Загноился пирсинг – ką padaryti?

Moda nuolat keičiasi, atsiranda ir išnyksta įvairūs elementai ornamentai žmogaus kūno. Dabar vėl tapo labai kruopas padaryti kirpimą. Priminsime, kad tai skerdimasis odos skirtingų dalių (naviko, ausies, nosies, brovių) su tolesniu dekoravimu. Viskas priklauso nuo to, kad jūs iš tikrųjų norėtumėte ir kaip toli galėtumėte tobulinti savo fantaziją.

Viskas būtų blogai, jei nebūtų atsiradę kai kurie neigiami momentai, apie kuriuos norėčiau dabar pasikalbėti. Речь пойдет ne apie patį patinka: ką daryti, jei atsirado komplikacijos po tokios procedūros - skauda pirštai, nusibodo vieta pūslelinė? Reikia pabrėžti, kad tai ne kosmetikos procedūra, o operacinė. Dėl sterilumo, dezinfekcijos ir priežiūros už jį - pagrindiniai komponentai jūsų tolesnės sveikatos.

Загноился пирсинг

Tačiau, jei dėl kokių nors priežasčių jūs susidūrėte su tuo, kad pyrimas užsiminė, bandysime padėti jums. Iš pradžių mes turime ištirti, kas yra "uždegimas". Еще его называют abscessas. Tai natūralus procesas, kuris paprastai trunka ilgiau nei porą dienų. При reguliariai plovimas Prokolo vieta, problemos neturi būti, o užpuolimas vyksta pakankamai greitai.

На что обратить внимание

Keletas norvegų gydymo pirstams, kurie buvo išpopuliarinti:

  • Нельзя apdoroti рану peroksidu geležies, зеленкой, iodo, alkoholiu, ekologiniu, соляным раствором, мазью Вишневского;
  • Universalieji salonai yra chlorheksidinas, miramisteinas, levomeksolis, tetracyclininė tepalas. Tačiau помните, kad левомеколем galima мазать iki pilno заживления, ir tik tol, kol рана nebegalės klopėti, nes gali sumažėti regeneravimo greitis; а тетрациклиновая мазь džiūna, bet ne visur gali būti taikoma;
  • Jei pradedate gydymo procesą, tada pirmiausia nusiraminkite raną, o jau po to užlašinkite tepalą, o ne aplink, o pačiam ranui. Geriau tai padaryti prieš snaudant su sterilios užlaidos įdėmimu. Padaryti juos reikia maždaug 5 kartus per dieną, po to, kai tik sumažinti, suma sumažėja;
  • Nepamirškite apie asmeninę higieną;
  • Negalima pamiršti apie vitaminus. Naudokite vitaminą C (ascorbicą), multivitaminus ir zinco turinčius produktus, kurie pagreitina raundo gijimą.
  • Tačiau pats pagrindinė rekomendacija vis dar yra kreipimasis į gydytoją. Tik kompetentingas specialistas galės surengti Jums konsultaciją ir priskirti tas priemones, kurios jums tikrai padės. Tai pats geriausias būdas!

Изменяйтесь! Būti gražūs! Tik saugi savo sveikatą - pats svarbiausia, kad mes turime!

Skaitykite taip pat

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 76 = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: