25 Zarif Serenity Namaz Dövmeler

Tanrı bana, değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme huzurunu verir; yapabileceğim şeyleri değiştirmek için cesaret; ve farkı bilmek bilgelik. - Serenity Namazı

Huzurun duası, her zaman bakıp güçlenebileceğiniz güzel bir metin parçasıdır. Huzur dolu dua ile, eskisinden daha güçlü olacaksın.

Zarif başlangıç

huzur-dua-ile-çiçekler

Bu huzur dua listesi için zarif bir başlangıçtır. İncil'i hatırlatan güzel bir senaryodur ve hiçbir şekilde narin ve çekici değildir. Etrafında ne olup bittiğine değil, kelimelere konsantre olmanızı sağlar.

Serenity Dövmeler Serenity Dövme 1 Serenity TattooSerenity Dövmesi 8 Serenity Dövmesi6dövme huzur-Dua -huzur

Cesaret Bir Kaydırma

images / 25_graceful_serenity_prayer_tattoos_9.JPG

Bir şey eski olduğunda genellikle bir kaydırma yapılır ve bunlar eski olan ve rehberlik için nereye başvurmanız gerektiğini gösteren kelimelerdir. Sözler size cesaret vermek içindir ve bu da bu dövmenin yaptığı şeydir. Yazı güzel ve kaydırma güzel yapılır.

Biraz Bezeme

Sükunet-Namaz-Dövme-Geri

Birçok insan, dingin ibadet dövmesinin küçük bir süslemeye ihtiyacı olduğunu düşünür ve bu dövme ile tam olarak ne elde ettiğidir. Yukarıdaki barkodu merak etmenizi önler, ancak düşkün önemli ve nerede olduğu konusunda cesurdur. Çiçeklerin onlara da akan bir hareketi vardır.

Büyük cesur

namaz

Bazen size gerçekten ne anlama geldiğini hatırlatmak için cesur olmak için dövme ihtiyacınız var. Yine de, bu serenity dövme ile biraz çerçeveleme var, vurgu aslında gerçekte oldukça açıktır. Kelimeler oldukça açık ve diğer serenity dövmelerinden çok daha kolay okunabiliyorlar.

Serenity Serseri Damgası

huzur-namaz-dövme-index-of-7587

Sakin bir dövme yaptırmak kesinlikle tuhaf bir yer, ama gerçekten de Tanrı'nın hayatın her kesimine bir şey ifade ettiğini gösteriyor. Serseri pul dövmesi genellikle bilgelik sözleri için saklanmaz, ama bu kesinlikle biriydi. Ancak, betik okumak oldukça kolaydır.

Huzurun resmi

eb5a83c655b88773197da88c4e30e565

Sık sık, bir huzur dua dövme aslında huzurlu değil, ama bu. Bu dövmenin geri kalanını görmek için her yere bakmak zorunda kalmadan dua sözlerine konsantre olmanızı sağlar. Neyse ki, kelimeleri de okumak oldukça kolay ve ekstralar da muhteşem. Kelebek aslında tek başına güzel bir dokunuş.

Dua eden eller

-Huzur-Namaz-dövme

Dua etmek tam olarak bu dövmenin neyle ilgili olduğu ve bu dövmede eski ve bilge olan birinin dua eden elleri oldukça detaylıdır. Senaryo düz ve bununla ilgili hiçbir şey yok. Bununla birlikte, bunun aslında kırmızımsı bir ışıkta aydınlatıldığını görebilirsiniz.

Hulking Out

serenity_prayer_by_godsey_machine-d4u1ipk

Bu dövmede neden yeşil olduğunu anlamak son derece zordur. Bunun neden ciltten koptuğunu anlamak zor. Yeşil adam insanın dışına çıktığı gibi görünüyor ve belki de öfkesinde rehberlik istemek gibi bir yolu var. Bununla birlikte, senaryo, çoğu huzur dolu dua dövmesinden okumak için biraz daha zordur.

Huzur Aşk

huzur dua

İnsanlar huzur dolu duaların sizi daha sevgi dolu ve barışçıl bir hale getireceğini sanıyorlar ama bu dövmeyi her kim aldıysa hiç unutmamıştı. En çok çerçeveleme genellikle basit bir şey, hatta bir çiçek. Bununla birlikte, bu bir kalptedir ve bu namazın onu elde eden kişi için ne anlama geldiğini tam olarak gösterir.

Ayakta Güller

Güller ile Serenity Namaz

Güller bu dingin namaz dövmesini çerçevelemek için harika bir yol. Ancak, bu çiçeklerin duaya biraz daha ciddiyet kattığını göreceksiniz. Yapraklar çok detaylı, betiğin okunması kolay ama narin ve çiçek canlı renkler ve harika gölgeleme. Güller, namazın her iki tarafında dururlar, size ciddi bir dua olduğunu hatırlatır, ama aynı zamanda oldukça güzeldir.

Sadece Kısmi bir Namaz

serentiyPrayer

Bu, tam bir dingin namazı değil, genellikle dövme haline getirilen bir şey değildir. Ancak, yine de güzel ve aslında dövme olan kişi için bunun hangi bölümünün en önemli olduğunu gösteriyor. Yazı tipi aslında güzel, kaydırma işi harika ve dövme 3D görünüyor. Aynı zamanda gölge işi aslında profesyonel ve harika bir şekilde yapılmış gibi görünüyor. Yazı tipi eski ve huzurlu görünüyor.

Güzel Bir Çerçeveleme

dua dövmeli kk

Çerçeveleme genellikle serenity dua dövme için çok fazla olabilir, ama bu muhteşem. Çiçek mi yoksa asma işi mi demek istediğini anlayamıyorsunuz, ama çok az mor olduğu için neredeyse çok fazla çiçek olmadan güzel bir çiçek gibi görünüyor. Hatta okunması kolay harika bir yazı tipine sahiptir, ancak ne yazık ki olması gerektiği gibi bozulmaz.

Renkte Serenity

huzur-Dua-dövme

Bazı insanlar bu serenity dövmesinin aslında biraz fazla renkli olduğunu iddia ederlerdi. Kesinlikle etrafta çok şey oluyor, ama bu gerçekten de huzur dilemenizde ne istediğinize bağlı. Yazı tipi gerçekten okunması kolay ve çeşitli dini sembollere sahip gibi görünüyor. Görünüşe göre bu kişi hoşgörüye de inanıyor ve içindeki sembolleri gördüğünüzde renklerin biraz daha net olmasına neden oluyor.

Eşsiz Girdap

38486c88e0f41b8d56059d7c2ae6085b

Çoğu insan serenity dövmelerinin yerleştirilmesi konusunda uzun ve zor düşünür ve neden onu neredeyse cinsel olarak görülebilecek bir yere yerleştireceğinizi anlamak zor olur. Yine de, bu zarif, ancak yazı tipi ve etrafında gölgelenme nedeniyle okumak oldukça zor. Ancak, çerçeve aslında harika.

Garip Bir Açı

julietattoo

Bu pek çok insan için tavsiye edilen bir huzur dua dövmesi değildir, bunun nedeni çoğu aslında yan yana yazılmış olmasıdır. Bu, okumayı çok zor hale getirir ve ana üç kelimenin yazı tipini de okumak zordur. Huzur içinde görünmüyor, ama aslen alması gereken kişiye bir şey ifade etmiş olmalı.

Umut için papatyalar

tumblr_meit09DrNb1r46b7m

Papatyalar, birçok insan için ümitli bir çiçektir ve ne yazık ki sıkça görülmeyen bu dingin ibadet dövmesine biraz renk katmaktadır. Ancak, neyse ki, kelimeler okunması kolaydır ve papatyalar sadece mükemmel bir çerçeveye benzemektedir. Ne yazık ki, resim en tepede görünmüyor, ancak aralık, dövmenin geri kalanı gibi iyi görünüyor.

Küçük bir Parıltı

Sükunet-Namaz-Dövme-Görüntüler

Bu güzel huzur dua dövmesine küçük bir pırıltı eklendi ve okuma zorluğu olmadan büyülü bir görünüm kazandı. Üç ana kelimenin yazı tipi, öneminin nerede olduğunu anlamakta oldukça kolaydır ve pırıltı, ona, çoğu huzur dolu dua dövmelerinin aslında sahip olmadığı küçük bir şey verir. Yine de, bazı insanlar serenity duasında biraz daha fazla çerçeveleme isterler, bu basit ama güzeldir.

Anma huzurunda

img_7880

Tanrıya cesaret isterken, bazen belli bir olayın ışığı altındadır. Bu kesinlikle, ama olay tarih ve dövme olan kişiye hariç gizli. Yazı tipinin okunması kolay olduğunu ve bunun da güzel olduğunu göreceksiniz. Yine de, yine anlam, basittir.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

94 − = 90

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: