Kadınlar için 50 Çiçek Dövmeler

Sanat, güzel bir rüya ya da korkunç bir kabusun lensiyle gerçeğe bakma yeteneğidir. Son derece çeşitli ve yenilikçi ve beklemeyeceğimiz yönlere doğru gelişmeye devam ediyor.

Bu bağlamda, kadınlar için çiçek dövmeleri tüm karmaşık formları ve renklerinde kadınsılığı ifade eder, karmaşıklığı ve muazzam çeşitliliği sadece karmaşık, gizemli ve ilgi çekici kadın ruhunun ne kadar kanıt olduğunun kanıtıdır.

İnsan doğası üzerine pek çok farklı değer ve bakış açısı sunan pek çok kültürle, çeşitliliğin dövmelerin anlamının bir parçası haline gelmesi sadece doğaldı.

Çiçek dövmeler-için-kadınlar

Çiçek Dövme Anlamları

Çiçekler, doğası gereği son derece hassas bir şey taşırlar; her zaman hem sanatçıları hem de sıradan insanları şaşırtmış ve şaşırtmış bir şeydir. Bu, zamanla sanatta dönüşmeye başladıkça ve gözle karşılaştıkça daha derin anlamlar içine gömüldüklerinde zamanla daha belirgin hale geldi.

Coğrafi bölgeye bağlı olarak belirli bir inanç içinde ve çiçeğin kendisinin türü, bir çiçek dövmesi insan duygularının çoğunun paletini kapsayan çok çeşitli farklı değerleri ifade edebilir.

Kadınlar için popüler çiçek dövmeleri

İşte kadınların aldıkları çiçek dövmelerinin en yaygın türleri şunlardır:

Gül

Onun rengine bağlı olarak, bu tutkulu aşk (kırmızı), heyecan ve coşku (turuncu), gerçek dostluk (şeftali), hayranlık (mavi), sevinç, aşina sevgi ve bağlılık (sarı) veya hatta kötülük ve ölüm (siyah ).

Denizcilere ve eşlerine, denizlerde ve Yunan kültüründe, onurlu aşkın tanrıçası Aphrodite'nin, uzayı ve zamanı aşan bir sembolü olduğu düşünülürse, denizciler de gül dövmelerini kullanacaklarından başka yorumlar da vardır.

Lotus

Lotus aynı zamanda popüler bir çiçek dövmesidir ve bu onun muhteşem görsellerinin yanı sıra, aynı zamanda anlamla damlamasıdır. Doğu ülkeleri ve Asya'nın her yerinde meşhur olan nilüfer, hayatın çılgınlıkları karşısında zaferi temsil ediyor ve Hinduizm ve Budizm'de insanın ruhsal büyümesi için geçerli olduğu düşünülen manevi yeniden doğuşu sembolize ediyor.

Orkide

Egzotik ve nefes kesici bir çiçek örneği olan orkide, farklı kültürler arasında da çok değerlidir. Japonya, onu samuray ruhunun bir uygulaması olarak görür, başka bir şeye karşı cesaret ve onur ile ilişkilidir. Antik Aztekler, gücünü temsil ettiklerini görürken, Çin için her şey bereket ve müreffeh ve tatmin edici bir yaşamdı.

Bunlar, yüzlerce farklı çiçeğin yüzlerceinde eşit sayıda yorum içeren sayısız diğerlerinden sadece 3 tanesidir.

Sizin için bir Çiçek Dövme mi?

Karar vermek senin için. Ama eğer bir tanesine gitme kararını verirsen, gökyüzünün sınır olduğunu bilmelisin. Kadınlar için çiçek dövmeleri, her zevke hitap eden geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Karmaşıklık, renk, tasarım, boyut, anlam, her şey bir kişiden diğerine büyük ölçüde değişebilir.

Bilmeniz gereken tek şey, sizi bir insan olarak tanımlayan ve hayatınızın geri kalanı boyunca sizinle birlikte yapışacak olan parçalanabilir parçayı bulmak. Çiçek dövmelerinin o kadar popüler olduğu, erkekler tarafından bile benimsenmiş olmaları, cinsiyetlerimizden bağımsız olarak, doğanın bu mücevherleriyle ne kadar iç içe olduğumuzu göstermektedir.

Cildiniz bakir bir tuvaldir ve üzerinde paha biçilmez ve ebedi bir çiçek mücevherden daha iyi bir şey yoktur.

Kadınlar için Güzel Çiçek Dövmeleri Örnekleri

Çiçek dövmeler-01

Bu sade siyah-beyaz çiçek tasarımı klasik, temiz bir hava veriyor. Elle çizilmiş estetik, sanatsal, akıllı bir his sağlar ve modelin gövdesindeki yerleştirme, bu hassas ve aynı zamanda son derece detaylı çiçek dövmesinin gerçekten çiçeklenmesini sağlar.

Çiçek dövmeler-02

Bu muazzam ve renkli arka parça, çok çeşitli tasarım ve renk içerir. Kelebeklerin ve çiçek taçyapraklarının neredeyse animasyonlu, henüz karmaşık, detayı bu dövmeyi enerjik, pozitif bir aura verir. Bu parçayı gerçekten yapmak için ince gölgelendirme kullanılır.

Çiçek dövmeler-03

Bu basit mor orkideler güç ve onur duygusunu aşılar. Suluboya benzeri bir tarzda tasarlanan bu parça geleneksel oryantal çiçek dövmelerini yansıtır. Derin siyahlar ve yumuşak narin muşambalarda bulunan bu dövme, aynı zamanda kadınsı ve güçlüdür.

Çiçek dövmeler-04

Bu küllü güller zarif ve boğucu bir dövme fikridir. Sert siyah ve gri tonlarında, parçanın sert çizgilerinde detaylarla işlenen bu dövme, isyan, sofistike ve seksilikten bahsediyor, bir kerede.

Çiçek dövmeler-05

Küçük ama yine de son derece detaylı bir çiçek buketi olan bu dövme, parlak renkler ve karmaşık tasarımlarla ortaya çıkar. Küçük bir ibik benzeri genel estetik, bu parlak buket solo ayak bileği veya kol, parça veya daha büyük bir işin bir parçası olarak çalışacaktı.

Çiçek dövmeler-06

Çiçek dövme tekniğine klasik bir bakış, parlak çiçek mürekkebinin bu iğnesi, sofistike ve cinselliğin bir göstergesidir. Kalça, göğüs veya kalçaları vurgulamak için mükemmel dövme, bu dövme özgür ruhlu zarif kadın içindir.

Çiçek dövmeler-07

Mor orkidelerin farklı bir tarzının bir örneği olan bu klasik dövme tasarımlı çiçekler, doğal eğrilerinizin çoğunu çıkarmak için daire çiziyor ve kıvrılıyor. Derin ve belirgin gölgeleme, daha yumuşak purples ve yeşillikleri ortaya çıkarmak için kullanılır.

Çiçek dövmeler-08

Daha basit çiçek dövme fikirleri düşünüyorsanız, bu renkli gök mavisi orkide sizin için olabilir. Bu ince tasarım, parlak turkuaz ve neon yeşilliklerin gerçekten odaklanmasına izin veren koyu renklerden neredeyse yoksundur.

Çiçek dövmeler-09

Bir ince çiçek dövmesi fikri arıyorsanız başka bir harika parça. Bu dört, lotus esinli tasarımlar, iç huzurunuzun küçük bir hatırlatıcısıdır. Akrilik gibi boyama ve parlak mürekkep bu küçük dövme için büyük bir kişilik sağlar.

Çiçek dövmeler-10

Bu son derece detaylı külden gri güller, omuzlar veya kalçalar için gurur verici bir parça yapar. Dış hatlara odaklanıldığında, siyah ve gri mürekkepler ve negatif alan kullanımı, bu dövmeyi tüm tutumuna verir ve sizin için aynısını yapar!

Çiçek dövmeler-11

Bu basit orkide tasarımı, ince yeşil dallarında ve mor çiçeklerinde aşağı güney hissi verir. Hassas mor yaprakları, bu küçük parça için mükemmel bir şekilde ölçeklendirilir ve olağanüstü detaylar ve karmaşıklık sağlar - bilekler veya ayak bilekleri için mükemmel dövme.

Çiçek dövmeler-12

Tertemiz mürekkeple kaplı bir arka planın içinde yer alan mükemmel tasarlanmış bir lotus çiçeği, bu çiçek dövme tasarımı iç huzuru ve aydınlanmayı anlatıyor. Yumuşak, ama parlak, sarı, pembeler ve maviler gölgelendirme ve arka planın koyu siyah mürekkepleriyle dengelenir.

Çiçek dövmeler-13

Kırmızı bu çiçek buketi dövmesinin tüm odak noktası. Bu parçayı gölgelendirmek ve gölgelemek için kullanılan koyu ve koyu yeşilliklerle, çiçek yaprakları parlak renkler gerçekten de yanlara ve uyluklara yönelik sürekli akan dövme.

Çiçek dövmeler-14

Bu sanat esinli çiçek tasarımı, konuyla ilgili olarak pastel akrilik görünümlü mürekkepler kullanmaktadır. Doğal pembeler, sarılar ve yeşillikler, sanatsal bir parlama katmanı için, kalemlerin ve fırçaların gümüş ve tanslarıyla mükemmel bir tezat oluşturuyor.

Çiçek dövmeler-15

Bu neredeyse tamamen mor mürekkepli dövme kızlar için çiçek dövmelerin epitomudur. Kadın mistik bir aura vererek, derin ve açık renkli safkanlar, siyah tanım çizgileri ve gölgeleme içine serpiştirmek için bir boğucu, görkemli tasarım sağlamak.

Çiçek dövmeler-16

Bu sofistike ve geometrik tasarım merkezinde, detaylı, siyah ve gri çiçekler için bir çerçeve ve şekil sağlar. Gölgeleme, odak orkideleri doldurmak ve tanımlamak için bu parçada önceliğe sahiptir ve siyah arka plan çiçekleri göze getirmeye yarar.

Çiçek dövmeler-17

Bu basit mor gül dövmesi, bilekler ve ayak bilekleri için mükemmel bir küçük parçadır. Yumuşak mor yaprakları siyah sap ve güllerle mükemmel bir kontrast oluşturur. Neredeyse anime benzeri bir tasarıma sahip olan bu parça, zarifliği ve kadınlığını yansıtıyor.

Çiçek dövmeler-18

Kapsamlı bir dövme olan bu parça, doğanın kelleğinin modelin bedenine yayılmasını sağlar. Pastel pembeler, kırmızılar ve portakallarda yapılan siyah, bu gülleri cilde kökler. Açık çiçekleri ve kapalı çiçeklenmeler, büyüme ve gelişmeden bahseder.

Çiçek dövmeler-19

Güzel bir tam arka parça, bu dövme parıldıyor ve renklerle parlıyor. Parlak yeşiller, maviler, beyazlar, sarılar, pembeler ve yeşillikler, siyah mürekkep altlığıyla dengelenir. Bu sürükleyici parça, kadınlar için çiçek dövmelerine karar verirken çok daha büyük bir seçenektir.

Çiçek dövmeler-20

Siyah, beyaz ve gri tasarımı gibi bir zen olan bu geometrik dövme, lotus merkezini odak noktası haline getirmek için çerçeveleme şekillerini kullanır. Ayak bilekleri, bilekler ve omuzlar için mükemmel bir parça olan bu dövme bize kendi aydınlanmamızı hayatımızın merkezine koymamızı hatırlatır.

Çiçek dövmeler-21

Pastel mürekkeplerinde ilkbaharın çiçeklerini yakalayan bu dövme, kadının doğayla buluşmasının sanatsal bir ifadesidir. Yumuşak pembeler, pembeler ve kırmızılar, sapların, dalların ve yaprakların ince elle çizilmiş arka planı ile dengelenmiştir.

Çiçek dövmeler-22

Daha ince, klasik, dövmeler fikirleri arıyorsanız, orkidelerdeki bu elle çizilmiş buket, göğüs, yan ya da uyluk dövmeleri için mükemmel bir seçenektir. Siyah ve gri renkte, bu dövme iç vahşi çiçeğin mütevazı bir ifadesidir.

Çiçek dövmeler-23

Küçük ama son derece detaylı ve renkli dövme, bu parça ayak bilekleri, bilekler ve ayak parçaları için mükemmeldir. Parlak renklerde yapılır, ve küçük gözlerle, bu dövme olumlu, mutlu, bahar havası vardır.

Çiçek dövmeler-24

Bu parlak, kırmızı ve pembe lotus dövmesi aydınlanmış kadının anlatıyor. Fokal çiçeklerin göze çarpmasını sağlamak için ince tanımlayıcı çizgilerle işlenmiş olan bu parça, karanlıkta tanımlanmış, siyah mürekkepli, köklenme ve sap üzerinde mükemmel bir denge sağlar.

Çiçek dövmeler-25flower-dövmeler-25

Kadınlar için daha büyük dövme fikirleriyle daha çok ilgileniyorsanız, bu parçanın kıvrılma tasarımı, omuzların, kalçaların ve göğsün doğal eğrilerini vurgulayabilir. Daha koyu renkte yapılan bu dövme, favori özelliklerinizi ortaya çıkarmak için klasik karmaşıklığın mükemmel bir örneğidir.

Çiçek dövmeler-26

Bu renkli çiçek, el dövmesi, insanların ellerini fark etmelerini isteyen kadınlar için idealdir. Bu en ince dövme değil, ama renkli ve çekici. Ayrıca, bahçeye benzer bir görünüm, çoğu el ve bilek aksesuarlarının yanı sıra yazlık elbiseleri de iltifat edecektir.

Çiçek dövmeler-27

Bu pembe çiçek dövmesi, ön kollarını güzel ve çekici bir şeyle dövmek isteyen kadınlar için iyi bir tasarımdır. Çiçek tasarımı büyük, ama aynı zamanda renkli ve yumuşak görünür. Dövme ayrıca çeşitli el aksesuarları, özellikle çiçek olanları ile harika görünüyor.

Çiçek dövmeler-28

Bu çiçek dövmeleri renkli pembe lilyumlara sahiptir. Büyük, detaylı ve oldukça renklidirler. Zambaklar çok canlı görünürler, boyutları ve görünüşleri onlara ince bir sırt ya da omuz dövmesi yapar. Aynı zamanda keskin ama renkli çiçek dövmelerini seven kadınlar için de iyi bir seçimdir.

Çiçek dövmeler-29

Bu sanatsal çiçek dövmeleri fikri renkli beyaz ve mor çiçekleri barındırır. Beyaz ve menekşe arasındaki renk kontrastı, dövmenin en göze çarpan özelliğidir, ancak aynı zamanda basit ve zarif bir tasarıma sahiptir. Çiçeklerin kıvrık görünümü de bunu iyi bir önkol dövmesi yapar.

Çiçek dövmeler-30

Bu görünüşte basit çiçek dövme tasarımı, tek bir çiçek dalı içerir. Çiçeklerin turuncu rengi, yaprakların yeşil rengi ile oldukça iyi bir kontrast oluşturur. Bununla birlikte, küçük boyutu nedeniyle, bu dövme tasarımının çok minimalist bir görünüme sahip olduğunu hatırlamaya değer.

Çiçek dövmeler-31

Bir sürü bukle özelliği olan çiçek dövmesi fikirlerini arayanlar için bu iyi bir seçimdir. Bu özel tasarım, kıvrılma saplarıyla zambak benzeri bir kırmızı çiçeğe sahiptir. Aynı zamanda oldukça büyük, bu da sırt dövme için iyi bir seçim.

Çiçek dövmeler-32

Bu özel tasarım, parlak kırmızı yaprakları olan basit bir çiçeğin sanatsal bir görüntüsünü sunar. Yapraklar ve yaprakları gibi yaprakları çok modern bir görünüme sahiptir. Bu özel dövmenin görünüşü ince ve çok tonlu; kollar ve uzuvlar için harika.

Çiçek dövmeler-33

Bu oldukça büyük dövme tonda yeşil yaprakları ile çevrili parlak bir pembe çiçek ve çok romantik bir estetiğe sahiptir. Aynı zamanda oldukça geniş ve geniş, bunun anlamı sadece kalça veya sırtta uygulanabilir.

Çiçek dövmeler-34

Bu serin ama renkli çiçek dövme tasarımı bir hilal şeklinde mavi ve mor çiçeklere sahiptir. Çok basit olmasına rağmen, bu tasarım çok basit ama ince bir çekiciliğe sahiptir. Ve yaprakların yeşil rengi nedeniyle, çiçekler çok çekici görünüyor.

Çiçek dövmeler-35

Ezoterik sembolizm ile çiçek dövme fikirleri arayanlar için, bu iyi bir seçim. Bir baş aşağı üçgenin içinde zarif bir pembe renkli çiçek bulunmaktadır. Görüntü çok basit olmasına rağmen, üçgenin eklenmesi ona bir gizem havası verir.

Çiçek dövmeler-36

Kızlar için çoğu çiçek dövmesi, çok fazla yer kaplamayan tasarımlara sahiptir. Bu bir istisnadır. Bu özel tasarım, birkaç Hibiscus çiçekine sahiptir, ancak her çiçeğin büyüklüğü nedeniyle, bu özel tasarım sadece bir kadının sırtına oturabilir.

Çiçek dövmeler-37

Çoğu dövme fikri basit ama zarif estetiğe sahiptir ve bu bir istisna değildir. Sadeliğine rağmen, aynı zamanda çok yönlü ve bileklerde, bileklerde veya bacaklarda iyi görünüyor. Tek dezavantajı, siyah ve beyaz görünümü nedeniyle, bu özel dövme, soluk cilt üzerinde en iyi şekilde çalışır.

Çiçek dövmeler-38

Bu renkli dövme yeşil yaprakları ve küçük mor çiçekler ile çevrili büyük bir pembe çiçek özellikleri. Dövme de ne büyük ne de küçüktür ve vücudun hemen hemen her yerine iyi uyabilir; Çok yönlü dövme tasarımlarını tercih edenler için iyi bir seçim.

Çiçek dövmeler-39

Bu renkli dövme, dikey bir sütun boyunca bir dizi çok renkli çiçek içerir. Farklı şekil ve boyutlarda kırmızı, sarı, mavi ve mor çiçekler vardır. Ancak, bu özel dövmenin şekli ve büyüklüğü nedeniyle, sadece sırtın üzerine sığar.

Çiçek dövmeler-40

Bu basit ikili gül dövmesi iki parlak kırmızı gülü içeriyor. Güllerin yaprakları oldukça çekici, dövmenin genel tasarımı ise ince. Vücudun herhangi bir yerinde iyi çalışmasına rağmen, bu özel dövme, kolların en iyisi.

Çiçek dövmeler-41

Bu basit bilek dövmesi, bileklerine küçük ama zarif bir dövme yapmak isteyenler için iyi bir seçimdir. Dövme, renkli bir bilekliğe benziyor ve çiçek ve yapraklar çok gerçekçi görünecek şekilde tasarlandı. Ayrıca ayak bileklerine iyi görünüyor.

Çiçek dövmeler-42

Bu tam kollu kol dövmesi, or- taya benzer bir şekilde, omuzdan bileğe kadar uzanan bir bitkiyi içeriyor. Çiçeğin kendisi çok sıcak ve çekici görünüyor, omuzlarını göstermek isteyen kadınlar için mükemmel.

Çiçek dövmeler-43

Kadınlar için bu güzel çiçek dövmesi, Güzellik ve Canavar'daki gülü andıran çok sihirli bir estetiğe sahiptir. Dövmenin zarif tasarımı aynı zamanda çiçeğe çok benzeyen bir görünüm verirken, pembe ve menekşe rengi çok romantik bir his veriyor.

Çiçek dövmeler-44

Bu koyu kırmızı çiçekli dövme, femme fatale dövmelerini seven kadınlar için idealdir. Tasarım çok basit olmasına rağmen, dövmenin koyu kırmızı rengi, romantik akşamlar için harika bir dövme isteyen kadınlar için mükemmel bir seçimdir.

Çiçek dövmeler-45

Bu dövmeyi “sevimli” olarak tanımlamak kolay ama aynı zamanda çok ince bir görünüme de sahip. Dövme, neredeyse cildin solması gibi görünen açık pembe yaprakları olan bir nilüse sahiptir. Bu dövme, hem küçük hem de ince bir tasarım isteyen kişiler için iyi bir seçimdir.

Çiçek dövmeler-46

Küçük dövme fikirleri arayanlar için bu iyi bir seçim. Bu mor, pembe ve yeşil çiçek dövmesi hem çekici hem de ince. Ayrıca, küçük boyutu nedeniyle, vücudun herhangi bir yerinde iyi uyuyor.

Çiçek dövmeler-47

Bu kadınlar için eşsiz dövme fikirleri arayanlar için iyi bir seçim. Çiçeklerden başka hiçbir özelliği olmayan diğer çiçek dövme tasarımlarının aksine, bu, bir okyanus temalı dövmesi isteyen insanlar için mükemmel olan pembe çiçekler ve mavi yaprakları ile kaplı bir çapaya sahiptir.

Çiçek dövmeler-48

Bu kol boyu çiçek dövmesi, tüm kolu blues, yeşillik ve pembelerle kaplar. Renkler oldukça yoğun ama aynı zamanda karanlık. Ayrıca, sanatsal bir görünüme sahip olan dövmeleri ya da vücudun büyük bölümlerini kaplayanları tercih eden insanlar için de iyi çalışırlar.

Çiçek dövmeler-49

Bu dövme sadeliği, zarafeti ve inceliği karıştırır. Uzun, ince gövdelerde iki basit görünümlü çiçek ile görüntü çok basit görünüyor. Ancak, dövmenin detayı ve sanatı nedeniyle, dikkatle incelendiğinde oldukça güzel görünüyor; ince dövmelerden hoşlanan kadınlar için ideal.

Çiçek dövmeler-50

Bu basit lotus dövmesi küçük ve basit görünüyor, ama aynı zamanda iyi orantılı ve büyüleyici. Cildin solması gibi görünen yumuşak pembe renklere sahiptir. Kol, omuz, bilek veya ayak bileği dövmesi için iyi bir seçim.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

55 + = 57

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: