Typy guľôčok

Piрінг губ является ничем, akým spôsobom prechádzame alebo vraciame za to, aby sme pridali vstavky. Zistite, že tento typ prakticky bez poškodenia, ktoré sa vracajú do poistnej udalosti, sa odrazí od nekonečných záverov a krupobitných krízových súprav.

Пирсинг губы лабрет - ýo piрсинг нижней губы, который назвали так по типа украшения для проколов губ - штанги с шариком.

Rozdeliť dva druhy: labret horizontálne a vertikálne, ktoré sa líšia podľa typu a rozmerov.

Vertikálne zobrazenie je populárne a bezpečné, čo sa prejavuje v praktickej oblasti zneužívania chorôb. K tomu ženu, ona smutne privalno piquantno. Odstrániť všetky vstavané dekorácie používať z nižšie hraničných hraníc do verhnego je hranica. Ako sa to deje, ako sa robí priamo.

Pridajte správne správne, potom kliknite na tlačidlo Akcie a kliknite na tlačidlo Odoslať.
Horizontálny prieskum známym prostredím - priveržetcev лицевых проколов. Zúčastniť sa, prokoľte priľnavosť priamo.

Piersing Monro, Madonna, Georgin a iná podobnosť

 • Piersi v Monrogu - sa piersi nad vsehom predmestiu, kto je mozno vyrazit slavni majstri Mylina Monro.
 • Пирсинг Монро
 • Piersing Madonna prosí, ako a Monro, toľko «мушка» располагается справа.
 • Пирсинг Мадонна
 • Bývame, keď sa zoznámime s dvoma pódiami vo viditeľnom štýle. Такой пирсинг называется Георгин.
 • Пирсинг Георгин
 • Späť na začiatok Späť na začiatok Späť na začiatok Späť na začiatok
 • Пирсинг укус змеи
 • Piersii Medúza sa rozlúšili v centre železničnej trate, kde sa rozlúčili.
 • Пирсинг укус змеи
 • Prekoľte si šalát a učiňte ju tak, aby to bolo vidieť toľko škvrny, koľko ľudí.
 • Пирсинг смайл

Serežky pre psí ružičky

Sámy a spomínané rozdiely v zelených farbách. Это титановая штанга с двеми закручивающимися на концах шариками. Ešte pretrvávalo prirodzené straty pridaných kruhov a kôl. Dľa horizontálne prechádzať pod alebo nad stratami a mikrovláknami.

Как делают пирсинг губы

Všetkých potrebných nástrojov pre prácu s oznamovacím dezinfekčným systémom. V prípade, že sa nezobrazí osobitný znak označenia miesta pre prechod. Dajte si dezinfikovať hnoj, potom už špeciálne hĺbku s katamaránom oddeľte sám. Zatvorte ihlu a prístroj vstavajte do odštartovaného katetru a vytiahnite ho do výtoku. Сама процедурата занимает 1-2 минути.

Železničná modernizácia podobného vzdelávacieho systému: piarsky guľ, boľno alebo delaat? Špecifikujte, že zaškrtnite, aby sa zabránilo zneužitiu a použitiu kvalifikovaných pracovníkov, prakticky bezbolená.

Piršín stráca v domácich podmienkach

Prokol v domácich podmienkach - varianta ekologická, ale nie bezpečná, pretože ľudia nevedia, ako sa správne delaje.

 1. Prejsť na začiatok stránky v domácich podmienkach nie je kategorický! Prekoľte mienku na toľko profesijnú výpožičku.
 2. Po výbere vygenerovaných obalov je potrebný predinvestičný nástroj a ozdoba.
 3. Zatvorte po uplynutí lehoty.
 4. Postupujte pri prechode s potrebnými vankúšikmi, a to v dvoch krokoch: vyskúšajte to, koľko je možné (polovičný počet prípadov do príchodu); zateme, pri opakovanom nasadení, konštantný nástroj zobraziť mimo (zistite, že sa vám podeliť o prácu, namiesto neho stratíte). Nevyžiadajte o prístup k zariadeniam, ktoré vám pomôžu pri príprave.
 5. Teperi zostávajú plynulo, čaká na to, ukáže ornament v odkrytú ranu.

Как ухаживать за пирсингом губы?

Nasledujúci procedúr potrebuje minimálne 2 nedeli. Pripomienky na týždenné obdobie 1-2 mesiace. V priebehu času, pravdepodobne to všetko, budete musieť vyvolať diskotéku pri rozhovore a prijímať pichty. V nasledujúcich 3-4 hodinových procedúrach potrebujete budovať vodu z jedného, ​​piateho a kurenie. Toto obdobie sa môže stať súčasťou moartea.

Как ухаживать за пирсингом губы

Rekondencia pre choré dieťa:

 • Počas obdobia, ktoré sa nenachádzajú v píte, sú cukríky, cukríky, kyslé, čerstvé, trblietavé. Nasledujte späť na začiatok Odpovedať s citátom a želanie vo výžive z kurie.
 • В период на зареждане рекомендуется пить витамины группы В.
 • Nasledujúci prípravok obsahuje predovšetkým špeciálne antiseptikálne látky.
 • Žejte sa s touto osobou, ktorá nie je poškodená zubným účinkom.
 • Nepridávna uzdravenie, ktoré nie sú robotníci a ženy, ktoré nie sú vzdelané rube. Takíto vzdelávam tak môžem poškodiť zuby.

Dôjde potom k tomu, že prirodzene prežil všetky rádky ornamenty v dôsledku nepríjemných chorôb, ktoré sa stali 1 dňom. Po uplynutí lehoty na špecializáciu sa nevyužíva žiadny problém. Pri zavádzaní infekcií, kde môže dôjsť k poškodeniu. В этом случае, немедлительно обратись к доктору.

Mnohí zaujímajú aktuálne hlasovanie: ako sa to vracia? Naučne jednoducho vložte ornamenty z výklenku a zvednite. V procese môžu žiť masívne obrátené krízy proti ružovej.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

82 − = 78

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: