30 Krásna koruna tŕnia Tetovanie nápady

Koruna je všeobecne známa ako symbol kráľovstva, bohatstva, moci a prestíže. Toto hlavné prúdové tetovanie je veľmi populárne medzi mužmi i ženami. Crown tetovanie je možné tetovať kdekoľvek na tele vďaka rôznym rozmerom a dizajnom. Koruna má samo o sebe toľko milosti, že ju môžete nakresliť individuálne a máte tiež možnosť ju zdobiť rôznymi šperkami.

Takže, prostredníctvom tohto článku, sme prišli s obrovskou zbierkou tetovanie tetovanie Crown, ich históriu a významy. Dúfame, že sa im bude páčiť a môžete sa inšpirovať k ďalšej voľbe.

HISTÓRIA

Vznik koruny vznikol pôvodne z "Koruna z tŕňov", ktorú nosil Ježiš, keď bol ukrižovaný. Tiež koruna plná hviezd je braná ako symbol Halo. Niektoré umelecké diela v rímskom katolíckom vyobrazení Panna Mária, ktorá bola korunovaná ako "Kráľovná nebies". V celej histórii sa koruna používa na symbolizáciu svojich vodcov mnohými starými civilizáciami. V niektorých starých kultúrach sa koruny považujú za symbol bohov. V európskej kultúre je koruna spojená s krížom veľmi populárny dizajn, v ktorom kríž predstavuje kresťanstvo a koruna predstavuje víťazstvo.

korunovačné tetovanie (10)

Zmeny v dizajne

Aby bolo vaše tetovanie atraktívne a zmysluplnejšie, môžete do základného korunového dizajnu pridať aj niektoré ďalšie prvky. Jeden z najobľúbenejších dizajnov je koruna na hlave leva. Ako lev a koruna symbolizujú kráľovstvo, ľudia si vyberú tento dizajn, aby ukázali svoju vodcovskú kvalitu. Niektorí ľudia tiež vyberajú tento dizajn pre účely Zodiac kvôli unikátnosti dizajnu.

Koruna môže byť tiež navrhnutá s diamantmi a šperkami, ktoré predstavujú kráľovstvo a bohatstvo. Niektorí kreatívni ľudia môžu tiež navrhnúť lebky ako korunu, čo je jedinečné.

korunkové tetovanie (2)

Veľmi populárnym trendom je získať korunu svojím menom napísaným, buď umiestneným samostatne, alebo na nejakom type stužky. Toto tetovanie môže byť tiež navrhnuté s krídlami. Atraktívna funkcia môže byť poskytnutá na vaše tetovanie, ak sa jiskra alebo ak to zobrazuje špeciálne citácie na nositeľa.

Nielen variácie dizajnov, máte tiež možnosť získať rozdiel vo veľkosti tetovania. Kvôli tomu môžete mať tetovanie dostatočne malé na to, aby bolo umiestnené na členku alebo dostatočne veľké na to, aby zakrylo celý chrbát tela.

koruna tetovanie (5)

CROWN TATTOO VÝZNAMY A IDEÁ

Rôzne kultúry berú do úvahy rôzne významy symbolu koruny. Niektoré z nich sú:

 • vodcovstva
 • Veľa štastia
 • Moc
 • spravodlivosť
 • Ježiš
 • legitímnosť
 • autorita
 • Božská inšpirácia
 • kresťanstvo
 • nesmrteľnosť
 • vlastníctvo
 • ovládanie
 • dôležitosť
 • Sebaovladanie
 • prestíž
 • majestátnosť

Korunné tetovanie je také silné, že môže presvedčiť každého s jeho hlbokým významom. Aj keď základný význam tetovania koruny je považovaný za moc, autoritu a vedenie, ale veľa rôznych symbolov môže dať mnoho nových definícií tohto korunného tetovania. Bolo by veľmi dôležité, aby nositeľ, ktorý predpokladá toto tetovanie, zobrazil svoju osobnosť a myšlienky.

korunovačné tetovanie (4)

Korunné tetovanie je tiež symbolom "sebakontroly", čo predstavuje silu nositeľa ovládať svoje činy, myšlienky a pocity. Dá sa povedať, že smeruje správnym smerom vo svojom vlastnom živote. Keďže tetovanie sú našimi spoločníkmi počas celého života, môžu nám vždy pripomínať, že používame našu moc spravodlivo a myslíme si na naše činy a slová. Korunné tetovanie vás teda môže inšpirovať k používaniu vašej autority múdro a čisto.

Väčšina hazardných hráčov dostane korunu tetovanie napustené na ich telách, pretože veria, že to predstavuje "šťastie". V tomto prúde je najpopulárnejším dizajnom lebka s korunou. Môžete tiež zahrnúť valcovanie kociek, pokerových žetónov, pokerových stolov, výherných prístrojov, hracie karty a ďalšie symboly asociácie hazardných hier, ktoré môžu zobrazovať veľa šťastia.

koruna tetovanie (18)

Koruna s názvom "princezná" je najpopulárnejším dizajnom medzi ženami. Väčšina z nich má rád ružovú farbu, aby získala dievčenskú podobu a dostala sa do nej niektoré srdcia, jiskry a diamanty.

koruna tetovanie (13)

Tu je niekoľko nápadov na tetovanie koruny:

koruna tetovanie (26)

koruna tetovanie

koruna tetovanie (1)

korunkové tetovanie (3)

korunkové tetovanie (6)

koruna tetovanie (7)

korunovačné tetovanie (8)

korunovačné tetovanie (9)

koruna tetovanie (11)

koruna tetovanie (12)

koruna tetovanie (14)

koruna tetovanie (15)

koruna tetovanie (16)

koruna tetovanie (17)

koruna tetovanie (19)

koruna tetovanie (20)

korunovačné tetovanie (21)

koruna tetovanie (22)

korunovačné tetovanie (23)

koruna tetovanie (24)

koruna tetovanie (25)

koruna tetovanie (27)

koruna tetovanie (28)

koruna tetovanie (29)
Dúfame, že ste si užili návštevu našej webovej stránky a tohto blogu. Uisťujeme vás, aby ste pravidelne sprevádzali rôzne tetovacie trendy a fascinovali vás najzaujímavejšími a atraktívnejšími umeleckými dielami. Pokračujte na návšteve našich webových stránok pre nové aktualizácie. A nezabudnite zverejniť svoje pripomienky k tomuto príspevku. Môžete tiež s nami zdieľať svoje rôzne tetovacie zážitky.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 78 = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: