40 Eşsiz Kova Dövme Tasarımları ve Fikirleri – On Birinci İşaret (2018)

Kova dövmesi

Kova dövmeleri, su taşıyıcısı tarafından sembolize edilen zodyak onbirinci işareti temsil eder. Çoğunlukla, Kova sadece su veya su dökerek bir pot olarak tasvir edilir. Su genellikle birbiri üzerine yığılmış iki yatay zikzak çizgisi ile sunulur.

Bazen, iki çizgi bir Kova takımyıldızı tasarımını göstermek için etraflarındaki yıldızlara sahiptir. Ayrıca, su taşıyıcı genellikle bir kadın veya bir su kabı taşıyan bir erkek olarak sunulur.

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Erkek ya da kadın süngeri suya döktüğünde, dövme tasarımı Kova'nın yiyecek ve yaşamı yaymak için adanmışlığını temsil eder. Bu tarihler arasında 21 Ocak ve 19 Şubat arasında doğan herhangi bir kişi Kova burcunun işaretine düşer.

Bu insanlar, bağımsız ve bireyselliklerine uygun olarak iyi bilinirler: kendi kurallarına uyma eğilimi gösterirler. Bununla birlikte, kalite uzun vadeli ilişkiler geliştirirken Kova sorunlarına yol açar.

40 Eşsiz Kova Dövme Tasarımları ve Fikirleri - On Birinci İşaret (2018)

Kova altında doğan bir kişi, birçok arkadaşlık ve tanıdık oluşturabilir, ancak sadece birkaç yakın ve daha derin ilişkiler kurabilir.

Aquarianlar daha mutlu yaşar ve bağımsız olarak çalıştıklarından, mutluluğu rahatça özgürlüğünden alırlar. Çoğu kişisel iradesine iyi bir şekilde hakimdir ve doğal olarak başarılı olabileceğine inanırlar. Tüm Kova dövmeleri tasarımlarındaki tüm özellikleri sembolize eder.

40 Eşsiz Kova Dövme Tasarımları ve Fikirleri - On Birinci İşaret (2018)

Ayrıca, çoğu eylemlerini yönlendiren ve kararlarını verme yönünde yönlendiren çok temel bir inanç sistemine sahiptirler. Güçlü inançlara sahipler ve dışarıdan gelenlerin zor durumda kalabildikleri.

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Ancak, Aquarians da değerleriyle ilgili güçlü inançlara sahip olsalar da, aynı zamanda açık fikirlidirler ve her zaman dost ve mantıklı bir şekilde yaklaşırlarsa yeni fikirleri kabul etmeye isteklidirler. İstedikleri tüm alanlarda çok başarılı olmalarını sağlayan doğuştan gelen yeteneklere sahiptirler.

Kova dövmesi

Doğal olarak, Aquarianlar başkalarının yararına çalışmak için becerilerini kullanacaklar. Yeni çağ hareketleri de Kova sembolünü temsil ettikleri gibi kabul ettiler ve birçok insani de bunu kullandılar. Sembol eşitlik, kabul ve tüm insanlar için farkındalıklarını arttırır.

Aquarians dünyadaki mesajları paylaşmaya çalışırken, Kova dövmesi bu mesajı tüm insanlara ulaştırmasında onlara yardımcı oluyor.

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmelerinin yerleştirilmesi

Daha küçük bir dövme istiyorsanız, Kova sembolünü düşünebilirsiniz, ancak daha büyük bir tasarıma ihtiyaç duyduğunuzda Kova su taşıyıcısına sahip olabilirsiniz. Ayın veya yıldızların tasarıma, ancak herhangi bir astrolojik önemi olmayan sanatsal amaçlar için de ekleyebilirsiniz.

Kova'yı doğru bir şekilde kullanma ya da yanlış bir yolu yoktur. Su taşıyıcısını veya sembolü istediğiniz herhangi bir tarzda birleştirebilirsiniz.

Kova dövmesi

Size özel bir Kova tasarımına ihtiyacınız varsa, gezegenlerin tümünü veya bir kısmını glif formunda listelemek daha iyi bir fikir olacaktır. Saygın bir astrolog sizin için liste oluşturabilir ve ayrıca sizin kişiliğinizi veya göstermek isteyebileceğiniz diğer niteliklerinizi dahil etmek için sizinle birlikte çalışabilir.

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi


Doğru dövme nasıl seçilir?

Astroloğunuzu bir dövme için sembollere ihtiyacınız olduğunu ve her şeyi kontrol etmelerini istemeniz gerektiğini bildirmelisiniz. Aksi takdirde kişiselleştirilmiş Kova tasarımınız benzersiz bir şekilde yanlış olabilir.

Dövmeyi tasarlarken birçok şeyin ters gitmesi olasılığından dolayı, uyarılar veya kelimeler olmadan bırakırsanız daha iyi olur.

Kova dövmesi

Büyük ihtimalle, astrolog sizi doğum raporu için ücretlendirebilir. Sonuçların astroloğa sağlayacağınız yer veya doğum zamanındaki hatalara yüksek hassasiyet göstermesi nedeniyle, bilgileri güvenilir bir kaynaktan ideal bir şekilde doğum belgesinden aldığınızdan emin olun.

Çoğu astrolog, gezegen yerleşim hesaplaması için bilgisayar yazılımlarına güvenir. Genel olarak, en pahalı yazılımlar daha güvenilirdir; daha ucuz veya ücretsiz olanlar ise arama tablolarında, konum veritabanında ve algoritmalarda çok fazla hata yapma eğilimindedir.

Kova dövmesi
Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi


Kova dövme tasarımlarının çeşitleri

Aquarius dövme tasarımları çeşitli tiplerde mevcuttur. Bu türler şunları içerir:

  • Kabile Kova dövmeleri

Kabile şeklinde yerleştirilen su taşıyıcısı, Kova burcunun bir temsilidir. Erkekler omzunun üzerinden bir sveden su dökerek güçlü bir genç adam seçebilir. Öte yandan kadınlar, okyanusta yüzmeye ve onu gergin hale getirmeye çalışan bir kadın seçer.

Kova dövmesi

Dövme tasarımı yaramaz kızlar için idealdir ve renklendirildiğinde daha iyi görünür. Su yansımalarından ya da bir ejderha su taşıyıcısından yıldızları biriktiren karanlık bir göletin içinde duran oldukça benzer bir yaratık daha iyi bir tasarım oluşturabilir.

Tasarımlar omuza ya da arkasına yerleştirildiğinde daha iyi görünür, ancak kadınlar aynı zamanda bunları meyvelerine de yapıştırabilirler.

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

  • “Biliyorum” dövmesi

Bu bir su banyosundan düşen su. Herkesin yararına serbestçe akan bilgeliği temsil eder. “Biliyorum”, Aquarianların ifadesidir ve her zaman fikir ve fikirleri paylaşmaya hazırdır. Ve eğer konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmazlarsa, dinleyecekler.

Tasarımını Anglo metin, windsong, dövme senaryosu veya tüydüzeniyle yazdırabilirsiniz.

Kova dövmesi

  • Orkide dövme

Orkide Aquarius işareti çiçeğidir. Çiçek çarpıcı bir tasarım oluşturur ve bilgelik ve sevgiyi ifade eder. Çin kültüründe, çiçek mükemmel erkekleri temsil ederken, dişil anlam cazibe ve güzelliğe ilişkindir.

Asya kültüründe, çiçek nadir ve benzersiz bir şeyi sembolize eder ve bu nedenle onu Aquarians için mükemmel bir tasarım haline getirir. Orkide çeşitli renklerde bulunur ve bu nedenle bir tasarım seçerken çeşitli seçeneklere sahip olursunuz.

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

Kova dövmesi

  • Yunuslar dövme

Yunuslar zeka ve dostluğu sembolize eder. Sürmeli ve eğlenceli doğası nedeniyle, Aquarians yunuslarla ilişki kurmayı daha kolay buluyor. Uygun şekilde mürekkeplendirildiğinde yunuslar hoş bir vücut sanatı oluştururlar. İnsanlar ayrıca yunusların problemlerini daha iyi bir başlangıç ​​yapabilmeleri için yıkayabileceğine de inanıyorlar.

Bunlar aynı zamanda rehberlik ve refahın sembolleridir. Onların oynak doğası, her bir Kova'nın aradığı bağımsızlığı temsil eder. Tasarımlarınızı ayak bileklerinize, sırtınıza ve ense şekline boyayabilirsiniz.

Kova dövmesi

  • Brocken zinciri dövme

Aquarians'a özgürlük, her şey demektir. Hayatlarını başkalarının arzularına göre yaşamaktan nefret ediyorlar. Bu nedenle kırık bir zincir onlar için harika bir dövme oluşturur. Diğerlerinden tamamen özgür olma duygusunu temsil eder. Dövme ayrıca bir kişinin özgürlük için acı çekip uğraştığı anlamına da gelebilir.

Tasarım, bilekte veya bileklerde ve siyahta mürekkeplendiğinde harika görünüyor.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

85 − 77 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: