçılar.

Savaşçı dövme 22

Kaynak

Kadınlar melek dövmesini, huzur ve dinginliğin sembolik bir anlamı olarak uygularlar. Tüm dövmeler manevi inanç, koruma, bağlılık ve barışı temsil eder. Ancak, birçok insan öldü eğer biri öldüğünde bir melek olur. Bu nedenle, savaşçılar bu dövmeleri iyi işler yaptıkları takdirde sevdiklerinin anısına bir işaret olarak kullanırlar.

Savaşçı dövme 27

Kaynak

Savaşçılar bu gibi dövmelerle ölenleri hatırlarlar ve koruma ve huzurun bir temsilidir. Savaşçı dövmeleri erkeklerle ilgili değil, tarih yazmış olağanüstü kadın savaşçılar da var. Joan of Arc ve Maeve, tarihimizdeki en büyük savaşçılardan biridir.

Savaşçı Dövmesi 28

Kaynak

Ancak, bu dövmeleri yerleştirmek en karmaşık prosedürlerden biridir. Her dövme, gerekli boyuta ulaşmak için profesyoneller tarafından çizilen kanatlara sahip olmalıdır. Dövmeleri yerleştirmek için en çok kullanılan bölgeler kolun, uylukların, göbeğin arkası ve yan kısmıdır. Bu nedenle daha fazla ciltli bölgelerde uygulanırlar.

Savaşçı dövme 29

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 30

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 31

Kaynak

 • Savaşçı Dövmesi 53
 • Savaşçı dövme 57
 • Savaşçı dövme 62

Ortak stilleri

Özgün ve özgün değerler, inançlar ve gelenekler doğrultusunda çizilen özel tasarımlar vardır. Detaylı bir dövme yaptırmak için, tasarımı gerçekleştirecek ve farklı nesneler ve sembollerin gösterilmesi için çeşitli yollarla gelebilecek profesyonellere ihtiyacınız vardır. Ortak stillerden bazıları şunlardır:

 • Savaşçı Dövmesi 84
 • Savaşçı Dövmesi 97
 • Savaşçı Dövmesi 91

Başmelek dövmesi

Bu dövmenin manevi dünyadaki en yüksek melek dövmesi olduğu biliniyor. Savaşçıları Tanrı'ya yaklaştırdıklarına ve daha popüler olan diğer Melekleri yenmeleri için aşırı güçlere sahip olmalarına yardım ettiğine inanılıyor. Angel Michael ile Lucifer'i dövüşten bazı dövmeler yapılabilir. Bu, karanlığın kuvvetleri üzerinde zafer gösterir.

Savaşçı Dövme 1

Kaynak

Cherub Dövmeler

Bu, İncil'de bahsedilen meleğin tiplerinden biridir. Meleklerin elinde bir fiyonk veya trompetle çizilmiş dövmelerden biridir. Ancak, birçok insan, meleklerin bir sevgi işareti olduğuna inanmaktadır, bu nedenle, birçok sevgili, sevgisine iyi şanslar getirmek için onları uygular. Çoğunlukla çıngırak dövmeleri, çoğunlukla kanatlı çıplak erkek bebek melekleri gibi görünür.

Savaşçı dövme 2

Kaynak

Fallen Angel Tattoo

Başlangıçta düşmüş olan melek dövmesi, Tanrı tarafından reddedilen ve cennetten atılanlar olduğu söylenir. Melek gökyüzüne bakarken çoğu dövme çekilir, diğerleri baş aşağı ve ayaklar yukarı çekilir. Diğerleri çekilirken baş aşağı eğilirken dizler dizler, dizler arasında otururken diz çökmüş ve sonunda melekleri kırık bir kanatla düşürmüşlerdir.

Savaşçı dövme 3Kaynak

Bir reddetme dahil olmak üzere çeşitli olumsuz anlamları sembolize etmek için uygulanırlar. Ancak bazı düşmüş melekler geçmiş bir sorun ya da olay karşısında zaferi temsil ediyor.

Kelt savaşçısı dövmesi

Kask, kalkan ve savaşçıların arka plan özellikleri olan en popüler savaşçı tasarım dövme biridir. Bir rakibe karşı çıkmak için gücü, erkeksi ve gücü sembolize ediyorlar.

Savaşçı dövme 4

Kaynak

Ölüm dövme meleği

Bazıları kanatlıyken kanatsız melekler ile tasarlanmıştır. Hepsinin gizli bir anlamı olsa da, anlamları genellikle olumsuzdur.

Savaşçı dövme 5

Kaynak

Mandala dövmeler

Hinduizm dinini sembolize ediyorlar. Onlar evren için önemlidir ve en eşsiz ve kalabalık ülkeler arasında din ve kültür arasındaki çizgiyi aşmışlardır. Hindu olmayanlar bile dövmeyi, zarif tasarımı ve herkesin hayatına uygulanan varsayılan anlamından dolayı uyguluyor.

 • Savaşçı dövme 6
 • Savaşçı dövme 121
 • Savaşçı dövme 122

Eski savaşçı dövmesi

Eski savaşçıların geçmişte en güçlü savaşçı oldukları söylenir. Bu dövmeler primal, güç, güç ve korkusuzluğu temsil edecek şekilde tasarlanmış ve uygulanmıştır. Bu savaşçılar, Vikingler, Moğollar ve Yunanlılar gibi kültürlerin bir parçasıydı. En iyi dövmeler, bireyin seçimine dayanmaktadır. Ancak, savaşçı dövmeler gerçek ve periyodik odaklı.

Savaşçı dövme 7

Kaynak

Onlar dövme yapan kişiden oluşur. Savaşçıların çoğunluğu erkektir ancak ara sıra ünlü ve kadın karakterleri ile aynı korkusuzluğa sahip olan antik kadın savaşçıları vardı.

Savaşçı Dövme 9

Kaynak

Eski savaşçı dövmelerinin uygulanması, savaşçının konumlandırılmasına bağlıdır, savaşçılar, zaferin bir işareti olarak düşmanın üstünde dururlar. Çoğunlukla savaşçılar, bir mücadele ruhu, cesaret, beceri, strateji, saldırganlık, korkusuz karakter ve cesaret gösteren yönler ararlar.

Tribal Savaşçı Dövmesi

Bu tasarımlar çok uzun ömürlüdür ve çoğu savaşçı onları aileye bir bağlantı ve rakibin ne kadar büyük veya ne kadar büyük olursa olsun herhangi bir rakiple mücadele etmekteki korkusuzluk olarak görmüştür. Tribal dövmeler, sarsılmaz gücü ve gücü gösterir. Bu nedenle, savaşçılar, antik dövmeyi, zihniyetlerini güçlendirmek ve herhangi bir rakiple karşılaştıklarında korkusuz olmak için bir yol olarak düşünürler.

Savaşçı dövme 8

Kaynak

Roma Savaşçısı Dövme

Geçtiğimiz on yıl boyunca, Roma savaşçıları, müthiş savaşçıları için ne kadar büyük olursa olsun, düşmanlarıyla mücadele etmek için sayıca güçlü ve güçlü oldukları bilinmektedir. Roma dövmeleri Latin örneğinde tasarlanmıştır: Veni, Vidi, Vici, bu geldiğim anlamına gelir, gördüm ve rakibi ele geçirdim, Carpe diem “günü ele geçir” anlamına gelir. Bu nedenle, Roma dövmeleri hangi geleneksel silahı seçerseniz seçin, koordinasyonu ve sınırsız gücü sembolize eder.

Savaşçı dövme 10

Kaynak

Samuray Dövmeleri

Samuray dövmeleri en popüler ve eşsiz savaşçı dövmeleridir. Eski savaşçıları ve kültürü temsil etmenin harika bir yolu. Yakınlık ve eski savaşçı sınıfını gösterir. Tasarımlar, geçmiş savaşlar sırasında mağlup ettikleri düşmanların sayısını göstermek için savaşçıların üzerine taze kanla çizilmiş kılıçlarla uygulanır.

Savaşçı dövme 11

Kaynak

Samuray geleneği, korkusuz, kendine güvenen ve muhaliflerinin kalplerindeki güç bakımından zengindir. Samuray dövmeleri hem kadınlar hem de erkekler için harikadır ve dünya çapında zengin kültür tarihini getirir.

Savaşçı dövme 12

Kaynak

Samuray dövmelerine mızrak, yay, farklı kılıç ve mızrak gibi silahların eklenmesi, seçtiğiniz savaşçıya karşılık gelir. Samuray dövmelerini tasarlarken seçeceğiniz zırh, seçtiğiniz savaşçıyla aynı döneme ait silahları tasvir etmelidir.

İskoç savaşçı

Savaşçılar İskoç miraslarını sembolize eden Kelt dövmelerini seçebilirler. Bazı geleneksel semboller arasında St. Andrews haçı, devedikeni ve tartanlar bulunur. İskoç mirasına, kültürle ilgili açık bir şekilde bağlanmış scotch savaşçı dövmenize sahip olabilirsiniz.

Savaşçı Dövmesi 13

Kaynak

Ünlü efsanevi İskoç savaşçılarından bazıları Highland savaşçısı, Robert the Bruce ve William Wallace'dır. İskoç savaşçı dövmeleri benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve onlara daha kesin bir şekilde sahip olmak ve tasvir etmek istediğiniz gerçek savaşçıyı yansıtmak için renk eklenmiştir.

Ouroboros Savaşçı Dövme

Bu dövmelerin özel anlamları var. Yunanlılar tarafından kendi kuyruğunu yok eden bir ejderha ya da yılanı temsil etmek için kullanıldılar. Yaşam ve ölüm çemberinde kendi kendine esnekliğini sembolize etmek için kullanılır, uçuculuğu simgelemek için birbirinin karşı uçlarında iki yılan çekilir.

Savaşçı Dövmesi 14

Kaynak

Sonuç

Savaşçı olmak, çok fazla özveri ve sıkı çalışma gerektirir, bu yüzden savaşçı olmanın bir çok gurur kaynağı vardır. Bu soylu savaşçılar bu nedenle, dövmelerini ve stillerini kullanarak güçlerini ve kaba kuvvetlerini göstermeyi hak ediyorlar. Her savaşçının güçlü ruhlarını ortaya çıkarmanın bir yolunu sunan kendi arketipleri vardır.

 • Savaşçı dövme 66
 • Savaşçı Dövmesi 72
 • Savaşçı Dövmesi 76
Savaşçı Dövmesi 32

Kaynak

Bununla birlikte, zarif dövmeler arasında, melek dövmeleri dünya çapında yaygındır ve birçok insan bunları farklı motiflerini temsil etmek için uygular. Savaşçıların kullandığı melek dövmeleri en sembolik ve şaşırtıcı derecede zariftir. Dövmenin türüne göre farklı anlamlar ile çizilirler, ancak savaşçının ruhsal yaşamına bağlıdırlar.

Savaşçı dövme 33

Kaynak

Aşkın bir görüntüsünü meleklerle ve bir savaş imgesiyle simgelemek için başvurmayı seçebilecek pek çok melek vardır. Ancak, melek dövmeleri savaşçılar tarafından bir koruma ve rehberlik mesajı iletmek için kullanılır. Savaşçılar, melek dövmelerini kendi kişisel koruyucu meleğinin bir önemi olarak görürler.

Savaşçı Dövmesi 39

Kaynak

Melek dövmeleri vücudunuza benzersiz bir şekilde uygulandığında, özellikle Melek'in kanatları arasında muhteşem detaylara ve delice detaylara sahipler. Geçtiğimiz on yılda en kalabalık dövmeler olarak büyüdükleri için, birçok savaşçı onların mesajlarını rakibe iletmelerini veya zarar görmelerini engellemelerini tercih ediyorlar.

Savaşçı dövme 34

Kaynak

Sanat, savaşçının bedenine uygulandı, iktidarın sembollerini temsil ediyor ve savaşçının zihniyetini birleştirmek için kullanılıyor, savaşçılar bu üstün vücut sanatıyla üstünlüklerini ve güçlerini sessizlik içinde taşıyabilirler.

Savaşçı Dövmesi 35

Kaynak

Savaşçı dövme tasarımlarının sayısız anlam taşıdığını ve dünyanın en popüler sanatlarından biri haline geldiğini belirtmek önemlidir. Savaşçıların gücü, gücü ve kültürel mirasının içsel bir temsili, diğerleri ise koruma ve rehberliğin bir simgesi olabilir.

Savaşçı dövme 16

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 17

Kaynak

Savaşçı dövme 18

Kaynak

Savaşçı dövme 19

Kaynak

Savaşçı dövme 21

Kaynak

Savaşçı dövme 23

Kaynak

Savaşçı dövme 24

Kaynak

Savaşçı dövme 25

Kaynak

Savaşçı dövme 26

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 36

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 37

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 38

Kaynak

Savaşçı Dövme 40

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 41

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 42

Kaynak

Savaşçı Dövme 43

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 44

Kaynak

Savaşçı dövme 45

Kaynak

Savaşçı dövme 46

Kaynak

Savaşçı Dövme 47

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 48

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 49

Kaynak

Savaşçı dövme 50

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 51

Kaynak

Savaşçı dövme 52

Kaynak

Savaşçı dövme 54

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 55

Kaynak

Savaşçı dövme 56

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 58

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 59

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 60

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 61

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 63

Kaynak

Savaşçı Dövme 64

Kaynak

Savaşçı Dövme 65

Kaynak

Savaşçı dövme 67

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 68

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 69

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 70

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 71

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 73

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 74

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 75

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 77

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 78

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 79

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 80

Kaynak

Savaşçı dövme 81

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 82

Kaynak

Savaşçı dövme 83

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 85

Kaynak

Savaşçı dövme 86

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 87

Kaynak

Savaşçı dövme 88

Kaynak

Savaşçı dövme 89

Kaynak

Savaşçı dövme 90

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 92

Kaynak

Savaşçı dövme 93

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 94

Kaynak

Savaşçı dövme 95

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 96

Kaynak

Savaşçı dövme 98

Kaynak

Savaşçı dövme 99

Kaynak

Savaşçı dövme 100

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 101

Kaynak

Savaşçı dövme 102

Kaynak

Savaşçı dövme 103

Kaynak

Savaşçı dövme 104

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 105

Kaynak

Savaşçı dövme 106

Kaynak

Savaşçı dövme 107

Kaynak

Savaşçı dövme 108

Kaynak

Savaşçı dövme 109

Kaynak

Savaşçı dövme 110

Kaynak

Savaşçı dövme 111

Kaynak

Savaşçı dövme 112

Kaynak

Savaşçı dövme 113

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 114

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 115

Kaynak

Savaşçı dövme 116

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 117

Kaynak

Savaşçı dövme 118

Kaynak

Savaşçı Dövmesi 119

Kaynak

Savaşçı dövme 120

Kaynak

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 39 = 41

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: