25 Elegantné oranžové hodinky Tetovanie vzory

Prečo ísť s Clockwork Orange tetovanie?

K dispozícii je film s názvom "A Clockwork Orange". Stáva sa to vysoko medzi najčastejšie rozprávanými a brutálnymi filmami v dejinách filmov. Film, keď vyšiel, spôsobil celkom hullabaloo. Hrali sa hrozby pre režiséra a producenta filmu spolu so spolupracovníkom Stanleym Kubrickom. Tieto hrozby začali nielen vtedy, keď vyšli a pokračovali už dosť dlho.

  1. Podľa príbehu filmu má oranžové hodinky predstavovať ľudskú bytosť, ktorá je len jedna zvonku. Zdá sa, že vnútri je niečo, čo sa skladá z mechanických častí. Rovnako ako hlavná postava vo filme, táto postava tiež nemá žiadne emócie alebo pocity, ako sú výčitky pre chudoby atď. Pre čokoľvek alebo niekoho, kto je s nimi spojený

hodinky oranžové tetovanie (15)

Hoci nechceme ísť do často mentálne a často rušivých vecí, ktoré sú spojené s dejmi filmu, prevezmeme vám niektoré návrhy, ktoré sú založené na tejto téme. Film bol zakázaný v Británii, aj keď to bolo miesto, kde bol vyrobený. To je veril, že to viedlo mladšie mužov byť ovplyvnený hlavným protagonistom vo filme s názvom Alex.

Vynikajúca oranžová tetovanie Work Clockwork: Hoci stále nie je jasné, prečo by niekto chcel tetovanie, ktoré je spojené s takým znepokojujúcim filmom, ale keď si vezmete umenie, ktoré ide do tetovania, je to naozaj mimoriadne. Z tohto jediného bodu je celkom opodstatnené úsilie, ktoré bolo vložené dovnútra. Akonáhle sa na to musí objektívne pozrieť, bez toho, aby sme zvážili tému filmu, aby sme si to skutočne vážili.

2) Vplyv, ktorý mali Anthony Burgess a Stanley Kubrick: Niet pochýb o tom, že tento film a kniha neopustili nikoho, kto s ňou prišiel do styku bez toho, aby ich ovplyvnil. Kniha mala veľa hlbokých a niektorých naozaj psychologických odhalení. Tie boli prezentované veľmi vecne a to určite ovplyvní tých, ktorí čítajú knihu alebo si prezerajú film.

hodinky oranžové tetovanie (10)
3) Beethovenova deviata symfónia a hodinky oranžová
: Jedným z aspektov je aj spôsob, akým bola Beethovenova symfónia populárna a ako kľúčová časť príbehu. Mnoho ľudí odišlo a prinieslo hudbu Beethovenovej deviatej symfónie až po tom, ako si prezreli film. Je to zvláštna skutočnosť života, že nikdy nevieme, ako by sa jedna vec mohla dotknúť šnúry u ľudí a stať sa súčasťou popovej kultúry. Tento dosť znepokojujúci film je dôkazom toho.

hodinky oranžové tetovanie (8)

4) Oranžová hodinky a vykúpenie: Ďalšia vec, ktorá vyniká vo filme, bola skutočnosť, že ani v konečnom dôsledku neexistovala vykúpenie za vinu charakteru. To by mohlo byť oveľa hlbší a pozdvihujúcejší koniec tohto trochu temného filmu. Dôvod, ktorý bol daný pre nedostatok pozitívneho záveru vo filme, bol ten, že nasledovali americkú verziu knihy, ktorá nemala taký pozitívny koniec ako britská verzia.hodinky oranžové tetovanie (1)
5) Táto téma tetovania nie je pre všetkých, ale veríme, že to môže osloviť tých, ktorí chcú ukázať prostredníctvom svojho tetovania, čo by sa nemalo robiť, a nie niečo, na čo sa usilujú. Z akéhokoľvek hľadiska alebo z hľadiska toho, že pristupujete k tejto téme ako na tému tetovania, je jedna vec, ktorá vychádza z toho, že nikto, kto sa na ňu pozerá, nebude ovplyvnený.

hodinky oranžové tetovanie (2)
6) Milujem oranžové kruhy v tomto tetovaní. Naozaj upozorňuje na celé tetovanie. Tieto jednoduché čiarky, ktoré tvoria vták, ktorý nosí klobúky a ostatné figúrky v tomto kuse, skutočne prinášajú celú vec.
hodinky oranžové tetovanie (3)
7) Množstvo detailov v tomto tetovaní je úžasné, najmä pre malú veľkosť tetovania. Môžete cítiť hnev v tejto osobe oči v tomto tetovanie rovnako. Tetovanie umelca, ktorý sa tento umelecký diel zrejme špecializuje na realistické a tetovanie na výšku štýlu. Stínenie pod očami a detaily dokonca aj v očných riasách a perách spôsobujú, že to vyzerá ako fotografia.
hodinky oranžové tetovanie (4)
8) Toto odvážne, ale jednoduché tetovanie má nejakú skvelú prácu. Horný klobúk a obrys obličejového prúdu dokonale spolu a jedno oko na obrázku prináša ústredný bod na celé tetovanie.
hodinky oranžové tetovanie (5)
9) Toto je skvelé tetovanie, ktoré by milovalo akýkoľvek tvrdý ventilátor Clockwork Orange. Skutočný fanúšik by vedel, čo to bolo správne, keď to videli. Stíny čísiel v tomto tetovaní sú naozaj dobre vykonané a spôsob, akým mohol byť pleť mans použiteľný ako svetlo, bol skvelý nápad. Ďalšou chladnou časťou tohto tetovania je skutočnosť, že je v kúsku filmu.
hodinky oranžové tetovanie (6)
10) Toto tetovanie bolo vykonané v klasickom americkom štýle tetovanie. Tučné obrysy, transparenty a plné farby. To je krásne tetovanie, ktoré dokonale sumarizuje klasický thriller.
hodinky oranžové tetovanie (7)
11) Je to ja, alebo toto tetovanie hlboko vníma do mojej duše? To je skvelé tetovanie s tonou detailov. Ak sa pozriete do očí tejto postavy, môžete vidieť oslnenie a lesk v očích. Tiež pri snímaní tetovania si všimnete vrásky a vlny v košeli a rukavici. Osvetlenie tienidla na tvári a na zvyšok tetovania naozaj prinesie toto tetovanie do života.
hodinky oranžové tetovanie (9)
12) Ak ste fanúšik filmu, potom presne viete, čo je to hneď. Klasický symbol klasického filmu. Klobúk a svetlo žiariace z klobúka je veľmi dobre vykonané.
hodinky oranžové tetovanie (11)
13) Aj keď je to tón tmavých a čiernych v tomto tetovaní, každý kúsok z neho komplimentuje ďalšiu časť. Tmavé pomaranče prinášajú čiernu farbu a naopak. Mierne odrazy klobúka mu umožňujú vyniknúť, hoci klobúk je čierny a tak je aj pozadie. Obrysy v tomto tetovanie sú hladké a používanie farieb je brilantné.
hodinky oranžové tetovanie (12)
14) Porozprávajte sa o bolestivom mieste a získajte tetovanie. Vnútri ramena je citlivé miesto, ale je to skvelé miesto pre veľké tetovanie, ako je tento. Svetlo v oku a pozornosť na detaily očných rias a kože okolo oka vyzerajú tak, akoby ich skutočné.
hodinky oranžové tetovanie (13)
15) Táto malá a jednoduchá postava stojí sama na tejto osobnej strane, ktorá prikazuje všetku pozornosť.
hodinky oranžové tetovanie (14)
16) Toto plátno sa venuje tomu, čo vyzerá ako väčšina jeho späť na klasický film Clockwork Orange. S prevodmi na dne stromu a čo vyzerá ako pozitívny a negatívny obraz toho istého človeka na každom ramene, myslím si, že by bolo fajčiť povedať, že je veľkým fanúšikom filmu.
hodinky oranžové tetovanie (16)
17) Aký veľký detail a hĺbku v tomto tetovaní. Vlny v košeli a rukách dávajú tomuto tetovaniu skvelý pohyb. Milujem, ako to vyzerá, ako sa ruky dotýkajú, aby vás chytili, to skoro spôsobuje, že chcem urobiť krok späť len pre prípad.
hodinky oranžové tetovanie (17)
18) A ešte raz, ďalšie jednoduché a odvážne tvrdenie pre lásku klasického filmu. Všetci fanúšikovia tohto filmu budú okamžite vedieť, čo toto tetovanie malo pravdu, keď to videli.
hodinky oranžové tetovanie (18)
19) Ich toľko detailov je v tomto vtákovi. Pečenie vyzerá skvele a zobák vyzerá ostrý na dotyk. Hodiny majú v nich veľké detaily a vták vyzerá divoce. To je skvelé tetovanie, ktoré začne, čo vyzerá, že bude skoro polovica rukávov.
SONY DSC
20) Takmer to vyzerá ako kombinácia oranžovej hodinky a tradičnej cukrovej lebky. Má kultúrny pocit. Tučné červené a žlté v ružiach skutočne zdôrazňujú centrum tetovania, ktoré sú tmavé oči na lebke.
hodinky oranžové tetovanie (20)
21) Toto je skvelá čierna a sivá verzia slávneho obrazu z filmu Clockwork Orange. Milujem spôsob, akým je oko urobené a ako tvár človeka je lebka skôr než mať na ňom kožu. Môžete povedať, že toto tetovanie bolo práve skončené, pretože zábal je stále na neho.
hodinky oranžové tetovanie (21)
22) Páči sa nám, ako toto tetovanie je zmes umeleckého umelca a Clockwork Orange.
hodinky oranžové tetovanie (22)
23) oranžová-červená červená, ktorá obklopuje toto tetovanie naozaj vyniká. Spôsob, akým boli použité čierne a šedé farby, je o niečo svetlejšie, ale skutočne zdôrazňuje celé tetovanie.
hodinky oranžové tetovanie (23)
24) Pridané farby vo vlasoch dávajú tetovanie takmer ako farebné sklo alebo dokonca moderný jedinečný vzhľad. Skvelý individuálny vziať na klasický symbol.
hodinky oranžové tetovanie (24)
25) Písmo na tomto tetovaní je veľmi cool. Vyzerá to, že niekto si vzal písací stroj nad touto osobou. Odvážny a jednoduchý obrázok, ktorý môže byť rozpoznaný každým ventilátorom Clockwork Orange, je perfektne umiestnený nad skript a prináša celé tetovanie dohromady, aby vytvoril klasické umelecké dielo.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: