Yaratıcı Suları Akan 75 + Kına Dövmeler

Kına kayaları! Yarı kalıcı mürekkep, tüm yol boyunca gitmeden ve iyi için mürekkeplenmeden önce dövme tasarımlarını denemenin harika bir yoludur. Kına bir dizi siyah, kahverengi ve kırmızı renkte gelir ve ciltte birkaç haftaya kadar sürebilir. İster geometrik tasarımlar, ister vahşi, büyük parçalar olsun, en yakındaki Kına sanatçısını avlayın ve kendinize gidin!

Kına Dövme Ne Kadar Sürer

İnsanlar Kına dövmelerini aldığında, asıl soru; ne kadar sürer? Kına dövmeleri geçicidir, çünkü onları bulabilir ve normal bir dövmenin aksine, çok çabuk solmalarını bekleyebilirsiniz! Bu onları almak için oldukça iyi 1) Eğer bir dövme almak düşünüyorsanız ama henüz emin değilseniz 2) Eğer gerçek bir dövme istemiyorum ama kısa bir süre için bir görünüm veya 3) almak istiyorum Özel bir olayınız varsa, farklı bir şey yapmak istersiniz.

Peki, ne kadar sürecek? Pekala, bu vücudun makyajına bağlı, herkes farklı. Kına dövmeleri genellikle 1 ila 3 hafta arasında sürecek ve çoğu insan 10 gün ile 14 gün arasında sürecektir. Kına bu zaman zarfında kaybolur, sadece bir gün orada olmayacak ve bir sonraki gitmeyecek. Yani bu, kına'nızı ilk aldığınız zaman çok karanlık olacağı, ancak iki haftalık bir süre boyunca çok hafif (ve sonra da) gittiği anlamına gelir.

Bu, okulunuza veya işyerinize izin verilmeyeceğini düşündüğünüzde, kına dövmelerini okulunuzun veya iş tatilinizin üstesinden gelmek için harika yapar!

Karanlık Örümcek

spiderman_henna_tattoo_chest_design_skin_rip_through

Karanlık bir örümcek, genellikle kınada göreceğiniz bir şey değildir. Ancak, burada güzel tekme eşek bir kına örümcek. Kına silindikten sonra harika bir gölgeleme olacak. Hatta amacın olduğuna inandığım Spiderman'ı bile hatırlatıyor. Kesinlikle Spiderman sembolüne benziyor, ama asla söyleyemezsin. Son derece iyi yapıldı ve sanat eseri sadece mükemmel.

Bir Aile Ağacı Başlamak

kına-dövme tasarımlar-kelebek-tavuskuşu-ve-ağaç-dövme-on-göbek 13995650344gnk8

Elmas ve daire merkezli el tasarımı

kına dövme 16

Son derece kana susamış

kına dövme 15

Bir düğün için kına tasarımı

kına dövme 27

Her iki kolundaki çiçekler

kına dövmesi 13

Dans başlasın!

kına dövme 12

Güzel karmaşık bir kol ve el parçası

kına dövme 11

Altın vurgulu arka tasarım

kına dövme 10

Avucunuzun içinde güneş ve ay

kına dövme 9

Evde DIY Kına Dövme Nasıl Yapılır?

Kına dövmeleri kendinize ya da arkadaşlarınızla biraz pratik yaparak ve biraz zaman geçirmek için harika bir şey olabilir! Genellikle kına pazarlarda veya festivallerde (dövme yapmayı çok deneyimli insanlarla) görüyorsanız da, genellikle yerel makyaj mağazanız gibi yerlerde satıldığını görmüyorsunuz! Peki evde kına dövmesini nasıl yapıyorsun?

Yapmanız gereken ilk şey, kendinize makul kalitede iyi bir kına dövme seti bulmak. Kına dövme seti kına uygulamak için bir şişe ve aplikatör uçları içerir. Elinizi tutmanız gereken bir sonraki şey, yüksek kaliteli kına tozu. Doğru kıvamı elde etmek için kına tozunu suyla karıştırın. Kına, derin kahverengilerden ve kırmızılardan, daha sıcak kırmızı ve hatta kumtaşı gibi renklere kadar farklı renklerden oluşur. Kına saygın bir satıcıdan satın alınmalıdır.

Yüksek kaliteli kına genellikle soğuk depoda saklanır ve çok güzel bir görünüme sahiptir. Sadece birkaç ay sürdüğü için taze olması gerekiyor. Doğal ve organik olduğundan emin olun - piyasada bir sürü sahte kına ürünü var, bu yüzden satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce aldığınız ürünlere bakmalısınız!

Kına tozunu ve aplikatörlerini aldıktan sonra, bir ev tüyü boya seti ile yaptığınız gibi bir cilt testi yapmak isteyeceksiniz. Bazı durumlarda, insanlar kına alerjisi vardır, bu yüzden önce test etmek önemlidir! Alerjiler cildinizde ciddi reaksiyonlara ve hatta uzun süreli bir tahribata neden olabilir, bu nedenle her zaman güvende olur! Eğer arkadaşlarınızda hennna dövmesi yapıyorsanız, önce de test etmeyi unutmayın - herkes farklıdır.

Testten sonra başlamak için zamanı! Klavyenin nasıl izleneceği veya izlenecek bazı YouTube kliplerine bakma konusunda bazı çevrimiçi kılavuzları okumanızı öneririz. Bu şekilde başlamak için doğru teknikleri bilir ve oradan başlayabilirsiniz.

Tüylü el tasarımları

kına dövme 8

Bir kına halhal

Kına Dövme 7

Ayaklarda ağır renkli kına

Kına Dövme 6

El üzerinde dönüyor

Kına Dövme 4

Noktalara odaklanan kına

Kına Dövme 3

Tamamen kapalı!

Kına Dövme 2

Bir olay için göğüste kına

kına dövme 14

Bir aile ağacı bir çok insan için çok şey ifade ediyor, ancak bu aile ağacının gerçekten başlangıçta olduğunu göreceksiniz. Her aile ağacının çok fazla dalı yok, ama bu bir tane daha olacak. Bunun nedeni bebeği teslim etmede yardımcı olacak. Hatta güzel çiçekler, ortada biraz gölgelendirme ve hatta bir tavuskuşu bile var. Bu kına dövmesine bir çok iş geçti ve bu sadece mükemmel.

Sevimli kedi

Kedi-Kına-Dövme-için-Omuz

Bazı kına dövmeleri çok basit, ve bu onlardan biri. Kına dövmesi yapmayı denemek çok fazla iş gerektirir ve bunun nedeni narin tasarımlar gerektirmesidir. Çizgileri mükemmel görünmesini sağlamak için cildi mükemmel bir şekilde lekelemek için doğru miktarda baskı yapmalısınız. Gözler gizemli ve kuyruk sadece güzel. Asma tasarımları biraz daha ekler ve swirls olabildiğince sevimli olur. Belli ki bir kız için yapılmış, ama çok iyi yapıldı.

Basit bir Lotus çiçeği

Henna_Tattoo_by_setsuna22

Düğün kına

kına dövme 27

Bunun gibi tasarımlar saatlerce sürebilir

kına dövmesi 17

Gerçek bir dövme için mükemmel bir uygulama

kına dövme 18

Kına sıklıkla avucunun içine girer

kına dövmesi 19

Farklı renklerde kına

kına dövmesi 20

Karmaşık yinelenen desenler

kına dövme 21

Daha yeşil bir kına tonu

kına dövme 23

Ağır kına

kına dövme 24

Renkli çiçek tasarım

kına dövmesi 25

Yeşil ve kırmızı

kına dövmesi 26

Kına dövmeleri söz konusu olduğunda lotus çiçeği bir favori, ve bu da farklı değil. Bu güzel. Bu bir açılış lotus, ve detay çalışmaları harika. En iyi yanı, son derece hassas olması ve swirls ve noktaların ona geleneksel bir kına görünümü kazandırması. Merkezde, neredeyse 3 boyutlu bir etki bırakmak için doğru şekilde kalınlaştığı için biraz derinlik vardır. Bu kına dövmesini yapan kişi çok şanslı ve sanatçı çok yetenekli.

Basit bir çiçek

kına-dövmeler

Wirst ve üst taraftan uygulanan yükseltilmiş kına

kına dövme 30

Kına tasarımlarında renkli

kına dövme 31

Sadece tasarımlardan yapılmış sandalet

kına dövme 68

Haydi yaratıcı olalım

kına dövmesi 122

Kına esinlenerek tatto

kına dövmesi 28

Kişisel kına bahçesine sahipsin

kına dövme 29

Kına dövmeleri söz konusu olduğunda çiçekler çok yaygındır. Yine de, son derece basittir, ellerin zarafetini yapan çoğu kına dövmesi gibi hala güzeldir, bilekleri hassas bir şekilde yukarı tırmanır. Diğer parmaklar da keyifli noktalarla dekore edilmiştir. Çiçek swirls ve katmanlı. Çok fazla gölgelenme olmayabilir, ancak güzel olmadığı anlamına gelmez. Bu basit bir başlangıç ​​dövmesi.

Narin swirls Tek Yerleşim

Kene dövmesi

Bu kesinlikle bir kına dövmesi için garip bir yerleştirme, ama aslında oldukça gelişmiş. Çiçeğin hem kalın hem de ince olduğunu ve swirls'un ortasında küçülecek noktalar olduğunu göreceksiniz. Bu kına dövmesinin profesyonel bir el tarafından yapıldığını söyleyebilirim ve macun dövmeyi soyduğunda, tıpkı olması gerektiği gibi aşırı derecede karanlık olacak. Daha karanlık, daha uzun ömürlü olacak, ve boyandığında swirls güzel olacak. Yine de, ilk önce küçük noktaların solup gitmeyeceğini merak ediyor.

Arkadaşlarınla ​​çalış

Henna_Foot_by_sirenoftherhine1

Kına pop yapmak için parlak gölgeleme

Kına dövme tasarımları 1

Başka bir halhal tasarım

kına dövme tasarımlarıKına gladyatör sandaleti?
Kene dövmesi

Yıldız n kına

Kına dövmeler 1

Kınadaki canlı yeşillikler

kına dövmeler 2

Karmaşık parmak tasarımları

kına dövmeler

Yükselen bir Lotus

Mehndi-Tasarımlar-41

Bu henüz başka bir lotus, ama inanılmaz güzel. Tasarım boyunca gizlenmiş kalpleri görebilirsiniz ve narindir. Kesinlikle profesyonel bir el tarafından konuldu. Görünüşe göre sarmaşıklar yükselip çıkıyor, ama sarmaşıklar da sabit tutuyor. Mükemmel bir kına dövmesidir ve hatta gölgelendirme yapar, böylece lotus yaprakları ve onu tutan yapraklar arasındaki farkı anlayabilirsiniz. Üzümler özenle yerleştirilir ve biri aslında diğerlerine kanamaz. Her şey birbirine bağlı ve bu kendi içinde bir şey.

Ay Yıldızlar

klasik kına-dövme-on-ayak bileği

Bu bir cutesy kına dövmesi daha fazla, ama muhteşem. Yıldızların pırıltıları inanılmazdır, ve ay, hilalden soğuk ve büyülü bir gecede rüzgârın üflemesini temsil eden bu güzel kıvrımlardan dolanmaya gider. Yıldızların ve noktaların kıvrıldığı çizginin altındaki çizgi, rüzgar gibi görünür ve bu kına dövmesi, basitçe, swirls ve detaylarla dolu olduğu zaman, sadeliğinde güzeldir. Bazı insanlar sadece basit tercih eder.

Çiçek açması Yin Yang

kına-dövme tasarımlar-yin-yang

Bu yin ve yang sembolünde taç yaprakları var gibi görünüyor ve gerçekten bir çiçek olup olmadığı söylenemez. Tüm söyleyebildiğin, onun güzel ve hatta eşsiz olduğudur. Çoğu kına dövmesi abartılmıştır, ama bu özeldir. Swirls hassas, noktalar derin ve yin ve yang mükemmel bir şekilde yapılır. Karanlık kısım kesinlikle karanlık olacak ve yaprakları bile biraz gölgelenecek.

Aşk Ağacı

kına-dövmeler-için-kanser-hasta-31376800

Hayat ağacı açıkça bu kına dövmesi üzerindedir ve yaprakların ortada bile bir kalbi olan kalp şeklinde olduğunu göreceksiniz. Swirls, narin ve güzel ve bir yusufçuk parmağını ve bilekten uzağa vuruyor. Dikkatli ve istikrarlı bir el ile yapılması gerekiyordu, ama çok basit kına dövmelerinin olmadığı bir şekilde muhteşem.

Bir Omurga Chilling Vine

1960691_orig

Bu kına dövmesi hakkında ürpertici olan şey, yerleştirildiği yerdeki güzelliktir. Yine de, amatör bu dövmeyi bulacağınız kadar fazla ayrıntıya sahip olamazdı. Birden fazla farklı çiçek vardır ve hem narin hem de girdap olan güzel yapraklar vardır. Asma, işçiliğin mükemmel bir işareti olan tüm yol boyunca tutarlı kalır.

Bir Manly Tasarım

scorpion_henna_by_catty01-d38g5hy

Birçok erkek dövmesi bulamazsın. Ancak, bunun harika olduğunu göreceksiniz. Birçok insanın gözden kaçırdığı pek çok basit dövme var. Pençeler harika ve kalınlık olması gereken yerde. Stinger'i açıkça görebiliyorsunuz ve sahip olması gereken tüm ayakları var, ama belki biraz daha fazla. Her iki şekilde de, harika bir tasarım.

Faeries Hatırlamak

hena_tattoo_by_marctipz-d32fbwg

Faeries genellikle unutulur, ama bu harika. Aşağı doğru sarkan bir perdeyi gösterir ve hatta neredeyse yapraklardan yapılmış gibi görünen kanatları gösterir. Size göstermediği şey benzersizdir, ancak perdenin ihtişamı kolayca görülür. Saçlar rüzgâr gibi görünüyor ve sadece yüzündeki görünümü hayal edebiliyorsunuz, ama asla görmeyeceksiniz. Gizem güzelliğinin bulunduğu yer.

Toprak Ana

Kına-Dövme-50

Ana dünya, birçok insan için önemli olan bir şeydir ve bu, büyük ölçüde tasvir edilmiştir. Detayların hassas olduğunu, anlamın net olduğunu ve diğer hiçbir kına dövmesi gibi olmadığını göreceksiniz. Sadece yüzeyin altında yatan güce sahiptir.

Boyama kına

19200916-kına-dövme

Basit etkili tüy

20200916-kına-dövme

Gerçek bir dövme yapmak istemeyenler için

21200916-kına-dövme

Kına tasarımları çok küçük olabilir

22200916-kına-dövme

Pratik yapmak mükemmelleştirir

23200916-kına-dövme

Tüm festival için hazır

24200916-kına-dövme

Avucunuz pratik yapmak için en kolay yer

25200916-kına-dövme

Eğlenceli bir öğleden sonra etkinliği için arkadaşlarınızın ellerini deneyin

26200916-kına-dövme

Kına yavaş yavaş yıpranmış

27200916-kına-dövme

Kına bir ya da iki haftada yavaşça kaybolur

28200916-kına-dövme

Tasarımlarınızı güneşte gösterin

1200916-kına-dövme

Farklı parmaklarda farklı tasarımlar deneyin

2200916-kına-dövme

Eşleşen kına tatts

A6 ön ayarlı VSCO ile işlendi
Kına geleneksel bir süsleme

4200916-kına-dövme

Tırnaklarını kına ile eşleştir

5200916-kına-dövme

Vücut bölgelerine gitmek için cesur tasarımları seçin

6200916-kına-dövme

Kabile tasarımları sert görünüyor

7200916-kına-dövme

Güzel bir çift çiçek

8200916-kına-dövme

Parmak uçlarında renkli!

9200916-kına-dövme

Pratik yaparken n eşleştirin

10200916-kına-dövme

Kına bileklik tasarımları

11200916-kına-dövme

Bazı geçici dövmeler, kına gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır.

12200916-kına-dövme

Bir özellik parmağı seçme

13200916-kına-dövme

Görünüşünü eşsiz yap

14200916-kına-dövme

Uzmanlar haklı olsun

15200916-kına-dövme

Büyük bir arka tasarım

16200916-kına-dövme

Siyah kına genellikle en cesurdur

17200916-kına-dövme

Beyaz kına farklı bir malzemeden yapılır

18200916-kına-dövme

Bu harika kına tasarım koleksiyonundan keyif aldığınızı umuyoruz ve umarım gelecek tasarımlarınız için size ilham kaynağı olmuştur! Kendiniz kına yapmakla ilgileniyorsanız, çevrimiçi çalışmaya başlamak için elinizin altında sıcak ellerinizi alabileceğiniz birçok kit var. Kına sadece festival sezonu için değil, özel günler için de mükemmeldir. Gerçek bir dövme yapmaya hazır olup olmadığınızdan emin değilseniz kınaya bakmayı unutmayın, ancak harika bir şey denemek ve nasıl göründüğünü görmek istiyorsanız. Kına sadece birkaç hafta sürer, çünkü sonsuza dek sürmeyeceği bilgisinde güvende olduğunuz her şeyi yapmakta özgürsünüz!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

69 − = 61

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: