Vertė tatuiruotės Vasilijus Вакуленко aka Баста

Basta, kuri taip pat žinoma pagal pseudonimą "НаГГано", yra viena iš labiausiai pastebimų ir įtakingiausių RAP vykdytojų Rusijoje. Milijonai fanatų преданно следят už jo unikalią kūrybą ir, žinoma, kiekvienas iš jų pastebėjo simbolinius ir elitinius tatuiruotes, kurie pritraukia muzikantą. Ką jie reiškia?

Kas, jei ne Aš?

Į dešinę ranką Bastos išgraviruotas viršutine nuoroda į ispanų kalbą, kuri sako "Quien si no mi". На русский язык ji переводится kaip "Kas, jei ne Aš?".

Ši frazė kaip gyvenimo būdo muzikantas, jis ne kartą kalbėjo apie tai savo interviu. Probably, būtent šis klausimas Баста задавал save, kai parašė savo самые смелые tekstai, kurie tapo hymnami už visą jaunystę.

Ступай su Dievu

тату Баты на руках

Į kairę ranką НаГГано taip pat yra tekstinė tatu - «Vaya kon Dios». Į переводе iš ispanų kalbos ji reiškia "Stump su Dievu" arba "I'm going with God".

Daugelis fanatų Bastos teigia, kad šis muzikantas turi savo ypatingą filosofiją, kurią jis įterpia į savo muzikinius kūrinius. И это opinion, безусловно, правильное. Tokie išvadai lengvai padaryti, jei pažiūrėti į ypatingą reikšmę jo tatuiruotes.

Наручи

Tačiau dviem крылатыми выражениями į rankas Баста neapsiriboja. Po kurio laiko muzikantas papildė dvi kompozicijas. Būtent šis svarbus bruožas padarė jo tatuiruotes dar originalesniais ir neįprastimis.

Пара наганов

Du atvaizdai, kurie simbolizuoja dvigubą raidę "G", pavadintą "НаГГано", насыщены ant kairiojo плеча Басты. Tokiu būdu jis išreiškė savo alternatyvųjį asmenybę.

Тату Ногганы Васи Вакуленко

Обезьяна, kuri поет į mikrofoną

Vertė tatuiruotės Vasilijus Вакуленко aka Баста

Tatuiruotes su paveikslėliu apeigų, turinčių lapą mikrofoną, yra ant vyro vyro. Šiame tatu yra dvi reikšmės. Pirmiausia, рэпер gimė per metus apeigų. Antra, jis dedasi savo gyvenimo muziką. Labai simboliškai.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: