Fantezilerinizin kilidini açacak 30 Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları

Dövme dövmesi, kabile dövmeleri gibi popüler dövmelerden, şaşırtıcı kilit ve anahtar dövme tasarımları gibi daha yaratıcı dövmelere kadar değişen tasarımlarla organize bir sanat biçimidir. Tıpkı diğer dövme tasarımlarında olduğu gibi, kilit ve anahtar dövme bir yüzyıl öncesinin ardından denizcilerle ortaya çıktı ve birçok kişi dövmeleri kabul edince, kilit ve anahtar dövmeler popüler hale geldi ve klasik renkler ve tasarımlarda yapıldı.

En ilgi çekici ve bir çeşit dövme tasarımlarından bazıları, kilit tasarım öğesi olarak kilit ve tuşa sahip olarak bulunabilir. Bu tasarımın kullanılmasının birçok yolu vardır ve her biri, göze hoş gelmekten başka, kalbinizde bir akor atacaktır.

kilit dövme tasarımı (26)

Kilit ve anahtar dövmeler, tıpkı çiçek ve mücevherlerle zenginleştirilmiş kilit ve kilit dövme tasarımında olduğu gibi karmaşık bir şekilde dekore edilmiştir. Tasarım, insan kalbi biçiminde yapıldığı gibi muhteşem görünüyor ve kilit, anahtarın yanında gevşek bir şekilde asılı olduğu için, kilitle birlikte bir araya getiriliyor. Kullanılan renkler, tüm tasarımı çekici hale getiriyor.

kilit dövme tasarımı (5)

Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı basit ve zarif görünüyor. Tasarımın kullanıcısı, üzerinde anahtar bulunan kalp formunda ifade edilen kilitle birlikte görünür. Çoğu kilit ve anahtar dövme tasarımları, kilidin kalp olarak tasarlandığı kalbin şeklini alır ve anahtar her zaman sevgi ifade eden resimler ve nesnelerle bezenmiştir.

kilit dövme tasarımı (16)

Kilit ve anahtar dövme tasarımları çoğu durumda insanların mallarını veya eşyalarını koruma ve koruma arzusunu sembolize eder. Kilit ve anahtar dövmesini giymek, kullanıcının tanımlayabileceği bir şeyden korunduğunuzu gösteren bir işarettir. Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı, sanatsal olarak tasarlanmış ve farklı özellikler ve sevgi ifadesiyle iyi bir şekilde birleştirilmiştir. Kullanılan renkler kullanıcının bakış açısını artırır ve onu çarpıcı kılar.

kilit dövme tasarımı (18)

Kilit ve anahtarın icat edildiğini hepimiz biliyoruz ki kıymetli olan şeyler kilitlenebilir ve güvenli bir şekilde saklanabilir, sadece gerektiğinde alınabilir. Tarihsel olarak bir kilit ve anahtar kullanımı birkaç bin yıl öncesine kadar izlenebilir. Yunanlılar, kilit ve anahtarın icadı ile kredilendirilmiştir. Dışarıda ne istemediğimizi ve içinde ne yapmak istediğimizi korumak için kilit ve anahtar kümesi kullanılmıştır.

kilit dövme tasarımı (19)

Kilit ve anahtar dövmeler, kalp şeklindeki kilitle tasarlanan ve aşağıdaki dövme tasarımında olduğu gibi çiçeklerle ve güzel özelliklerle dolu olan zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Kilit ve anahtar sembolü, gerçek kalbin yanında, parlayan kırmızı renklerle ve siyah tuş tasarımı ile kullanıcının yüreğini gerçekten kilitli ve kilitli hale getirecek şekilde giyilir. Kullanılan renkli çiçekler ve resimler, tüm tasarımın oldukça karmaşık görünmesini sağlar.

kilit dövme tasarımı (22)

Basit ve klas, aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı için mükemmel bir kelimedir. Giyotin, tasarımının tüm görünümünü geliştiren dövmenin siyah rengi ile vücut rengiyle iyi uyum gösteren bir renk seçti.

kilit dövme tasarımı (23)

Yaşamımızın bu inanılmaz parçasını kullanmaya gelince, kilit ve anahtar, vücut sanatı tasarımının bir parçası olarak, seçenekler çok büyük. Felsefi ve şiirsel insanlar, kadın ve erkek olarak kilit olarak kilitlemeye değer verdiler. Doğru veya eşleşen olanlar bir araya getirildiğinde, büyülü şeylerin gerçekleşmesi gerekiyor. Bu şekilde, kilit ve anahtar ile sembolik olarak dövme tasarımları, çok fazla değere ve çok sayıda anlamlara sahiptir.

 • Kilit ve anahtar dövme, bir uzvun kilidin tasarımını anahtar ile taşıyacak şekilde tasarlanabilir.kilit dövme tasarımı (24)
 • Birlikte gösterildiğinde, kilitleri ve kilitleri, kilitlemek için yerleştirilmiş olması gereken karmaşık bir şekilde tasarlanmış fıçı veya gövde ile çevrelenmiş yan yana gösterebiliriz. Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı, kullanılan tek renk göz önüne alındığında kullanıcının sırtında muhteşem görünüyor. Dövmenin üstünde yazılı tırnaklar, giyildiği omuzda muhteşem gözüküyor.
 • kilit dövme tasarımı (7)
 • Kilidi kalbiniz olarak gösterebilir ve anahtarı sevginin, dileklerin ve kalbin sırlarının kilidini açacak bir şey olarak gösterebilirsiniz. Anahtar ayrıca bir kalp şeklinde şekillendirilmiş bir kafaya da sahip olabilir. Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı, tasarımın tüm kilit ve anahtar dövme tasarımının benzersiz görünmesini sağlayan çoklu renklerle ne kadar karmaşık olabileceğini gösterir.
 • kilit dövme tasarımı (8)
 • Eğer dövmeli dövüşlere benzeyen türden biriyseniz, kalbi kilitlemek için kalbinize rüşvet veriyormuş gibi gösterebilir ve anahtar bir kanca ya da topuzdan asılı olarak gösterilebilir. Kilit ve anahtar dövmeler, zincirler, mücevherler ve kafatasındaki öğeler gibi diğer özelliklerle daha karmaşık ve çok yönlü görünmelerini sağlamak için zenginleştirilebilir.
 • kilit dövme tasarımı (14)
 • Doğru yaşam partnerinin ortaya çıkması için yüreğinizin henüz kilidinin açıldığını düşünüyorsanız, bu içsel duyguyu bir kilit ve anahtar dövme yardımıyla kolayca tasvir edebilirsiniz. Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı, dövmenin kullanıcı için ne kadar özel olduğunu yıprattığı yerin çok basit ve hassas bir şekilde yapılmasını sağlar.
 • kilit dövme tasarımı (25)
 • Birçok farklı şekilde tasvir edilebilen iskelet anahtar görünümüne gidebilirsiniz. İlginç bir şekilde bu dövme tasarımı hem cinsiyetler arasında popüler. Kilit ve anahtar dövmenin kalbi şekillendirilmiş tasarımları, dövme tasarımının kalp duygularını mükemmel bir şekilde nasıl ifade ettiğini gösterir. Kalbin gizli hisleri, kilit ve anahtar dövmenin tasarlandığı ve yıprandığı şekilde ifade edilir.
 • kilit dövme tasarımı (4)
 • Eğer bir demet anahtar göstermek istiyorsanız, bu anahtarlar için gerçekten ilgi çekici bir anahtarlık tasarımı kullanarak daha güzel görünmek için yapılabilir. Aşağıdaki dövme tasarımı karmaşık görünüyor ve karmaşık bir şekilde tasarlanmış, büyük bir asma kilit ile oldukça yaratıcı görünüyor Cilde sabitlenmiş. Tasarım, hepsi tek renkte tasarlanmış çiçekler ile birleştirilmiştir. Kullanılan tek renk daha serin ve çekici hale getirir.
 • kilit dövme tasarımı (11)
 • Kendinizi bir şeyden kurtardıktan sonra, biri veya hatta kötü bir alışkanlıktan kurtulmak, anahtarın hala takılı olduğu açık bir kilitle sembolik olarak gösterilebilir. Kilit ve anahtar dövmenin altındaki tasarım, anahtarla uçan kuşla oldukça etkileyici görünüyor. Dövmenin giyildiği yer ve kullanılan renkler, kullanıcının dövmesini oldukça çekici hale getirerek kullanıcının görünümünü geliştiriyor. Kilit ve anahtar dövmeler de içsel duyguları ifade etmenin mükemmel bir yoludur.
 • kilit dövme tasarımı (10)
 • Düz bir kilit yerine, anahtarla birlikte veya anahtarsız bir zincir kilidi veya asma kilit için gidebilirsiniz. Kilit ve anahtar dövme tasarımları, giyenin kendini bazı duygusal kalp kırıklarından koruyabildiğini gösteren yazılı alıntıyla pekiştirilmiş görünüyor. Kullanılan tek renk, kilit ve anahtar dövme tasarımının kullanıcının cildiyle iyi uyum göstermesini sağlar.
 • kilit dövme tasarımı (27)
 • Gerçekten romantik bir şekilde eğimli bir çift, onlardan birinin üzerinde kilit ve diğerinde de kilitin anahtarı olabilir. Bu şekilde birbirlerine bağlılıklarını gösterirler ve ötekinin kalbine olan anahtarı olduğunu doğrularlar. Biraz körü ses gelebilir ama gerçekten romantik.kilit dövme tasarımı (28)

Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı, giyildiği yer ve kullanılan renk göz önüne alındığında oldukça serin ve zarif görünüyor. Dövme şık bir şekilde tasarlandı ve kadın görünümünü daha şık kılıyor.

 • kilit dövme tasarımı (21)

Her şeyden önce, bir anahtar ve kilit hayatlarımızda önemlidir ve aynı zamanda gerçekten güzel ve anlamlı dövme tasarımlarına dönüşürler. Aşağıdaki anahtar ve kilitli dövme tasarımı, anahtar ve kilit ile kartalın tasarımıyla kilit ve anahtar tasarımının ne kadar karmaşık olabileceğini göstermektedir.

İşte daha fazla resim ile ilgili İnanılmaz Kilit Ve Anahtar Dövme Tasarımları:

kilit dövme tasarımı (1)

Kilit ve anahtar dövmeler hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Aşağıdaki kalp kilidi ve anahtar dövme tasarımı, tüm tasarımın tüm görünümünü geliştiren güzel çiçekler ile vücut üzerinde oldukça güçlendirilmiş görünüyor. Dövme yıpranmış yer kalbin herhangi bir dış müdahaleden nasıl korunur değerini gösterir. Kullanılan renkler sevgi, sevinç ve güzelliği ifade eder. Dövme yeterince büyük ve göğsünün yıpranmış olduğu yere iyi oturuyor.

kilit dövme tasarımı (2)

Kilit ve anahtar dövmeler genellikle sevgi konusunu ve onunla birlikte gelen duyguları ifade eder. Kilit ve anahtar dövme tasarımı, çiçekler ve kafatasının özellikleriyle birlikte güzel bir şekilde yapıldı ve çok karmaşık. Kilit, çiçeklerle kaplı yapraklara sağlam bir şekilde sarılarak çiçeklerle de sarılır. Kilit ve anahtar dövmenin rengi oldukça güzel ve göz alıcı bir görünüme sahip.

kilit dövme tasarımı (3)

Kilit ve anahtar dövme tasarımı, yeşil rengi ile basit ve zarif görünüyor, oldukça benzersiz görünmesini sağlıyor. Kullanıcının hayal gücü, dövmenin nerede giyildiği ve dahil edildiği özellikler göz önünde bulundurulduğunda kilit ve anahtar dövmeleriyle açıkça iletilebilir. Yeşil renk tüm tasarımın eşsiz ve zarif görünmesini sağlar.

kilit dövme tasarımı (6)

Kilit ve anahtar dövmeler, birbirlerine sevgi ve bağlılıklarını göstermek için çiftler tarafından giyilebilir. Çiftlerden biri kilidi takmaya karar verebilirken, diğeri de anahtarın birbirleriyle korunduğunu gösteren bir sembol olarak belirebilir. Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı, anahtarın asılı olduğu zincirlerle büyülüyor. Aynı zincir, kilidin içine ve cilde sabitlenir ve kalıcı bir şekilde kalmasını sağlar.

kilit dövme tasarımı (9)

Bir kilit ve anahtar dövme giymek, eski bir yaşam tarzının sonunu ve geçmişten ayrılmayı da gösterebilir. Kilidin ve kilidin açılması, kullanıcıya, üzerinde hareket etmesine veya ilerlemeye odaklanmaya ihtiyaç duyduğuna dair kullanıcıya sürekli bir hatırlatma olacaktır. Kilit ve anahtar dövme tasarımı, kilitle çarpıcı ve siyah renklerle tasarlanmış ve kullanıcının genel görünümünü geliştiren göz alıcı bir görünüme sahiptir.

kilit dövme tasarımı (12)

Aşağıdaki kilit ve anahtar tasarımı, birçok renk kombinasyonuyla oldukça çok yönlüdür. Kilit ve anahtar dövme tasarımlarını ünlü hale getiren bir şey, dövmelerle ilişkili anlam ve semboller. Aşağıdaki desen, tasarımı çok yönlü hale getiren kilit ve anahtar dövmenin yanında kullanılan ağ, ateş, çiçekler gibi unsurları göstermektedir. ve çarpıcı. Aşınmış olduğu göğüs, kullanıcıya maksimum güvenliği gösterir.

kilit dövme tasarımı (13)

Kilit ve anahtar dövme tasarımları, gizem, sırlar, dünyaya yönelik çekinceler ve kalbin derin sorunlarıdır. Çiçeklerin ve mücevherlerin yanı sıra, saatler, kilit ve anahtar dövme tasarımında olduğu gibi dövmeleri zenginleştirmek için de kullanılıyor. Dövme, kullanıcının şapkaya takılmasından dolayı kolayca yanılabilir.

kilit dövme tasarımı (15)

Dövmelerin kişinin kişiliğini yansıtması ve kişinin giydiği dövme tipinin takan kişi hakkında çok şey anlatmasıdır. Aşağıda gösterilen kilit ve anahtar dövme, harika görünüyor ve kullanıcının cildiyle oldukça iyi uyum sağlıyor. Kilidin ve anahtar dövmenin tasarımı, yıpranan ellere tam oturması için yeterince küçüktür.

kilit dövme tasarımı (17)

Kilit ve anahtar dövme yapan herkesin, dövmeyi tanımladığı kişisel bir anlamı veya sembolü vardır. Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme, kullanıcının vücuduna doğru sabitleyen bir zincirle karmaşık bir şekilde tasarlanmıştır. Tasarım, aşındığı boyunda iyi oturuyor ve kullanılan renklerin birleşimi ile oldukça göze çarpıyor.

kilit dövme tasarımı (20)

Dövme için evrensel anlamlar yoktur, bu yüzden kilit ve anahtar dövmeler kullanıcıya en uygun anlamlar verilebilir. Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı göz alıcı ve zarif gözüküyor. Renklerin seçimi altın, kırmızı ve kahverenginin mükemmel görünmesini sağlayarak harikadır, bir kadının bacaklarını kilitli dövme ile birleştirmek, kullanıcının dövmeyi bir kadın hakkında bir şeyle ifade ettiği anlamına gelir.

kilit dövme tasarımı (29)

Aşağıdaki kilit ve anahtar dövme tasarımı basit ve sanatsal olarak tasarlanmıştır. Dövme, tüm kilit ve anahtar dövmeyi oldukça şık görünmek için çiçeklerin kullanımıyla büyük ölçüde tasarlanmıştır. Tasarım ayrıca yıpranan kol üzerinde mükemmel bir şekilde gözüküyor.

kilit dövme tasarımı

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + = 13

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: