Gülümsemenizi Yapan 50+ Komik Ve Saçma Dövme Tasarımları (2018)

Aptal Dövmeler

Dövmeler yüzyıllar boyunca olmuştur ve tarihsel olarak köleleri ve savaşçıları gibi belirli bir gruptaki bireyleri işaretlemek için kullanılmıştır.

Yıllar boyunca, dövmeler birkaç türe dönüşmüştür ve sanatçının yaratıcılığı günümüzde gelişmeye devam ederken, güzelliği sadece kelimelerle açıklanamayan dövmeler elde edebilirsiniz.

 • Aptal Dövmeler Türleri
Komik Dövme 31

Kaynak

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Komik Dövme 32

Kaynak

 • Komik Dövme 52
 • Komik Dövme 51
 • Komik Dövme 50

Bununla birlikte, seçmek için çok güzel dövmeler olduğu kadar, vücudunuzda asla olmamak zorunda olduğunuz bazı şeyler de vardır. Bu dövmeler genellikle aptal ya da aptal dövmeler olarak adlandırılır.

Herhangi bir dövme, iyi çizilmemişse aptal bir dövme olabilse de, bazı özel dövme türleri vardır, nasıl çizilirse çekilseler de hala aptallar. Aşağıda bazı aptal dövmeler vardır.

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

 • Komik Dövme 49
 • Komik Dövme 48
 • Komik Dövme 47

Aptal Dövmeler Türleri

 • Vücudun her yerinde küçük boyutlu dövmeler

En güzel dövmelerden bazıları genellikle vücudun geniş bölgelerini örten, örneğin tam sırt dövmeleri veya kol dövmeleridir. Ancak, bu dövmeler doğru şekilde çizilmezse, aptalca görünürler. Bir aptal dövme, vücudun her yerinde çizilmiş küçük madeni para dövmesi.

Çoğu durumda, dövmeler ilgisizdir ve sadece vücudun her yerine rastgele dağıtılmıştır. Bazı insanlar bu dövmeleri bir isyan işareti olarak alırlar, ancak niyetleri daima geri teper. Vücudunuzda bu dövmelerden bazılarınız varsa, onlara daha çekici görünmelerini sağlayacak çareler vardır.

Aptal Dövmeler

Komik Dövme 33

Kaynak

Bunu yapmanın bir yolu, diğer dövmeleri kullanarak bunları birleştirmek veya daha büyük ve daha iyi görünen dövmelerle örtmek.

 • Eski aşıklar dövmelerinin adı

Vücudunuza mürekkeplenmiş herhangi bir kişinin ismini almadan önce, onu tamamen düşünmeniz çok önemlidir. Dövme sanatçılarının çoğu, dövmeyi isteyip istemediğinizi, hatta özellikle bir sevgilinin veya eşin adı değilse, birkaç kez size soracaktır.

Aptal Dövmeler

Bir kişi aşık olduğunda, her zaman ilişkinin bir peri masalı hikayesi gibi biteceğine inanırlar, ancak çoğu durumda bu hiçbir zaman böyle olmaz. Bunu aptal bir dövme yapan şey, ilişki bir kez acı bir sona geldiğinde, geçmiş bir ekşi ilişkinin kalıcı bir hatırlatıcısıyla terk edilmiş olmanızdır.

Her ne kadar sonunda başka bir dövme ile kaplayabiliyor olsanız da, bu, bir tane olmak istemeyseniz bile, orijinalin üstünde başka bir dövme yapmaya zorlanacaksınız demektir.

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

 • Vücut üzerinde tırnak

Genç yaşlarınızda vücudunuzdaki havalı bir alıntı gibi gelebilir, yıllar geçtikçe eskisi gibi olmayacaktır.

Yirmi yıl boyunca, hayatlarını nasıl yaşayacağınızı veya nasıl bir tutum sergileyeceğinizi düşündükleri, ancak evlendiğiniz zaman, çocuklarınızın tırnakları görmesini istemeyeceklerini düşündükleri alıntılar çekilebilir.

Bu aptalca bir dövme fikridir çünkü alıntılar sadece yaşamdaki belirli durumlara uygulanır ve hayatınızın geri kalanı için asla bir şablon olarak kullanılamaz. Vücudunuzdaki aptal bir alıntı hayatınızın geri kalanında sizi rahatsız edecek ve küçük bir beden ya da tek bir kelime dövmesi kadar kolay olmayabilir.

Aptal Dövmeler

Komik Dövme 34

Kaynak

Komik Dövme 35

Kaynak

 • Komik Dövme 44
 • Komik Dövme 45
 • Komik Dövme 46
 • Yıldızlar

Yıldızlar en popüler dövme görüntülerinden bazılarıdır ve bu nedenle çoğu insan kendi başlarına ya da daha büyük bir dövmenin parçası olarak yıldızlara sahip olacaktır. Ancak, bu dövmeler ne kadar popüler olursa olsun, bunlar en aptalca dövme fikirlerinden bazılarıdır.

Çoğu insanın yıldız yapmasını sağlayan şey, çoğu dövme sanatçısı için çizilmesi kolay olan en uygun dövmeli dövüş türlerinden biri olmasıdır. Ancak, daha ucuz olan yıldız, daha aptalca olacak.

Yıldızların, güzel görünümlerinin yanı sıra daha derin bir anlam taşımadıkları için aptal dövme oldukları düşünülmektedir. Başka bir dövme ile birleştirerek yıldızlarınızı daha iyi yapabilirsiniz.

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

 • Yüzdeki herhangi bir dövme

Yüzünde dövme yapanların neredeyse% 100'ü, dövmeyi aldıktan hemen sonra pişmanlık duymaktadır. Dövmenin yüzünüzde ne kadar muhteşem görünebileceği önemli değil, yüzünüzde olması aptalca bir fikir. Diğer dövme yerleştirme alanlarından farklı olarak, yüzünüzü dövmeniz için kıyafetlerle kaplayamazsınız.

Bir dövme kalıcı bir işaret olduğundan, ondan kurtulmanın tek yolu onu başka bir dövme ile örtmek olabilir. Yanlış olanı örtmek için yüzünüzde başka bir dövme yapmak, yalnızca yüzünüzde izler bıraktığı için işleri daha da kötüleştirecektir.

Aptal Dövmeler

Komik Dövme 36

Kaynak

Komik Dövme 37

Kaynak

 • Kült / Gang Sembol Dövmeleri 

Daha kötü sosyal yardımlar çetelerinin ve kültlerinin bir kısmı olduğu düşünülürse ve herkes bir birine katılmaya ikna edilebilir ya da kabul edilebilir. Ancak, bir kült ya da çete üyesi olmanın olumsuz etkilerini gördükten sonra yeni bir hayata başlamak için yaşayabilir.

Sorun, çoğu çetenin ve kültün üyelerinin üyelerini göstermek için sembollerinin dövmelerini almalarını gerektirmesi gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Çeteyi bıraktıktan sonra, hala sembollerin üzerinde kalıcı olarak imzasını alacaksınız ve böylece insanlar sizden ayrıldığınızda bile sizi çete ile ilişkilendirecektir.

Bazı durumlarda, bazı insanlar bu çetenin üyesi olmadıkları zamanlarda bile çete dövmelerini alırlar. Böyle bir kişi aptalca bir hatayı fark ettiğinde, yaptıklarının çok azını yaptılar çünkü hatalarını hatırlatmak için her zaman aptal bir dövme yaptırırlar.

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

Aptal Dövmeler

 • Aptal Çizgi Filmler ve Palyaçolar

Birkaç yıl önce, bir dövme sanatçısı size ödenmiş olduğunuz için istediğin dövmeyi sana verebilir. Bununla birlikte, bu değişti ve ne kadar para ödüyorsanız olun, herhangi bir ilacın etkisi altındayken dövme sanatçısı sizi dövmeyi kabul edemez.

Bu, insanların garip karikatürler ve palyaçolar gibi aptal dövmelere dönüştüğü dövme felaketlerinden kaçınmayı amaçlıyor.

Aptal Dövmeler

Komik Dövme 38

Kaynak

Komik Dövme 39

Kaynak

Bazı karikatürler ve animasyonlar, dövmeler olarak çizildiğinde muhteşem görünebilir, ancak çoğu sanatçı çok iyi çekebildiğinden, çoğu felakettir. Normalde çok ayrıntılı görüntüler olduklarından, onlardan kurtulmak ya da onları örtmek kolay değildir ve böylece sonsuzluk için bu garip sembolü bırakmış olacaksınız.

Bir şeyin etkisi altında olmasanız bile, cildinizde olmasını isteyebileceğiniz bir çizgi film karakteri seçerken daha dikkatli olmanız gerekir.

Komik Dövme 40

Kaynak

 • Komik Dövme 42
 • Komik Dövme 41
 • Komik Dövme 43

/

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  65 − = 62

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: