75 Tetovanie Cool Foot a Flip Flop

Nohy tetovanie sa stávajú populárne medzi mužmi i ženami. Pre mnohých ľudí je noha považovaná za jednu z najkrajších častí nášho tela. Získanie tetovania na nohe môže byť považované za dobrú príležitosť na to, aby vaše nohy vyzerali hezky, ale určite to nie je dôvod, prečo sa všetci ponáhľajú, aby sa dostali ich nohy tetované?

Často (či už to chceme priznať alebo nie) populárne oblasti, kde sa dá tetovať, môžu byť určené tým, že celebrity dostanú tetovanie na rovnakom mieste. Miley Cyrus, Jennifer Anniston a Rihanna, aby pomenovali niekoľko športových atramentov na nohách a rozhodne pomohli mladšej generácii urobiť to isté. Avšak hlavným dôvodom, prečo tetovanie nohy zostáva populárne, je to, že môžu byť ľahko skryté z dohľady pomocou topánky, ktoré v závislosti od práce, ktorú máte, môžu byť často prínosom.

Takže bez ďalšej ado poďme sa pozrieť na 30 z našej obľúbenej nohy a flip flop tetovanie ...

Tetovacie vzory nohy (40)

Jasne nebojte sa ísť pod tetovanie zbraň, táto dievča flaunts jej lebky nôh návrhy, ktoré vyzerajú úplne ohromujúci.

Tetovacie vzory nohy (29)

Jeho a jej. Námorné tetovanie sú už dlho populárne pre námorníkov a nadšencov plavby na tetovanie, najmä na nohách.

Tetovacie vzory nohy (39)

"Meme" a "Pepe" - dva krásne návrhy, ktoré reprezentujú dvoch krásnych ľudí v našom živote.

Tetovacie vzory nohy (25)

"Osvetlite" a perie páv. Obaja sa navzájom dopĺňajú pekne.

Jedna z vecí, ktoré je potrebné mať na pamäti s nohami tetovanie, sa o ne stará. Nožné tetovanie (ak nie sú starostlivo ošetrené) bude slabnúť rýchlejšie ako tetovanie v iných oblastiach, pretože to bola oblasť, kde ste vrhol viac kože a často pod viac slnečného svetla.

Nenechajte to úplne zabrániť. Koža na chodidle je hlboká a pri správnej hydratačnosti atrament nesmie slabnúť.

Tetovacie vzory nohy (33)

Dvaja najlepší priatelia dostali zodpovedajúce nohy tetovanie.

Tetovacie vzory nohy (37)

Získanie tetovanie na dne vašej nohy je považované za najviac bolestivé miesto na tetovanie na tele kvôli množstvu nervových snímačov. Ak máte s bolesťou, ale môžete získať neuveriteľné výsledky, ako je tento krásny dizajn mandaly.

Tetovacie vzory nohy (36)

"Voľný Duch" s časťami peria, ktoré sa prerušujú do stáda vtákov, veľmi cool nápad na jedinečné a zaujímavé tetovanie.

Tetovacie vzory nohy (35)

Niektoré cool vintage vzory na dámske nohy. Tieto nám pripomínajú tetovacie štýly Sailor Jerry, ktoré sú v súčasnosti veľmi populárne.

Tetovacie vzory nohy (30)

Nádherné vyzerajúce sova tetovanie, ktoré bolo zatienené s použitím bodiek.

Tetovacie vzory nohy

Jeden z najpopulárnejších tetovanie nohy pre ženy je to z vtáka. Vzhľadom na to, že veľa ľudí chce v týchto dňoch svoj vlastný unikátny dizajn, skôr ako niečo "klišé" alebo "prehnané" ľudia prichádzajú s úžasne krásnymi vzormi, ako je vták vyššie.

Tetovacie vzory nohy (2)

Ďalším príkladom nádherného tetovania vtákov na nohe.

Tetovacie vzory nohy (4)

Okrem vtákov sú kvetiny a kvetinové vzory veľmi populárne na nohách, hlavne tie, ktoré majú vinič a prekrývajú sa kvety.

Tetovacie vzory nohy (41)

Majú obzvlášť obľubu na rukávoch nohavíc, ako je vyššie uvedený obrázok, keď človek vybral bežný štýl a dostane všetky tetovanie v rovnakom štýle, aby zodpovedali.

Tetovacie vzory nohy (34)

Skôr, než začnete skočiť na závery a myslíte si, že na nich majú tetovanie na svastiku, je to vlastne budhistický symbol a skutočne vyzerá krásne v tomto tetovanie nohy mandala.

Tetovacie vzory nohy (28)

Skutočne úchvatný drak, urobený na čiernej nohe.

Tetovacie vzory nohy (26)

"Nebo je miesto na Zemi s vami" - čo je krásna citácia a my sa nám páči tento štýl písania písania kurzívou, ktorá je veľmi jednoduchá, ale elegantná.

Tetovacie vzory nohy (32)

Ďalším skvelým príkladom niektorých návrhov kvetinových nôh, tentoraz s trochou farieb, ktoré sa pridávajú na skutočné tetovanie pop!

Tetovacie vzory nohy (24)

Pár nádherných ruží na nohách. Skvelá vec pri získavaní obrysov ruží urobených takýmto spôsobom je, keby ste niekedy ochoreli a unavili z nich, že ich môžete vždy farbiť neskôr v jasne červenej farbe a mať úplne nový dizajn, ktorý sa pozrieť na!

Tetovacie vzory nohy (10)

Skvelý príklad toho, ako ružové a čierne môžu vyzerať tak dobre spolu na tomto krásnom dizajne lotosového tetovania.

Tetovacie vzory nohy (20)

Obliekanie pre formálnu príležitosť? Prečo nie top tetovanie nohy s nejakými peknými šperkami, ako je uvedený príklad.

Tetovacie vzory nohy (21)

Táto dámy a páni sú rovnako dobré ako to, keď príde na tetovanie. Môžete povedať, že je to práca talentovaného tetovania, keď to vyzerá veľmi realisticky.

Tetovacie vzory nohy (13)

Nádherné a jedinečné vziať na páv dizajn, tentoraz zahŕňajúce víry a tvary, ktoré by sa zvyčajne používali v mandalovej kuse.

Tetovacie vzory nohy (22)

Krásna fotografia dievčat nôh s nejakým odvážnym tetovaním.

Tetovacie vzory nohy (23)

"Láska" - super jednoduchá, ale vyzerá skvele. Páči sa nám, ako to takmer vyzerá, že používajú aj symbol nekonečna v tom, čo je skutočne jedinečná typová tvár.

Tetovacie vzory nohy (42)

Ďalším príkladom tetovania na dne nohy, tentokrát s geometrickými vzormi, ktoré dopĺňajú tvar nohy. Zatiaľ čo pravdepodobne najjednoduchšie tetovanie sa skrýva, nezabudnite, že toto je pravdepodobne miesto, kde vaše tetovanie bude slabnúť najviac kvôli chôdzi na neho po celú dobu.
Tetovacie vzory nohy (38)

Batman vs Superman tetovanie dizajn - veľmi cool!

Tetovacie vzory nohy (31)

Krásne vyzerajúce perie papradie, ktorá zahŕňa veľa rôznych vzorov, ako je leopard tlač a dokonca to, čo vyzerá ako úľ vo vnútri. Niekedy naozaj zložité tetovanie, ako je tento, môže byť skvelý nápad dostať sa na nohu a byť schopní predviesť všetkým naozaj ľahko.

Tetovacie vzory nohy (27)

Jednoduchá, ale skvelá kotva tetovaná tesne pod členok. Ak ste len chcete niečo malé tetovanie, môže to stáť rovnako ako niečo väčšie, ak tattooista poplatky za hodinovú sadzbu. Avšak ak ste im navyše pekné, mohli by ste nechať pár malých za rovnakú cenu!

Tetovacie vzory nohy (19)

Pokračovanie v téme bat, heres niekoho, kto naplnil netopiere na ľavej nohe a nevyplnené z nich na pravej strane. Predstavujeme si, že to je ten istý typ človeka, ktorý rád nosil opačnú šnúrku na topánkach ako dieťa. Tak či tak je to veľmi cool tetovanie dizajn.

Tetovacie vzory nohy (18)

Anklet štýl tetovanie kapely predstavovať perie. Kapela nie sú tak populárne ako predtým, ale sú určite stále skvelým dizajnom tetovania.

Tetovacie vzory nohy (16)

Skutočne chladný vzhľad vtákov. Obzvlášť sa nám páči používanie ružov a zelených v tomto a potom na vrchol toho, že osoba sa prispôsobila ich nechty na nechty so zelenou na krídlach vtákov.

Tetovacie vzory nohy (15)

Abstraktné štýl členok design. To má prvky pôvodnej americkej umeleckej práce, ktorá je veľmi populárna na tetovanie.

Tetovacie vzory nohy (14)

Jednoduché, ale drsné srdce lásky. Niekedy jednoduché funguje najlepšie!

Tetovacie vzory nohy (12)

"Jeden krok po druhej .." Chytrý a vtipný tetovací dizajn, hlavne aby ste sa dostali na nohu.

Tetovacie vzory nohy (11)

Cudzie jazykové tetovanie sú naďalej obľúbené, najmä ak máte dedičstvo z tejto krajiny alebo ste nedávno cestovali.

Tetovacie vzory nohy (7)

Ďalším príkladom niektorých priateľov je, že sa tetovanie nohy naraz. Často môže byť skľučujúce dostať svoje prvé tetovanie, čo je dôvod, prečo často dvaja ľudia vstúpia a dostanú ich dohromady.

Tetovacie vzory nohy (8)

Skutočne cool dizajn lustra. Skoro vyzerá ako čipka a bude fungovať veľmi dobre so správnymi šatami a topánkami.

Tetovacie vzory nohy (9)

Toto je druh tetovania, z ktorého sú vyrobené nočné mory. Je to röntgen alebo tetovanie? Áno, verte, alebo nie je to tetovanie niektorých nožných kostí na vrchu ich kože.

Tetovacie vzory nohy (6)

To je skvelý spôsob, ako začleniť obe nohy do jedného dizajnu tetovanie tým, že dostanete klietku na jednu nohu a vtáky lietajúce von cez vašu druhú nohu. Veľmi šikovný a symbolický zároveň.

Tetovacie vzory nohy (5)

Ďalšie strašidelné vyzerajúce tetovanie, ktoré vyzerá ako to, čo by ste očakávali, že uvidíte na The Walking Dead. Zatiaľ čo nemusí byť pre každého, nemožno poprieť, že umelecká práca je veľmi dobre urobená s tým, ako realistická a strašidelná to vyzerá súčasne.

Tetovacie vzory nohy (1)

Jednoduchý dizajn mesiaca, ktorý bol dobre umiestnený na prácu s krivkou nohy. Symboly astrológie a astronómie sa stávajú čoraz populárnejšími dizajnmi, ktoré sa dajú urobiť, a tak je celý minimalistický štýl, kde je tetovanie veľmi jednoduché s minimálnou prácou na linkách a často obsahujú geometrické vzory alebo tvary.

Tetovacie vzory nohy (3)"Potrebujem ťa, akoby si neveril" (Žalm 3: 5). Náboženské frázy vždy a vždy budú naďalej obľúbené tetovanie. Opäť je to ďalší príklad toho, ako môže nejaký jednoduchý skriptovací štýl v čiernej farbe skutočne vyzerať skvele. Mimoriadne sa nám páči, ako "s" má viac konca lásky srdca.
Tetovacie vzory nohy (17)

Svoju obľúbenú sme uložili naposledy. Vtáčik dizajn na každej nohe, každý v podobnom štýle, aby zápas, ale stále trochu iný. Jeden na ľavej nohe drží kvety v ústach, kde ako ten na pravej nohe drží čerešne v ústach. Rovnako ako sme povedali, staršie vtáky sú naďalej najobľúbenejším štýlom tetovania, aby sa dostali na nohu, a to je skvelý príklad toho, prečo.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

28 + = 34

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: