41 Lotus çiçeği dövmeleri giriş

Lotus çiçeği, kişisel gelişimin güzel bir sembolü olarak parıldayan güzel bir şeydir. Lotus çiçekleri parlak pembe ve koyu kırmızıdır, ancak bunların çoğu pembe veya kırmızı uygun değilse bunları gri tonlarında mürekkeplendirmeyi tercih eder. Onların yavaş yavaş açtıkları çiçek gerçekten göze çarpan bir şey ve diğer dövmelerle iyi geçiniyorlar.

Çiçekler dövmeler için popüler bir tasarım seçkisidir ve bir lotus çiçeği dövme tasarımı özellikle göz alıcıdır. Bir lotus çiçeği dövme tasarımının güzelliği, vücudun hemen hemen her yerinde harika görünecek ve istediğiniz kadar büyük veya küçük olabilecektir. Büyük bir lotus çiçeğinin sırt dövmesinden, iç bileğindeki küçük bir tasarıma kadar, bu dövmeler herhangi bir vücut sanatına güzel ve anlamlı eklemeler yapar. Aynı zamanda parlak, cesur renkleri ve basit siyah ve gri renklerine de uygundurlar, böylece istediğiniz bir tema veya kişisel tadı ile bir lotus çiçeği dövmesi yapabilirsiniz.

Bir nilüfer çiçeği dövmesi sadece göze çarpacak kadar çekici bir tasarım değildir, ayrıca lotus çiçeğinin derin bir manevi anlamı vardır. Bu, Budizm'de önemli bir sembol ve aydınlanmayı, arınmayı ve inancını temsil eder, çünkü nilüfer çiçeği, çamurlu suların derinliklerinden kurtulur ve nilüfer çiçeğinin büyüme anlamında olduğu aşama, Budistin aydınlanma düzeyini temsil eder. Lotus çiçeğinin rengi de Budist dininde önemlidir, bu yüzden bu renklerden birinde bir tasarımı denemeyin?

lotus çiçeği dövme tasarım parmak
1. Bu küçük parmak dövmesi inanılmazdır. Detay miktarını küçük olan bir alana girmek için gereken hassasiyet. Sağlam ve basit siyah çizgiler. Parmaklar ve ellerdeki dövmeler cesur ve bu dövme sadece bunu gösteriyor.
muhteşem lotus çiçeği dövme tasarımı
2. Bu parçanın ne kadar uzun süreceğini hayal bile edemiyorum, iyi bir hafta boyunca yürümeye zarar verecekti. blues ve purples gerçekten birbirlerini iltifat ediyorlar. Karanlık blues, siyahlar ve negatif alan, mor lotus çiçeğinin asıl sahneyi çekmesini sağlıyor. koi balıkları da dövmenin geri kalanıyla iltifat etmek için harika renklerle doludur. Pedallar ve sudaki detay, parçayı bir hareket ve yaşam hissi verir.
serin Lotus Çiçek Dövme
3. Bu pembe Lotus çiçekleri kafatası ve kanatları ölümden hayata taşır. Öyle bir şey, güzel bir şey, bir zamanlar, kurtuluşu getirmek için ölmüş bir şeyin üstünde büyüyormuş gibi. Kafatası, çiçeklerdeki canlı renkler nedeniyle yeniden keşfedilmiş gibi görünüyor.
çift ​​Lotus Çiçek Dövme
4. Eşleşen dövmeler klasiktir. Cildin derinliklerinden derine inen bir şeyi gösterirler. Bu nilüfer çiçeğinin, bu ikisine birden fazla basit çiçekten çok daha fazlası olduğu aşikardır.
lotus çiçeği dövme tasarımı 65
5. Bu manşon mükemmele yakındır. Kol gibi ince bir noktaya büyük bir yüz koyma zordur, ancak bu sanatçı bunu çivitmiş. Eldeki ve yüzdeki detaylar, bu bütün manşonu gerçekten bir araya getiriyor. Yüzdeki gölgeleme ve siyah ve gri, kırmızıların dışarı çıkmasına izin verir.
Lotus çiçeği dövme 678
6. Lotus çiçekleri genellikle el dövmelerini elde etmek için yeterince cesur olanlarda dövülmüş olarak görülür. Ellerinin üst kısmına mükemmel şekilde uyan güzel ve klasik çiçekler. Bu çiçek üzerindeki ana hatlar çok temiz.
lotus çiçeği dövme tasarım 7
7. Sırtın merkezi oldukça acı verici bir nokta ama bu kız için kesinlikle buna değerdi. Bu inanılmaz detaylı ve orijinal lotus mükemmel bir simetriye sahiptir. Detaylar bu dövmeyi gerçekten öne çıkarıyor.

8.

siyah Lotus Çiçek Dövme 9.Lotus çiçeği dövme 67 10.Lotus çiçeği dövme geri 11.lotus çiçeği dövme tasarım 4 12.

lotus çiçeği dövme tasarım 78

Koi-Balık-ve-Lotus-Çiçek-Dövme-geri
13. Bu dövmeler, her bir münferit öğenin kendi kendine ayakta durmasına yardımcı olur. Mavi su ve pembe çiçek, koi balıklarını dövmekten çıkarır. parlak mavi su ve gri balık pembe lotus çiçeği için harika bir arka plan oluşturdu. Pembe çiçek ve gri balık, mavi suyun mükemmel bir arka plan olarak öne çıkmasına yardımcı olur.

14.Lotus-Çiçek-Back-Tattoos-

Beyaz Lotus çiçeği

Beyaz bir çiçek, kutsal mükemmellik ve entelektüel saflığı temsil eder, bu yüzden eğer bu en iyi karakterize olduğunu düşünüyorsanız, daha koyu bir renk mürekkebi üzerinde beyaz mürekkeple bir lotus çiçeği tasarımını deneyebilirsiniz. Araştırmanızı önce yapın, bazı dövme sanatçıları daha önce beyaz mürekkebi kullanmamış olabilirler, bu yüzden deneyim sahibi olduklarından emin olmalısınız.

Kırmızı Lotus çiçeği

22-lotus dövme

15. Kırmızı bir çiçek, sevgi ve şefkati temsil eder ve parlak, koyu kırmızı bir lotus çiçeği tasarımı, muhteşem bir dövme olarak göze çarpmaktadır.

Mavi Lotus çiçeği

Mavi-lotus-dövme
16. Kolun içi bir dokunma noktasıdır ve oldukça acı verir. Bu dövme neredeyse siyah bir ışık altında parlayacakmış gibi görünüyor. Yeşilin parlak mor ve küçük dokunuşu sizi gerçekten içine çekiyor.

url

17. Mavi bir çiçek, bilgi ve akıl aracılığıyla aydınlanmayı temsil eder, bu yüzden daha büyük bir parçanın parçası olarak harika görünecektir. Yaprakların doğal renkleri ve gölgelenmesi, çiçeğin merkez sahnesine girmesine izin verir. Bu dövmelerin çevresi güzel mavi çiçek ve elmasa odaklanmanızı emreder.

Pembe lotus çiçeği

Lotus-Dövme-117

18. Pembe bir çiçek Buda'nın en büyük niteliklerini temsil eder ve bir kadın için dövme olarak süper kadınsı ve narin görünecektir. pembe varyasyonları bu parçanın hayata geçmesine izin verir.

Mor Lotus çiçeği

url
19. Morların ve mavilerin birbirlerinin içine akıcı şekilde geçiş şekli sansasyoneldir. hat çalışması net.

20.

lotus çiçeği tatoo12
Lotus_Tattoo_by_lynnightmar3

21. Mor bir çiçek tasavvufu temsil eder ve yaprakların canlı rengi sarı iç kalbin aksine göz kamaştırıcı görünecektir.

Su üzerinde Lotus çiçeği

Hinduizm'de, nilüfer çiçeği de çok önemli bir ruhsal semboldür ve Budizm'de olduğu gibi, kargaşalı sulardan yüzeye çıkma yeteneği de ruhsal yeniden doğuşu karakterize eder. Suyun arka plan olarak dahil edilmesi için tasarımınızı seçmek sadece fantastik görünmekle kalmaz, aynı zamanda dövmenize daha derin bir manevi anlam katar. Nilüfer çiçekleri su çiçekleri olduğu için, bir çiçek veya su üzerindeki çiçeklerin bir tasarımı iyi kurulmuş bir seçimdir ve eğer mavi renkli dalgalara gidiyorsanız o zaman nilüfer çiçeğinin kendisi için büyük bir zıt renk seçebilirsiniz; Kırmızı, pembe, turuncu veya sarı hepsi harika görünür.

Eşleşen Lotus Çiçekleri

Çin kültüründe nilüfer çiçeği iki kişi arasındaki aşk, güven ve uyum anlamına gelir. Bu nedenle, sevilen biriyle nilüfer çiçeği dövmelerini eşleştirmeniz, ilişkinizi pekiştirmenin çok özel bir yolu olabilir. Kendinize, örneğin karnın her iki tarafına da dövülmüş bir eşleşme olabilir; Başka bir kişinin size verdiği anlamı sembolize etmek için.

cool-lotus-dövme
22. Blues, siyahlar ve kırmızılar bu dövmede gerçekten neşe ve huzur getirir. Ortadaki kadının sadeliği, bu parçayı ışıltılı değil, güzel yapar. Doğal güzelliği birkaç şekilde gösterir. Pedalların alttan üste ışıklandırılmasının yolu, gerçekten de, sanatçının renkleri iyi bir şekilde harmanlaması yeteneğini gösteriyor.
şaşırtıcı-lotus-dövme
23. En havalı şeylerden biri, bazı dövmelerde onların düz görüşte saklanmakta olduğunun farkına varmaktır. Morın ortasında yakından bakarsanız, negatif uzayda saklanan bir semboldür. Çiçek inanılmaz detaylarla dolu ve pedalları tam olarak koparabiliyormuş gibi görünüyor. Mor arkaplan, sana kırmızı nilüfer çiçeğini hediye olarak veriyormuş gibi görünüyor. Bu arka parça mükemmel bir şekilde yapıldı.
18-lotus dövme
24. Bu büyük parça harika renklerle doldurulur. canlı lotus çiçeği bir fotoğrafa benziyor. Şube ve yapraklar detaylarla dolduğunda, çiçeğin etrafını sarar ve hepsini bir araya getirirler. Pedallar çiçeklerden akarken, parçaya hareket getirir.
lotus dövme fikirleri
25. Bu bacak parçası inanılmaz! Birbiriyle örtüşen çiçekler ona bir tonluk derinlik verir. Çiçekler bu kişinin bacağından aşağı düşüyormuş gibi hissettiriyor. Dövme, yapmak için zor bir şey olan çok küçük ana hatlarmış gibi görünen bir şekilde yapıldı.
el lotus-dövme
26. Bu önkol kol 3D görünüyor! Pedalların üzerindeki gölgeler, bu kişinin cildine yerleştirilen mürekkepten ziyade kollarında duran çiçeklere benzediğini gösteriyor.
ayak üzerinde lotus dövme
27. Her ayağındaki bir Lotus çiçeği ile bunun iyi planlanmış olduğunu söyleyebilirsin. Sağ ayağındaki koyu renkli maviler ve canlı portakallar ve pembeler siyah arka plana karşı harika görünüyorsun. her ayak, farklı bir lotus çiçeği türünü gösterir ve sanatçının çeşitliliğini gösterir.

28.

lotus kaburga dövmeler 29.22-lotus dövme 30.arka lotus-dövme 31.erkekler-lotus-dövme 32.Japon-Lotus-Çiçek-Dövme-kalça 33.Lotus-çiçek dövme 34.omuz lotus dövme

Açık Lotus çiçeği

Bir lotus çiçeğinin bir dövmesi geleneksel olarak, çiçeğin birçok taç yapraklarının her birini, hassas kalbi göstererek gösterir, ancak tercih ederseniz bir lotus çiçeği tomurcuğuna ya da bir yarı kapalı çiçeğe sahip olmayı seçebilirsiniz.

35.

Çiçek dövmeler-lotus

36.
thumb.php 37.Lotus-Çiçek-Back-Tattoos-

38.lotus çiçeği dövme tasarım hindu 39.lotus çiçeği dövme tasarım  Lotus çiçeği dövme vay 40. Bu, dövme yaptırmak için gerçekten acı verici bir nokta. Kemiğin tümüyle ve kas eksikliği ile, iğnenin kemikleri kesinlikle sallandığını hissedersiniz. Bu dövme harika simetrik ve pedallardaki detaylar gerçekten hepsini bir araya getiriyor. Bu dövme sanatçısı, parçayı siyah ve gri tutarken bir çiçeğin güzelliğini ortaya çıkarmak için harika bir iş çıkardı.

beyaz mürekkep lotus çiçeği dövme tasarımı

41. Beyaz mürekkep gittikçe daha popüler hale geliyor, ancak ana akım dövme tutkunları ile yetişiyor. Bu parça güzelce yapıldı ve beyaz mürekkebi kullanmanın doğru yolu gösterildi. Bu parça, bir çiçeğin güzelliğini, ince ama güzel bir şekilde yakalar.

Japon Tasarım

Lotus çiçekleri, diğer çiçek ve bitkilerle ya da dalgaların veya bulutların ardında daha büyük Japon tarzı tasarımın bir parçası olarak harika görünmektedir. Japon ejderha dövmeleri, bir arka plan olarak bazı stratejik olarak yerleştirilmiş lotus çiçekleri ile şaşırtıcı ve güçlü bir görünüme sahip ve tam ya da yarım kollu dövme gibi mükemmel görünecek.

İster estetik nedenlerle bir nilüfer çiçeği dövmesi tercih ederseniz olsun, ister daha derin, daha manevi bir yan göstermek istiyorsanız, bu muhteşem tasarımların gösterdiği gibi, nihai tasarım için farklı seçenekler sayısızdır.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: