Brittany s touto tatou v videokamerou ¯ \ _ (ツ) _ / ¯

Pridajte sa, ak chcete, aby ste sa dostali do svojho bydliska, aby ste si ho mohli pozrieť, a to nie je možné povedať, či je to potrebné, alebo nie. Riešenie problémov jednoducho: tattoo.

Жителю Великобритании Ниву Дрору, който неотдавна се появи в татуировка в невероятна картинка "не знам", те не се възползват от шевелить ни одним мусккулом - доста очевидно просто подпять руку и продемострировать окружающим область запястья.

Spustenie práce v editore Product; ísť v tatáž-salóne, ktoré si nechal zapísať do svojho Twitteru: «Rozhodnuté. Делаю татуировку ¯_ (ツ) _ / ¯ ».

Prečítajte si, prosím, v videozáznamu, kde pracuje tatto-artist, a potom ukázal, че той получило в него. «¯ \ _ (ツ) _ / ¯ - tak, že všetko odomkne ľuďom v mene (tak, že horúca klávesa bude oveľa užitočná), - s Dráždím v intervale TIME. - Hotel s touto cestou, ale nechce sa rozhodnúť, práve to. Ale, ľudia, ktorí sa stali mienkami, boli naozajstné, "povedal.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 17 = 23

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: