15+ úžasné inkoustové nápady tetování

Co je to tetování, které není zcela tetování? Bílé inkoustové tetování! Zatímco tyto vzory většinou nelze vidět, objeví se v černém inkoustu, takže nositel má pravé tajemství, které se skrývá - úžasné! Pokud jste milovník temnoty i tajemství, podívejte se na tuto sbírku bílých inkoustů.

S tetováním milenci neustále přemýšlející o nových způsobech, jak vytvořit jedinečné a úžasné tetování, umění bílé inkoust tetování pojetí se narodil. Zatímco mnoho jedinců používá kožní piercing okořenit jejich tetování návrhy, bílý inkoust tetování přinést nový život do světa inkoustu dává vám zcela odlišné hledá tetování zatímco stojí v přítomnosti černého světla. Jako takový, tetování s bílým inkoustem se staly docela populární žádostí mezi návštěvníky klubu a bavičů. Pojem tetování má speciální typ bezbarvého inkoustu, který vypadá bíle za normálního světla. Avšak inkoust ukládá světlo v jistém smyslu, takže svítí za přítomnosti černého světla. Přemýšlíte o získání nějakého nového inkoustu v blízké budoucnosti? Možná budete chtít zvážit tetování s bílým inkoustem, které chcete přidat k individualitě tetování - nechte tyto nápady pomáhat vést vás na cestě.

tumblr_mnpht1wh5Q1s22fnlo1_1280 bílý-inkoust-prst-bird-tetování bílý-inkoust-noha-tetování

cde82b86279001fff67ac07dc7fd0876

Jak můžete vidět, bílé barvy inkoustu tetování často připomíná a vypadat, jako by kůže samotná byla označena nějakým způsobem, protože mohou vypadat, jako by tetování bylo zvednuto z kůže. To však vůbec není - je spíš jako optická iluze. Tento úžasný přírůstek do světa umění představuje jedno z nejrealističtějších možných tetování. Zatímco někteří věří, že je to kvůli barvě inkoustu, mnoho tetování profesionálové věří, že to je kombinace realistického designu, zbarvení a nedostatek stínování s tmavší inkoust, který může často přemoci sílu přirozené pokožky a stíny těžší vidět na povrchu kůže. Koncept tetování s bílým inkoustem spočívá v tom, že když se inkoust pracuje pod různým osvětlením, jako je černé světlo nebo někdy i stroboskopické světlo, zdá se, že tetování svítí. V přirozeném světle může být inkoust trochu těžké vidět z dálky, a proto se někteří lidé rozhodnou umístit bílý inkoust nad stávající tetování a vytvořit dva zcela odlišné vzory!

side-rib-bílý-inkoust-tetování

Pokud jde o koncepty tetování s bílým inkoustem, můžete se rozhodnout pro jakýkoli návrh, o kterém si myslíte, ale protože tyto tetování budou mít vliv na záře a mohou být těžší vidět v normálním osvětlení, mnozí jednotlivci dávají přednost tvůrčímu designu. Zatímco některé z nejoblíbenějších tetování s bílým inkoustem jsou masivní rány, gore prvky a andělové křídla - možnosti jsou nekonečné. Některé z těchto tetování jsou naprosto úžasné, zvlášť když se v černém světle vynořují, protože se zdají být zářící, někdy i jasnější než samotné černé světlo.

Tetování1

Zvířata a kostry jsou často populární prvky mezi tetováním bílým inkoustem. Vzhledem k tomu, že tyto prvky mohou přinést realistickou hodnotu a apelovat na jakékoli tetování design, dostat je v této formě vypadá téměř jako druhá příroda! Zatímco nejslavnější bílé inkoustové tetování jsou plné tělesné kostry tetování, které běží po celém těle - tito jsou obvykle dělané jezdeckými umělci a iluzionisty. Ačkoli to není neobvyklé vidět tyto tetování na náhodných lidí také.

trend-alert-white-ink-tattoos - velký - msg-136761986813

Zatímco bílý inkoust tetování jsou docela všeobecně požadované mezi oběma pohlavími, muži jsou více pravděpodobné, že dostane větší bílé inkoust tetování než ženy jsou. Zdá se, že ženy dávají přednost použití tetování s bílým inkoustem, aby vytvořily nebeské vzory a formulace, zatímco muži obvykle volí kreativněji větší návrhy, jako je plná kostra, hadi a v některých případech žolíky nebo prvky související s kartami.

tumblr_lukjevJaG31qabm1ao1_500

Zajímavým způsobem, jak předvést návrhy bílého inkoustu tetování, jsou uvnitř nebo ve spolupráci s tradiční formou inkoustu. Mnozí lidé se rozhodli, že se ve spojení s pravidelným tetováním dostanou trochu bílého inkoustu - ať už je to barva nebo černá a šedá. To může zvýraznit určité části tetování hlubším způsobem, jako je obloha, mraky, scény na pozadí nebo dokonce přidáním určitých prvků do tetování při změnách osvětlení. tumblr_m5gvs0NHrm1r84j3fo1_500

Můžete se také setkat s lidmi, kteří jsou mimořádně kreativní - berou svou jedinečnost do tetování na nejbližší úroveň pomocí bílého inkoustu přes stávající design tetování, takže v černém světle se jejich tetování zcela změní. Například, osoba, která má rukávy udělala na každé rameno může být unavený jejich design, ale protože tetování je plný rukáv, není mnoho způsobů, jak změnit nebo zakrýt design. V tomto případě mohou používat tetování s bílým inkoustem, aby přešli nad svým stávajícím tetováním zcela odlišným vzorem. Na druhou stranu, jejich tetování bude v normálním světle jako obvykle, ale když se rozsvítí černé světlo - můžete vidět úplně jiné prvky. V těchto případech se mnoho lidí rozhodne pro bílé inkoustové tetování ve formě padací paluby karet, které vypadají špatně v černém světle.

tumblr_m38gpqi2vc1r0wsywo1_500

Při výběru prvků designu bílého inkoustu byste měli zvážit, jak bude tetování vypadat v obou typech nastavení světla. Zatímco mnoho lidí tráví tolik času pod černým světlem, budete chtít zajistit, aby vaše tetování mohlo být viditelné v normálním světle, protože mnoho z těchto typů tetování nebude vypadat jako nic víc než kožní vady nebo zvýšené branding, zejména menší tetování návrhy. Z tohoto důvodu je mnoho milovníků tetování rozhodnuto jen pro jednoduché znění nebo hvězdy jako jejich výběr v bílém inkoustu. Zatímco bílé inkoustové tetování mohou být pokryty tradičním inkoustem, mnoho lidí připouští, že v jistých časech, při určitém osvětlení, mohou vidět trochu záře pocházející z tetování, i když původní design bílého inkoustu již není vidět.

180636635023541982qHndvKiKc tumblr_l4433g7kS21qzi9vio1_500 tumblr_m88fwddapB1rd3bwvo1_500

white_ink_tattoo_trend_content

Zde jsou některé úžasné bílé inkousty tetování vzory, které bude foukat vaši mysl, zvlášť pokud je vidíte blízké a osobní! Dovolte nám být první, kdo vám řekne, že toto je jeden z nejčastějších způsobů, jak vyniknout inkoust a osobnost nad ostatními, zejména v klubovém prostředí. Při péči o tyto typy tetování však možná budete chtít zajistit, abyste mluvili s umělcem, abyste se ujistili, že neexistují žádné speciální pokyny, které byste měli sledovat, protože tolik produktů pro následnou péči může předčasně vyndat žárovku. Většina tetování s bílým inkoustem je určena k tomu, aby trvala až 15 let, než se musí dotýkat, aby si zachovala svou záři v černém světle.

bílý-inkoust-back-tetování

bílý-inkoust-tetování-na-černý-people1

x-ray-bílý-inkoust-tetování

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: