25 zlé tetovanie tetovanie (dosť hrozné)

Mnohí z nás milujú pocit chladu v chrbte, ktorý dostaneme, keď vidíme hrůzu alebo počuť niečo zlé, ktoré sa stalo. Pre tých z nás, ktorí cítia to vzrušenie na niečo zlé, zlé tekvica tetovanie alebo zastúpenie Jack-O-Lantern je niečo, čo je povinné odvolať sa v dizajne tetovanie.

Nie je pochýb o tom, že pridanie iných kreatívnych prvkov a scén spolu so zlou tekvica tetovanie urobiť tetovanie ešte atraktívnejšie, ale faktom je, že zlá tekvica riadi celú tému tetovanie. Všetci vieme, že tekvicový muž, ktorý je vyrezávaný, má svoje korene v slávnostiach Halloween. Faktom však je, že Halloween je tiež voľne spojený s obliekaním v kostýmoch, aby vystrašil iných. Takže zobrazenie zlej tekvice nie je úplne mimo. Aj keď väčšinou dosť zlovestne vyzerá, zlé tekvové tetovanie môže byť zobrazené vtipne.

Voľby v dizajne zle tetovanie tetovanie: Hoci niektoré zlé tetovanie tetovanie vzory majú podobnosť s obvyklým rezbárstvo na tekvica, ktorá sa vykonáva na Halloween, tam je tendencia byť zlý aspekt taky. Niektoré z týchto zlých tetrov tetovanie sa vykonáva v zmesi farieb a niektoré sa vykonávajú len v tmavých atramentoch. Tu sú niektoré spôsoby, akými boli navrhnuté:

zlé tetovanie tetovanie (16)

Bat krídla na zlate tetovanie tetovanie: Aj keď na prvý pohľad tento dizajn tetovania nevyvoláva zmrazenie, ktoré by vyvolalo bežné tetovacie tetovanie, bližší pohľad na oči vám ukáže zlo vo vnútri. Nejako sa zdá, že detailná práca na netopierových krídlach a polovičný vtipný a napoly zlé vyzerá dobre.

zlé tetovanie tetovanie (7)

Rameno zlo tekvica tetovanie: Tento dizajn tetovania, aj keď mal vyzerať dobre, sa zdá byť matný kvôli mätúcemu detailu. Ale celkovo má zlé tekvica tetovanie na paži môže mať zaujímavý vzhľad kvôli pohybu a zvlnenie, ktoré sa vyskytujú obvykle v oblasti paží.

zlé tetovanie tetovanie (8)

Netopierov so zlo tekvica tetovanie: Toto má tendenciu dať vám to divný pocit v žalúdku, ktorý by ste normálne dostali, keď sa pozeráte na niečo znepokojujúce. Tmavý interiér, rušivý pohľad do očí a lietanie z temných bytostí smerujú k tomu.

zlé tekvové tetovanie (9)

Kosti vystupujúce z tekvicového tetovania: Ten vyzerá zlo a to je samozrejmé. S jemným a zaujímavým používaním farieb je možné, aby ste si chrbtom pretiahli chrbticu a spôsobili by ste, že sa budete otriasť.

zlé tetovanie tetovanie (17)

Evil Tekvica tetovanie na pleci: Toto je efektívne vďaka tomu, že sa v ňom zobrazujú emócie a pocity, ktoré sa prejavujú v očiach a spôsoboch zobrazenia čela. Zúrivosť, ktorú toto tetovanie chce vyjadriť, bola vykonaná veľmi efektívne.

zlé tetovanie tetovanie (3)

Strašiak s Evil Tekvica Tattoo Head: Toto spája zlé a veľa obávaných prvkov strašiaka so zlou hlavou tekvica. Určite potrebuje veľa umeleckého diela s jedinečnou zmesou farieb, ktoré prinášajú nádherné tmavé a svetlé prvky.

zlé tetovanie tetovanie (1)

Rozsah zlé tetovanie tetovanie sa môže líšiť od roztomilé a zábavné až po tmavé a zlomyseľné vzory. Motív na získanie takéhoto tetovania sa zvyčajne spája s fascináciou osoby tmavšími prvkami alebo s tmavším zmyslom pre humor. Dokonca aj keď nie ste veľkým fanúšikom tohto druhu body art, zistíte, že je dosť ťažké sa pozrieť preč, keď začnete pohľadať na ne. Táto fascinácia sa bude produkovať aj u niekoho, kto sa o ňu nezaujíma. To jasne vysvetľuje, ako niektorí ľudia, ktorí majú skutočný záujem, sa budú pozerať na takéto tetovanie! Niektoré iné návrhy Evil Tekvica tetovanie:

zlé tekvica tetovanie

zlé tetovanie tetovanie (2)

zlé tetovanie tetovanie (4)

zlé tetovanie tetovanie (5)

zlé tetovanie tetovanie (6)

zlé tetovanie tetovanie (10)

zlé tetovanie tetovanie (11)

zlé tetovanie tetovanie (12)

zlé tetovanie tetovanie (13)

zlé tetovanie tetovanie (14)

zlé tetovanie tetovanie (15)

SANYO DIGITAL CAMERA

zlé tetovanie tetovanie (19)

zlé tetovanie tetovanie (20)

zlé tetovanie tetovanie (21)

zlé tetovanie tetovanie (22)

zlé tetovanie tetovanie (23)

zlé tetovanie tetovanie (24)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

81 + = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: