10 Flashy Gold tetovanie myšlienky

Gold. Je to najdrahší kov, ktorý môžete získať, a my sme už viac spokojní s nosením šperkov na naše telo, chceme zlato v tetovanie vzory! Zlaté tetovanie zaručuje, že zvýrazňujú užívateľa a hoci nie sú trvalé, znamená to, že môžete zmeniť svoj štýl skoro vždy, keď sa vám páči.

Asi pred siedmimi rokmi v roku 2006 začal Nobuhiko Akatsuka koncept zlata tetovanie v Japonsku. Bolo to celkom zasiahnuté, ale väčšinou bolo obmedzené na ostrovný štát svojho narodenia. Ale to všetko sa zmenilo, keď sa Arnaud Flambeau dozvedel o tomto žánri a jeho tvorca počas svojej návštevy Japonska okamžite cítil, že tento koncept by mohol nastať na Blízkom východe.

Myšlienka na to bola spustená vtedy, keď boli ženy s tetovaním henna, čo mu dalo predstavu o platinovom a zlatom tetovaní. Podnikanie bolo spustené v Burj Al Arab hotel, 5 hviezdičkový hotel v Spojených arabských emirátoch. Tetovanie boli ocenené od 50 dolárov za veľmi malú. Cena závisí od veľkosti tetovania. Tento koncept bol docela hit najmä medzi nevesty. Ceny týchto tetovanie sa budú pohybovať pozdĺž trendu zlata a ceny platiny.

Platinum alebo 24-karátové zlaté tetovanie: Pre tieto druhy tetovania sa 24 karátové zlato používa po roztavení a laminovaní. Potom je označená požadovaným dizajnom. Nadbytočné zlato je potom odstránené, aby vzniklo toto úžasné a drahé umenie. Teraz tetovanie z drahých kovov sa stali súčasťou svadobného trousseau spolu so šperkami. Tieto zlaté tetovanie trvajú asi 7 dní.

Vzhľad, ktorý toto tetovanie vytvára, vysvetľuje dopyt po tejto svadbe. Mnoho žien ide na srdce zlaté tetovanie.

zlaté tetovanie (9)

Zlaté tetovanie v posúvaní Kvetinový dizajn: To vyzerá takmer príliš dobre, aby to bola pravda, ale zvitok práca naozaj vyniká, keď je vykonaná v zlate.

zlaté tetovanie (6)

Plant Gold Tattoo na chrbte: Ľudia zvyčajne chodia na zlaté tetovanie na oblasti ako je ruka, chrbát a iné oblasti, kde sú viditeľné. Kompletné spätné tetovanie vás môže naozaj dať späť vo veľkých peniazoch. Toto zobrazuje rastlinné zlaté tetovanie na zadnej strane

Yap? T? Rma Dövme

Zlaté tetovanie beží pozdĺž zápästia a predlaktia: Táto kombinácia umenia a šperkov v spôsobe, akým smer scroll beží na ruke, ruke a zápästí.

zlaté tetovanie (8)

Zlaté tetovanie na ruke: Vyrobené v zložitom dizajne zlaté tetovanie vyzerá naozaj skvelo a zobrazuje sa veľkou výhodou na ruke.

Bicep Gold Tetovanie: Je pekné vidieť, že aj muži sa vyskúšajú zlaté tetovanie a tento vyzerá na biceps naozaj dobre.

zlaté tetovanie (3)

Butterfly Gold Tattoo: Vyzerá to naozaj jemné a pekné. Podrobná práca na tomto motýle a jeho krídlach naozaj vyzerá pekne, najmä na bozk, ktorý bol pridaný.

zlaté tetovanie (2)

Zlaté tetovanie na ramene: Táto konkrétna ilustrácia je úžasná, pretože je tu kus na pleci a hornej časti hrudníka tejto ženy. Vyzerá to dobre vzhľadom na farbu v strede veľkého dielu a tiež všetky ostatné farby pridané. Veľmi úžasný dizajn, ktorý naozaj ukazuje na dočasné zlaté tetovanie na plný úžitok.

zlaté tetovanie

Dočasné zlaté tetovanie skutočne vzlietajú v popularite, pretože samotné zlato drží ľudí vo svojom trápení. Tieto 24 karátové zlaté tetovanie vyzdvihujú veľa kilometrov, pričom viac ľudí sa k nim priťahuje ako skvelo vyzerajúce symboly stavu, ktoré sú často centrom pozornosti. Hoci vysoké ceny, tieto tetovanie sú skvelým symbolom lásky na fantazijných príležitostiach. Je to presvedčivé a krásne umenie.

Cena za to robí to trochu mimo dosahu väčšiny ľudí, ale stále ľudia idú na tento druh dočasného zlata tetovanie pri zvláštnych príležitostiach. Má tendenciu dodávať dotyk elegancie a triedy, keď je dizajn na menšom a skromnejšom rozmedzí.

zlaté tetovanie (4)

zlaté tetovanie (7)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: