35 Creative Wings Tattoo Design Art Przykłady

Ta cecha projektu stała się jednym z najbardziej poszukiwanych w świecie tatuażu, choć nie można powiedzieć, że jest wśród najlepszych. Tatuaże ze skrzydłami są preferowane przez obie płcie. Jest tak dlatego, że są symbolicznie bardzo znaczące. Skrzydła stanowią jedno z najbardziej głęboko zakorzenionych pragnień, które większość z nas ma - wolność latania!

Skrzydła mają wiele sposobów przedstawiania - są pokazane jako skrzydła aniołów, demonów, skrzydeł orła, a nawet skrzydeł nietoperza. Widzimy, że w wartości symbolicznej i możliwościach projektowania skrzydło ma wiele możliwości, jeśli chodzi o projekty tatuaży.

4

Ludzie ze skrzydłami i innymi stworzeniami, które potrafią latać, są częścią naszej historii, kultury i mitologii. Grecy i Rzymianie wierzyli, że Merkury, który miał być posłańcem bogów, miał skrzydła, które pozwalały mu latać. Anioły zawsze pokazywały skrzydlate stworzenia, które latają z miejsca na miejsce, błogosławiąc ludzi i robiąc dobre uczynki. Ptaki zawsze miały skrzydła, które pozwoliły im wystartować na szerokim niebie.

24

Wśród wszystkich wzorów tatuaży bardzo popularne są skrzydła aniołów. Pokazano je jako chroniące i prowadzące użytkownika. Niektórzy czują silną wiarę w swoją religię i używają jej, aby to pokazać. Niektórzy nawet lubią przedstawiać skrzydła z mieczem lub niektóre pokazują, że ich serce bierze skrzydła i odlatuje. Może to symbolizować, że ich serca biorą skrzydła z miłości i odlatują, aby stać się częścią boskości.

Możliwości projektowe z anielskimi skrzydłami, które wydają się być atrakcyjne dla obu płci, są dość szerokie. W rzeczywistości, gdy zrobimy to na łopatkach barku i łopatki, będzie wyglądać tak, jakbyś sam był gotowy odlecieć.

32

Innym stworzeniem, którego zazdrości się i podziwia za piękne skrzydła, jest motyl. Ta malownicza istota spędza życie lecąc z jednego pięknego kwiatu na drugi. Możliwości projektowe z tym są dość ciekawe i różnorodne. Delikatny i kruchy wygląd skrzydeł z kolorami i wzorami przypomina kreatywność i piękno natury. Co więcej, motyle to piękne stworzenia, które ewoluowały po przejściu procesu transformacji od dość brzydko wyglądającej gąsienicy. Ludzie przywiązują dużą wagę do tego kawałka symboliki.

Co więcej wiele kultur przywiązuje dużą wagę do motyli i wierzę, że te piękne stworzenia niosą nasze dusze i zabierają je do nieba. Dlatego wielu nosi tatuaż motyla jako symbol ich wiecznej miłości do kogoś, kogo mogli stracić.

3
Faktem jest, że para skrzydeł może oznaczać wiele dla ludzi, od prostego sensu wolności do odlotu do najcudowniejszego sposobu dotarcia do nieba. Niektórzy ludzie wierzą, że to skrzydlate stworzenia niebiańskiego świata chronią nas i są posłańcami Boga. Jeśli chodzi o skrzydła, wybór wzorów jest nieskończony, ale ważniejsze jest to, co te skrzydła nam symbolizują.

Ptaki, anioły, ważki, anioły, nietoperze i inne stworzenia, które potrafią latać, były częścią naszego codziennego życia, a także częścią legend i opowieści. Dlatego używamy określeń takich jak "jej serce wystrzeliło na skrzydłach duszy" lub "podniosło skrzydła do jego wyobraźni". Wszystkie te terminy, które używamy, mówią nam, że zdolność latania jest prawdopodobnie najbardziej pożądana przez tych, którzy są uziemieni. Oprócz faktycznego projektu, rozważ te punkty, zanim otrzymasz tatuaż.

1 2 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 23 25 26

27 28 29 30 31 33 34] 35

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: